מאמן טיפש

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
רונן כהן
Title: שער 2

מאמן טיפש

שליחה על ידי רונן כהן »

גיא לוי כנראה מאמן טיפש עם בסוף המשחק הוא אומר וסרמיל או המשטרה בכוננות שיא אז גיא לוי סתם דברים שכדאי שתדע:
1.האליפות עוברת דרך וסרמיל,ניצחת פה לקחת אליפות= איציק זוהר,אבי נמני,אייל ברקוביץ,אלי אוחנה ועוד טובים ורבים אמרו את המשפט הזה.
2.הרגשנו בצומת בית קמה שכבר 1-0 לבאר שבע= הרבה שחקנים שיש להם יותר מושג ממך אדוני המאמן על וסרמיל.
3.כותרות מעיתונים בעבר= וסרמיל=הגהנום,וסרמיל=מבצרה הביתי של קבוצת הפועל באר שבע

וסרמיל+הקהל תמיד היו הפחד של קבוצות רבות שהגיעו לשחק נגדנו,הקהל מספר 1 זה לא שיר זו עובדה.

גיא לוי כדאי שתדע שלפני שתצליח לחנך אותנו אתה כבר לא תהיה פה וזאת רק בגלל שאתה ורק אתה עושה את המלחמה הזאת וכך דוגמא:
סיום משחק גביע הטוטו כולם שמחים ואתה בפליטת פה מטומטמת אומר שזה מתקן לעיטים.
הקהל שכמו שאתה טוען 95 אחוז הוא קהל טוב,מעודד אותך וקורא לך לבוא לפה אבל אתה לא תבוא זה פשוט לא לרמה שלך.
משחק חוץ אחר כך הקהל מקלל אותך ומה אתה עושה מאמן חכם הולך ומוחא להם כפיים אז תסלח לי גיא לוי אתה פשוט בן אדם שאין לא הרבה שכל אבל הכי חשוב גיא זה שתדע שאתה לא תהיה פה לעולם 3 שנים ולפני שתנסה לחנך אותנו תתחיל לחנך את עצמך ותבין שאתה מאמן של קבוצות ללא קהל ותהזדמנות שקיבלת פה לאמן קבוצה גדולה עם הקהל הענק הזה לא תהיה לך שוב לעולם.
אז גיא לוי אולי נסבול אותך עד סיום העונה אבל להמשיך פה אין מצב.
תמונה

סמל אישי של משתמש
המאירי
Title: קרייזי-רד

Re: מאמן טיפש

שליחה על ידי המאירי »

רק נוסיף את צפירות הניצחון של גיא לאחר התיקו העלוב בטדי.
והעיקר שגיא אמר צריך לדבר עם הקהל בגובה העיניים.

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

מה שנכון נכון,המאירי ותודה על התזכורת.
אז הנה גיא עוד משהו "חכם" שעשית אבל העיקר אתה רוצה לחנך אותנו.
חחח,אתה פשוט בן אדם מטומטם שמאמין לשטויות שאתה מוציא מהפה.
תמונה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

שלא לדבר על " האני באתי בגלל אלונה "
ואחרי משחק הבית הראשון של העונה הוא אומר שיש " אנרגיות שליליות "
ושהקהל של ב"ש מחכה לזה "שהקבוצה לא תצליח "
ועל זה " מי שלא נהנה שישב בבית" מה זה כקבוצה של אבא שלו אנחנו באים לראות כי אנחנו אוהבים תקבוצה ורוצים שהקבוצה תשחק כדורגל יפה פתוח עם כייף ..!! תמיד טוב לקבל ביקורת אדון גיא לוי
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
קובי ממן

שליחה על ידי קובי ממן »

