הפועל ב"ש- מכבי חיפה, שבת, 20:00, טרנר.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Totti

Re: הפועל ב"ש- מכבי חיפה, שבת, 20:00, טרנר.

שליחה על ידי Totti »

YallaHapoel כתב: הבאלגן כדי לשים את שהר באמצע?
א. כן. כמו שטענו לפני חודשיים ובצדק, מי שבזון צריך לשחק ליד השער. נכון שמדובר רק במשחק אחד, אבל ברדה עשה יותר פעולות הכנה ותמיכה מאשר תפקד כחלוץ ובן נראה חד מול השער. אז שהר בשפיץ.
ב. ההגנה של חיפה חלשה, בייחוד באגפים, הייתי מנסה לטחון אותם מהצדדים עם טוני-אופיר, בוזי-ביטון.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

לא הייתי מוותר על אליניב ברדה בהרכב בשום סיטואציה.
מעבר לעובדה שהוא בעונת כיבושים מצוינת, אין אף שחקן התקפה אחר שמסוגל לעשות את העבודה שהוא עושה.
הוא עושה לחץ על הגנת היריבה כמו שלושה שחקנים בגלל חוכמת המשחק שלו והעובדה שהוא לא סתם רץ לעבר השוער/שחקן ההגנה אלא יודע בדיוק איך ללחוץ מתי ואיפה.
מעבר לכך אליניב ברדה זה מנהיגות על המגרש, זה שחקן שנלחם בלי הפסקה.
אליניב ברדה זה גם שחקן עם משחק ראש מצוין ומשחק מצוין עם הגב לשער ככה שאפשר תמיד להעיף אליו כדור ולדעת שאליניב יצליח לתת להגנה שלנו כמה שניות טובות לנשום ופעמים רבות גם להוציא אותנו להתקפה נגדית או לסחוט עבירה במקום שיאפשר לנו לכבוש ממצב נייח.
ומעבר להכל, אליניב הוא שחקן שהופך את השחקנים סביבו לטובים יותר.
שים לב לשער הראשון של בן סהר, שים לב איך אליניב עושה תנועה לצד הנגדי של בן סהר ומושך איתו את שחקני ההגנה. אליניב מושך אליו את שני הבלמים, כשאפילו מאטוביץ' מצמצם לכיוון אליניב, מה שמשאיר את סהר באחד על אחד עם גבאי. סהר היה עם כניסה מצוינת לעומק וסיומת חדה, אבל את השטח לפעול ואת העובדה שהוא היה צריך להתגבר רק על גבאי כדי לכבוש הוא חייב לחוכמה האדירה של אליניב שמשך איתו את שחקני ההגנה לצד השני.

אני חושב שדווקא הייתי פותח מול מכבי חיפה עם טוני ושהר באגפים, מליקסון בקישור, ואליניב בשפיץ.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

Totti כתב:בהנחה שכל אלו כשירים:

גורש
הגנה

אוגו-הובאן/בראון
ברדה AM
בוזגלו וטוני
שהר
שי, אמיתי שמת את ברדה קשר התקפי/מתחת לחלוץ?
שנתיים לא הספיקו לנו להבין שהוא גרוע בתפקיד הזה?

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב:לא הייתי מוותר על אליניב ברדה בהרכב בשום סיטואציה.
מעבר לעובדה שהוא בעונת כיבושים מצוינת, אין אף שחקן התקפה אחר שמסוגל לעשות את העבודה שהוא עושה.
הוא עושה לחץ על הגנת היריבה כמו שלושה שחקנים בגלל חוכמת המשחק שלו והעובדה שהוא לא סתם רץ לעבר השוער/שחקן ההגנה אלא יודע בדיוק איך ללחוץ מתי ואיפה.
אליניב ברדה זה גם שחקן עם משחק ראש מצוין ומשחק מצוין עם הגב לשער ככה שאפשר תמיד להעיף אליו כדור ולדעת שאליניב יצליח לתת להגנה שלנו כמה שניות טובות לנשום ופעמים רבות גם להוציא אותנו להתקפה נגדית או לסחוט עבירה במקום שיאפשר לנו לכבוש ממצב נייח.
שים לב לשער הראשון של בן סהר, שים לב איך אליניב עושה תנועה לצד הנגדי של בן סהר ומושך איתו את שחקני ההגנה. אליניב מושך אליו את שני הבלמים, כשאפילו מאטוביץ' מצמצם לכיוון אליניב, מה שמשאיר את סהר באחד על אחד עם גבאי. סהר היה עם כניסה מצוינת לעומק וסיומת חדה, אבל את השטח לפעול ואת העובדה שהוא היה צריך להתגבר רק על גבאי כדי לכבוש הוא חייב לחוכמה האדירה של אליניב שמשך איתו את שחקני ההגנה לצד השני.

אני חושב שדווקא הייתי פותח מול מכבי חיפה עם טוני ושהר באגפים, מליקסון בקישור, ואליניב בשפיץ.
לא מצאתי מישהו שהוריד אותו לספסל

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

שמעון א כתב: שי, אמיתי שמת את ברדה קשר התקפי/מתחת לחלוץ?
שנתיים לא הספיקו לנו להבין שהוא גרוע בתפקיד הזה?
אני לא חושב שהוא היה גרוע, פשוט ציפו ממנו לשים כדור ברשת ולא הלך לו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:לא הייתי מוותר על אליניב ברדה בהרכב בשום סיטואציה.

