דן ביטון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שמעון א
Title: CrazyRed

דן ביטון

שליחה על ידי שמעון א »

הפציעות של שהר ובוזגלו גרמו לזה שביטון ראה הרבה דקות יחסית בזמן האחרון. הייתה לו הזדמנות נהדרת להראות את היכולות שלו ולתת אפילו קצת מספרים.
בנתיים הוא לא מצליח ואפילו טיפה מאכזב. חבל.
הוא חייב להיות יותר "רע" כי אוטוטו הוא לא יראה דשא כששהר ובוזגלו יחזרו.
אולי כדאי שאיתן עזריה ידבר איתו יותר.

סמל אישי של משתמש
The red one

Re: דן ביטון

שליחה על ידי The red one »

דן ביטון לא יהיה שחקן ליגת העל לגיטימי, בעיקר בגלל התקופה האחרונה.

את ההזדמנויות שלו הוא כבר לא יקבל ברגע ששהר ובוזגלו יחזרו, וכנראה זו הייתה ההזדמנות הראשונה והאחרונה שלו לפרוץ.

מאמין שבעונה הבאה נראה אותו מושאל ללאומית..

סמל אישי של משתמש
adomi

שליחה על ידי adomi »

לא מסכים איתכם

יש לו עוד ללמוד אבל שחקן לגיטימי לעתיד

סמל אישי של משתמש
The red one

adomi כתב:לא מסכים איתכם

יש לו עוד ללמוד אבל שחקן לגיטימי לעתיד
לקבוצה עם שאיפות להתמודדות על אליפות כל עונה? אם היה שחקן לגיטימי, כבר בגיל הזה ועם הצ'אנסים האלה היינו רואים ממנו דברים.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

הייתי משאיל אותו בינואר כדי לפנות מקום לזר

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

izguy83 כתב:הייתי משאיל אותו בינואר כדי לפנות מקום לזר
אני נוטה להאמין שהוא לא מה שימנע מאיתנו להחתים זר בינואר

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

אדום בלב בנשמהההה כתב: לקבוצה עם שאיפות להתמודדות על אליפות כל עונה? אם היה שחקן לגיטימי, כבר בגיל הזה ועם הצ'אנסים האלה היינו רואים ממנו דברים.
איזה שטויות אתה אומר.
למה רועי קהת לקח תצאנסים שלו? גם למיכה לקח הרבה זמן לפרוץ, מליקסון לקח תצאנסים שלו?(לא משווה בפני אף אחד מהשחקנים)

שחקן זריז, עם פס נקי, וחופשיות ברמה גבוהה מאוד, הפעולה האחרונה שלו לוקה ולכן אני לא חושב שהוא צריך לשחק בקו, אלא למשוך לאמצע. יש עתיד בו.

לדעתי אחרי שבוזגלו ושהר יחזרו והכל יהיה בסדר, אם לא יובטח לו דקות בקבוצת ליגת העל שישאר אצלנו בסגל.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
The red one

shovalb9 כתב:
איזה שטויות אתה אומר.
למה רועי קהת לקח תצאנסים שלו? גם למיכה לקח הרבה זמן לפרוץ, מליקסון לקח תצאנסים שלו?(לא משווה בפני אף אחד מהשחקנים)

שחקן זריז, עם פס נקי, וחופשיות ברמה גבוהה מאוד, הפעולה האחרונה שלו לוקה ולכן אני לא חושב שהוא צריך לשחק בקו, אלא למשוך לאמצע. יש עתיד בו.

לדעתי אחרי שבוזגלו ושהר יחזרו והכל יהיה בסדר, אם לא יובטח לו דקות בקבוצת ליגת העל שישאר אצלנו בסגל.
דוגמאות לכאן ולכאן יש תמיד. יש גם כאלה שלקחו צ'אנסים ואחרי זה נעלמו ולך תחפש אותם בליגה א' צפון.

לדעתי - אין לדן ביטון עתיד כשחקן בקבוצת ליגת העל. לא אומר את זה -רק- בגלל הדוגמא, אבל הדוגמא מחזקת את דבריי. הוא מאוד מאוד חלש פיזית והזריזות לא ממש תעזור לו מול בלמים וקשרים אחוריים טיפה חסונים, שלא לדבר על מאוד חסונים. וחופשיות..לא זה מה שהופך שחקן לגדול..

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

אדום בלב בנשמהההה כתב: דוגמאות לכאן ולכאן יש תמיד. יש גם כאלה שלקחו צ'אנסים ואחרי זה נעלמו ולך תחפש אותם בליגה א' צפון.

