אז מה שלומי הבוקר?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Totti

אז מה שלומי הבוקר?

שליחה על ידי Totti »

טוב תודה בסדר.

אחרי אחד השערים היפים שנכבשו בתולדות המועדון והפסטיבל שלאחריו, עולה אותה השאלה המוכרת וידועה, שלומי ארביטמן והפועל באר שבע, לאן?

הרבה דברים רעים נאמרו על מספר 18 באדום ב-18 משחקי הליגה האחרונים, את רוב רובם הוא הרוויח ביושר.
חניה קבועה בנבדל, חד גווניות משוועת, העדר תנועה בחלק הקדמי וכל כך מעט מספרים, הובילו קו מאוד ברור של אובדן אמון מוחלט במי שנחשב למבקיע השני בטיבו בליגה(הפעיל) ובמונחים של כדורגל ישראלי- חלוץ רחבה טוב. נקודה.

ארבייטמן הציג בסוף העשור הקודם את אחת העונות המפלצתיות של חלוץ בארץ, בטח כזה שהתנדנד בין הרכב לספסל (34 הופעות, 11 כמחליף, ב-9 הוחלף, 28 שערים, 25 שערי שדה) ומאז נתן מספרים סולידים שהספיקו לסדר לו 4 עונות בבלגיה וחוזה נהדר בפרוייקט המיליונים של אלונה.

גם בשיאו לא היה ארבייטמן שום דבר מאלו:

לא מהיר, לא עושה יותר מידי תנועה, לא דריבליט, לא טוב מעבר ל20 מטר מהשער.

ארבייטמן נשען תמיד על שני אספקטים מרכזיים:

התמצאות טובה ברחבה, סיומת קטלנית.
וכמובן, ביטחון.

שלומי ארבייטמן הוא שחקן של מומנטום, כשהוא בזון, רשתות יזוזו, כשהוא "עושה טובה", הוא פחות שחקן על המגרש.

ארבייטמן טוב, הוא נכס ופריבילגיה בלתי רגילה בליגת העל המשוועת לחלוצים, בטח ובטח כמחליף. ארבייטמן רע, הוא שחקן חילוש שמתחשק לך להעיף לו מספרת לראש.

מספרת, לראש.

חידת שלומי ארבייטמן התחילה לפני קצת יותר מ-24 שעות באחד הרגעים הכי מרגשים שלי כאוהד הקבוצה. רגע אחר.

שלומי שלומי ארבייטמן, עולה עולה עולה עולה?
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
azb852

Re: אז מה שלומי הבוקר?

שליחה על ידי azb852 »

אפרופו שלומי
אתמול יגאל ברמן עלה לרדיו
ואמר שברק לא מוכן בשום פנים לשחרר את שלומי

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

Very very diffikult quesion, and the answer the same!
Barak no nervous, its a come.

ובעברית, צריך להמשיך לשלב אותו מהספסל, אם ימשיך לתת תפוקה וברדה לא-אני בעד שיפתח במקומו. אם לא ירשים, נקסט, במילא בן שהר חוזר בקרוב.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אני לא מחסידי שיטת המשחק של שלומי, מעדיף שחקנים יותר ורסטיליים כמו וואקמה. ועם זאת, כשהשחקן הזה בכושר הבקעה טוב ועם ביטחון, הוא יכול להיות כלי הנשק האולטימטיבי כנגד בונקרים מגעילים. שחקן כזה שתקוע בתוך רחבת היריב שמגן נמוך מאוד יכול לעשות שמות בריבאונדים ובנגיחות.
חובת ההוכחה עליו, אם עד יום שני הוא היה עם רגל וחצי בחוץ, לפחות בעיניי, יופ שני הוא החזיר חצי רגל פנימה ועכשיו הוא מתנדנד. יהיה טוב, ישאר, לא טוב וילך להחיות את הקריירה בעכו או הפועל חיפה...
מקווה בשבילו ובשבילנו שזה ישחרר ממנו לחץ והוא יגיע חד למשחקים הקרובים

