אופיר חיים ??

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: אופיר חיים ??

שליחה על ידי dor69 »

MikiRed כתב:
15 אפריל 2022, 11:22
לאופיר חיים יש יותר נסיון ממה שהיה לבכר כשהגיע לבאר שבע...
אלו העובדות, כל השאר סתם ספקולציות.

בהנחה שברדה יירצה לחזור לתפקיד פעיל כמנהל הטכני, חושב שאופיר חיים יהיה מועמד מוביל.
בכר עשה שלוש עונות בק״ש לפני באר שבע:
1. מקום חמישי וגמר גביע (ומונה באמצע העונה)
2. מקום שלישי וגביע
3. מקום שני

כשאופיר יעשה חצי מזה נוכל להשוות אותו לבכר

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אופיר קיבל קבוצות שבורות עם בעלי בית שבורים ולא סגל מצוין בקריית שמונה.
אני לא משווה בין אופיר לבכר, זה לא בר השוואה, אבל צריך להיות גם הוגנים.

בכל אופן אני מקווה שבמועדון יעשו הכל כדי ללכת קודם כל על האופציה של זר.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

יש אופציה של זר שלא נדע מה נקבל וסביר יותר שזה יהיה טוב ממה שיש בשוק( הרצוג, קראסטאיץ' או וואט אבר)
יש אופציה של מאמן לא מנוסה שאי אם'ר לדעת מה נקבל אבל סביר מאוד שזו לא תיהיה התרסקות בהנחה שאליפות זו לא מטרה מוצהרת( ברדה , אופיר חיים)
יש את האופציה של המאמן המוכר והידוע שדי ברור מה נקבל ומה התקרה( רב"ש, דראפיץ', בלבול)

מקווה שזר זו אופציה ששוקלים אבל אם לא אז חד משמעית מאמן לא מנוסה שאולי יהחה בכר הבא( הרי ברור שהותיקים כבר לא יהיו)

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אוי ואבוי אם נביא מאמן עם ניסיון שלא מתקרב לניסיון שהיה לברק בכר, ברק בכר אימן 3 עונות רצוף בקבוצת צמרת וזכה איתם בגביע לעומת אופיר חיים שלא החזיק עונה אחת מתחילתה ועד סופה באף מועדון, אם נביא אותו רק כי הוא מצליח בנבחרת הנוער זה יהיה בדיחה.
אנחנו לא צריכים עוד מאמן חסר ניסיון או מאמן שלא יודע לאמן, אנחנו צריכים מאמן שמצד אחד יש לו יכולות אימון ומצד שני הוא מאמן מודרני ולא מקובע
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

דר אדום בנשמה כתב:
15 אפריל 2022, 16:53
אוי ואבוי אם נביא מאמן עם ניסיון שלא מתקרב לניסיון שהיה לברק בכר, ברק בכר אימן 3 עונות רצוף בקבוצת צמרת וזכה איתם בגביע לעומת אופיר חיים שלא החזיק עונה אחת מתחילתה ועד סופה באף מועדון, אם נביא אותו רק כי הוא מצליח בנבחרת הנוער זה יהיה בדיחה.
אנחנו לא צריכים עוד מאמן חסר ניסיון או מאמן שלא יודע לאמן, אנחנו צריכים מאמן שמצד אחד יש לו יכולות אימון ומצד שני הוא מאמן מודרני ולא מקובע
ברק בכר היה מאמן צעיר וחסר ניסיון, שאימן בחממה אחת בלבד, מועדון קטן בלי קהל ועם סגל שחקנים מצוין. היה הימור גדול שהרבה מהאוהדים שלנו חשבו שיהיה כישלון.
אבל אל תתן לעובדות לבלבל אותך.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
15 אפריל 2022, 17:32
ברק בכר היה מאמן צעיר וחסר ניסיון, שאימן בחממה אחת בלבד, מועדון קטן בלי קהל ועם סגל שחקנים מצוין. היה הימור גדול שהרבה מהאוהדים שלנו חשבו שיהיה כישלון.
אבל אל תתן לעובדות לבלבל אותך.
זה נכון, אני עצמי הייתי סקפטי בזמנו. השוני הוא שהוא הצליח להאפיל על מועדונים גדולים יותר ומתוקצבים יותר בעקביות. אי אפשר לזלזל בהישג שלו, הוא התמודד בצמרת הגבוהה והביא תואר עם קריית שמונה (ובניגוד לרב״ש בשנות שיא של מכבי תל אביב), הישג שאף אחד אחריו לא חזר עליו עד היום.
היה אפשר להגיד שזה בזכות איזי, חממה, אין קהל או כל תירוץ אחר אם אחר כך הוא לא היה מביא לקבוצות שלו 5 אליפויות ב7 עונות

