מה נסגר עם הליגה הזאת?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: מה נסגר עם הליגה הזאת?

שליחה על ידי The red one »

אביאל כתב: בעניין המשטרתי - כיוונתי למקרים שבהם יש כמות של אוהדים(ועוד) שמתפרעים.
בגלל שהעלת סיטואציה שבה אדם אחד יכול להשפיע - אז ציינתי את האפשרות הזו

זה כמובן לא מלוטש אבל הכוונה היא שצריכים בעלי תושיה שימצאו פתרונות מחוץ לקופסא ולא כל הזמן להגיד - "המשטרה/בתי המשפט/החוק/הממשלה לא עושים כלום"
רואה 'אנחנו במפה'?

אז נכון המערכון של החוליגנים ובית המשפט - "כבודו, לאן עפת? כולה כדורגל" - אז בדיוק ככה.

לא ישתנה פה שום דבר בחיים, עד שמישהו ימות, וגם זה בספק.

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

אדום בלב בנשמהההה כתב: רואה 'אנחנו במפה'?

אז נכון המערכון של החוליגנים ובית המשפט - "כבודו, לאן עפת? כולה כדורגל" - אז בדיוק ככה.

רואה וברור לי שהבעיה היא מערכתית.

סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Noam98 »

מצחיקים אותי כל היפי נפש האלה שזורקים מילים כמו "הכל פה רקוב", או "להתחיל מהילדים", "להעלות את רמת האימון בנוער" "מתקנים חדשים", "סקאוטים לגילוי כישרונות צעירים" וכו׳.
תאמת? הכל נכון.
אבל... יש לכם מושג כמה כסף זה לעשות רפורמה כזאת? אחלה, שוויץ עשתה את זה. בלגיה עשתה את זה. גרמניה עשתה את זה. יש לנו תכלכלה של המדינות האלה, את המשאבים?
עם כל הכבוד לכדורגל, רוב התקציב במדינה מושקע לביטחון, וככה צריך.
הפיתרונות? וואלה אין לי. אבל אני לא מקבל ההחלטות. לדעתי, פשוט להתספק במה שיש, אין את הכסף לעשות חריש עמוק.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Noam98 כתב:מצחיקים אותי כל היפי נפש האלה שזורקים מילים כמו "הכל פה רקוב", או "להתחיל מהילדים", "להעלות את רמת האימון בנוער" "מתקנים חדשים", "סקאוטים לגילוי כישרונות צעירים" וכו׳.
תאמת? הכל נכון.
אבל... יש לכם מושג כמה כסף זה לעשות רפורמה כזאת? אחלה, שוויץ עשתה את זה. בלגיה עשתה את זה. גרמניה עשתה את זה. יש לנו תכלכלה של המדינות האלה, את המשאבים?
הפיתרונות? וואלה אין לי. אבל אני לא מקבל ההחלטות. לדעתי, פשוט להתספק במה שיש, אין את הכסף לעשות חריש עמוק.
אתה יכול לעשות את זה ב60 מיליארד דולר ואתה יכול לעשות את שה בשקל עשרים. הכל שאלה של עד כמה אתה רוצה באמת לשנות ועד כמה אתה יצירתי. אפשר בלי הרבה כסף להפוך פה את כל הכדורגל

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Noam98 כתב:מצחיקים אותי כל היפי נפש האלה שזורקים מילים כמו "הכל פה רקוב", או "להתחיל מהילדים", "להעלות את רמת האימון בנוער" "מתקנים חדשים", "סקאוטים לגילוי כישרונות צעירים" וכו׳.
תאמת? הכל נכון.
אם לכל קבוצת נוער יתנו 10 מיליון שקל תוך כדיי שמציבים להם חוקים ועובדות שאם עוברים עליהם הם לא יקבלו את הכסף הזה אז זה יהיה אפשרי.
ולטוטו יש מספיק כסף בשביל זה...
הוא רק צריך להגדיל פי 3 את מה שהוא נותן.
רק ככה יהיה אפשרי לשפר את הדברים בטווח הארוך....
לא צריך לשפר במיליארדים...
300 מיליון זה מספיק....
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

כבר מתו.
לצערי ההרוג הבא בדרך, הכתובת על הקיר.
נערך לאחרונה על ידי delta7 ב 19 דצמבר 2015, 20:13, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

לדעתי רפורמה בכדורגל הישראלי על מנת לשפר את הרמה מבלי להשקיע בכספים עצומים, ולחפור חריש עמוק צריך לבוא ב4 נושאים עיקרים:

1. החשש העצום של מאמני ליגת העל לשרוד בליגה ולדאוג להכנסה שלהם, גורם לתחלופה גדולה מדי של מאמנים. מאמן שיפוטר יקבל את פיצוי כל העונה במקום. ככה היד על ההדק תהיה יותר קשה, וכשיחתימו מאמן ישקלו זאת בכבדות ראש גדולה יותר, והמאמנים יתחילו לשחק כדורגל ולא להתבנקר במחצית שלהם, בגלל שיש להם עונה שלמה לדאוג אליה. ולא 3-2 משחקים קרובים.

