מה שהיה הוא מה שיהיה (?)

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

מה שהיה הוא מה שיהיה (?)

שליחה על ידי yedidel »

אחד הגורמים לנפילה של קבוצות מצליחות היא הנחת היסוד שכל מה שעבד בשנה שעברה יעבוד גם השנה.
הקבוצה שלנו הביאה אליפות הסטורית ומטורפת, השאלה היא איך ייראה כל שחקן בעונה הבאה? יש כאלה שהגיעו לשיא או רק משתבחים?

דעתי הצנועה:

דודו גורש - לא צופה תנודות ביכולת לכאן או לכאן. הגיל שלו עדיין לא פקטור לשוער. קשה לי לראות אותו פתאום מפתח יכולות חדשות מצד אחד, מצד שני אני חושב שהוא ישמור על יציבות ואותה יכולת שהציג העונה.
בן ביטון - נמצא בשלב השיא בקריירה. עבר בהצלחה את טבילת האש והזינוק עד לתואר אליפות ונבחרת, עכשיו זה המבחן הגדול שלו - יסתנוור מהזרקורים או ימשיך להשתפר? עדיין לא מיצה את מלוא הפוטנציאל
וויליאם סוארס - שאלה מעניינת. מצד אחד הגיל שלו (30) הוא די אידיאלי לבלם. מצד שני יש איזה תחושה (כנראה הדדית לפי הדיווחים) של מיצוי. אני חושש שהוא לא יצליח לשמור על אותה דריכות עונה נוספת כאן.
שיר צדק - כאן אני בטוח. צעיר, יציב, מנהיג, לא תואר ראשון שלו. בטוח שרק ישתבח.
לואי טאהה - מאוד תלוי באיזה בלם ינחת פה. אם הבלם החדש לא ישתלב, יכול לתפוס את ההזדמנות. בכל מקרה לא צופה ירידה ביכולת שלו.
אופיר דוידזאדה - פרץ בסערה בגיל 18, ירד, חזר, ועדיין מהווה ויכוח נוקב בין האוהדים. נתן עונה די טובה וסולידית בצד הגנתי, עם פריצות יפות בהתקפה אבל 0 מספרים. התחיל לפזול לאירופה. אני חושב שיש לו עוד מקום לשיפור (במיוחד בצד ההתקפי) אבל אם זה לא קרה עד היום לא רואה מה משתנה פתאום.
ג'ון אוגו - לדעתי מאוד תלוי במה שיהיה איתנו באירופה. אני חושש שהדחה מוקדמת תפגע לו קשות במוטיבציה.
אובידיו הובאן - הולך להגיע עייף מהיורו ובאופן כללי מתחיל לראות את סוף הקריירה. לא רואה אותו כבאנקר בהרכב שנה הבאה.
מהראן ראדי - נתן חצי עונה מצוינת ומאז הלך ודעך, לדעתי הגיע לשלב שהעונה הבאה תראה כמו החצי השני של העונה הזאת. מסתמן שגם ייצא מההרכב.
וובה בראון - לאור מצבם של השניים לעיל, זאת צריכה להיות עונת הפריצה שלו. אם ייקח את ההזדמנות בשתי ידיים יכול לעשות קפיצה רצינית.
מאור בוזגלו - לא חושב שיישאר פה, ואם כן קשה להאמין שנראה יותר ממה שראינו עד עכשיו.
מאור מליקסון - לאט לאט הילד בן 32. מצד שני הוא לא חושב על אירופה או על קבוצות אחרות אלא רק להגשים חלומות איתנו. יש לי הרגשה טובה לגבי העונה הבאה, בהנחה כמובן שיהיה בריא.
טוני וואקמה - עונה ראשונה בקבוצת צמרת, עונה הבאה נראה ממנו יותר. לא דואג בגזרה הזאת.
בן שהר - למרות הפציעה הארוכה העמיד מספרים יפים מאוד. תרשמו במחברת - עונה הבאה עונת שיא שלו.
מוחמד גדיר - לא רואה אותו נשאר, הקבוצה מחפשת חלוץ בסגנון אחר.
אליניב ברדה - קיץ שעבר כולנו סימנו אותו כ"אס" מהספסל לקראת פרישה. אז הוא נתן לכולנו שיעור ונתן עונה מטורפת כמעט עד הסוף. קשה לי לראות אותו בגיל 36 מצליח לעשות זאת שוב... מצד שני זה אליניב, הכל אפשרי :)

