כל כך חבל!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

כל כך חבל!

שליחה על ידי סניור »

אני כותב את זה כאן כי אין לי ספק שגם אנשי המועדון קוראים כאן.
פספוס גדול נושא המרצ'נדייז ומזכרות האליפות. אנשים צמאים ובשלים לקנייה גם במחיר גבוה בלי לחשוב פעמיים. אין לי ספק שאם חיפה או מכבי לוקחות אליפות, תוך דקה כבר יש קולקציה שעומדת למכירה, ודברים כאלה צריכים להיות מוכנים מראש (עמה יעמיק וכו).
בינתיים חאפרים חוגגים בפייסבוק עם צעיפים, כובעים, חולצות וכו... חבל, יש כאן ים כסף על הרצפה, רק תרימו!!

סמל אישי של משתמש
barakoren

Re: כל כך חבל!

שליחה על ידי barakoren »

מי איש השיווק של המועדון?

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

barakoren כתב:מי איש השיווק של המועדון?
אם אינני טועה גיל לבנוני אחראי על המחלקה הזו, שמונה לדעתי 2-3 אנשים.

אנחנו שבוע מהאליפות...הייתה מכירה אחת של חולצות..אין כלום בחנות האוהדים..פשוט חבל כל כך, כפי שאומרת הכותרת...

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

אדום בלב בנשמהההה כתב: אם אינני טועה גיל לבנוני אחראי על המחלקה הזו, שמונה לדעתי 2-3 אנשים.

אנחנו שבוע מהאליפות...הייתה מכירה אחת של חולצות..אין כלום בחנות האוהדים..פשוט חבל כל כך, כפי שאומרת הכותרת...
אתה טועה, גיל לבנוני דובר הקבוצה.
יניב דמרי סמנכ"ל השיווק של המועדון ואני יודע שהוא עושה מאמצים גדולים להוציא מוצרים חדשים בתקופה הקרובה.
תרשמו כאן מה הייתם רוצים אני אעביר לו את הרשימה.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

אדום בלב בנשמהההה כתב: אם אינני טועה גיל לבנוני אחראי על המחלקה הזו, שמונה לדעתי 2-3 אנשים.

אתה טועה, גיל לבנוני דובר הקבוצה.
יניב דמרי סמנכ"ל השיווק של המועדון ואני יודע שהוא עושה מאמצים גדולים להוציא מוצרים חדשים בתקופה הקרובה.
תרשמו כאן מה הייתם רוצים אני אעביר לו את הרשימה.

סמל אישי של משתמש
The red one

לא צריך להיות איזה גאון הדור. צעיפים וחולצות זה MUST. זה דבר שהיה צריך להיות בחנות האוהדים גג עד שלישי. ומלאי רציני, לא סתם.

אחר כך אפשר להתפנות לכל מיני דברים אחרים - מחזיקי מפתחות, שעונים, אולי אפילו צלחות אליפות, פוסטריםם של הקבוצה האלופה, איזה משהו ממותג (כמו שאז היו טלכרטים)..סתם אני חושב על דיסק און-קי או משהו כזה..

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

יכלו לעשות מיליון שקל קל אם לא יותר, חולצות צעיפים כובעים מחזיקי מפתחות מקווה שיוציאו סרט אליפות אם גם זה לא נראה שבנושא הזה נשארנו מאחו ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

אדום בלב בנשמהההה כתב:לא צריך להיות איזה גאון הדור. צעיפים וחולצות זה MUST. זה דבר שהיה צריך להיות בחנות האוהדים גג עד שלישי. ומלאי רציני, לא סתם.

אחר כך אפשר להתפנות לכל מיני דברים אחרים - מחזיקי מפתחות, שעונים, אולי אפילו צלחות אליפות, פוסטריםם של הקבוצה האלופה, איזה משהו ממותג (כמו שאז היו טלכרטים)..סתם אני חושב על דיסק און-קי או משהו כזה..
חולצות נמכרו גם במשכן וגם בקניון הנגב, מאמין שיהיו אח"כ בכמויות בחנות אוהדים.
צעיפים צריכים להגיע ממש אוטוטו וגם צלחות אליפות יהיו בוודאות בהזמנה מראש.
בסופו של דבר הם מנסים להיות רווחיים כי הייתה חריגה בתקציב של כל המועדון השנה ונראה לי שהם עדיין בתקציב של השנה.
יש מוצרים שלא רווחיים עבורם כמו כובעים וכאלה שאנשים לא קונים אז הם מוותרים על להביא מראש.
מאמין תוך שבועיים יהיו הרבה מוצרים, הבעיה שיש לנו אוהדים בכייניים, בוכים שחולצת אליפות עולה 70 ש"ח כאילו חייבו אותם לקנות וכאילו שזה כל שנה, זה מחיר נורמלי כל קבוצה בעולם מוכרת במחיר הזה.
אגב, הם לא ייצרו כלום עד שלא ניתן האות לאליפות אז מן הסתם שזה לא יהיה תוך כמה ימים. לוקח זמן לייצר כמויות של דברים כאלה.

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

גם את בעיית הלו"ז אפשר לפתור.. נסגרים על קןלקציה מראש,אבל עוד לא מזמינים מהספק. במידה וזוכים- תוך דקה עולה לאוויר לינק לקנייה אינטרנטית, משלוח תוך 14 ימים. עד אז זה כבר יגיע.

סמל אישי של משתמש
The red one

במשכן ובקניון זה כלום. 10 שעות של מכירה מצטברת ואנחנו 6 ימי עבודה אחרי האליפות.

חריגה, לא חריגה, לא יודע...אני ממש לא מבין בזה, אבל אבל אני כן יודע שקבוצות אחרות מתנהלות בצורה אחרת ויותר טובה עם זה..אז אני בטוח שאצלנו גם אפשר. אם אתה יודע דברים אחרים ותיתן לי מידע למה אי אפשר לעשות את זה כמו בקבוצות אחרות..אשמח לדעת..

כמו שסניור כתב, לגבי העיצובים והכל, זה לא שהאליפות נפלה עלינו משמיים. כן היו צריכים להתחיל לעבוד על סקיצות לפניי, להסגר על ספק, להגיד לו "אנחנו זוכים באליפות? 8:00 בראשון בבוקר אתה מתחיל לעבוד" טאק בגג שלישי יש כבר כמות מאסיבית בחנויות + הזמנות אינטרנטיות שזו גם אחלה אופציה שבעולם.

אוהדים בכיינים בכיינים אבל יקנו הכל. הבעיה היא שהמועדון לא מנפק מה לקנות, ובנתיים מי שעושה כסף אלה אנשים שכן הכינו דברים מבעוד מועד וצוחקים כל הדרך אל הבנק. עושים יופי של צעיפים ואז אוהדים לא יקנו את הרישמיים של המועדון כי חבל על הכסף.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

אין ספק שאתם גם צודקים
כמו שהמועדון היה בתהליך עם כל הקטע המקצועי אני בטוח שהם ילמדו גם מזה.
הם אפילו יצאו לא מזמן וייצאו גם בהמשך להשתלמוית בחנויות של הקבוצות המובילות בעולם כדי ללמוד.
ברור שיש לאן לשאוף, הם מודעים לזה, מאמין שהרבה ישתנה בעונה הבאה עם פומה, זו חברה רצינית יותר שתתן אופציה גם למוצרים נוספים שהיא מייצרת.
ברגע שיפתחו חנות מסודרת (בתקווה בטרנר) אז גם המוצרים ישתדרגו בהתאם. כל עוד זה בשפע הפקות והמוכרות צריכות לקום מהדלפק של הכרטיסים כדי לפתוח את החנות ומתעצלות אז זה עדיין יהיה חצי כוח.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

אפשר להבין את המועדון שלא יודע עדיין איך להתמודד עם הצלחה, אנחנו עדיין לא מכבי ת"א/חיפה אבל אני מאמין שגם זה יבוא.
אפילו חולצת האליפות שלנו נראית כמו חולצת בית ספר שמדפיסים בעשרה שקלים לעומת חולצת הגביע של חיפה שנראית סוף הדרך וגם אפשר היה לרכוש אותה כבר ביום שאחרי משחק הגמר.
דרך אגב כל העניין של חולצות האליפות לא צריך להגיע מהחברה המאמצת (קאפה)? כי נראה לי שנייק הם אלו שדאגו לחולצות הגביע של חיפה, ואולי זה בדיוק ההבדל בין ספונסר שהוא נייק/אדידס לעומת קאפה

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

xboy כתב:אפשר להבין את המועדון שלא יודע עדיין איך להתמודד עם הצלחה, אנחנו עדיין לא מכבי ת"א/חיפה אבל אני מאמין שגם זה יבוא.
אפילו חולצת האליפות שלנו נראית כמו חולצת בית ספר שמדפיסים בעשרה שקלים לעומת חולצת הגביע של חיפה שנראית סוף הדרך וגם אפשר היה לרכוש אותה כבר ביום שאחרי משחק הגמר.
דרך אגב כל העניין של חולצות האליפות לא צריך להגיע מהחברה המאמצת (קאפה)? כי נראה לי שנייק הם אלו שדאגו לחולצות הגביע של חיפה, ואולי זה בדיוק ההבדל בין ספונסר שהוא נייק/אדידס לעומת קאפה
זה בדיוק ההבדל, בגלל זה אני אומר שעם פומה זה ייראה אחרת כי הם כן ייתנו את השירותים הנוספים האלה.
קאפה לא עושה את זה

סמל אישי של משתמש
milan

שליחה על ידי milan »

זה שי ! כתב:יכלו לעשות מיליון שקל קל אם לא יותר, חולצות צעיפים כובעים מחזיקי מפתחות מקווה שיוציאו סרט אליפות אם גם זה לא נראה שבנושא הזה נשארנו מאחו ,זה שי !
מיליון?

היו קרוב למאה אלף איש בחגיגות... תמכור 30 אלף חולצות ב40 שקל זה כבר 120000
עוד 30 אלף צעיפים ב 40 שקל זה כבר 2400000
עוד קצת מחזיקי מפתחות תמונות כוסות שערה מהראש של ברדה והמגיני עצם של מליקסון אתה מגיע ל3 מיליון קל..ואולי תוציא על כל זה מאתיים אלף..

יש מצב שבגלל זה בוזגלו רוצה לעזוב? כי אנחנו חלשים במיתוג?

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

הכל בגלל "עמה יעמיק" אחרת מכולה מסין הייתה עוגנת כבר בראשון שעבר מפוצצת במוצרים מדגלונים לרכב ועד חליפות בשלל מידות (babyborn-XXXL)...עכשיו ברצינות, נראה לי זה הכל עניין של ניסיון, כמו שהדברים האחרים השתפרו (עד כדי שקבוצות גדולות מתקנאות-הגרלה בשקיפות וכו') גם זה ישתפר.
שאלה בערך באותו עניין, קראתי איפשהו שמכבי זכתה בתביעה שאף אחד לא יכול למכור כלום שקשור אליה מלבד החנויות הרשמיות, מה זה בדיוק אומר ולמה לא עושים את זה אצלנו?

שלח תגובה