מנויים 2016/2017

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

Re: מנויים 2016/2017

שליחה על ידי oranu »

delta7 כתב: היא וברקוביץ' נדלקו לגמרי על נושא המחירים הגבוהים לילדים וחיילים, על חוסר התגובה הרצינית מצד המועדון ולקחו על עצמם לא להוריד את הנושא מסדר היום עד שיפתר.
הם לא באמת עוזרים בנושא הזה, הם רק מזיקים לנו.

מהיכרות אישית הדבר שהכי ירחיק אותנו מהתוצאה המבוקשת היא הפעלת לחצים של גורמים בעלי אינטרסים כאלה ואחרים בייחוד כאלה כמו אופירה וברקו שאנחנו בעצמינו קראנו להחרים אותם לפני כמה שבועות.

עדכון -
נעשתה פנייה בדרכים המקובלות כמו שאמרנו, הסברנו והבהרנו את הדברים ביקשנו שיתחשבו במה שאפשר, שמעו אותנו באמת הקשיבו לכל מילה ואני מקווה שזה יביא לתוצאות ההחלטה בידיים של המועדון.

דבר ראשון שנעשה זה להאריך את המכירה עד ל 11 לחודש כדי שאנשים שקשה להם עם המסגרת אשראי יוכלו לחייב אחרי ה 10, זה כבר בוצע מחר בבוקר נעדכן לגבי השאר.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

oranu כתב:

מהיכרות אישית הדבר שהכי ירחיק אותנו מהתוצאה המבוקשת היא הפעלת לחצים של גורמים בעלי אינטרסים כאלה ואחרים בייחוד כאלה כמו אופירה וברקו שאנחנו בעצמינו קראנו להחרים אותם לפני כמה שבועות.

עדכון -
נעשתה פנייה בדרכים המקובלות כמו שאמרנו, הסברנו והבהרנו את הדברים ביקשנו שיתחשבו במה שאפשר, שמעו אותנו באמת הקשיבו לכל מילה ואני מקווה שזה יביא לתוצאות ההחלטה בידיים של המועדון.

דבר ראשון שנעשה זה להאריך את המכירה עד ל 11 לחודש כדי שאנשים שקשה להם עם המסגרת אשראי יוכלו לחייב אחרי ה 10, זה כבר בוצע מחר בבוקר נעדכן לגבי השאר.
תשמע אחי אתה שוב מפתיע כל הכבוד.
חייב להגיד כמה מילים בנושא הארגון.
אני חושב שאחת המטרות העיקריות של הארגון צריכה להיות הדאגה לקהל והארגון צריך לעלות כיתה בנושא. עד היום רוב ההתעסקות היתה בתפאורה והתחושה היתה שהקהל הרחב מוזנח. אני חושב שההתערבות בנושא פראג ומחירי אירופה יצרה סוג של אמון מחודש בנושא הדאגה לקהל הרחב. הארגון צריך להגיע למצב שלא מוציאים מנויים עונתיים או לאירופה בלי שהוא מכיר את הנתונים והביע את דעתו. אותו דבר בנוגע למשחקי חוץ, הארגון צריך להקפיד שהסכם ה 10% מתקיים בכל משחק חוץ כי בעונה שעברה הוא לא התקיים באף משחק. המועדון חייב לדעת שבודקים אותו בצד השני והוא לא יכול לעשות מה שבא לו.

אתה עושה עבודת קודש, בהצלחה.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אריק כתב: תשמע אחי אתה שוב מפתיע כל הכבוד.
חייב להגיד כמה מילים בנושא הארגון.
אני חושב שאחת המטרות העיקריות של הארגון צריכה להיות הדאגה לקהל והארגון צריך לעלות כיתה בנושא. עד היום רוב ההתעסקות היתה בתפאורה והתחושה היתה שהקהל הרחב מוזנח. אני חושב שההתערבות בנושא פראג ומחירי אירופה יצרה סוג של אמון מחודש בנושא הדאגה לקהל הרחב. הארגון צריך להגיע למצב שלא מוציאים מנויים עונתיים או לאירופה בלי שהוא מכיר את הנתונים והביע את דעתו. אותו דבר בנוגע למשחקי חוץ, הארגון צריך להקפיד שהסכם ה 10% מתקיים בכל משחק חוץ כי בעונה שעברה הוא לא התקיים באף משחק. המועדון חייב לדעת שבודקים אותו בצד השני והוא לא יכול לעשות מה שבא לו.

אתה עושה עבודת קודש, בהצלחה.
קודם כל באהבה אח ותודה.

