חן עזרא

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
delta7

Re: חן עזרא

שליחה על ידי delta7 »

שמעון א כתב:מה אתם אומרים על אלירן עטר(רק אם טוני עוזב)?
בלי קשר ליכולת, אופי חרה, לא צריך כמוהו בחדר ההלבשה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אני רוצה לשתף במשהו מעזרא, שאני מכיר מקרוב ואולי ישנה קצת את עניין הבוז אליו כשחקן שגדל במחלקת הנוער.

בקבוצת נערים ב', חנצוק, שהיה היהלום הלא מלוטש של מחלקת הנוער דאז, פוגש בעופר לביא, איש קטן ומאמן קטן עוד יותר, שמאמין ששחקן כדורגל חייב להיות ארון 6 דלתות (גם אני סבלתי אצלו מאוד).

חן הופך מכוכב במחלקה, לשחקן ספסל ומדוכא על ידי עופר.
מחלקת הנוער מנוהלת אז על ידי משה זינו, בעלים של אולם שמחות ורפי בוגנים, טסטר במכון אלן. גם סספורטס שם, מקבל הנחתות.

חן מבין שלא בונים עליו, נכנס להסגר קטין ומוצא את הדרך לטוברוק.

קל לכם לבוא היום, 15 שנה אחר כך ולבקר את המהלך. אבל הילד הזה גדל עם המדים שלנו מבית ספר לכדורגל. בן למשפחה קשת יום עם אבא שהיה אגדת כדורגל מקומית (מעולם לא פגשתי מישהו עם שליטה טובה משלו בכדור) שהכדורגל היה שם הכל.

אתם יכולים ל
לספר שעלה לבוגרים במכבי נתניה, "שנטש" ספינה שוקעת, שלא רצה לחזור כשהוצע לו- הכל נכון.

אבל אי אפשר להגיד שהוא לא שחקן בית.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Totti כתב:אני רוצה לשתף במשהו מעזרא, שאני מכיר מקרוב ואולי ישנה קצת את עניין הבוז אליו כשחקן שגדל במחלקת הנוער.

בקבוצת נערים ב', חנצוק, שהיה היהלום הלא מלוטש של מחלקת הנוער דאז, פוגש בעופר לביא, איש קטן ומאמן קטן עוד יותר, שמאמין ששחקן כדורגל חייב להיות ארון 6 דלתות (גם אני סבלתי אצלו מאוד).

מחלקת הנוער מנוהלת אז על ידי משה זינו, בעלים של אולם שמחות ורפי בוגנים, טסטר במכון אלן. גם סספורטס שם, מקבל הנחתות.

קל לכם לבוא היום, 15 שנה אחר כך ולבקר את המהלך. אבל הילד הזה גדל עם המדים שלנו מבית ספר לכדורגל. בן למשפחה קשת יום עם אבא שהיה אגדת כדורגל מקומית (מעולם לא פגשתי מישהו עם שליטה טובה משלו בכדור) שהכדורגל היה שם הכל.

אתם יכולים ל
לספר שעלה לבוגרים במכבי נתניה, "שנטש" ספינה שוקעת, שלא רצה לחזור כשהוצע לו- הכל נכון.

ארון 6 דלתות?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Totti כתב:אני רוצה לשתף במשהו מעזרא, שאני מכיר מקרוב ואולי ישנה קצת את עניין הבוז אליו כשחקן שגדל במחלקת הנוער.

אתם יכולים ל

שחקן בית לא מפנה עורף לביתו פעם אחר פעם,
שחקן בית לא שר שירי נאצה כלפי אותו ״בית״ וכלפי בעלת הבית שהצילה את המועדון.

לא מעניין באיזה בית חולים הוא נולד וכמה משחקים שיחק בנערים ז׳.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

CrazyRed7 כתב: שחקן בית לא מפנה עורף לביתו פעם אחר פעם,

אלו סיסמאות- בפועל לא מעט ילדים נפגעו מהתנהלות המועדון בעידן טרום אלונה ולא היו מוכנים לשמוע את השם "הפועל באר שבע" שנים.

באחריות מלאה, מכיר כמה כאלו.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Totti כתב: אלו סיסמאות- בפועל לא מעט ילדים נפגעו מהתנהלות המועדון בעידן טרום אלונה ולא היו מוכנים לשמוע את השם "הפועל באר שבע" שנים.

באחריות מלאה, מכיר כמה כאלו.
יש הבדל בין להיפגע מההתנהלות ולא לרצות לחזור לבין לירוק על המועדון.
לא אוהב את הטיפוס הזה. אין בו טיפת כבוד.

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

לא אוהב אותו בלשון המעטה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

CrazyRed7 כתב: שחקן בית לא מפנה עורף לביתו פעם אחר פעם,

איזה שירי נאצה?

