אלוהים אדירים! כולם יודעים את זה ורק כאן טומנים את הראש בחול

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

Re: אלוהים אדירים! כולם יודעים את זה ורק כאן טומנים את הראש בחול

שליחה על ידי ג'וני »

זה שי ! כתב:
לא מאמין בזה !!!!
שטויות במיץ !
זה שי!
שטויות? אתה בטוח?
אין אף אחד בעיר הזו שרוצה שהמאמן יכשל כדי שאולי יקראו לו להחליף אותו???? אין אף אחד בעיר הזו שרוצה שאלונה תעוף מפה כדי שתהייה לו אופציה לפרסם עצמו ולגלגל כסף על חשבון הקבוצה ???

תתפלא יש כמה וכמה שמאוד רוצים שהקבוצה תיכשל ואתה חלק מהאסטרטגיה שלהם כמו שאתה חלק מהאסטרטגיה של מאמני הקבוצות שבאות לפה כבר שנים.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

זה שאני מקלל לא אומר שאני רוצה שהקבוצה תפסיד !!!!
זה בא ממקום אחר ממקום של תסכול של שנים שהקבוצה והשחקנים האלה האכילו אותנו !!!
משם זה בא מהלוזריות ומהבנוניות !
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

מאמן מספר 1!!
אל תקשיב לאף אחד..

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

זה שי ! כתב:זה שאני מקלל לא אומר שאני רוצה שהקבוצה תפסיד !!!!
זה בא ממקום אחר ממקום של תסכול של שנים שהקבוצה והשחקנים האלה האכילו אותנו !!!
משם זה בא מהלוזריות ומהבנוניות !
זה שי !

מי שלוזר זה לא הקבוצה ידידי אלא אתה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

Guevara כתב:צריך לומר את האמת לאמיתה, להפועל באר שבע יש מעט מאד אוהדים אמיתיים, יש לה קהל גדול.
ולצערי הקהל שלנו, ואני מכליל, הוא מטומטם עם רגשי נחיתות שמעודד לפי כמות הזמנות ומקלל את מי שלא בא לו טוב בעין, ואם הוא בא מהמרכז אז בכלל סיבה למסיבה, הרי למה שהוא הצפונבון המתנשא הזה ילמד אותנו מה זה כדורגל, הרי אנחנו כל כך הרבה שנים בטופ של הכדורגל הישראלי.

תכלס? הייתי מעדיף להישאר עם 3000 איש למשחק, שבאים מתוך אהבה ולא שנאה, אני בטוח שבהמשך יצטרפו עוד אנשים שלא מונעים משנאה ואינטרסים פסולים, כמו לעודד שחקן שאתה אומר לו שלום בפורום במוצ"ש ולקלל מאמן שמספסל שחקן שמחלק הזמנות, אבל כשהשחקן עצמו לא סוגר אלכסונית הם הראשונים לקלל את המאמן שנותן לו לשחק, לך תבין. ותפסיקו עם הבלבולי שכל האלה של "הוא מקצוען הוא צריך להתמודד עם לחץ", עובדה !!, הלחץ הזה רק הורס כל חלקה טובה בבאר שבע, הלחץ הזה רק משחק לרעתנו, במקום להחליץ את היריבה השחקנים שלנו משתינים מפחד בתקווה שאיזה אפס ביציע לא יתחיל לשיר אוהד קדוסי בן **** ועוד כמה אפסים שברוך השם לא חסר אצלנו ביציע יסחפו אחריו.

ולשטות המנצחת של הטמבלים שיושבים בשערים חמש ושתיים, משחק התקפי.
פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח, מתי רק תגידו לי מתי באר שבע שיחקה כדורגל התקפי ? מי אנחנו בכלל שיש לנו את האפשרות הזאת לבחור מאמנים כי לא כל משחק אנחנו עולים עם שלושה חלוצים ונותנים רביעיות, טמבלים, תתעוררו ! אנחנו כבר קרוב לעשור חרא של קבוצה חוץ מאיזו הבלחה בעונה אחת, וככל שנתקע בליגה המסריחה הזאת הסיכוי שנחזור להיות קבוצה משמעותית קטן וכן, למרות שאנחנו הפועל באר שבע הגדולה שמביאה 7000 איש וכולם כאלה קטנים ומסריחים ואיזה ביזיון שרעננה הקטנה מנצחת אותנו ולאפילו הפועל עכו הקטנה יהיה איצטדיון חדש ואיזה ביזיון מול רמת השרון ניצחנו רק אחד אפס.

תתעוררו כבר, כי עוד מעט אף אחד לא ישים עליכם ז** ובסוף תרקבו עם השנאה שלכם והרגשי נחיתות ותלכו לעודד את נתיבות, וגם אותה תהרסו.
זכיתם בפיס, אל תיהיו דפוקים ותאבדו את זה.

להפיץ בקרוז ולחלק לכל הדפ"רים !!!
כל מילה בסלע!!!
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

תאמין שי, תאמין...תמים אתה..
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

אל תשתה את המיץ בקצב הזה התואר הבא שתראה זה מדליה 'לסבא הטוב ביותר'
אני גדול ממך בדיוק ביום, וראיתי אולי 2 עונות נורמליות ב25 שנה של אהדת הקבוצה,
תמיד היינו גרועים, עם רגשי נחיתות, ומינימום גולים, אני זוכר עונות של שחקנים ש'נתנו את הנשמה' ו'היה להם כבוד' עם 15-16 גולים בעל העונה!! שה'סקורר' של הקבוצה היה עם 3 שערים בעונה...אף פעם לא היינו פקטור בצמרת אף פעם לא איימנו על האליפות, סיפורי פוגי-'הקהל דורש מצויינות', לדרוש זה טוב, הקהל בעצמו לא מצויין, מזיק, מטריד, וחלקו אף שיחד/קנה משחקים על ידי שחקני הבית, אז אל תשחקו אותה כאילו כל עונה אתם נלחמים על תואר, ודורסים קבוצות בכדורגל התקפי מרים, בקיצור תתאפס אתה ואלו שחושבים כמוך, אתה לא באולד טראפורד ואפילו לא בית"ר ירושלים, התלהבתם בבקשות, לפחות לעת עתה, תביא 2 אליפויות ברצף בפוקס ואני ארשה לך לחלום על נבחרת הולנד :)

שלח תגובה