סמל אישי של משתמש
avivgolan

Re: מה שהיה הוא מה שיהיה (?)

שליחה על ידי avivgolan »

yedidel כתב:אחד הגורמים לנפילה של קבוצות מצליחות היא הנחת היסוד שכל מה שעבד בשנה שעברה יעבוד גם השנה.
הקבוצה שלנו הביאה אליפות הסטורית ומטורפת, השאלה היא איך ייראה כל שחקן בעונה הבאה? יש כאלה שהגיעו לשיא או רק משתבחים?

דעתי הצנועה:

דודו גורש - לא צופה תנודות ביכולת לכאן או לכאן. הגיל שלו עדיין לא פקטור לשוער. קשה לי לראות אותו פתאום מפתח יכולות חדשות מצד אחד, מצד שני אני חושב שהוא ישמור על יציבות ואותה יכולת שהציג העונה.
בן ביטון - נמצא בשלב השיא בקריירה. עבר בהצלחה את טבילת האש והזינוק עד לתואר אליפות ונבחרת, עכשיו זה המבחן הגדול שלו - יסתנוור מהזרקורים או ימשיך להשתפר? עדיין לא מיצה את מלוא הפוטנציאל
וויליאם סוארס - שאלה מעניינת. מצד אחד הגיל שלו (30) הוא די אידיאלי לבלם. מצד שני יש איזה תחושה (כנראה הדדית לפי הדיווחים) של מיצוי. אני חושש שהוא לא יצליח לשמור על אותה דריכות עונה נוספת כאן.
שיר צדק - כאן אני בטוח. צעיר, יציב, מנהיג, לא תואר ראשון שלו. בטוח שרק ישתבח.
לואי טאהה - מאוד תלוי באיזה בלם ינחת פה. אם הבלם החדש לא ישתלב, יכול לתפוס את ההזדמנות. בכל מקרה לא צופה ירידה ביכולת שלו.
אופיר דוידזאדה - פרץ בסערה בגיל 18, ירד, חזר, ועדיין מהווה ויכוח נוקב בין האוהדים. נתן עונה די טובה וסולידית בצד הגנתי, עם פריצות יפות בהתקפה אבל 0 מספרים. התחיל לפזול לאירופה. אני חושב שיש לו עוד מקום לשיפור (במיוחד בצד ההתקפי) אבל אם זה לא קרה עד היום לא רואה מה משתנה פתאום.
ג'ון אוגו - לדעתי מאוד תלוי במה שיהיה איתנו באירופה. אני חושש שהדחה מוקדמת תפגע לו קשות במוטיבציה.
אובידיו הובאן - הולך להגיע עייף מהיורו ובאופן כללי מתחיל לראות את סוף הקריירה. לא רואה אותו כבאנקר בהרכב שנה הבאה.
מהראן ראדי - נתן חצי עונה מצוינת ומאז הלך ודעך, לדעתי הגיע לשלב שהעונה הבאה תראה כמו החצי השני של העונה הזאת. מסתמן שגם ייצא מההרכב.
וובה בראון - לאור מצבם של השניים לעיל, זאת צריכה להיות עונת הפריצה שלו. אם ייקח את ההזדמנות בשתי ידיים יכול לעשות קפיצה רצינית.
מאור בוזגלו - לא חושב שיישאר פה, ואם כן קשה להאמין שנראה יותר ממה שראינו עד עכשיו.
מאור מליקסון - לאט לאט הילד בן 32. מצד שני הוא לא חושב על אירופה או על קבוצות אחרות אלא רק להגשים חלומות איתנו. יש לי הרגשה טובה לגבי העונה הבאה, בהנחה כמובן שיהיה בריא.
טוני וואקמה - עונה ראשונה בקבוצת צמרת, עונה הבאה נראה ממנו יותר. לא דואג בגזרה הזאת.
בן שהר - למרות הפציעה הארוכה העמיד מספרים יפים מאוד. תרשמו במחברת - עונה הבאה עונת שיא שלו.
מוחמד גדיר - לא רואה אותו נשאר, הקבוצה מחפשת חלוץ בסגנון אחר.
אליניב ברדה - קיץ שעבר כולנו סימנו אותו כ"אס" מהספסל לקראת פרישה. אז הוא נתן לכולנו שיעור ונתן עונה מטורפת כמעט עד הסוף. קשה לי לראות אותו בגיל 36 מצליח לעשות זאת שוב... מצד שני זה אליניב, הכל אפשרי :)
רק לתקן, ברדה בן 34 לחצי שנה הקרובה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מאוד מתחבר למשפט הפתיחה שלך.
חייבים לרענן ולהצעיר את הסגל עם לפחות שחקן אחד בכל חוליה (הגנה, קישור, התקפה).

