פציעות והשעיות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: פציעות והשעיות

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

התחיל את העונה רע, גם עבר כמה פציעות בדרך, באמצע הייתה לו תקופה טובה, אני חושב שכשהוא בריא ובכושר הוא המגן הימני הכי טוב בישראל ביחד עם דסה (או השני אחרי דסה, נכון לחצי העונה האחרונה).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

טאהא בהחלט אופציה ראויה כגיבוי לגיבוי של המגן הימני . אפשר גם לשחק עם שלושה בלמים ולהריץ קו
ימני עם הובאן /ראדי ושהר.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

שוב ושוב ושוב, אני חוזר על זה כמו תוכי מדבר לא מעט זמן- בן ביטון אחלה, נהדר, המגן הכי טוב בארץ לגילו אחרי דסה.

אבל כשאני מסתכל על ההרכב שלנו, הוא עקב האכילס. לא משנה איך תסובב את זה.
הוא המקום היחידי שאתה לא שלם במאה אחוז עם ההתאמה שלו לרמות הגבוהות(אופיר חוזר לעצמו), היחיד שלא מגלה יציבות, היחיד שמביא איתו שק של מגבלות שהפכו מאוד בולטות תחת בכר והשיטה. בהנעת הכדור, בנחיתות הפיזית ומשחק הגובה ובאגרסיביות.
אשמע מאוד מיושן עכשיו, אבל העמדה הזו בשיטה הנוכחית מבקשת שחקן חזק, גבוה ובעל נוכחות, בטח כשבצד השני אתה לא מצטיין באותם אספקטיים.
למה? כי קבוצות מעיפות כדורים למעלה ורוב ההזדמנויות(המעטות יש לומר) שהן יוצרות, הן פרי אותה נחיתות. כי האגף שלו מאוד מופקר לאור העובדה שבוזגלו שותפו ואין לו מספיק נוכחות להתמודד עם ההפקרות.
בקיצור, אלו חלק מהסיבות בגינן מגן טוב יהפוך אותנו לקבוצה הרבה יותר מאוזנת וחזקה.

ומה יש להפסיד? ארבעה חודשים כל כך קריטיים, לא אומר לרכוש שחקן ב-700 אלף אירו.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

מגנים מודרניים צריכים להיות בעלי טכניקה גבוהה. מה שבן בזה לוקה בחסר.
אם מסתכלים על כל הקבוצות האירופאיות היום, שאליהן אנחנו צריכים לשאוף, רוב המגנים מוכשרים לא פחות מהקשרים שבקבוצה.
בן ביטון לליגה הישראלית הוא טוב מאוד, אבל אם תשאלו אותי באיזה עמדה הייתי משדרג את הקבוצה לעונה הבאה זה בעמדה הזו קודם כל.
עדיפות למגן זר.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

בן ביטון לא אגרסיבי? הבחור קרצייה לא נורמלית ובעיקר אגרסיבי מאוד ותמיד תוקף את הכדור.
לא זכור לי שערים שספגנו השנה בגלל ביטון, לא זכור לי טעויות גדולות שלו, לא זכור לי שתקע את ההתקפה שלנו או את הנעת הכדור, דווקא זכור לי מגן מודרני שכל הזמן תומך בהתקפה.

מי שמחפש בישראל מגן ימני שמשפיע על המשחק כמו שטוני משפיע עליו לא ימצא כזה, ואם רוצים להביא כזה מאירופה, זה הרבה מאוד כסף ולא בטוח שריאלי עבורנו.

לחלום תמיד אפשר, אבל צריכים גם להיות מציאותיים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

יש דיון הנקרא "מגן תוקף" במלפפונים.
#1 - ביטון ודוידזאדה שניהם מגנים בין הטובים בארץ (אני לא רואה כזה הבדל ביניהם אגב)
#2 - בארץ אין מגנים מאז דדי בן-דיין (שגם למד את זה רק בתקופה שלו בMLS כנראה), רק כל מיני שחקנים שעברו הסבה ואלתורים בקריירה
#1 + #2 - מגן זר ברמה (רמה - יודע להגביה בתנועה, יודע למסור בהתקפה כמו שצריך ולא רק לעלות סתם) זה משהו שאין בליגה ולמצוא אחד כזה זה שובר שוויון רציני

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

Sir Alex Ferguson כתב:בן ביטון לא אגרסיבי? הבחור קרצייה לא נורמלית ובעיקר אגרסיבי מאוד ותמיד תוקף את הכדור.
לא זכור לי שערים שספגנו השנה בגלל ביטון, לא זכור לי טעויות גדולות שלו, לא זכור לי שתקע את ההתקפה שלנו או את הנעת הכדור, דווקא זכור לי מגן מודרני שכל הזמן תומך בהתקפה.

מי שמחפש בישראל מגן ימני שמשפיע על המשחק כמו שטוני משפיע עליו לא ימצא כזה, ואם רוצים להביא כזה מאירופה, זה הרבה מאוד כסף ולא בטוח שריאלי עבורנו.

בהתחשב שזה אולי החיזוק היחיד שנצטרך, לא בשמיים להנחית אחד כזה.
בן ביטון אכן מספיק טוב לליגה שלנו, אבל בשביל להצליח במסגרת האירופאית אתה חייב לשדרג את העמדה הזו.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב:בן ביטון לא אגרסיבי? הבחור קרצייה לא נורמלית ובעיקר אגרסיבי מאוד ותמיד תוקף את הכדור.

