וכן... איזה מזל שאבוקסיס נפל.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: וכן... איזה מזל שאבוקסיס נפל.

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אין לי מושג מי הדובר שלהם אבל הוא ענק!
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

אדום בלב בנשמהההה כתב:אדיר הדובר שלהם, אדיר.

וזה לא זוהיר אבל מישהו שמחזיק בתואר בספרות עברית אם אינני טועה
לא בטוח לגבי התואר אבל האיש, לדעתי ערבי, רהוט בהחלט.
יפה לראות את השימוש שהוא עשה, בשינוי הנדרש, בפסוק ממשלי כט 23: גאוות אדם תשפילנו ושפל רוח יתמוך כבוד.
כן ירבו.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

dardasmiley כתב:ג. מדויק לגמרי.

אולי העברית המופלאה של מר בהלול מהלכת עליך קסמים, אבל לא כך כולם. תוכן שכולו שקרים מחוצפים מתובל ברטוריקה חלולה ונכלולית במקרה הטוב. (כן - עובדה ידועה היא, שמוטיב הכזב והשקר הינו ציר מרכזי בהוויה של בני דודינו הישמעאלים)

שום מלל, ולו דעתני מאות מונים מזה של מר בהלול, לא ישנה את שתי עובדות היסוד הבאות:

1. מי שזרק את הגפרור לחבית הנפץ היה מאמנה של סכנין.

2. ערן זהבי צודק במיליון אחוז. אנשי ביטחון במדים שאמונים על שמירת הסדר ובפועל מתנהגים כאחרוני החוליגנים ביציע ונותנים מכות לשחקנים זה רמאללה פראקסלנס. ומי שבעבר היתה לו אינטרקציה עם שוטרים פלסטינים, יודע שבעידנא דריתחא התרבות ממנה הם באו מאפילה על כל גינוני הנימוסין והממלכתיות המזוייפים שלהם.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

מי שזרק את הגפרור לחבית הנפץ היה טל בן חיים ביום חמישי, אל נא להתבלבל.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

אדום בלב בנשמהההה כתב:מי שזרק את הגפרור לחבית הנפץ היה טל בן חיים ביום חמישי, אל נא להתבלבל.

חרטטן!!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אורי אדום בנשמה כתב:

חרטטן!!
תדגיש ותכתוב ביותר גדול.
ככה אולי מישהו יקבל את העמדה שלך.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אורי אדום בנשמה כתב:

חרטטן!!
הוא צודק.
אלמלא הפעולה הבלתי ספורטיבים של האפס המאופס טב"ח כל ההתלהטות בין הצדדים לא הייתה מתרחשת, הריי מכבי תל אביב היא לא בית"ר והם שיחקו בדוחא העונה ולא היה שום בעיה איתם ועם סכנין.
ככה שכן, מי שהצית את המהומה שהתרחשה אתמול היה טב"ח.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אורי אדום בנשמה כתב:

אולי העברית המופלאה של מר בהלול מהלכת עליך קסמים, אבל לא כך כולם. תוכן שכולו שקרים מחוצפים מתובל ברטוריקה חלולה ונכלולית במקרה הטוב. (כן - עובדה ידועה היא, שמוטיב הכזב והשקר הינו ציר מרכזי בהוויה של בני דודינו הישמעאלים)

שום מלל, ולו דעתני מאות מונים מזה של מר בהלול, לא ישנה את שתי עובדות היסוד הבאות:

2. ערן זהבי צודק במיליון אחוז. אנשי ביטחון במדים שאמונים על שמירת הסדר ובפועל מתנהגים כאחרוני החוליגנים ביציע ונותנים מכות לשחקנים זה רמאללה פראקסלנס. ומי שבעבר היתה לו אינטרקציה עם שוטרים פלסטינים, יודע שבעידנא דריתחא התרבות ממנה הם באו מאפילה על כל גינוני הנימוסין והממלכתיות המזוייפים שלהם.
תשמע היה לי איתך כבר ויכוח בנושא אחר בהקשר לדת. אני לא כל כך מקבל את מה שאתה חושב, בעיקר כי בעיניי הדעה שלך בנויה על דעות קדומות ועל דעה פוליטית. די בטוח שאם לא היה מדובר בסכנין הערבים, הייתה חושב כמונו שמי שאשם פה חד משמעית זה מכבי, על שלל שחצניה ומתגריה.
זה שאתה ימין קיצוני (או דתי קיצוני לבחירתך) וכל מה שמצטייר כערבי בעיניך הופך לטמא ומוטעה לא הופך את זה לנכון. לא משנה כמה תגדיל את הפונטים שלך.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

ForeverRed כתב: תדגיש ותכתוב ביותר גדול.
ככה אולי מישהו יקבל את העמדה שלך.

