אופיר חיים ??

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

Re: אופיר חיים ??

שליחה על ידי הראל »

זה לא נכון להגיד שהוא נכשל בכל מקום, למשל בנוער של הפועל תל אביב הוא כן הצליח, בעפולה עשה איתם פלייאוף עליון וכדורגל כייפי שזה הישג לקבוצה הזו , וגם עלה עם כפ״ס לליגת העל לא שהוא בנה שם את הקבוצה אבל הוא הגיע אליה שהיא כמעט חסרת זיכוי לעלות ועשה את הבלתי יאומן.

אז לצד כמה עונות חלשות היו לו כמה טובות .
תמונה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אולי ציפו שיקח אליפות עם הפועל תל אביב או יגיע לאירופה עם כפר סבא

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הראל כתב:
17 אפריל 2022, 07:07
זה לא נכון להגיד שהוא נכשל בכל מקום, למשל בנוער של הפועל תל אביב הוא כן הצליח, בעפולה עשה איתם פלייאוף עליון וכדורגל כייפי שזה הישג לקבוצה הזו , וגם עלה עם כפ״ס לליגת העל לא שהוא בנה שם את הקבוצה אבל הוא הגיע אליה שהיא כמעט חסרת זיכוי לעלות ועשה את הבלתי יאומן.

יפה כתבת.
עוד כמה שנים אולי כן יהיה מועמד רלוונטי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

הראל כתב:
17 אפריל 2022, 07:07

הצלחות בלאומית עם כל הכבוד זה לא משהו שגורם לשים עליו עין. אתה יודע איזה הפתעה זה עלייה עם ריינה? לוקח את המאמן שלהם? יודע איזה הצלחה שנה שעברה לעלות עם קטמון ועם נוף הגליל? לוקח את המאמנים שלהם?

בואו נודה באמת אם לא היה שחקן אהוב פה אף אחד לא היה חושב שזה הדמות לתת לו מפתחות.
מאחל לו כשיחזור לאמן קבוצות שיצליח ושיגיע לפה כי מגיע לו, לא כי הוא מאמן וגם כי היה שחקן אהוב.
אם אלה הצלחות והטענה שאף אחד לא ציפה שיגיע לאירופה עם כפ"ס או אליפות עם הפועל ת"א אז איך בדיוק רבש לא מתאים (אני מסכים עם הטענה שהוא לא) ?

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

red guy כתב:
17 אפריל 2022, 12:35
הצלחות בלאומית עם כל הכבוד זה לא משהו שגורם לשים עליו עין. אתה יודע איזה הפתעה זה עלייה עם ריינה? לוקח את המאמן שלהם? יודע איזה הצלחה שנה שעברה לעלות עם קטמון ועם נוף הגליל? לוקח את המאמנים שלהם?

בואו נודה באמת אם לא היה שחקן אהוב פה אף אחד לא היה חושב שזה הדמות לתת לו מפתחות.
מאחל לו כשיחזור לאמן קבוצות שיצליח ושיגיע לפה כי מגיע לו, לא כי הוא מאמן וגם כי היה שחקן אהוב.
אם אלה הצלחות והטענה שאף אחד לא ציפה שיגיע לאירופה עם כפ"ס או אליפות עם הפועל ת"א אז איך בדיוק רבש לא מתאים (אני מסכים עם הטענה שהוא לא) ?

הטיעונים שלך ושל כולם טובים, אבל בסוף מישהוא צריך לקבל החלטה.

במידה ואין מאמן זר (אני אישית נגד מאמן זר, אבל בעד צוות מקצועי משלים זר) מי המועמדים?? אי אפשר רק לשלול.

אצלי דראפיץ ואופיר חיים, לפי הסדר הזה, בהנחה שברדה מנהל מקצועי אמיתי...

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

Sir Alex Ferguson כתב:
17 אפריל 2022, 11:49
יפה כתבת.
עוד כמה שנים אולי כן יהיה מועמד רלוונטי.
לא מבין את השטות הזאת. מאיפה הבאתם את הלא עכשיו הזה.
מסתכל על היצע המאמנים הישראלי. למעט בכר, אין אחד שאני מוכן להמר עליו. אחד!
על כולם אני מוכן לשים 500 שקל שלא ישרדו עם הקהל יותר מ-10 מחזורים (גם אם לאלונה תהיה יותר סבלנות).