מודה ומתוודה- אמרו לי את המחירים שקבעו, לא ראיתי בהם משהו מוגזם, כנראה בעיקר בגלל שאני אדם יחיד שמשלם מנוי על עצמו ולא בעל משפחה או חייל שיותר קשה להם.

אחרי שהאירו את עינינו אני יכול להגיד שהבנו את הסיטואציה ופנינו באופן הכי מכובד הכי נכון והכי אמיתי ויש אוזן קשבת, אני מקווה שבאמת נצליח לעזור האינטרס שלנו ושל המועדון משותף.

המלחמה לגבי פראג - הכרחית ויש עכשיו תבנית קבועה איך עובדים במשחקים בחול ומכירת כרטיסים וסינכרון של המועדון עם הקהל והסוכנויות כשהעיקרן יהיה תמיד על פי כל הקודם זוכה.

לגבי ה 10 אחוז - 10 אחוז וכמות כרטיסים למנויי חוץ לא משאירים הרבה להגרלות אבל המועדון לא לוקח מעבר ולא באופן מוגזם כמו שהיה בעבר הכמות מפורסמת אח וההגרלה שקופה אין את זה בשום מועדון בארץ, לדעתי הישג שלנו.

לגבי נושא נוסף 5 שקלים מנויי חוץ - לא ברח לנו העניין הזה וראינו את החיוב הייתה שיחה ארוכה עם שפע והמועדון בעניין והכדור בידיים של שפע, אם לא יורידו אנחנו נפעל במגרש במשחקי החוץ כי אנחנו לא מתכוונים להתקפל בנושא.

לגבי קהל רחב - תמיד אכפת ותמיד יהיה אכפת רק הקהל חייב להבין שלא על כל דבר אפשר לפתוח במחאות, יש לנו כח גדול ואנחנו צריכים להשתמש בו באחריות גדולה ובשיקול דעת, בסופו של דבר אנחנו נעמוד על הרגליים האחוריות כשנצטרך, אנחנו פה ולא הולכים לשום מקום אין מה לדאוג.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

oranu כתב:

עדכון -

שאפו, חותם על כל מה שאמר הבחור מעליי.
האמת, נושא העשירי לחןדש היה הכי קשה לי, הזזתי את חגיגות היום נישואין לאחרי העשירי כדי שלא להעמיס על האשראי.
אתה לא מבין איזה שלום בית עשית לי עם ההודעה הזו.
תודה!

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

oranu כתב:
קודם כל באהבה אח ותודה.

מודה ומתוודה- אמרו לי את המחירים שקבעו, לא ראיתי בהם משהו מוגזם, כנראה בעיקר בגלל שאני אדם יחיד שמשלם מנוי על עצמו ולא בעל משפחה או חייל שיותר קשה להם.

אחרי שהאירו את עינינו אני יכול להגיד שהבנו את הסיטואציה ופנינו באופן הכי מכובד הכי נכון והכי אמיתי ויש אוזן קשבת, אני מקווה שבאמת נצליח לעזור האינטרס שלנו ושל המועדון משותף.

המלחמה לגבי פראג - הכרחית ויש עכשיו תבנית קבועה איך עובדים במשחקים בחול ומכירת כרטיסים וסינכרון של המועדון עם הקהל והסוכנויות כשהעיקרן יהיה תמיד על פי כל הקודם זוכה.

לגבי ה 10 אחוז - 10 אחוז וכמות כרטיסים למנויי חוץ לא משאירים הרבה להגרלות אבל המועדון לא לוקח מעבר ולא באופן מוגזם כמו שהיה בעבר הכמות מפורסמת אח וההגרלה שקופה אין את זה בשום מועדון בארץ, לדעתי הישג שלנו.

לגבי נושא נוסף 5 שקלים מנויי חוץ - לא ברח לנו העניין הזה וראינו את החיוב הייתה שיחה ארוכה עם שפע והמועדון בעניין והכדור בידיים של שפע, אם לא יורידו אנחנו נפעל במגרש במשחקי החוץ כי אנחנו לא מתכוונים להתקפל בנושא.

לגבי קהל רחב - תמיד אכפת ותמיד יהיה אכפת רק הקהל חייב להבין שלא על כל דבר אפשר לפתוח במחאות, יש לנו כח גדול ואנחנו צריכים להשתמש בו באחריות גדולה ובשיקול דעת, בסופו של דבר אנחנו נעמוד על הרגליים האחוריות כשנצטרך, אנחנו פה ולא הולכים לשום מקום אין מה לדאוג.
תודה.
אני מכיר את המספרים מקרוב לכן ציינתי על משחקי חוץ.
ברגע שאתה יודע כמה כרטיסים קיבלת וכמה מנויי חוץ יש קל מאוד לדעת כמה כרטיבים צריכים להיות מוגרלים. למדת חשבונאות שנתיים אני לא צריך ללמד אותך. הכמויות שהוגרלו היו נמוכות יותר.המועדון לא היה שקוף בכמה קיבל.
נתתי טיפ, תיישם פעמיים שלוש הם כבר לבד יעבדו לפי הספר.

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

delta7 כתב: אורי, זה לא שהוא לא קונה את הכרטיס.
אבא שלו הולך במקום...
אבל כאן אבא שלי משלם על המנוי ולא אני :)
מקווה שעונה הבאה יפיקו לקחים ויעשו מחיים הוגנים לילדים/נוער/סטודנטים.
ואז גם הילד יטעם קצת מאירופה.

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

oranu כתב:

עדכון -

דבר ראשון כל הכבוד על העשייה.

מספר הערות אליך ולכל הנושא:

1. התפקיד אותו לקחת על עצמך, הוא בעל חשיבות גדולה מאוד. לא מזלזל בשיקול דעת שלך וכמו כן בהחלטות אותן אתה מקבל, אבל אני מציע שתנסה למצוא מספר אנשים בודדים שתוכל להתייעץ איתם בנושאים קריטיים. לפעמים דברים יכולים להתפספס כמו במקרה הזה ותמיד טוב שיש דעה נוספת. אני מניח שאתה יכול למצוא אנשים איכותיים ושקולים דרך הפורום/רשתות חברתיות/הכרות אישית.

2. נראה שהמועדון מותח את החבל עוד קצת ועוד קצת. במקרה הנ"ל אנחנו רואים לראשונה, לאחר דיי הרבה זמן, שאותו חבל מתחיל להיקרע. אני בטוח שאף אחד ממקבלי ההחלטות לא עשה שיעורי בית כמו שצריך לפני שקבע את מחירי המנויים. אני לא רואה שעומדת חשיבה כלשהי. לדוגמה, לא יכול להיות שהמחיר לבעלי מנויים יהיה זהה למי שהוא לא בעל מנוי. בנוסף, לא יכול להיות שאנחנו קובעים מחירים גבוהים יותר מאשר קבוצות גדולות אחרות באירופה. דרך אגב יהיה מעניין לעשות השוואה בין מחירי המנויים בכל הקבוצות במפעל

3. אני דווקא בעד המחיר האחיד באירופה וזה משהו שנהוג בכל הקבוצות. אני חושב שהתיקון (בהנחה שהוא יתקבל על ידי המועדון) צריך להיות בהורדת אותו מחיר אחיד בכל היציעים. אוהדי הקבוצה הראו לא מספר פעמים שאין להם בעיה לשלם עבור מוצר איכותי אבל הפעם אני חושב שמדובר בהגזמה, גם במחירי המנוי למבוגר

4. אנחנו לא יכולים לקבוע לאלונה כמה אנשים להעסיק ובאילו תפקידים וזה לא מענייננו. אבל, אנחנו בהחלט יכולים לדרוש להשתפר בכל הנושאים שאנשים הזכירו כאן או בדיונים אחרים. צריך לשים את הדברים החשובים באמת על השולחן ולצור דיון ענייני שבתקווה יביא לתוצאות חיוביות
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אז מה נסגר בסוף?
עד מתי בעלי המנויים יכולים לקנות מנוי?

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אדום זקן כתב:אז מה נסגר בסוף?
עד מתי בעלי המנויים יכולים לקנות מנוי?

11/9.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

פילנטרופיה אמיתית.
המועדון הודיע שהמנוי השלישי ומעלה במשפחה יזכו ל 20 אחוז הנחה עבור המנוי ילד.
מזל שישבתי לפני שקראתי את ההודעה.
התפרעו כלכלית כאן לגמרי. לא ציפיתי לכזאת לארג'יות.
במקרה יניב דמרי סיים תפקידו היום...

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

צוחקים עלינו בפרצוף.

כמה אחוז מכלל המנויים בטרנר בכלל יהנה מההנחה הזאת? למה לא מעל ל2 מנויים במשפחה?

סתם כדי להגיד 'עשינו'.
נערך לאחרונה על ידי The red one ב 06 ספטמבר 2016, 18:41, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

אריק כתב:פילנטרופיה אמיתית.
זה יוצא 84 שקלים. 28 שקלים למנוי ו9 שקלים למשחק. טירוף.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

אריק כתב:פילנטרופיה אמיתית.
מביך

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

לעג לרש.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

מעניין אם הבקרה אישרה את ההנחה. שלא יקרה כאן מקרה נתניה...יצטרכו לחלט ערבויות.

שלח תגובה