אז הוא אמר שהוא בא בגלל אלונה, אז מה? למה לי זה לא מפריע? הרגשי נחיתות שלך עובדים שעות נוספות?
בוסרמיל יש אנרגיות מפלצתיות לא רק רעות.
אני לא מאמין שיש אוהד שממש רוצה שהקבוצה תפסיד, אבל כל שבוע של ניצחון ושינוי אווירה לטובה מדכדך אנשים מסוימים
ומבאס להם את המשימה ===> להעיף עוד מאמן מהפועל באר שבע, ולו רק בגלל שהם רוצים להוכיח שלהם יש את הכוח כי
הוא לא בא להם בטוב והוא לא שכונה כמוהם, אבל הפעם זה שונה, יש פה מאמן שעושה להם קרקס והוא לא
יועף מהקבוצה כניראה וגם הלוואי שיישאר 3 ויותר שנים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אחד הנושאים היותר מטומטמים שראיתי מאז שהאתר הוקם.
אתם לוקחים משפטים נכונים שלו והופכים אותם למשהו שהוא אמר נגד הקהל, ואח"כ אומרים שהוא לא מכבד את הקהל!!הקהל שמקלל אותו מתחילת העונה!!
מה כל כך טיפשי במשפט "במחצית המשטרה הייתה כבר בכוננות"?זה לא נכון?אם לא היינו מנצחים את המשחק, כל הניידות בבאר שבע היו נמצאות בוסרמיל, אז אני לא יודע מי פה הטיפש, הקהל או גיא לוי.
בקשר ל"זילזול" שלו בגביע הטוטו - נגיד והוא זילזל בגביע הטוטו, למה הוא עלה בהרכב החזק ביותר 3 ימים לפני משחק סופר חשוב בליגה?
הוא לפה בגלל אלונה..נו אז מה?מה הוא כבר אמר?!?תמיד תרגישו נחותים, אח"כ אל תתפלאו שלא סופרים אותכם..
קל לכם לקחת דברים שהוא אומר ולהפוך את זה ככלי נגדו, הרי אתם לא יכולים בלי ללכת ראש בראש נגד מאמן, רק שהפעם הוא עושה לכם בית ספר:P

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

גיא לוי אוהב לחמם תקהל עליו והוא עושה את זה טוב מאוד מתחילת העונה!

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

שימו לב שכל מה שאמרתם על וסרמיל מדובר בלשון עבר שלפני כ 15 שנה היה נכון...
היו זמנים!
היום וסרמיל הוא איצטדיון שאולי פעמיים בשנה נראה קצת מפחיד.
גיא לוי הוא מאמן גדול בעל דרך קצת מוזרה אבל מאוד חכמה להעביר את המסר שלא אתם האוהדים קובעים מה יהיה כמו בעבר אלא המועדון קובע מה יהיה והאוהדים צריכים לתמוך בכל מקרה

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

אחחחחחחחחחחח.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

רונן אני מצטער לומר לך אבל וסרמיל אולי היה מבצר לפני שנים רבות. אני בן 28 ואוהד את הקבוצה
21 שנה. במשך כל השנים אני לא זוכר כמעט אף עונה מ-1988 שוסרמיל היה אימת היריבות.
כל המשפטים שציינת הם סיסמאות לצערי וממש לא רלוונטיות לימים אלה, אלא אולי מתאימות
יותר לשנות האליפות לפני שנולדתי. ללא קשר לגיא לוי, עובדתית בשנים האחרונות בקסטינה כבר
מובילים עלינו 1:0 ווסרמיל הוא גיהנום לקבוצה שלנו. אם היה לי זמן הייתי חופר בסטטיסטיקות
ומראה לך שב-20 שנה האחרונות אנחנו מחלקים פה אינספור מתנות. אני שם כרגע בצד את
כל נושא האשמים, המאמנים והתירוצים. עובדתית וסרמיל כבר לא מבצר המון שנים.

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

תאמת אני יגיד לך?
אם רק לגיא לוי הייתם עושים את זה מכל המאמנים שעברו פה הייתי מצדיק אותך..

אבל לא נמאס לכם? כל מאמן שעובר פה ולא מצליח משחק או שניים אז כבר רוצים לפטר אותו.

אנחנו בעונה הכי מכריעה בכל הזמנים של הפועל באר שבע והקהל רק הורס.

מה אתה רוצה לעלות בסטייל?זה מה שיעשה לך את זה?
אני העיקר רוצה לעלות ליגה ולא מעניין אותי איך!

אני בטוח שבליגת העל לא נשחק ככה..בטוח ב1000 אחוז

אתה ראית איזה ליגה מסריחה זאת, לא?
שאתה משחק התקפי אתה חוטף..שאתה משחק הגנתי יותר אתה מנצח..

עזוב אותך, די כבר לחפש את הרע שבגיא לוי..די
וכל מילה שגיא לוי אמר הוא צודק ב1000 אחוז ואין מה לעשות זאת עובדה

קיצר די להתעסק בתפל ולהתחיל להתעסק בעיקר!