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

נניח שהוא שחקן בית, איזה ערך מוסף זה בדיוק מביא? מישהו מרגיש הזדהות איתו או משהו דומה?
אני אישית קצת אווטסיידר בנושא שחקני בית, רוצה מחלקה חזקה בעיקר כי אפשר ככה לייצר שחקנים "בחינם" או להשתמש בתוצרים כקלפים בטריידים.
לא רואה במה גלדיאטור עם 0 אגו כמו טאהא למשל, שמעולם לא פצה פה בישיבות ממושכות על הספסל, פחות טוב ממישהו שגדל פה.

שוב אומר, עזרא חיזוק טוב כהחתמה רוחבית לעומק.
יש לא מעט טיעונים שאפשר להביא כדי לתמוך בכך, שחקן בית לא צריך להיות אחד מהם לדעתי.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

מה זה שחקן בית בכדורגל של היום בכלל?
שחקן שנולד בסורוקה? אפשר לחשוב, גם דוידזאדה נולד בסורוקה.
שחקן ששיחק בנוער של באר שבע? וואו, גם בניון שיחק שם.
שחקן בית זה שחקן שמזוהה עם המערכת, עם האוהדים, שחקן שלאורך שנים הוכיח את הנאמנות שלו למערכת ולאנשים שלה. מליקסון לא נולד ולא דרך בבאר שבע עד גיל בגרות אבל הוא שחקן בית יותר מכל פלוץ שלבש או ילבש את החולצה של באר שבע בגיל שמונה, זה לא מקנה לאף אחד שום נקודת זכות בעידן הנוכחי.
חן עזרא לא היה מעולם ולעולם לא יהיה שחקן בית, זה מונח לעוס שאבד עליו הכלח ואין לו שום קשר למשמעות שהייתה לו פעם.
מאחל לו את כל ההצלחה אם הוא מגיע לכאן, שחקן בית או לא.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אתם יכולים ל

אני לא חושב שהסיפור מהנוער שעבר לטוברוק מעניין מישהו. או שכועסים עליו בגלל זה... היו לנו מחלקות נוער מהגרועות בעולם.
——-
כל עונה שהינו בליגת העל רצינו אותו והוא חשב שאנחנו קבוצה פח שלא לרמה שלו.
יודע מה? בצדק.
היום הוא שחקן שלא מתאים לרמה שלנו.
בצדק.

זה נוסחה פשוטה שמשקפת את המציאות... אני יכול להבין את מי שכועס עליו...

בכל מקרה, לי אישית אין בעיה איתו. הוא לא שחקן גרוע, סתם שחקן מעצבן ולא בא לי לתפוס את הראש מעצבים כי הוא החליט לכדרר במקום למסור... נטו מקצועית.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

yossi כתב:נניח שהוא שחקן בית, איזה ערך מוסף זה בדיוק מביא? מישהו מרגיש הזדהות איתו או משהו דומה?
אני אישית קצת אווטסיידר בנושא שחקני בית, רוצה מחלקה חזקה בעיקר כי אפשר ככה לייצר שחקנים "בחינם" או להשתמש בתוצרים כקלפים בטריידים.
לא רואה במה גלדיאטור עם 0 אגו כמו טאהא למשל, שמעולם לא פצה פה בישיבות ממושכות על הספסל, פחות טוב ממישהו שגדל פה.

שוב אומר, עזרא חיזוק טוב כהחתמה רוחבית לעומק.
יש לא מעט טיעונים שאפשר להביא כדי לתמוך בכך, שחקן בית לא צריך להיות אחד מהם לדעתי.
הערך המוסף של שחקני בית זה נטו ההזדהות, לא משהו מקצועי. איתו אני באמת לא חושב שיש למישהו הזדהות, השיקול להבאתו צריך להיות מקצועי ואישיותי בלבד.

עם שחקני בית אחרים באמת הרגשתי הזדהות. כשדן ביטון היה כאן למשל, הרגשתי מחובר אליו יותר מאל שחקנים אחרים במעמדו.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

משהוא נסדק בנושא של שחקני הבית.

בתקופה הפרי-הסטורית שלי הייתה זהות עם שחקני הבית. בדרך כלל הנוער שיחק לפני כולם במשחק המוקדם ובעצם הכרתה ועקבתה אחרי כל השחקנים הצעירים. זה כבר לא קיים.
לגבי הזדהות של השחקנים עם המועדון, חד וחלק זה לא קשור להיכן הוא נולד אלא לאופי של השחקן.

לגבי עזרא, קבלו אותו כסורוקאי או כזר, אבל קבלו אותו. יש לו מה לתרום.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

MikiRed כתב: לגבי עזרא, קבלו אותו כסורוקאי או כזר, אבל קבלו אותו. יש לו מה לתרום.
אני מאמין שאם המועדון יחליט להביא אותו כולם יתיישרו בסוף וירצו בהצלחתו.. כי זה אינטרס משותף

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אלדר כתב:
אני מאמין שאם המועדון יחליט להביא אותו כולם יתיישרו בסוף וירצו בהצלחתו.. כי זה אינטרס משותף
זה ברור.

שלח תגובה