אז כן, יש פה אחד שמכיר אותנו. יודע מה אנחנו רוצים. ומת מת מת לחזור לפה. הוא לא שווה את ההזדמנות? שווה באבוה. יותר מרוני לוי, אבוקסיס, אלישע לוי, גיא עזורי, גיא לוי, ויקו חדד וכל תחת אחר שאימן פה שהוא לא לופא ז"ל ובכר.

ברצינות? מעניין לי את הביצה מה עשה בכפ"ס. אם היו בשוק גוטמנים ואברמים, אולי לא היה מקום לזה. בשוק של היום? פשע לתת לכל אחד אחר במקומו....

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

נו באמת, מעניין לאנשים את הביצה מה הוא עשה ומוכנים לקחת את הסיכון ולתת לו לאמן.
חזרנו אחורה ולא סיפרו לי?
לפניי שעושים ניסוים יש את דראפיץ' ומרקו בלבול שיעשו עבודה טובה יותר.
ויש את אופציית הזר.
אופיר חיים צריך להיות מועמד כאופצייה אחרונה.
שוכחים שאנחנו קבוצת צמרת!
אנחנו לא קבוצת תחתית שאומרת וואלקום לכל מאמן שני.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

dardasmiley כתב:
17 אפריל 2022, 18:25
לא מבין את השטות הזאת. מאיפה הבאתם את הלא עכשיו הזה.
מסתכל על היצע המאמנים הישראלי. למעט בכר, אין אחד שאני מוכן להמר עליו. אחד!
על כולם אני מוכן לשים 500 שקל שלא ישרדו עם הקהל יותר מ-10 מחזורים (גם אם לאלונה תהיה יותר סבלנות).

אז כן, יש פה אחד שמכיר אותנו. יודע מה אנחנו רוצים. ומת מת מת לחזור לפה. הוא לא שווה את ההזדמנות? שווה באבוה. יותר מרוני לוי, אבוקסיס, אלישע לוי, גיא עזורי, גיא לוי, ויקו חדד וכל תחת אחר שאימן פה שהוא לא לופא ז"ל ובכר.

ברצינות? מעניין לי את הביצה מה עשה בכפ"ס. אם היו בשוק גוטמנים ואברמים, אולי לא היה מקום לזה. בשוק של היום? פשע לתת לכל אחד אחר במקומו....

לא בדיוק אבל בערך בים בם בום
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

הייתי מת לדעת מה עבר לו בראש אתמול ביציע...היו עליו לא מעט קלוז אפים
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הדבר הכי מעניין בנבחרת הצעירה זה בכלל המאמן. אחלה גישה של אופיר, אחלה כדורגל, כמו באליפות אירופה מחפש לשחק כדורגל ולא להחריב משחקים. ההפך מהמאמן הישראלי שכולנו למדנו להכיר בשנים האחרונות.
זאת תהיה גאווה גדולה לראות אותו מאמן את נבחרת ישראל הבוגרת יום אחד, ומי יודע, אולי גם יחזור הביתה ויהיה חלק מהמועדון שלנו בתפקיד כזה או אחר (שילוב שלו בצוות אחד עם מאור ואליה יכול להיות משהו מיוחד, גם מבחינה מקצועית וגם מבחינת רגש).

https://www.facebook.com/watch/?v=791911032314257

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

אחלה אופיר !
עוד לא מוכן להגיע אלינו אבל בהחלט נכנס במקום גבוה ברשימה שבפנקס . הרבה יותר גבוה מכל הסחל'ה שאנחנו פוגשים כל שבת .
לא כל כך עוקב אחריו אבל אני מקווה שהוא לא רק מוטיבטור כזה סטייל יובל נעים או שייע פייגנבוים . הוא בהחלט דמות דומיננטית שהייתי רוצה לראות במועדון . השאלה אם זה רק נחמד או שזה גם מוביל לתארים .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

שלח תגובה