הבעיה - אין כל כך אופציות.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

avivgolan כתב:
רק לתקן, ברדה בן 34 לחצי שנה הקרובה
הוא לא חגג 35 בדצמבר האחרון?

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

yedidel כתב:
הוא לא חגג 35 בדצמבר האחרון?
לא. יליד דצמבר 81.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

כתבת יפה ואין כמעט מה להוסיף...
רק לדעתי בן ביטון רחוק מהשיא שלו ולדעתי ישתפר מאוד אם ימשיך לפתוח...
הרבה פוזלים לעמדה שלו להביא ״זר״ או מחליף.. אני רואה אותו כבאנקר למרות הכל

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אלדר כתב:כתבת יפה ואין כמעט מה להוסיף...
רק לדעתי בן ביטון רחוק מהשיא שלו ולדעתי ישתפר מאוד אם ימשיך לפתוח...
הרבה פוזלים לעמדה שלו להביא ״זר״ או מחליף.. אני רואה אותו כבאנקר למרות הכל
+1

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

מסכים מאוד עם הפסקה הראשונה ואני מקווה מאוד שאצלנו זה יהיה שונה.

מספר הערות:

הובאן - אם הוא אכן יהיה שחקן ספסל בעונה הבאה, אין ספק שזו תהיה אכזבה ענקית. אתה לא מחתים שחקן זר בעלות כזו בשביל לשבת בספסל.

דוידזדה - אני מקווה מאוד שהוא יצא לאירופה וכך נוכל להתחזק בעמדה שלו. למרות השיפור היחסי במשחק ההגנה, הוא עדיין לא מספיק טוב ולדעתי מדובר באחת מנקודת החלשות בקבוצה. זאת מבלי להזכיר בכלל את החלק ההתקפי.

ביטון - לפני כשנה החזקתי ממנו הרבה יותר. מצחיק להגיד, אבל הוא קצת אכזב אותי העונה. הוא הראה חולשה בחלק ההתקפי והגנתי בחלק מהמשחקים. יש לו חוכמת משחק ברמה גבוהה מאוד ואני מצפה ממנו להרבה יותר. ממה שהבנתי מכל הראיונות שהיו עם בכר, הוא ימשיך לקבל את הקרדיט. נחזיק אצבעות שהוא ישתפר.

