דן ביטון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: דן ביטון

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שחקן בן 19 - 20 שעלה ממחלקת הנוער שלנו, בדקות שקיבל לא משנה אם פחות טוב או יותר טוב מראה שהוא שחקן עם ביצים, כל הזמן מבקש כדור, כל הזמן לוקח אחריות, אתמול לקח את כל המצבים הנייחים בסוף המשחק וזה כשיש שחקן כמו מליקסון על הדשא. שם למליקסון כדור על הראש בנגיעה ממשחק חיי (כמה שחקנים אצלנו מסוגלים לעשות את זה?), לקח אחריות ואת הקרן המכריעה בדקה ה - 94 ושם לאוגו על הראש, מה רע?

אפילו מול עכו שהפסדנו שלח פעמיים את בוזגלו לכדורים של אחד על אחד שעם בוזגלו בכושר טוב יותר הוא כובש מהם.

מול מכבי פתח תקווה היה יכול לכבוש והעדיף לפרגן לראדי מול שער ריק כי ראדי היה במצב טוב יותר.

כרגע הוא המחליף הכי אפקטיבי שלנו, יותר מגורדנה וגם יותר מארבייטמן. ברור שהוא פחות טוב מטוני ומליקסון שמשחקים בעמדה שלו בהרכב, ברור שהוא פחות טוב מסהר ובוזגלו כשהם יחזרו מהפציעות, אבל בסגל הנוכחי זה לא רע בכלל שיש לנו שחקן בית צעיר ורעב שבא כל שבוע להוכיח את עצמו ולא פוחד לקחת אחריות. הוא עוד צריך להתפתח אבל יכולת ההרמה שלו, המשחק שלו בנגיעה, גם הבעיטה שלו מרחוק, הכל יכול להיות מאוד משמעותי בהמשך העונה וכבר אתמול הרבה בזכות דן ביטון הצעיר השגנו את הניצחון.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

Sir Alex Ferguson כתב:שחקן בן 19 - 20 שעלה ממחלקת הנוער שלנו, בדקות שקיבל לא משנה אם פחות טוב או יותר טוב מראה שהוא שחקן עם ביצים, כל הזמן מבקש כדור, כל הזמן לוקח אחריות, אתמול לקח את כל המצבים הנייחים בסוף המשחק וזה כשיש שחקן כמו מליקסון על הדשא. שם למליקסון כדור על הראש בנגיעה ממשחק חיי (כמה שחקנים אצלנו מסוגלים לעשות את זה?), לקח אחריות ואת הקרן המכריעה בדקה ה - 94 ושם לאוגו על הראש, מה רע?

אפילו מול עכו שהפסדנו שלח פעמיים את בוזגלו לכדורים של אחד על אחד שעם בוזגלו בכושר טוב יותר הוא כובש מהם.

מול מכבי פתח תקווה היה יכול לכבוש והעדיף לפרגן לראדי מול שער ריק כי ראדי היה במצב טוב יותר.

כרגע הוא המחליף הכי אפקטיבי שלנו, יותר מגורדנה וגם יותר מארבייטמן. ברור שהוא פחות טוב מטוני ומליקסון שמשחקים בעמדה שלו בהרכב, ברור שהוא פחות טוב מסהר ובוזגלו כשהם יחזרו מהפציעות, אבל בסגל הנוכחי זה לא רע בכלל שיש לנו שחקן בית צעיר ורעב שבא כל שבוע להוכיח את עצמו ולא פוחד לקחת אחריות. הוא עוד צריך להתפתח אבל יכולת ההרמה שלו, המשחק שלו בנגיעה, גם הבעיטה שלו מרחוק, הכל יכול להיות מאוד משמעותי בהמשך העונה וכבר אתמול הרבה בזכות דן ביטון הצעיר השגנו את הניצחון.
תודה רבה .

סמל אישי של משתמש
UncleAD
Title: זריהן נחנקנו ממך

שליחה על ידי UncleAD »

גיא חניה כתב: ביטון בן 20 אבל זאת עונה ראשונה שלו בבוגרים,מהדקות שהוא קיבל מה אתם מצפים שהוא יתן שלושער ושני בישולים ברבע שעה ?
אבל אתה מבין, זאת הבעיה שלך, הקיצוניות.
או שאני לא מבין בכלל, או שאתה חושב שאנחנו או אני מצפה שיתן שלושער ובישולים ברבע שעה.

אני חושב שדן ביטון שחקן לא רע, יכול להתפתח ולהוות שחקן לגיטימי לליגת העל, ובטח שצריך לפתוח לפני גורדנה הבלתי מחויב.
מצד שני בגלל שהוא יליד סורוקה או בן 20, לא אומר שהוא צריך לקבל הנחות.
ובדיוק כמו שאמבולו לא מקבל (וכן אני יודע שאני לוקח דוגמא מוגזמת, אם כי הוא סה"כ שחקן הרכב בבאזל ולא של ברצלונה), ככה גם שחקן אצלנו לא צריך לקבל.
זאת הדרך להפוך שחקנים לגדולים, לתת להם לעבוד קשה, לא להרים אותו לשמיים על כל פס טוב, כמו שלא לרסק לרצפה על כל טעות קטנה.

אתה רוצה לקרוא לזה כפיות טובה? תקרא לזה איך שאתה רוצה.