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

dardasmiley כתב:אני לא מחסידי שיטת המשחק של שלומי, מעדיף שחקנים יותר ורסטיליים כמו וואקמה. ועם זאת, כשהשחקן הזה בכושר הבקעה טוב ועם ביטחון, הוא יכול להיות כלי הנשק האולטימטיבי כנגד בונקרים מגעילים. שחקן כזה שתקוע בתוך רחבת היריב שמגן נמוך מאוד יכול לעשות שמות בריבאונדים ובנגיחות.
חובת ההוכחה עליו, אם עד יום שני הוא היה עם רגל וחצי בחוץ, לפחות בעיניי, יופ שני הוא החזיר חצי רגל פנימה ועכשיו הוא מתנדנד. יהיה טוב, ישאר, לא טוב וילך להחיות את הקריירה בעכו או הפועל חיפה...
מקווה בשבילו ובשבילנו שזה ישחרר ממנו לחץ והוא יגיע חד למשחקים הקרובים
תתפלא, יעופו עליו קבוצות כמו מכבי חיפה והפועל תל אביב
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

מאוד פשוט לדעתי:
גם כשסהר יחזור יש מקום לחלוץ נוסף בסגל (פציעות, הרחקות וכיו"ב מרעין בישין).
אם יציג יכולת טובה, אחלה שישאר.
אם לא, הכל תלוי במה ניתן להביא במקומו ובמחיר. אם אין על המדף חלוץ טוב משמעותית [hr]אין טעם להחליפו.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

Totti כתב: תתפלא, יעופו עליו קבוצות כמו מכבי חיפה והפועל תל אביב

אין מה להתפלא, אצלו זה הכל עניין של ביטחון ומזל. ח'יר עוד יש לו
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

חייב להגיד שלי בכל אופן יש הרגשה שארבייטמן כרגע טיפה מאחור ביחד עם גורדנה ברמה שלהם יחסית לקבוצה ואפרט.
כששני השחקנים האלו נכנסים למגרש הם פשוט לא משפיעים ולא מכניסים שום ערך מוסף בכניסתם למשחק בדקות חשובות.
נכון ארבייטמן גולר אולי הכי טוב בליגה שלנו אבל אם הקבוצה לא תעמיד אותו למצבים הוא פשוט לא יגיע אליהם גם לבד וככה יורגש כאילו משחקים בעשרה שחקנים.
מעולם לא הייתי חסיד של חלוץ 9, בטח לא בליגה שלנו כי התפקיד עצמו מאוד בעייתי ותלוי בשחקנים שלידך גם אם פיטר קאוץ' הוא החלוץ.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

ארביטמן שווה 10 שערים בעונה גם מהספסל ,הוא חלוץ רחבה הוא לא חלוץ שיקח כדור ויעבור שחקנים או יבעט מחוץ לרחבה , צריך להכניס לו את הכדורים בפנימה , מצב טוב הוא ישיים תגול ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

השיקול המרכזי פה צריך להיות איך השחקן מתאמן, כמה הוא רציני ואיך הוא מקבל את העובדה שהוא שחקן ספסל.
עלה פה הרבה לדוגמא, השם של טוטו תמוז.
לא רואה אותו עולה מהספסל לאורך זמן מבלי להרוס את חדר ההלבשה.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

לא אוהב את הפסטיבלים האלה, שימשיך לעבוד קשה ונקווה שהגול הזה יחזיר לו את הביטחון.
הייתי מעדיף שיבקיע גול מסכן בלי הרבה רעש (כמו הפנדל שנה שעברה שהכניס אותו לעיניים).

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

שיש כתב:לא אוהב את הפסטיבלים האלה, שימשיך לעבוד קשה ונקווה שהגול הזה יחזיר לו את הביטחון.
הייתי מעדיף שיבקיע גול מסכן בלי הרבה רעש (כמו הפנדל שנה שעברה שהכניס אותו לעיניים).
ממש לא , גול כזה הוא גול ניצחון בדקה קריטית זה גול ששווה 3 נקודות בפנדל זה היה כבר השער הרביעי אז הוא לא לא כזה משמעותי ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

בואו נחכה עוד 4-5 מחזורים?
כולה גול אחד (יפה עד כמה שיהיה)

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

לא לשחרר בשום פנים ואופן.
מקצועית אני עדיין לא הכי תופס ממנו, למרות שבקבוצה כמו העונה שהכדור יותר זמן באזור רחבת היריב שלומי בפורמה הוא סקורר לא קטן בפוטנציאל.
היתרון שלו הוא השקט היחסי איתו הוא מתמודד עם הדברים.
להביא חלוץ בכיר כדי שיהיה שלישי בהיררכיה זה מתכון בטוח לצרות.

אני חושב שהא כבר מבין שהוא סופר סאב וצריך לתת הכל בדקות שיקבל. מליקסון וטוני כבר יספקו לו את הכדורים לבלטה כמו שהוא אוהב.

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

יש לי תחושה שהוא פורע שטרות מול בני יהודה.
תמונה

שלח תגובה