אופיר חיים ??

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: אופיר חיים ??

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אופיר חיים | פרק 18 של וסרמיליה פודקסט
*
"אנשים לא מבינים באמת מה עשיתי. הייתי במכבי נתניה, שבמשחקים האחרונים שלי שם הבקעתי שניים או שלושה שערי ניצחון, הגענו לאירופה. במקביל אלונה הגיעה להפועל באר שבע ואז אני אומר לדניאל יאמר 'אני לא רוצה להישאר'. הוא אומר לי 'תגיד לי אתה אידיוט?'... 'מה היא מציעה לך שאתה רוצה ללכת?'.. 'הפועל באר שבע בליגה שניה, ואנחנו באירופה. אני לא מבין. תביא לי אחד שירצה ללכת להפועל באר שבע כשהיא בליגה השניה. מה היא משלמת לך? אני משלם כפול. רק תגיד לי כמה היא משלמת לך'.

אמרתי לו 'דני, זה לא עניין של כסף. זה לא מעניין אותי כסף'. אני פשוט רציתי לבוא להפועל באר שבע.

ואני אגלה לכם סוד. ראובן עטר אמר שאין שחרורים ולא משחררים אותי. ראיתי שזה הולך קשה ואז הלכתי לתקשורת ואמרתי שאני רוצה לעבור להפועל באר שבע ואז הקהל של מכבי נתניה בא לאימון ואמר לי 'עוף הביתה'. זה מהלך שאנשים חושבים עליו ולא מבינים למה, אבל זה הגיע מהלב".

תמונה

https://www.facebook.com/vasermilya/vid ... 817684035/
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

בחיים שלי אני לא אשכח את הצמד בדרבי מול בית"ר ב"ש, כשניצחנו 1-3.

לדעתי זה די ברור שאופיר חיים מנסה לטפטף לאלונה דרך הקהל והתקשורת כדי שתיתן לו את ההזדמנות כמאמן הקבוצה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שמעון א כתב:
14 אפריל 2022, 12:13
בחיים שלי אני לא אשכח את הצמד בדרבי מול בית"ר ב"ש, כשניצחנו 1-3.

לדעתי זה די ברור שאופיר חיים מנסה לטפטף לאלונה דרך הקהל והתקשורת כדי שתיתן לו את ההזדמנות כמאמן הקבוצה.

עכשיו זה כמובן מוקדם מידי, אבל בהחלט שם מעניין לעתיד.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

Sir Alex Ferguson כתב:
14 אפריל 2022, 12:35
עכשיו זה כמובן מוקדם מידי, אבל בהחלט שם מעניין לעתיד.
אני מסכים.
אבל מה נעשה אם ברדה לא ירצה להמשיך, ואלונה לא תרצה להביא מאמן זר? במקרה כזה ניהיה חייבים "להמר" על מישהו ישראלי שעדיין לא נמצא ברולטה של המאמנים שמסתובבים בין הקבוצות בארץ.
(אני לא חושב שדראפיץ' או מרקו בלבול יתאימו למה שאנחנו רוצים).

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

אם ברדה יכול לאמן אז גם אופיר חיים יכול, זה אותו רעיון
סמל בלי נסיון

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

שיש כתב:
14 אפריל 2022, 13:38
אם ברדה יכול לאמן אז גם אופיר חיים יכול, זה אותו רעיון
סמל בלי נסיון
אם אופיר חיים יכול אז גם אביתר אילוז יכול.
ואם אביתר אילוז יכול אז גם דדיה יכול ועדיף שדדיה יהיה המאמן כי הוא כבר מקבל שכר.

עם כל האהבה לאופיר חיים הוא זה לא ברדה!
אופיר חיים סמל לזמנים ההם, בדיוק כמו שלא יכל להיות חלוץ לקבוצה ששואפת לאליפות, ברדה שווה את הניסיון כי מלבד זה שהוא סמל, הוא עשה קריירה מרשימה בחו"ל ויכול להביא ערך מוסף. ובוא, ברדה זה ברדה ממש לא אותה השוואה
ואם כבר מדברים על סמלים מן הסתם מליקסון לפני אופיר חיים.
אופיר חיים ניסה קצת לאמן בליגה, לא צלח להיות מאמן יוצא דופן. עושה קמפיין יפה עם הילדים ביחד עם עוזר מאמן שלטענתו מסייע לו המון ואנחנו מדברים על מישהו שכל נסיונו זה לאמן ילדים בני 10-12 במכבי פ"ת.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

מלבד הפיקנטריה , ההיסטוריה , האהבה , החיבור והרצון -
עוד לא .
וה-"עוד לא" הזה עוד רחוק מאוד . אם בכלל . ימים יגידו .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

חייב לומר שלא מסכים אתכם.
אם בעונה הבאה ברדה לא ימשיך (והוא ככל הנראה לא ימשיך) ולא יגיע מאמן זר, אני הולך על אופיר חיים באהבה.

1. אני לא מדמיין את אופיר חיים בא לבש ומשחק הגנתי, הוא מכיר את הקהל ויודע מה הקהל רוצה ואוהב
2. מדובר בווינר אמיתי, מהנשמה
3. עשה דברים יפים מאוד עם הנערים של הנבחרת
4. פשוט מגיע לו כסמל שלנו.. אחד שריגש, שימח ובכה יחד איתנו. אז תסבירו לי מה הופך אחד כמו בלבול/רב״ש/דראפיץ לראוי ממנו?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מה זה "מוקדם מדי"?הוא לא מאמן יומיים.