2. התחזות שחקנים-צריך לאכוף בכבדות ראש, קנסות,צהובים, הרחקות למשחקים על התחזויות, פציעות ונפילות, וכן גם חוק 6 שניות של שוער. ברגע שיחמירו עם כל הדברים הקטנים הללו זמן הכדורגל יגדל, ויהיה יותר תכלס כדורגל- הרמה תגדל.

3. שיפוט- צריך להעביר לשופטים כל זמן מסוים בדיקת פוליגרף כי זו משרת אמון שבה השופט יכול להמר ולהטות משחקים.
יותר מזה, צריך להעביר יותר הרצאות וכנסים על אחידות, שריקות שלא צריכות לעבור, ודברים שלשופטים אסור לוותר עליהם, כמו בזבוזי זמן, וכבוד בין שחקן לשחקן.

4. זרים-זה נושא שלא הצלחתי לפתור. אני יודע שהוא לא עובד טוב, אבל צריך לשנות פה את זה. לא נשמע לי הגיוני שקבוצה בעונה רוכשת 5 זרים וזורקת אותם כאילו היה אוויר, אך מצד שני העלויות של ישראלים שלא נותנים תמורה בשמיים, וחייבים להוריד את זה בשביל שהישראלים הטובים באמת ישחקו.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

בלי קשר לנושא, תכנית אדירה!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

izguy83 כתב: בלי קשר לנושא, תכנית אדירה!
מדויקת להכאיב

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

izguy83 כתב: בלי קשר לנושא, תכנית אדירה!
כיאה לשלישייה המצחיקה בארץ

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

bs war כתב:
מדויקת להכאיב
תעשן במבי מותק,
סבתא.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

shovalb9 כתב:לדעתי רפורמה בכדורגל הישראלי על מנת לשפר את הרמה מבלי להשקיע בכספים עצומים, ולחפור חריש עמוק צריך לבוא ב4 נושאים עיקרים:

1. החשש העצום של מאמני ליגת העל לשרוד בליגה ולדאוג להכנסה שלהם, גורם לתחלופה גדולה מדי של מאמנים. מאמן שיפוטר יקבל את פיצוי כל העונה במקום. ככה היד על ההדק תהיה יותר קשה, וכשיחתימו מאמן ישקלו זאת בכבדות ראש גדולה יותר, והמאמנים יתחילו לשחק כדורגל ולא להתבנקר במחצית שלהם, בגלל שיש להם עונה שלמה לדאוג אליה. ולא 3-2 משחקים קרובים.

2. התחזות שחקנים-צריך לאכוף בכבדות ראש, קנסות,צהובים, הרחקות למשחקים על התחזויות, פציעות ונפילות, וכן גם חוק 6 שניות של שוער. ברגע שיחמירו עם כל הדברים הקטנים הללו זמן הכדורגל יגדל, ויהיה יותר תכלס כדורגל- הרמה תגדל.

3. שיפוט- צריך להעביר לשופטים כל זמן מסוים בדיקת פוליגרף כי זו משרת אמון שבה השופט יכול להמר ולהטות משחקים.
יותר מזה, צריך להעביר יותר הרצאות וכנסים על אחידות, שריקות שלא צריכות לעבור, ודברים שלשופטים אסור לוותר עליהם, כמו בזבוזי זמן, וכבוד בין שחקן לשחקן.

4. זרים-זה נושא שלא הצלחתי לפתור. אני יודע שהוא לא עובד טוב, אבל צריך לשנות פה את זה. לא נשמע לי הגיוני שקבוצה בעונה רוכשת 5 זרים וזורקת אותם כאילו היה אוויר, אך מצד שני העלויות של ישראלים שלא נותנים תמורה בשמיים, וחייבים להוריד את זה בשביל שהישראלים הטובים באמת ישחקו.
מה שאתה מציע זה יפה וטוב אבל זה בדיוק כמו לשים פלסטר לחולה שעומד למות...
זה ממש לא יעזור
אנחנו צריכים משהו מהשורש שכנראה כרוך גם בכסף רב.
אחרת שום דבר לא ישתפר, הכדורגל הישראלי ישאר במקום וידרדר לאט לאט לתחתית הכדורגל האירופי והעולמי...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה