מאוכזב

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
8red

מאוכזב

שליחה על ידי 8red »

התוצאה משקפת, אמרו לא מעט אנשים שהתראיינו בסיום המשחק (כן , נאלצתי לצפות בו על גבי המסך), אבל אני דווקא מאוכזב מאוד ומרגיש ששדדו אותנו.

תרשו לי לחלוק על ידידי מוטי, אבל גיא לוי, למשל, איכזב אותי היום מאוד. עד עכשיו אני מנסה להבין למה להכניס את כבדה במקום קדוסי, דווקא לאחר שרמת גן ספגה אדום ואנחנו כבשנו? במקום לחזק את ההתקפה וללחוץ עוד על ר"ג, היה אפשר להוציא קשר אחורי (מישהו אמר זרקו?) ולהכניס את פדידה בנוסף לסימיוני ולקדוסי.
במקום זה החליט גיא דווקא לעבות את הקישור ולהמשיך לתת לפדידה לשרוף את עצמו על הקווים, למרות שר"ג הראו סימני התפרקות באותם רגעים. לא מבין את זה.
אני מאוכזב גם מהעובדה שגיא לא נתן הוראה (ובכך נמשכת המגמה מהעונה שעברה) לבעוט כדורים גם מחוץ לרחבה. כנראה שהשחקנים מרגישים שבלי להעביר גם את הקורה זה לא ניקרא לכבוש שער. צעקתי כל כל הרבה פעמים מול מסך הטלוויזיה "תבעט!" עד שבשלב מסויים רציתי להתקשר למישל ולומר לו שירד ויאמר לאסי לצעוק על השחקנים לבעוט לשער של רפי כהן.

לירון זרקו - הבחור ממשיך להסתמן כאכזבה גדולה, עושה שטויות ולא מועיל (שלא לומר מזיק) וחבל שגיא לא ראה את זה לפני הטעות הקריטית שלו.

החומה (שלא הייתה) - על פי הצורה שבה החומה התפרקה, היה עדיף שאסי לא יעמיד חומה בכלל - הם סתם הסתירו לו לראות לאן הולך הכדור של חסן. גם כן הזיקו מאשר הועילו.

בפינת הלא מאכזבים בכלל (שלא לומר צריכים לקבל צל"ש) האוהדים - היו גדולים כהרגלם והצליחו להאפיל ובגדול על הקהל הרמת גני הלא מפותח שה"שיר" (אם אפשר לקרוא לזה ככה) הכי מורכב שהם יודעים לשיר זה "הו רמת גן, הו רמת גן...".
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: מאוכזב

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

הקהל שלנו אכן נשמע היטב דרך המסך, וניכר שעשה בית ספר לקהל הרמת גני ולמדו פרק אחד או שניים בהלכות העידוד מהו. צ"לש גדול לכל מי שהגיע ונתן ת'גרון.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
רווית (:

שליחה על ידי רווית (: »

8red כתב:התוצאה משקפת, אמרו לא מעט אנשים שהתראיינו בסיום המשחק (כן , נאלצתי לצפות בו על גבי המסך), אבל אני דווקא מאוכזב מאוד ומרגיש ששדדו אותנו.

תרשו לי לחלוק על ידידי מוטי, אבל גיא לוי, למשל, איכזב אותי היום מאוד. עד עכשיו אני מנסה להבין למה להכניס את כבדה במקום קדוסי, דווקא לאחר שרמת גן ספגה אדום ואנחנו כבשנו? במקום לחזק את ההתקפה וללחוץ עוד על ר"ג, היה אפשר להוציא קשר אחורי (מישהו אמר זרקו?) ולהכניס את פדידה בנוסף לסימיוני ולקדוסי.
במקום זה החליט גיא דווקא לעבות את הקישור ולהמשיך לתת לפדידה לשרוף את עצמו על הקווים, למרות שר"ג הראו סימני התפרקות באותם רגעים. לא מבין את זה.
אני מאוכזב גם מהעובדה שגיא לא נתן הוראה (ובכך נמשכת המגמה מהעונה שעברה) לבעוט כדורים גם מחוץ לרחבה. כנראה שהשחקנים מרגישים שבלי להעביר גם את הקורה זה לא ניקרא לכבוש שער. צעקתי כל כל הרבה פעמים מול מסך הטלוויזיה "תבעט!" עד שבשלב מסויים רציתי להתקשר למישל ולומר לו שירד ויאמר לאסי לצעוק על השחקנים לבעוט לשער של רפי כהן.

לירון זרקו - הבחור ממשיך להסתמן כאכזבה גדולה, עושה שטויות ולא מועיל (שלא לומר מזיק) וחבל שגיא לא ראה את זה לפני הטעות הקריטית שלו.

החומה (שלא הייתה) - על פי הצורה שבה החומה התפרקה, היה עדיף שאסי לא יעמיד חומה בכלל - הם סתם הסתירו לו לראות לאן הולך הכדור של חסן. גם כן הזיקו מאשר הועילו.