זה תלוי בחלופות אבל בגדול אם לא הולכים על מאמן זר אני לא רואה מאמן ישראלי עם איזה יתרון כלשהו עליו. הזיקה והאהבה שלו למועדון(ושל הקהל כלפיו) זה בונוס שלאחרים אין.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

red guy כתב:
14 אפריל 2022, 15:02
אם אופיר חיים יכול אז גם אביתר אילוז יכול.
ואם אביתר אילוז יכול אז גם דדיה יכול ועדיף שדדיה יהיה המאמן כי הוא כבר מקבל שכר.

עם כל האהבה לאופיר חיים הוא זה לא ברדה!
אופיר חיים סמל לזמנים ההם, בדיוק כמו שלא יכל להיות חלוץ לקבוצה ששואפת לאליפות, ברדה שווה את הניסיון כי מלבד זה שהוא סמל, הוא עשה קריירה מרשימה בחו"ל ויכול להביא ערך מוסף. ובוא, ברדה זה ברדה ממש לא אותה השוואה
ואם כבר מדברים על סמלים מן הסתם מליקסון לפני אופיר חיים.
אופיר חיים ניסה קצת לאמן בליגה, לא צלח להיות מאמן יוצא דופן. עושה קמפיין יפה עם הילדים ביחד עם עוזר מאמן שלטענתו מסייע לו המון ואנחנו מדברים על מישהו שכל נסיונו זה לאמן ילדים בני 10-12 במכבי פ"ת.
מה הנסיון של ברדה ?
עזוב סמלים בצד. שניהם עם 0 ק"מ באימון א מה ההבדל?

ולא משווה בין אופיר לברדה , ברדה הסמל הכי גדול אבל מבחינת אימון שניהם מתחילים באותה נקודה

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

אופיר עלה ליגה עם כפר סבא או נס ציונה, לא?
זכור לי משהו כזה, אולי אני טועה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אופיר שדרג את המעמד שלו עם ההצלחה בנבחרת הנוער אבל לא יכול להיות שמאמנים שמועמדים לכאן יקבלו הצעות או מהפועל באר שבע או מהפועל כפ"ס.
שיסיים עם אימון הנבחרת, יחזור לליגת העל, ואם יצליח אז נדבר.

המצב שלנו לא קטטוני. הגענו לפלייאוף קונפרנס, חצי גביע (ונקווה ליותר), בליגה נסיים ב-2-3. מאמין שעם ברדה נגיע בערך לאותם הישגים גם בעונה הבאה.
יכול להיות הרבה יותר גרוע.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

שמעון א כתב:
14 אפריל 2022, 22:22
אופיר עלה ליגה עם כפר סבא או נס ציונה, לא?
זכור לי משהו כזה, אולי אני טועה
נס ציונה בטוח לא. זה היה עם אחד, טסלפפה.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

אוהב אותו אבל ....

בנובמבר 2018 מונה חיים למאמן הפועל תל אביב, לאחר פיטוריו של קובי רפואה . ב-6 בינואר 2019 פוטר מתפקידו לאחר שבעה משחקים בהם רשמה הקבוצה ניצחון אחד בלבד . במרץ 2019 מונה חיים למאמן הפועל כפר סבא ובסיום אותה עונה עלתה הקבוצה לליגת העל אף על פי שפיגרה 10 נקודות מהמקום הראשון בתום הסיבוב השני, לאחר שנכנסה לרצף של 6 ניצחונות ב-7 המשחקים האחרונים של העונה וצברה 19 מתוך 21 נקודות בפלייאוף .
אופיר המשיך עם כפר סבא לליגת העל בעונת 19-20 ומצרף לכם כאן קטע מהעיתונות :
צריך להודות על האמת – לאוהדיה שלה הפועל כפר סבא היא קבוצה קשה לצפייה, וגם אוהד ניטרלי עשוי שלא ללקק דבש במשחקיה. לירוקים מהשרון ההתקפה השנייה הכי גרועה בליגה, כאשר רק נס ציונה כבשה פחות מהם. גם החלק האחורי אינו מופת הגנתי, שכן רק רעננה ונס ציונה ספגו יותר שערים. גם הרצף הנוכחי (תום המחזור ה-25) רע, וכרגע לכפ"ס יש 3 הפסדים רצופים. אבל בכדורגל בסוף הטבלה קובעת, והקבוצה עם 23 נקודות במרחק 5 נקודות מעל הקו האדום .
בסוף הוא פוטר משם בפלייאוף לאחר שיחה קשה עם יצחק שום .

אז כמו שכתבתי אתמול - זה סקסי , זה מתבקש , זה יקרה - אבל עוד לא . היו לו את כל הסיבות והתירוצים ( לא בנה את הסגל ולא היה מספיק זמן כדי לשנות בהפועל תל אביב , הצליח בלאומית עם פיניש קטלני של העונה ואז התרסק עם אותה כפ"ס בליגת העל כשזו הייתה קבוצה שהוא בנה בצלמו ) . תגידו תקציבים , תגידו קהל , תגידו מה שתרצו .
לדעתי - עוד לא .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

לאופיר חיים יש יותר נסיון ממה שהיה לבכר כשהגיע לבאר שבע...
אלו העובדות, כל השאר סתם ספקולציות.

בהנחה שברדה יירצה לחזור לתפקיד פעיל כמנהל הטכני, חושב שאופיר חיים יהיה מועמד מוביל.

שלח תגובה