זה שאתה מקביל קרצייה לאגרסיבי זה יפה ונחמד, לדעתי הענייה אלו שני דברים מאוד שונים.
אבל אפשר לעצור את הדיון, לא יגיע מגן כנראה

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

תהיו בריאים. יש לנו את ההגנה ומשחק ההגנה הכי טוב בליגה (אפשר להתווכח על שחקן זה או אחר אבל עם נתונים אי אפשר להתווכח).
הפכתם את בן ביטון בין לילה ליניב איפרגן..אני מקווה שהוא לא נחשף לתכנים פה כי זה יכול לגמור בנאדם לדעת שעם כל ההתקדמות שאתה עושה עדיין לא מעריכים אותך מספיק.תפסיקו לחפש שעיר לעזאזל כי אין בכך צורך, אף אחד משחקני הסגל שלנו לא מתאים לאירופה אולי חוץ מאוגו וגם הוא רק לרמות של דרג 3 ולא יותר.

ואם כבר מדברים חיזוק, אז כדאי להסתכל לכיוון ההתקפה שם אנחנו לא מספיק באים ליידי ביטוי, על כל ארבעה מצבים לגול שער אחד. זה יכול להיות בעוכרינו

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

Totti כתב:
זה שאתה מקביל קרצייה לאגרסיבי זה יפה ונחמד, לדעתי הענייה אלו שני דברים מאוד שונים.
אבל אפשר לעצור את הדיון, לא יגיע מגן כנראה
בתור אחד שמפרפר את כל מגיני הליגה אתה יכול לשאול את טב"ח "המוח" אם ביטון הוא אגרסיבי או קרציה.
כמו שרשמת ובאיחור ,אין מצב שאתה מנחית תוך יום וחצי מגן שעונה על כל הדרישות של מגן תוקף מודרני ובשביל סתימת חור לשבועיים יש לנו מספיק אלטרנטיבות בסגל הקיים. מסכים ב100% שלקראת שנה הבאה חייבים להביא מגן זר בתקווה שייתן לנו את כל החבילה ,בעיקר במשחקים באירופה כדי שנוכל סוף סוף לעבור לפחות שלב אחד..

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

simply-red כתב:
בתור אחד שמפרפר את כל מגיני הליגה אתה יכול לשאול את טב"ח "המוח" אם ביטון הוא אגרסיבי או קרציה.
כמו שרשמת ובאיחור ,אין מצב שאתה מנחית תוך יום וחצי מגן שעונה על כל הדרישות של מגן תוקף מודרני ובשביל סתימת חור לשבועיים יש לנו מספיק אלטרנטיבות בסגל הקיים. מסכים ב100% שלקראת שנה הבאה חייבים להביא מגן זר בתקווה שייתן לנו את כל החבילה ,בעיקר במשחקים באירופה כדי שנוכל סוף סוף לעבור לפחות שלב אחד..
לא באמת חשבתי שיחתימו מגן...

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

מגן זר איכותי שיגיע מתישהו יבוא בטוב.

לא משנה באיזה צד.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

ReDo כתב:מגן זר איכותי שיגיע מתישהו יבוא בטוב.

לא משנה באיזה צד.
לא בינואר.

טוטי, אתה טוען שאנחנו צריכים שחקן גבוה (שביטון הוא לא) חזק ( צודק ביטון לא חזק) ושיתרום להנעת הכדור. בקטע האחרון אתה טועה לחלוטין, ובן ביטון עושה פלאים מבחינת אפקטיביות בהנעת כדור, ותרומה להתקפה. אתה צודק שהוא צריך להשתפר בדיוק מסירות, אבל היעילות שלו להתקפה גדולה בהרבה מדוידזאדה שמגיע לאין ספור מצבים טובים ועדיין בלי שער ובישול. בן ביטון אם היו סופרים את זה נמצא מאוד גבוה בקבוצה במסירות מפתח, והמסירות רוחב שלו ממש טובות ביחס לליגה, כי הוא תמיד מרים את הראש למצוא שחקן פנוי בתנועה. היעילות הכי גדולה של ביטון אבל, זה התנועה ללא כדור, הוא יודע מתי לרוץ ומתי לעלות, המהירות שלו לא מפחידה כמו דוידזאדה, אבל הכושר הגופני שלו והאגרסיביות שכן הוא תמיד עט על היריב שלו ישר, לא נותן לו להסתובב, ומתקל אותו חזק.

אני מסכים שהוא נראה כחוליה החלשה, אבל אולי זה מוח של אוהד לחפש תמיד למי להיטפל?
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

מבטיח לך שאני האחרון שמחפש למי להטפל.
כן, לביטון יש מסירות מפתח ועדיין, בהנעת הכדור הבסיסית שעלייה מבוססת שיטת המשחק של בכר הוא מפגר המון מאחור.
הברירה הטבעית שלו היא מסירה אחורה, בדרך כלל מגיעה אחרי 2-3 נגיעות מיותרות בכדור שהן תוצאה של יסודות לקויים ובחלק מהפעמים מסירה "מסבכת", כזו שקשה לעצור ולא פשוט לפתח כך משחק. אז נכון, הוא יודע להוציא כדורי רוחב באיזור הרחבה וזה פלוס ענק.

אחדד, ביטון מגן טוב מאוד, קשה לי למצוא בו נחיתות מלבד המבנה הגופני שכמו שאמרתי, לא מתאים לרמות הגבוהות. אני האחרון שאסתכל על מבנה פיזי ואסיק ממנו, אבל אצל ביטון הנחיתות בולטת. הוא מחפה עליה בהדבקות לשחקן, אבל היא עדיין טעונה שיפור.

וכמו שחזרתי ואמרתי, זו לא החלפה אקוטית, אבל אני הולך להפתיע אותך ולקבל גלים של " ביקורת"...נותרו בהרכב השחקנים הקיים 2 שחקנים שההתאמה שלהם לרמות הגבוהות דורשת תהייה,

בן ביטון וויליאם סוארס.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

מה זה רמות גבוהות, שי?

נעול