בפינת הלא מאכזבים בכלל (שלא לומר צריכים לקבל צל"ש) האוהדים - היו גדולים כהרגלם והצליחו להאפיל ובגדול על הקהל הרמת גני הלא מפותח שה"שיר" (אם אפשר לקרוא לזה ככה) הכי מורכב שהם יודעים לשיר זה "הו רמת גן, הו רמת גן...".
מסכימה איתך ..
אבל בסדר, מותר לטעות העיקר שלומדים מזה .
[font=Arial]עד מתי יוני 06 ?!
ג. שליט .
[/font]

הקהל לא מקלל , אני אוהב את הפועל .

רוביק, הפועל = באר שבע, באר שבע = הפועל !!
גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

ודאי שאנחנו מאוכזבים, הרי לספוג שער בדקה ה-93 זה לא כיף במיוחד, אפילו אם לא הגיע לקבוצה
שלנו לנצח. מעבר לכך יש אוירה חיובית גם בקרב הקהל וקשה שלא להבחין בכך שהקבוצה מתחילה
להתחבר והעסק נראה לא רע בכלל. אני מאוד הופתעתי מהבגרות של הקהל שהצליח תוך שניות לצאת
מהדיכאון ולעודד את הקבוצה לאחר המשחק.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

לדעתי החילוף של קדוסי היה ראוי.. אין יותר מתאים מכבדה כשחקן שיודע לשמור טוב על הכדור..
קדוסי מה לעשות מאבד הרבה כדורים..
ואין מה לעשות כל עוד הלחץ על הקבוצה יהיה גדול אז אחרי גולים יהיה להט לשמור על התוצאה..
אני מניח שמתי שירגע הלחץ אנחנו נראה דברים יפים יותר..

סמל אישי של משתמש
אוהד רמת גן

שליחה על ידי אוהד רמת גן »

8red כתב:בפינת הלא מאכזבים בכלל (שלא לומר צריכים לקבל צל"ש) האוהדים - היו גדולים כהרגלם והצליחו להאפיל ובגדול על הקהל הרמת גני הלא מפותח שה"שיר" (אם אפשר לקרוא לזה ככה) הכי מורכב שהם יודעים לשיר זה "הו רמת גן, הו רמת גן...".
דווקא יש לנו לא מעט שירים, וגם שירים יצירתיים מאוד, אין לי ספק שבמגרש שומעים אותם, אבל אין לנו מספיק אוהדים מעודדים בשביל שישמעו גם בטלויזיה.

תשמע, זה ברור ומובן, אנחנו קבוצה מהמרכז ששוכנת ליד ת"א ויש כאן אינספור קבוצות לידינו(רובן גדולות מאיתנו), כמו הפועל ת"א, מכבי ת"א ובני יהודה, וגם פ"ת עם 2 קבוצות, ואפילו יריבה עירונית ליגה אחת מעלינו הכח.
ואין לשכוח שאנחנו כבר 20 שנה לא בליגה הראשונה.
אז ה1000-1500 אוהדים שלנו למשחק בלאומית, זה מכובד וככל שתתקדם העונה יבואו יותר. בליגת העל זה יוכפל.

ואתם, אתם הקבוצה היחידה בכל הנגב, אז זה הכל טבעי מה שקורה כאן.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

מאכזב, אין ספק שמאכזב לקבל גול בדקה ה-90.
אבל בכל זאת - מחזק את הדברים של yakar.
בעיקר לגבי החילוף של כבדה.
רוב המאמנים לא היו נוהגים אחרת. הקבוצה מובילה, דקה 85, הגיוני להוציא חלוץ ולהכניס קשר שיודע להחזיק בכדור.
הרי אם סמיוני שם את השני או נותן קטנה לקוסטרוב הסיפור נגמר וגיא גאון.
גם אם הקבוצה היריבה ב-10 שחקנים, איפה ראית מאמן שבסיטואציה דומה מוציא קשר אחורי ומכניס חלוץ? כולנו בעד כדורגל התקפי, אבל יש גבול גם לזה.

לגבי הבעיטות מרחוק אתה צודק במאה אחוז. אני לא יודע אם גיא לוי אמר להם או לא, אבל חייבים לבעוט מרחוק במגרשים האלה - כמה אפשר לנסות להיכנס עם הכדור לרשת??

זרקו, לשם שינוי, היה סביר בחלקים גדולים במשחק אתמול (שלשום) אבל בדקה האחרונה עלה לנו בשתי נקודות. אסור להרוס לו את הביטחון אך לטווח הארוך מקומו לא בהרכב. אני חושב שברגע שנקבל את זוהר בריא ושלם, נהנה מקישור פנטסטי.
זולו, זוהר, קוסטרוב\בונפלד\כבדה ומליקסון.
אם כי עד אז, שווה לנסות באמת את כבדה במקום זרקו. הוא שיחק בקישור האחורי נגד רעננה בגביע הטוטו והיה לא רע בכלל.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

לירון זרקו בגדול הוא שחקן טוב לליגה השנייה, והתפקיד המקורי שלו זה כן קשר אחורי ולא בלם כמו שאוחנה שם אותו בכפ"ס. כבלם הוא היה על הפנים, יש האומרים שחצי מהשערים שכפ"ס ספגה בעונה שעברה היו באשמתו.