תראה איך נראה הכדורגל הישראלי בגלל כל ההנחות האלה, שחקני דרג ז' ממלאים לך את הליגה, העיקר הבאנו צעירים או שחקני בית (נוסח הפועל ת"א, פ"ת,עכו וכו) שמיום ליום בגרף ירידה תלול שאני לא יודע איך הוא עדיין חיובי.
עמוד יוטיוב Fortnite תהיו אחים ותלחצו SUB
UncleAD Youtube channel - Fortnite

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

doctorslayer כתב:
או שאני לא מבין בכלל, או שאתה חושב שאנחנו או אני מצפה שיתן שלושער ובישולים ברבע שעה.

אני חושב שדן ביטון שחקן לא רע, יכול להתפתח ולהוות שחקן לגיטימי לליגת העל, ובטח שצריך לפתוח לפני גורדנה הבלתי מחויב.
ובדיוק כמו שאמבולו לא מקבל (וכן אני יודע שאני לוקח דוגמא מוגזמת, אם כי הוא סה"כ שחקן הרכב בבאזל ולא של ברצלונה), ככה גם שחקן אצלנו לא צריך לקבל.
זאת הדרך להפוך שחקנים לגדולים, לתת להם לעבוד קשה, לא להרים אותו לשמיים על כל פס טוב, כמו שלא לרסק לרצפה על כל טעות קטנה.

תראה איך נראה הכדורגל הישראלי בגלל כל ההנחות האלה, שחקני דרג ז' ממלאים לך את הליגה, העיקר הבאנו צעירים או שחקני בית (נוסח הפועל ת"א, פ"ת,עכו וכו) שמיום ליום בגרף ירידה תלול שאני לא יודע איך הוא עדיין חיובי.
מי שיכול להרים אותו לשמים על כל פס זה התקשורת או הסוכן שלו, בנתיים רק פה משבחים אותו ובהחלט מגיע לו. אותי הוא מפתיע לטובה ומשתפר ממשחק למשחק. לא מצפה ליותר מידי כי אין עילויים בכדורגל שלנו ואם נקבל שחקן שיעלה מהספסל ויתרום למשחק במקום להפריע דיינו
מה שבטוח זה שיש לו פוטנציאל והכי חשוב זה שברק בכר מחזיק ממנו, זה אומר משו עליו

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

doctorslayer כתב:

אחי אף אחד פה לא הילל לשמים ולא ראיתי איזה השוואות מגוחכות לדברים שהוא לא. אבל כן מותר להגיד מילה טובה כשמגיעה. כן מותר לשמוח כשבחור צעיר שרק עלה לבוגרת לוקח את הצאנסים שלו בשתי ידיים.
לא כל שחקן בקבוצה הוא בוזגלו ולא כל אחד מתפתח להיות הדבר הבא בכדורגל הישראלי. יש גם שחקנים שהם פשוט טובים, משפיעים על המשחק ועושים פעולות ראויות לציון. דן ביטון עד עכשיו (טפו טפו טפו) נכנס לקטגוריה הזו.
וכן זה שהוא יליד סורוקה נותן לו נקודת זכות נוספת. כי אנחנו גם רוצים לראות פה הצלחות משלנו ולא רק הצלחות של אחרים שמניבים פירות אצלנו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

המשחק הכי טוב שלו שאני ראיתי במדי אשדוד.
נראה בוגר יותר במשחק שלו, עשה שני מבצעים מצוינים דווקא באגף ימין, נייחים חדים וטובים, פרוספקט מאוד מעניין, מקווה שעדין עוקבים אחריו ועדין נמצאים בקשר איתו כי הוא שחקן מאוד מעניין...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

תופס ממנו וכיף לראות אותו תופס צורה של שחקן. שימשיך כך.

סמל אישי של משתמש
Redbull

שליחה על ידי Redbull »

תמיד החזקתי ממנו!
לדעתי יתבשל ויגיע אלינו בסוף.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

חייב עדיין לגלות יציבות.
הפציעה של קינדה פתחה לו הזדמנות.
שיקח אותה!

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

משחק חריג לטובה, שאולי מבשר את עליית המדרגה שלו. צריך עדיין לחכות ולראות לאן זה הולך.
מה שבטוח זה שהוא משקיע ולוחם ונראה לי שעם אופי מתאים.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אצלנו הוא היה מתפתח טוב יותר.
מסירה >> דריבל ויש לו את זה בגדול.

סמל אישי של משתמש
אלכס

שליחה על ידי אלכס »

השאלה למה הוא(גם אלקרנאוי) צריך להתבשל בקבוצות אחרות כשיש לך שחקנים כמו זריהן על הספסל ?
אף פעם לא הבנתי את הטרייד ההזוי הזה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

דן ביטון כשרון, חשבתי שהוא יפרוץ מהר יותר אבל יש לו עוד זמן להתבשל באשדוד כי הןא לא יציב.

הייתי מעדיף שיתבשל אצלנו במקום זריהן ושות' אבל זה היסטוריה

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

אחלה של ילד עם המון כישרון, חסר לו עדיין פיזיות ונוכחות כאשר הכדור לא אצלו, כי כשהוא אצלו הוא פשוט מצויין.
בעייני ילד מוכשר שצריך לקבל מעקב. ביחד עם הנתנייתים והפתח תקוו'ים הוא קינדה ואינברום מציגים המון כישרון באשדוד.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מסכים שעדיף שחקני בית כמו דן ועמרן בסגל מאשר שודדים כמו זריהן, אוחנה ושאר המיותרים.

שלח תגובה