גדיר - מצד אחד הוא לא השאיר רושם במיוחד בדקות שקיבל. מצד שני הוא שיחק מעט מאוד. לדעתי בכר דיי מחזיק ממנו וחושב שניתן יהיה להפיק ממנו תועלת רבה יותר. לדעתי הוא יכול להיות הפתעת העונה.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ערן כתב: דוידזדה - אני מקווה מאוד שהוא יצא לאירופה וכך נוכל להתחזק בעמדה שלו. למרות השיפור היחסי במשחק ההגנה, הוא עדיין לא מספיק טוב ולדעתי מדובר באחת מנקודת החלשות בקבוצה. זאת מבלי להזכיר בכלל את החלק ההתקפי.
נניח והכל נכון.
את מי אתה מביא במקומו?

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

תמיד מקשים על שחקני הבית והציפיות מהם גבוהות יותר
אופיר לפעמים יכול יחרפן בפעולה האחרונה
אבל בפלייאוף הראה שיפור אמיתי.
אני לעומת זאת חושב שהוא חייב להשאר עונה נוספת
הוא עדיין לא הגיע למיצוי אצלנו ועונה הבאה הוא יהיה יותר בשל להתקדם לאירופה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אלדר כתב:תמיד מקשים על שחקני הבית והציפיות מהם גבוהות יותר
אופיר לפעמים יכול יחרפן בפעולה האחרונה
אבל בפלייאוף הראה שיפור אמיתי.
אני לעומת זאת חושב שהוא חייב להשאר עונה נוספת
הוא עדיין לא הגיע למיצוי אצלנו ועונה הבאה הוא יהיה יותר בשל להתקדם לאירופה
מסכים לגביי אופיר, אני אומנם מתעצבן על היכולת שלו ההתקפית אבל הגנתית הוא השתפר והוא גם שחקן בית ואין לנו הרבה כאלה.
ואם כבר עמדה שצריכה שדרוג זאת עמדת המגן הימני.
לדעתי הגנתית ביטון לא משתפר ובאירופה זה יעלה לנו ביוקר, בליגה היו משחקים שזה עלה לנו ביוקר ודווקא שמתן אוחיון שיחק הייתי הרבה יותר שקט הגנתית.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אלדר כתב:תמיד מקשים על שחקני הבית והציפיות מהם גבוהות יותר
ואני אומר שאם הוא לא היה שחקן בית היחס כלפיו היה הרבה פחות סלחני במקרה הטוב, או שבכלל לא היה פה במקרה הרע.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

מזכיר לכם שצריך לרשום לאירופה 3 שחקני בית אאל"ט. אין מה לשחרר את אופיר. הוא גם לא מתאים לאירופה ויחזור לכאן בינואר בכושר עלוב.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

bs war כתב:
ואני אומר שאם הוא לא היה שחקן בית היחס כלפיו היה הרבה פחות סלחני במקרה הטוב, או שבכלל לא היה פה במקרה הרע.
די, די, הפך לאופנה לרדת על דוידזאדה.
כל פעם תופסים שעיר לעזאזל אחר.
אילוז פרש אז אין על מי לרדת?

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

הייתי מביא זר בנוסף לאופיר. לא כל כך מבין למה זה סותר.
בטח שיש סיכוי לא רע בכלל שאופיר יפצע שוב לחודשיים לפחות באמצע העונה.
את תורג'מן משחרר.

לאופיר יש יכולות הגנתיות טובות מאוד, בהתקפה הוא די פח.
להביא מגן טוב זה סיפור לא פשוט, בטח כזה שהוא שלם (כלומר מגן ומתקיף ברמה טובה).
אם היה אפשר להביא זר שמתמחה בעיקר בהתקפה מה שיותר קל למצוא, היה אידיאלי בעיניי.
משחק עם שניהם בהתאם ליריב.

הבעיה היא שצריך עוד מישהו לאמצע, וישראלי חוץ מקהת אין ממש.
6 הזרים יכל להיות מעולה עבורנו.

שלח תגובה