לדעתי - אין לדן ביטון עתיד כשחקן בקבוצת ליגת העל. לא אומר את זה -רק- בגלל הדוגמא, אבל הדוגמא מחזקת את דבריי. הוא מאוד מאוד חלש פיזית והזריזות לא ממש תעזור לו מול בלמים וקשרים אחוריים טיפה חסונים, שלא לדבר על מאוד חסונים. וחופשיות..לא זה מה שהופך שחקן לגדול..
שחקן עם אוריינטציה התקפית כמו שלו לא צריך לשפר את הפיזיות, אלא את היכולת לעבור שחקנים ולסחוט עבירות. לקשרים אחורים לא יעזור החוסן אם לא ידעו להוציא לו את הכדור מהרגל.

שוב אני לא מחזק אותו, אבל הסיבות שאתה נותן לא משכנעות אותי.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אדום בלב בנשמהההה כתב: דוגמאות לכאן ולכאן יש תמיד. יש גם כאלה שלקחו צ'אנסים ואחרי זה נעלמו ולך תחפש אותם בליגה א' צפון.

אם לו אין עתיד אז גורדנה צריך לפרוש מכדורגל אתמול.
על מה אתם מדבריפ, אני בכל פעם שראיתי אותו הייתי מרוצה. אני נהנה לראות את החוצפה שלו, את הבנת המשחק ואת התנועתיות. אז הוא לוקה בנגיעה האחרונה בעג פאקינג דיל. אפשר לתקן את זה.
רק להזכירכם, יש לו בישול בליגת העל, כמה יש לעגלה לבית גורדנה?

סמל אישי של משתמש
The red one

לא אמרתי אין לו עתיד בכדורגל. אל תתבלבל.

אמרתי אין לו עתיד כשחקן בקבוצה שלנו, שהשאיפה שלה היא לזכות בכל עונה באליפות, לפחות נכון לעכשיו.

ושלא תטעה - גם לגורדנה אין. גם גורדנה וגם בכר יודעים את זה. גורדנה (וביטון) מקבלים דקות אך ורק בגלל ששהר ובוזגלו פצועים.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

ספרו את השטויות שאתם מוציאים מהפה לצ׳אבי גורדי אלבה ווראטי וכו וכו...

היום בכדורגל המודרני גם ל״נמוכים״ יש מקום... ואפשר להיות חזק גם אם אתה לא גבוה מספיק.
אם רובכם מרטיבים על לוטם זינו (אני מחזיק ממנו)
אז על דן ביטון אתם צריכים לפרקס!

דן ביטון יהיה כוכב כדורגל !!

סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Noam98 »

אהמ אהמ עדי אלישע אהמ אהמ

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

זו דעתי בלבד,

דן ביטון לא יהיה כוכב כדורגל, לצערי גם לא שחקן הרכב לגיטימי בהפועל באר שבע של עידן הכסף והצמרת.

כדורגל יש לו. טכניקה טובה, בעיטה, הגבהה וגם פס נקי. זה נחמד, אבל כמו שזה נראה כרגע, לא מספיק לרמה אליה אנחנו שואפים.

אם הייתם מקבלים תמורה כזו משחקן "חוץ", הייתם צולבים אותו מזמן, אבל ביטון כרגע מאוד פרווה בהשפעה על המשחק, רוצה ומנסה אבל נטול ערך מוסף.

נכון, הוא צעיר, זה יכול להתהפך, אבל חלון ההזדמנויות בין ספטמבר לדצמבר שהיה גדוש בצאנסים מבחינתו, הולך ונסגר.
בעוד שבועיים-שלושה, הוא ידחק אל שולי הספסל(אם בכלל) ועדיף לו להתחשל ולקבל דק' משחק במקום אחר
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

Totti כתב:זו דעתי בלבד,

דן ביטון לא יהיה כוכב כדורגל, לצערי גם לא שחקן הרכב לגיטימי בהפועל באר שבע של עידן הכסף והצמרת.

כדורגל יש לו. טכניקה טובה, בעיטה, הגבהה וגם פס נקי. זה נחמד, אבל כמו שזה נראה כרגע, לא מספיק לרמה אליה אנחנו שואפים.

אם הייתם מקבלים תמורה כזו משחקן "חוץ", הייתם צולבים אותו מזמן, אבל ביטון כרגע מאוד פרווה בהשפעה על המשחק, רוצה ומנסה אבל נטול ערך מוסף.

נכון, הוא צעיר, זה יכול להתהפך, אבל חלון ההזדמנויות בין ספטמבר לדצמבר שהיה גדוש בצאנסים מבחינתו, הולך ונסגר.
בעוד שבועיים-שלושה, הוא ידחק אל שולי הספסל(אם בכלל) ועדיף לו להתחשל ולקבל דק' משחק במקום אחר
מסכים עם הפסקה האחרונה, ולא מסכים עם כל השאר, לדעתי הוא שחקן ליגת על לגיטימי כבר עכשיו והוא גם יישאר כזה בעתיד.

שלח תגובה