הדברים אמורים לגבי המניפסט של בהלול, או שמא לגבי נשוא הודעתי האחרונה? כי לגביו, אני רק מחזק עמדה קיימת (אם כי לא הסכמתי איתה עד עתה)

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

אורי אדום בנשמה כתב:

בחייאת אורי תהיה פעם אחת בעד הערבים זה לטובת מטרה חשובה

סמל אישי של משתמש
zahipan

שליחה על ידי zahipan »

yanivnew91 כתב: בחייאת אורי תהיה פעם אחת בעד הערבים זה לטובת מטרה חשובה
האויב של אויבי הוא ידידי.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

דר אדום בנשמה כתב:הוא צודק.
אלמלא הפעולה הבלתי ספורטיבים של האפס המאופס טב"ח כל ההתלהטות בין הצדדים לא הייתה מתרחשת, הריי מכבי תל אביב היא לא בית"ר והם שיחקו בדוחא העונה ולא היה שום בעיה איתם ועם סכנין.
ככה שכן, מי שהצית את המהומה שהתרחשה אתמול היה טב"ח.
מה אני אמרתי ועל מה אתה ענית?

אורי טוען שאבוקסיס אשם.
אני טוען שזאת גניבת דעת.

כמובן שיש לו חלק באשמה, אבל איפה האשמה של עוזר המאמן של מכבי, שבמקום ללחוץ לו את היד יצא עליו ב-100 קמ"ש?
איפה האשמה של המאמן בעל התרבות האירופאית, שלאורך כל המשחק קילל אותו?
מה עם השוער הטוב בעולם לגילו שנכנס במאמן בליגת העל וזרק אותו לדשא?
והילד המפגר שבכלל התחיל את כל המהומה הזאת עם המהלך הבזוי ביותר שנראה כאן בשנים האחרונות?

זכותו של אבוקסיס לחגוג. זכותו לסמן "יש" עם היד ועם כל הלב. מכבי הרוויחה את זה ביושר.
זה לא נותן לאנשי הצוות החצופים שלה את הזכות להגיב כפי שהגיבו.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אורי אדום בנשמה כתב:

חרטטן!!
תכתוב את זה קטן יותר, לא רואים.

בנתיים יש פה יותר שמסכימים איתי ופחות שמסכימים איתך, אז כדאי לעבוד על מה שכתוב בכתב הבומבסטי.

מה אני אגיד לך, סכנין-מכבי היה תמיד מפגש כל כך טעון עם משטרות ובלאגנים. אין להתנהגות של טב"ז שום קשר להלהטת הרוחות, בכלל לא.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

dardasmiley כתב:
תשמע היה לי איתך כבר ויכוח בנושא אחר בהקשר לדת. אני לא כל כך מקבל את מה שאתה חושב, בעיקר כי בעיניי הדעה שלך בנויה על דעות קדומות ועל דעה פוליטית. די בטוח שאם לא היה מדובר בסכנין הערבים, הייתה חושב כמונו שמי שאשם פה חד משמעית זה מכבי, על שלל שחצניה ומתגריה.
זה שאתה ימין קיצוני (או דתי קיצוני לבחירתך) וכל מה שמצטייר כערבי בעיניך הופך לטמא ומוטעה לא הופך את זה לנכון. לא משנה כמה תגדיל את הפונטים שלך.

תיארתי לעצמי שהטיית הדיון לנושאי פוליטיקה ודת תהיה המפלט שלך ושל עוד כמה.

לא יעזור לך כמה תלך באומנות בין הטיפות, שום דבר לא ישנה את שתי עובדות היסוד שציינתי קודם לכן. איתם כאמור, לא בחרת כלל להתמודד, כי ברור לך שהם שומטות את הקרקע מבעד למניפסט המופלא ששבה את ליבך. ואני כבר לא מדבר שאתה עצמך חוטא בחטא שאתה מייחס לי - הרי כל עמדת המוצא שלך בנידון, היא אנטי מכבי, בשמה אתה גומר את ה-הלל על מניפסט כוזב ושקרי שמגדיר מחדש את המושג לאנוס את המציאות.

סמל אישי של משתמש
dov0211

שליחה על ידי dov0211 »

מונדאר חליאלה דובר קבוצת בני סכנין מורה לעברית ומשתמש בשפה בצורה שזוהיר בהלול יכול רק לקנא

שלח תגובה