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

זה היה כל כך שקוף שאלו יהיו התשובות שלכם אז אני יגיד משהו באמת בקצרה,קובי ממן תזכור את התאריך של היום זה היום שאני רונן כהן מבטיח לך ולכל תומכי גיא לוי שהמאמן שלכם לא ישאר פה עוד שנתיים.
אתה יכול לשאול אנשים שמכירים אותי שאני מבטיח אני מקיים ואני מבטיח לכם שלא משנה באיזה מקום נסיים את העונה הוא לא ישאר פה.
וסרמיל היה מבצר בזה אתם צודקים אז הגיע הזמן שהוא יחזור להיות מה שהוא היה ואל תגידו לי שאני או אחרים הורסים את הקבוצה כי מתי שוסרמיל היה מבצר לא היה את אוהדי הקרנבל בשער 5 אז כבר תחליפו תירוץ.
וסרמיל יהפוך למבצר זה חלק משיר שאתם שרים לא?
אז וסרמיל יהפוך למבצר רק מתי שכולנו כאוהדים נהיה באותה עמדה מה שכרגע לא קורה ובזמן הקרוב גם לא יקרהוזאת בגלל שכל אחד ואחד ממכם מתעסק במשהו אחר,הקרייזי רד מתעסק עם הקאמלס,הקאמלס מתעסק עם שטויות אחרות וכולכם מתעסקים במקללים,אז אני יגיד לכם משהו קטן ואתם יכולים לשאול את מישל בשני,לעולם אני או יושבי שער 2 לא נשנה את דעתנו ולא משנה מה יקרה,אז מה שיקרה זה שאתם תתמכו בגיא לוי ואנחנו נמשיך להיות נגדו,אל תבקשו מאיתנו להשתנות כמו שאנחנו לא מבקשים ממכם.
ולחלק מאוהדים שאומרים לאוהדי שער 2 אל תבואו אתם רק הורסים יש לי דבר אחד להגיד לכם אתם כלום ותמיד תהיו כלום ומי שיש לו בעיה שיבוא ויגיד לנו את בפנים ולא התחבא אחרי מקלדת.
תמונה

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

סבבה נגיד ופיטרו את גיא לוי
איזה מאמן יש בחוץ שאתה מבטיח לי כדורגל תוסס/התקפי ושאתם לא תקללו אותו?

תן לי אחד כזה ואני איתך.

כל מאמן שהיה פה ושדרשתם שיבוא לפה קיבל אחרי כמה משחקים - קללות בלי סוף.

תבין משהו אחד..אין מישהו בחוץ שמבטיח לך משהו! פשוט אין!

תכבדו את אלונה ואת ההחלטות שלה וזהו..

קיצר אני מקווה שהגישה שלך תשתנה ו וואלה תהיה טיפה יותר סבלני..

ושלא תבין אין כמעט אוהדים שאשכרה תומכים בגיא לוי..פשוט אין משה יותר טוב בחוץ

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

רונן כהן כתב:זה היה כל כך שקוף שאלו יהיו התשובות שלכם אז אני יגיד משהו באמת בקצרה,קובי ממן תזכור את התאריך של היום זה היום שאני רונן כהן מבטיח לך ולכל תומכי גיא לוי שהמאמן שלכם לא ישאר פה עוד שנתיים.
אתה יכול לשאול אנשים שמכירים אותי שאני מבטיח אני מקיים ואני מבטיח לכם שלא משנה באיזה מקום נסיים את העונה הוא לא ישאר פה.
וסרמיל היה מבצר בזה אתם צודקים אז הגיע הזמן שהוא יחזור להיות מה שהוא היה ואל תגידו לי שאני או אחרים הורסים את הקבוצה כי מתי שוסרמיל היה מבצר לא היה את אוהדי הקרנבל בשער 5 אז כבר תחליפו תירוץ.
וסרמיל יהפוך למבצר זה חלק משיר שאתם שרים לא?
אז וסרמיל יהפוך למבצר רק מתי שכולנו כאוהדים נהיה באותה עמדה מה שכרגע לא קורה ובזמן הקרוב גם לא יקרהוזאת בגלל שכל אחד ואחד ממכם מתעסק במשהו אחר,הקרייזי רד מתעסק עם הקאמלס,הקאמלס מתעסק עם שטויות אחרות וכולכם מתעסקים במקללים,אז אני יגיד לכם משהו קטן ואתם יכולים לשאול את מישל בשני,לעולם אני או יושבי שער 2 לא נשנה את דעתנו ולא משנה מה יקרה,אז מה שיקרה זה שאתם תתמכו בגיא לוי ואנחנו נמשיך להיות נגדו,אל תבקשו מאיתנו להשתנות כמו שאנחנו לא מבקשים ממכם.
ולחלק מאוהדים שאומרים לאוהדי שער 2 אל תבואו אתם רק הורסים יש לי דבר אחד להגיד לכם אתם כלום ותמיד תהיו כלום ומי שיש לו בעיה שיבוא ויגיד לנו את בפנים ולא התחבא אחרי מקלדת.
סתם לידיעה רונן, גיא לוי בכלל לא מעניין אותי והוא לא הנושא המרכזי. בוא נגיד שאני לא אבכה אם הוא ילך בסוף העונה
וגם לא אבכה אם הוא יישאר. מה שחשוב כאן זה שבמשך 11 שנים עברו כאן בערך 20 מאמנים וכולם קיבלו קללות בסוף
פרט ללופא קדוש (הוא קיבל רק ביצים לראש). אני לא רוצה כרגע להפריד בין היציעים והארגונים, אלא לומר שהקהל של
הפועל באר-שבע (באופן כללי) צריך להסתכל גם על עצמו לפני שהוא דורש לפטר מאמנים כל 3-4 חודשים. יכול להיות
שמשהו דפוק אצלנו, שאולי אנחנו לא בסדר, אולי אנחנו רוצים להתערב יותר מדי בקבלת החלטות, אולי אנחנו לא נותנים
מספיק שקט למערכת, אולי אנחנו מההלים ומספידים שחקנים יותר מדי מהר, אולי מעניין אותנו רק כאן ועכשיו בלי להסתכל
על העתיד. גם לנו כקהל (כולנו) יש מגרעות ולא מעט, אז לפני שאנחנו מפנים אצבע מאשימה להנהלה, לשחקנים או למאמנים
כדאי שגם אנחנו נעשה חשבון נפש עם עצמנו.