כל מה שכתבת נכון, רק תיקון קטן.
לאליניב אין משחק ראש מצוין. רחוק מזה.
אולי במאבקים על כדורי שוער.

כל עוד הוא רענן הוא צריך להיות בהרכב.
לפני הפגרה היה מקום להחליף אותו ולתת לו קצת אוויר כי הוא נראה שחוק.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Sir Alex Ferguson כתב: שים לב לשער הראשון של בן סהר, שים לב איך אליניב עושה תנועה לצד הנגדי של בן סהר ומושך איתו את שחקני ההגנה. אליניב מושך אליו את שני הבלמים, כשאפילו מאטוביץ' מצמצם לכיוון אליניב, מה שמשאיר את סהר באחד על אחד עם גבאי. סהר היה עם כניסה מצוינת לעומק וסיומת חדה, אבל את השטח לפעול ואת העובדה שהוא היה צריך להתגבר רק על גבאי כדי לכבוש הוא חייב לחוכמה האדירה של אליניב שמשך איתו את שחקני ההגנה לצד השני.
בחיאת משה, גם אנחנו אוהבים את ברדה ואפילו מאוד אבל בוא לא נגזים.
קיבלתי את עצתך ושמתי לב לברדה בשער הראשון של שהר, אפילו יותר מפעם אחת ומכמה זויות.
אנא ראו החל מ-22:05 ואילך:
https://www.youtube.com/watch?v=mN04NKs ... tml5=False" onclick="window.open(this.href);return false;
ברדה לא עשה שום תנועה לצד השני, ברדה לא משך איתו אף אחד פרט לבלם ששמר אותו ואף אחד לא צימצם לכיוונו.
ברדה שבתחילת המהלך נשמר ע"י אחד משחקני בית"ר ברח ממנו לכיוון מרכז הרחבה ע"מ לפתוח אופצית מסירה לבן שהר.
זה הכל. לא פחות ולא יותר.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

delta7 כתב: בחיאת משה, גם אנחנו אוהבים את ברדה ואפילו מאוד אבל בוא לא נגזים.
קיבלתי את עצתך ושמתי לב לברדה בשער הראשון של שהר, אפילו יותר מפעם אחת ומכמה זויות.
אנא ראו החל מ-22:05 ואילך:
https://www.youtube.com/watch?v=mN04NKs ... tml5=False" onclick="window.open(this.href);return false;
ברדה לא עשה שום תנועה לצד השני, ברדה לא משך איתו אף אחד פרט לבלם ששמר אותו ואף אחד לא צימצם לכיוונו.
ברדה שבתחילת המהלך נשמר ע"י אחד משחקני בית"ר ברח ממנו לכיוון מרכז הרחבה ע"מ לפתוח אופצית מסירה לבן שהר.
זה הכל. לא פחות ולא יותר.
נו אל תהיה קטנוני,זה נכון שיש לו נטייה להעצים את אילו שהוא אוהב,אבל הפעם יש צדק רב בדבריו.
ברדה הוא הנכס הכי הגדול,הוא זה שמרגיע,מסדר,עושה מהומות ומעיר שצריך.
לא מוותרים על שחקן כמו ברדה בשלב הזה וגם בכר יודע את זה.

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

רוני לוי, להבדיל מדראפיץ, עושה כבוד להפועל באר שבע. כמו במשחק הראשון בטרנר וכמו במחצית השנייה בסמי עופר, מכבי חיפה תנסה לעקוץ.
סבלנות, זה שם המפתח. אסור לטרנר להיות מלחיץ, חייב לתת לשחקנים להכנס למשחק, לאפס את הרגל.
אם נצליח להבקיע ראשונים, עשינו 90 אחוז מהעבודה. למכבי חיפה סף שבירה מאד נמוך.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
azb852

שליחה על ידי azb852 »

סף שבירה נמוך?
לא לשכוח את המשחק שלהם בטדי, היו בפיגור של 2,השוו וכמעט הפכו את התוצאה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

מכבי חיפה עם ורמוט ביכולת טובה יכולה לנצח.
אם עטר וורמוט ופלט ובניון יהיו ביום רע כמו רוב הימים וההגנה תמשיך להיות חובבנית אז יש סיכוי לנצח אותם.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

-אלירן עטר בספק. בשורה משמחת לבן ביטון.

-מעניין לראות איך צדק וטאהא יתמודדו עם גלינור פלט.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

שמעון א כתב:-אלירן עטר בספק. בשורה משמחת לבן ביטון.

-מעניין לראות איך צדק וטאהא יתמודדו עם גלינור פלט.
בפעם שעברה טפו טפו טפו מהרגע שסוארס יצא בגלל הפציעה הם התמודדו איתו יפה.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

דר אדום בנשמה כתב: בפעם שעברה טפו טפו טפו מהרגע שסוארס יצא בגלל הפציעה הם התמודדו איתו יפה.
אגב, באיזה דקה זה היה באמת?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

שמעון א כתב: אגב, באיזה דקה זה היה באמת?
דקה 20

שלח תגובה