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

dor69 כתב:
15 אפריל 2022, 17:50
זה נכון, אני עצמי הייתי סקפטי בזמנו. השוני הוא שהוא הצליח להאפיל על מועדונים גדולים יותר ומתוקצבים יותר בעקביות. אי אפשר לזלזל בהישג שלו, הוא התמודד בצמרת הגבוהה והביא תואר עם קריית שמונה (ובניגוד לרב״ש בשנות שיא של מכבי תל אביב), הישג שאף אחד אחריו לא חזר עליו עד היום.
היה אפשר להגיד שזה בזכות איזי, חממה, אין קהל או כל תירוץ אחר אם אחר כך הוא לא היה מביא לקבוצות שלו 5 אליפויות ב7 עונות
ד"א ברק בכר לא המאמן המושלם, הוא לדעתי לוקה בחסר בבניית סגלים מאפס, אבל וזה אבל גדול הוא יודע לאמן הוא יודע לקחת סגל מוכן ולאמן אותו להגיע לטופ.
אופיר חיים לא הוכיח את זה באף מקום ולהמר עליו שאנחנו רוצים לקחת תארים זה מסוכן ויהיר.
עדיף להמר על סלובדן דראפיץ' שלפחות הראה יכולת טקטית טובה ובניגוד למה שמנסים לצייר עליו הוא לא תוקף כאילו אין מחר הוא כן יודע לעשות הגנה שהוא עבד עם שי ברדה שי ברדה היה ההתקפי מביניהם.
לדעתי האישית אם כבר רק זר, אין פה שאלה, קרסטאיץ' למשל כמו שכתבו מעליי יושב בול עלינו לא שזה יקרה אבל מקווה שברדה ואלונה ישכילו להבין את החשיבות של חשיבה מחוץ לקופסה וללכת על מאמן זר

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

לא לוקח את קרסטאיץ' גם בחינם. גם אני מעדיף זר עם קבלות שיתאמו מועדון כמו שלנו אבל אם כבר הולכים על ישראלי- רק אופיר חיים! לא יכול לראות את כל הבררה שמסתובבת כאן ועל כן שווה את ההימור

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

עם כל האהבה לאופיר חיים ובכל הכנות - מה הוא כבר עשה בשדה האימון שהופך אותו בעיני רבים מכם למועמד ראוי?
גם כברירת מחדל אני לא בטוח שזה עשוי להיות מינוי נכון.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

בית הקברות מלא במאמנים שהצליחו בנבחרות הצעירות.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

לא להביא את אופיר חיים כי הצליח בנוער זה לא מעניין
אם נמשיך עם הקבעון לא נצא מלופ של מאמנים כושלים,

כל אלה שחוששים להמר על אופיר( או מישהו בסגנון) מה עדיף?
זר לא יגיע

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

שיש כתב:
16 אפריל 2022, 15:17
לא להביא את אופיר חיים כי הצליח בנוער זה לא מעניין
אם נמשיך עם הקבעון לא נצא מלופ של מאמנים כושלים,

כל אלה שחוששים להמר על אופיר( או מישהו בסגנון) מה עדיף?
זר לא יגיע
אתה מודע לזה שאופיר חיים התחיל את קריירת האימון לפני עשור ולא סתם לא הגיע גבוה עדיין.
זה לא להמר על מישהו שזיהו בו משהו.
נכון היה שחקן גדול אצלנו, סמל? לא יוגע בכל זאת בכמה ראיונות אמר שהוא מכביסט, אז אפשר לנחות על הקרקע בכר הוא לא.
במקום לחפש להמציא את הגלגל כרגע צריך זר, בעתיד אולי אפשר לנסות איזה הימור..

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

red guy כתב:
16 אפריל 2022, 15:26
אתה מודע לזה שאופיר חיים התחיל את קריירת האימון לפני עשור ולא סתם לא הגיע גבוה עדיין.
זה לא להמר על מישהו שזיהו בו משהו.
נכון היה שחקן גדול אצלנו, סמל? לא יוגע בכל זאת בכמה ראיונות אמר שהוא מכביסט, אז אפשר לנחות על הקרקע בכר הוא לא.
במקום לחפש להמציא את הגלגל כרגע צריך זר, בעתיד אולי אפשר לנסות איזה הימור..
אני בעד זר אבל זה לא יקרה
ואופיר חיים זה לא האישו אלא המחשבה על משהו אחר , אפשר ברדה גם בכיף רק אל תביא לי בלבול רב"ש או טמבל אחר כי אז נמשיך באותו לופ

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

delta7 כתב:
16 אפריל 2022, 13:40
עם כל האהבה לאופיר חיים ובכל הכנות - מה הוא כבר עשה בשדה האימון שהופך אותו בעיני רבים מכם למועמד ראוי?
גם כברירת מחדל אני לא בטוח שזה עשוי להיות מינוי נכון.

תודה רבה.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

שיש כתב:
16 אפריל 2022, 18:44
אני בעד זר אבל זה לא יקרה
ואופיר חיים זה לא האישו אלא המחשבה על משהו אחר , אפשר ברדה גם בכיף רק אל תביא לי בלבול רב"ש או טמבל אחר כי אז נמשיך באותו לופ
ואיך מאמן שנכשל בכל מקום חוץ מבנבחרת הצעירה שזה לא מדד לכלום יעזור לנו?
אנחנו צריכים מאמן שלפחות יהיה לו ניסיון.
אם אתה רוצה לשבור את הלופ תביא מאמן מצליח מהליגה הלאומית.
לא הימור שאם נכשלת זה כישלון טוטאלי.
אם כמה שאני שונא את רוני לוי וגם את אבוקסיס הם לא נכשלו, הם לא הצליחו כי הם לא טובים אבל ידעת מה תקבל.
פה זה הימור לקבוצה שרוצה לזכות בתארים!
לא קבוצת אמצע טבלה.
אז אני מעדיף להמר על דראפיץ שלא באמת קיבל הזדמנות אמיתית והוכיח את עצמו כמאמן שבא לעבוד מאשר על אופיר חיים, אם כבר להמר, או ללכת על בטוח עם מרקו בלבול.
אבל הימור כמו אופיר חיים זה כבר להיות יהיר ולחשוב שכל דבר יצליח לך.

או זר, או בלבול, או דראפיץ' שהעדיפות לזר נקודה סוף.
אוי ואבוי אם אלונה תחשוב כמוכם בסוף נתפלל שרוני לוי יחזור לכאן

שלח תגובה