זה שהוא לא טכני ולא ממש יודע לצאת קדימה זה ידוע, מצד שני לאורך כל השנים האחרונות סבלנו בליגה הזאת מעודף שחקנים "טכניים" וממחסור חמור ב"קרנפים" שמסתבר שהרבה יותר מועילים בליגה הזאת.
זוהר חוגג לא מספיק יציב, לא מספיק בריא ובעיקר דחליל מדי בשביל לתפוס את העמדה הזאת, זה יוכל להיות רק במידה וזולו ישפר את האגרסיביות שלו, כי לו כן יש את הנתונים הפיזיים המתאימים.

מה שכן מפתיע זה סדרת הטעויות של זרקו בשער אתמול, שחקן בן 27, מנוסה, לא מבין מאיפה זה בא לו.

לגבי בונפלד? השילוב של זרקו וזולו ביחד מאפשר לגיא לוי לשחק גם עם מליקסון וגם עם בונפלד בו-זמנית, מה שלפני חודשיים נראה כהתאבדות הגנתית לשים את שניהם ביחד בהרכב. אז יש שחקן שעושה רק הגנה, שני שחקנים שעושים רק התקפה, וזולו אחד שאמור לעשות חצי-חצי וממשחק למשחק מראה שיש לו את היכולות.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אליק כתב:מאכזב, אין ספק שמאכזב לקבל גול בדקה ה-90.
אבל בכל זאת - מחזק את הדברים של yakar.
בעיקר לגבי החילוף של כבדה.
רוב המאמנים לא היו נוהגים אחרת. הקבוצה מובילה, דקה 85, הגיוני להוציא חלוץ ולהכניס קשר שיודע להחזיק בכדור.
הרי אם סמיוני שם את השני או נותן קטנה לקוסטרוב הסיפור נגמר וגיא גאון.
גם אם הקבוצה היריבה ב-10 שחקנים, איפה ראית מאמן שבסיטואציה דומה מוציא קשר אחורי ומכניס חלוץ? כולנו בעד כדורגל התקפי, אבל יש גבול גם לזה.
.
ויש מאמנים שיודעים לזהות את הרגע שבו היריבה שלהם מראה סימנים של קריסה ועוברים לשחק 4-3-3 כדי להכות בברזל בעודו חם. חבל שלא עשינו את זה כי דרך מסך הטלוויזיה זה ניראה שיכלנו פשוט "לדרוס" את רמת גן באותם רגעים.
נו טוב, כמו שאמרתי בטופיק אחר, תיקו ברמת גן זה לא כישלון אבל בהחלט אכזבה.

לאוהד רמת גן - אתם אחת הקבוצות היותר ראויות לעלות (במצב שבו יש חמש עולות), למרות שאני לא יודע אם יהיה לכם מה למכור בליגת העל, בטח ובטח אם תאולצו לארח משחקים מחוץ למכתש.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

8red כתב:
ויש מאמנים שיודעים לזהות את הרגע שבו היריבה שלהם מראה סימנים של קריסה ועוברים לשחק 4-3-3 כדי להכות בברזל בעודו חם. חבל שלא עשינו את זה כי דרך מסך הטלוויזיה זה ניראה שיכלנו פשוט "לדרוס" את רמת גן באותם רגעים.
נו טוב, כמו שאמרתי בטופיק אחר, תיקו ברמת גן זה לא כישלון אבל בהחלט אכזבה.
מצטער שאני מתעקש איתך אבל בכל זאת...
יש מאמנים כאלה? אני אסתפק בכך שתמנה לי אחד\שניים שעשו פעם צעד כזה. כלומר, הכניסו חלוץ במקום קשר אחורי כשהם מובילים בדקות הסיום...

סמל אישי של משתמש
אדום לוהט

שליחה על ידי אדום לוהט »

מה אף אחד לא מבין שבליגה הלאומית אין צורך לשחק עם 2 שחקנים דפנסיבים !!!!!
(קחו לדוגמה את 5 המשחקים מהעונה שעברה ! )
שם המשחק בליגה הזו הוא התקפה התקפה התקפה !!!!! :דגל: :דגל:
[glow=red]גם אם לפעמים קשה אותך נשבע לנצח לאהוב !![/glow]

סמל אישי של משתמש
הסניגורון...

שליחה על ידי הסניגורון... »

זה חוק מרפי. זה היה צפוי כמובן...

אבל בכל זאת גול שטותי ב100% אז מה אם זה חוק מרפי, או שזו תוצאה ששיקפה את רוב המשחק, בכל זאת גם אם נקבל גול לא משנה באיזה דקה, אבל לפחות שיהיה גול ראוי.

לא בגול שהחומה תתפרק שהכדור הגיע אליו לבטן, מי ששם לב הוא ממש ברח מהכדור! (זרקו).

בקיצור לא נותר מה לסכם כאכזבה גדולה את המשחק הזה.

שלח תגובה