אבוקות - היום שאחרי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גדי

אבוקות - היום שאחרי

שליחה על ידי גדי »

אני כותב את זה בכאב רב. הקהל שלנו הוכיח בשנים האחרונות שהוא הטוב ביותר. אני גאה בזה וזה בזכות אנשים יקרים מאוד באירגון. אני ממש אוהב אותם.

יש דבר כזה תרבות אולטרס שעניין האבוקות זה דבר חשוב לה מאוד. מקבל מאוד שלא צריכים לרצות אותי. ברור לחלוטין.
אבל אני אמנה את כל הנזקים הידועים לי בוודאות שקרו ב24 שעות האחרונות

1. קרע גדול מאוד בתוך האירגון. מה שהיה לא יהיה כבר. ברור לכם שיש שם אנשים שיצאו "טמבלים" מול גורמים רבים. לא כולם רצו אבוקות. זה היה מאחרי הגב של חלק.

2. קרע גדול ומשבר אמון בין ההנהלה לאירגון. אלונה ביקשה אישית. להנהלה לא תהיה ברירה והיא תצטרך ל"הילחם" במי שיקח את החוק לידיים. לפי התקנון יש לה אחריות שילוחית (שונא את זה).

3. בעקבות ביטול הפריסה אתמול בבוקר פנה האירגון בהודעה שלו לעזרה לשינוי ההחלטה. ידוע לי שהרבה נאתרו מייד. אני באופן אישי פניתי לחבר יקר שהוא אוהד "שרוף" ואיש תקשורת בכיר. הוא ישר התחיל לפעול והשקיע לא מעט זמן, פנה לגורמים במחוז המשטרה והתחייב (לא על דעת עצמו) שלא יהיו אבוקות. הרבה גורמים לקחו את הקרדיט על השינוי. מניח שכולם עזרו. אותו איש תקשורת שלח לי הודעה הבוקר שהוא מאוכזב קשות וגם יצא אדיוט מול גורמים שהוא עובד מולם ביומיום. מניח שלא רק הוא.

4. פריסות לא יהיו בטרנר בזמן הנראה לעין.

5. נזק מקצועי פוטנציאלי לקבוצה - מאמין שהסיכוי לרדיוס נמוך אבל בית הדין הזה ממש לא צפוי.

6. קנס למשפחת ברקת נחשב כנזק או שהיא צריכה להשלים שזה "חלק מהעניין" ??

היה שווה ?
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
azb852

Re: אבוקות - היום שאחרי

שליחה על ידי azb852 »

מסכים איתך.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

מי שהתחייב שלא יהיו אבוקות חי בפלנטה אחרת.

טוב או לא, זה חלק ממחזוריות החיים של הספורט.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

איפה פה הכפתור של הלייק?

מסכים במיליון אחוז.
אם אחרי שלא אישרו את הפריסה הארגון לא היה מתחייב ואנשים שם לא היו נותנים את המילה שלהם שלא יהיו אבוקות הנזק לפחות מול ההנהלה היה קטן יותר לדעתי.

אכזבנו את אלונה.. עליה הכי חבל לי

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

אני לא מבין דבר אחד. האולטראס לא חשב על העתיד? הרי יהיו עוד הרבה משחקים חשובים, וחבל שבאיצטדיון כמו שלנו לא יהיו פריסות.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ואל תשכח את הבעיות הרפואיות שיכולות לנבוע מאבוקות כי אבוקות זה לא צעצוע ויכול לגרום לפגיעות אם לא משתמשים בו נכון.
ככה שזה לא רק פגיעה במה שציינת אלא גם פוטנציאל לפגיעה פיזית.

ואני מסכים איתך לגמריי.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

zivmay כתב:אני לא מבין דבר אחד. האולטראס לא חשב על העתיד? הרי יהיו עוד הרבה משחקים חשובים, וחבל שבאיצטדיון כמו שלנו לא יהיו פריסות.
לדעתי זה כמה עברייני צעצוע מהאולטראסאות ולאו דווקא מי שמנהל את הארגון ידע על זה.
ואם ידעו איך לא מנעו את זה במיוחד אחריי שאלונה ביקשה.

סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Noam98 »

אם כל מה שכתבת נכון, אז אין בכלל ספק שזה לא היה שווה את זה.
זה לא אישי אחי, אני לא ממש מכיר אותך אז אני לא יודע אם להאמין לך. נשמע די אמין אבל אין לי מושג.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

zivmay כתב:אני לא מבין דבר אחד. האולטראס לא חשב על העתיד? הרי יהיו עוד הרבה משחקים חשובים, וחבל שבאיצטדיון כמו שלנו לא יהיו פריסות.
לא מדובר יותר (לפי מה שאני יודע) על אירגון אחד. הייתה חוסר הסכמה והיו כאלו שהחליטו שהם עושים מעשה.

אם כמו שנכתב כאן זה בלתי נמנע שיהיו אבוקות אז כדאי שנקבל בהבנה את ההשלכות.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

גדי אני מסכים עפ כל מילה שלך בענק. מתנגד נחרצות לטמטום הזה כל עוד זה מחוץ לחוק, אבל יש שאלה אחת שלא נשאלת לכל אורך הדרך.
למה המשטרה לא אשמה???
הם עןמדים בכניסות, הם קובעים את נהלי האבטחה, הם מתדרכים את המאבטחים אבל הם לא אשמים בכלום? טפלון?

אם יהיה פיגוע חס וחלילה בקניוןשהכניסה אליו מותנית בבדיקה משטרתית גם שם יחפשו את מנהל הקניון? במצעד הגאוונ בירושלים האשימו את מנהלי המצעד? למה רק בכדורגל המשטרה חפה מאחריות????

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

dardasmiley כתב:גדי אני מסכים עפ כל מילה שלך בענק. מתנגד נחרצות לטמטום הזה כל עוד זה מחוץ לחוק, אבל יש שאלה אחת שלא נשאלת לכל אורך הדרך.
למה המשטרה לא אשמה???
הם עןמדים בכניסות, הם קובעים את נהלי האבטחה, הם מתדרכים את המאבטחים אבל הם לא אשמים בכלום? טפלון?

אם יהיה פיגוע חס וחלילה בקניוןשהכניסה אליו מותנית בבדיקה משטרתית גם שם יחפשו את מנהל הקניון? במצעד הגאוונ בירושלים האשימו את מנהלי המצעד? למה רק בכדורגל המשטרה חפה מאחריות????

מה בדיוק אתה רוצה, שיפטרו את כל השוטרים שעבדו בדרומי?
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

dardasmiley כתב:גדי אני מסכים עפ כל מילה שלך בענק. מתנגד נחרצות לטמטום הזה כל עוד זה מחוץ לחוק, אבל יש שאלה אחת שלא נשאלת לכל אורך הדרך.
למה המשטרה לא אשמה???

משטרת ישראל מחפפים בחקירות על רצח אז אתה מצפה שהם יעצרו אנשים עם אבוקות?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

כמו שאמרתי, אנשים פשוט לא מתייחסים להשלכות.
ככה זה כשההחלטות מתקבלות מהתחת ולא מהראש.

חבל מאוד.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

למה המשטרה לא אשמה???

כמובן שאתה צודק ואני לא מבין זאת. מנהלת רצינית הייתה מטפלת בזה. לא מבין למה מועדון צריך להיות אחראי על מעשים של בודדים.
אבל מה אפשר לעשות ואלו הכללים ואנחנו חלק מהם ?

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אורי אדום בנשמה כתב:

מה בדיוק אתה רוצה, שיפטרו את כל השוטרים שעבדו בדרומי?
בוא נתחיל בזה שישאלו שאלות קשות, כמו איך זה קרה ומי נכשל בעת מילוי תפקידו. ולמה זה קורה להם שוב ושוב.
משם שיעברו לבחון את כמויות הכסף שמבזבזבים על שוטרים שלא עושים כלום ורק אחר כך שיעברו לעריפת ראשים.
וכן אם חס וחלילה מישהו היה נפגע היית רואה הרבה ראשים נערפים בצד הכחול.

הכעס שלי על המשטרה היום הוא כפול ומכופל, כי הם ידעו והתריעו ועשו הכל חוץ מלעשות את העבודה שלהם. אפילו עשו להם את החיים קלים ולא הדליקו מתחת לדגל הפריסה.
נערך לאחרונה על ידי dardasmiley ב 21 מרץ 2016, 20:37, נערך פעם 1 בסך הכל.

שלח תגובה