לעניין וסרמיל. חנן אבוטבול ריכז באתר הקאמלס נתונים של 18 העונות האחרונות ובהם עולה כי ניצחנו בוסרמיל
126 משחקים מתוך 345. חשבון פשוט אומר 36%. אז אם אנחנו מנצחים בערך שליש מהמשחקים בבית כנראה
שוסרמיל לא באמת מבצר. דיברת על הקרנבל של שער 5 בצורה די מזלזלת אז קח נתון נוסף:
מאז שהחל הקרנבל בשער 5 (00/01) ועד שהחלה המחאה (סיום 04/05) במשך 5 שנים כולל עונת ירידה
היו 40 נצחונות מתוך 88 משחקים כלומר 45%. כנראה שהקרנבל היה כאן בשער 5 מספר שנים (לטעמי דעך טיפה)
כן מועיל ומוסיף וכן אפשר לראות מהנתונים האלה מה המשמעות של לתמוך ולעודד.

אני בסה"כ אוהד פשוט וזה די גדול עליי להבטיח אם מאמן יקבל קרדיט לעונה נוספת או לא אבל אני מאמין שלא אנחנו
האוהדים צריכים לקבוע מי ימונה ומי יפוטר. מותר לנו להביע דעה, מותר למחות ומותר לנו גם לא להסכים על הכל,
אבל אחרי הכל אנחנו צריכים לכבד החלטות שמקבלת ההנהלה ולחיות עם אותן החלטות.

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

אריק קודם כל חשוב שתדע שאמרתי אוהדי קרנבל אמרתי את זה בתור מחמאה והלוואי שהייתי מסוגל לעשות דבר כזה גם בשער 2,לפי דעתי זה אחד הדברים הכי יפים שהיה לנו אי פעם וכל הכבוד לכם על זה.
בנוגע למאמנים שעברו ועוד יעברו פה בעתיד אז נכון שאנחנו כאוהדים צריכים לעשות חשבון נפש עם עצמנו אבל זה אמור ללכת ביחד ולא רק אנחנו כקהל צריכים לעשות חשבון נפש אלא גם המאמן וגם השחקנים כי בנתיים אנחנו אלה שבאים למשחקים בטוב וברע.
המאמן שאתה טוען שלא תבכה עם הוא יילך ולא תבכה עם הוא ישאר צריך לבדוק טוב טוב עם עצמו למה הקהל נגדו,אני יכול להגיד לך משהו שאולי אתה לא יודע אבל מישל בשני יודע את זה טוב מאוד אני הייתי אחד התומכים של גיא לוי והגנתי עליו ודיברתי עם אלונה ליד מישל ואמרתי לה אל תדאגי אנחנו איתך בכל קבלת ההחלטות שלך אבל פתאום הבן אדם נדפק והתחיל לדבר בתקשורת בגנות הקהל והוא רוצה לחנך אותנו והוא עוד אומר לאוהד מסוים אתם תסבלו אותי עוד שנתיים לא יעזור לכם כלום או שהוא אומר עם אני הולך אלונה הולכת איתי.
אז אני שואל אותך זה נראה לך מאמן או בן אדם שפוי?
מי שמכיר אותי יודע שאני יודע בדיוק איך המערכת פועלת ואני מכיר קצת יותר מהרבה אנשים פה את הנפשות הפועלות בהנהלה ועם אני יגיד לך שגם להם כבר התחיל להימאס ההשתלחות שלו בקהל אז תאמין לי?
תמונה

שלח תגובה