מנויים 2016/2017

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

Re: מנויים 2016/2017

שליחה על ידי Noam98 »

סניור כתב:נכון שהנושא ראוי לדיון, אבל אף אחד לא נפגע. מי שאין לו מנוי זה כי הוא בחר לא לעשות.
ויותר מהבעיה באי חידוש המנויים מפריעה לי הדמגוגיה הסמויה על הטבות ליושבי היציע הדרומי- מדובר ביציע מאחורי השער בלי מקומות מסומנים. בכל מקום בעולם זה היציע הזול במגרש, גם בבאר שבע.
גם בדרומי לא כזה זול אתה יודע

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

הוקל לי :חיוך גדול:
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

סניור כתב:נכון שהנושא ראוי לדיון, אבל אף אחד לא נפגע. מי שאין לו מנוי זה כי הוא בחר לא לעשות.
ויותר מהבעיה באי חידוש המנויים מפריעה לי הדמגוגיה הסמויה על הטבות ליושבי היציע הדרומי- מדובר ביציע מאחורי השער בלי מקומות מסומנים. בכל מקום בעולם זה היציע הזול במגרש, גם בבאר שבע.
אף אחד לא נפגע ?
אל תצחיק.

רבים שלא קנו זה בעיקר משיקולים כלכליים...הם מאוד היו רוצים להגיע.

ושוב, ייתכן ולמנהלים כאן יש עמדה לגונן על ההנהלה.

אחרת היה דיון נפרד שכל חבר הנהלה או מקורב היה רואה מייד ומבין למה נותרו 4000 מנויים למכירה....

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

גיל שגיב כתב:

אחרת היה דיון נפרד שכל חבר הנהלה או מקורב היה רואה מייד ומבין למה נותרו 4000 מנויים למכירה....
יתכן בהחלט. פעם ראיתי את ידידאל יורד מהאוטו של אסי בשעת לילה מאוחרת באזור רחוב האורגים בואכה צומת הפועלות. שלא לדבר על אביאל שנהג לשטוף לאביתר את האוטו.
למזלנו יש כותבים בפורום שמקורבים למקבלי ההחלטות ואף מוכיחים זאת מדי חלון העברות, ואני סמוך ובטוח שהמסר יגיע באמצעותם.
אל חשש.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

גיל שגיב כתב:
אף אחד לא נפגע ?
אל תצחיק.

רבים שלא קנו זה בעיקר משיקולים כלכליים...הם מאוד היו רוצים להגיע.

אף אחד לא נפג, כן. לא נשללה הזכות, לא נמנעה רכישה, לא בוטלה העדיפות.
מי שלא קנה עשה זאת מבחירה מלאה ולגיטימית. גם אני לא קונה דברים שאני לא יכול להרשות לעצמי, אני לא טוען שזו פגיעה בי, אלו החלטות שאני מקבל.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אריאל2 כתב: יתכן בהחלט. פעם ראיתי את ידידאל יורד מהאוטו של אסי בשעת לילה מאוחרת באזור רחוב האורגים בואכה צומת הפועלות. שלא לדבר על אביאל שנהג לשטוף לאביתר את האוטו.
למזלנו יש כותבים בפורום שמקורבים למקבלי ההחלטות ואף מוכיחים זאת מדי חלון העברות, ואני סמוך ובטוח שהמסר יגיע באמצעותם.
אל חשש.
ענק

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אל תדאגו המסר לא יעבור להנהלה מהסיבה הפשוטה שברגע שיצאן לקהל הרחב המנויים יגמרו להערכתי.

מבחינת המועדון זה די שקוף אם מי שקנה מיני מנוי מגיע לכל משחק כי יש לו מנוי או שהוא כותב בפייסבוק בושהההה וביזיון כל בוקר, מכירה היא מכירה היא מכירה.

בשורה התחתונה המועדון יבדוק כמה מיני מנויים נמכרו. אם נמכרו כל אלו שהוצאו למכירה, או אחוז מכריע מתוכם הם מבחינתם יבינו שהתמחור בסדר.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

dardasmiley כתב:אל תדאגו המסר לא יעבור להנהלה מהסיבה הפשוטה שברגע שיצאן לקהל הרחב המנויים יגמרו להערכתי.

מבחינת המועדון זה די שקוף אם מי שקנה מיני מנוי מגיע לכל משחק כי יש לו מנוי או שהוא כותב בפייסבוק בושהההה וביזיון כל בוקר, מכירה היא מכירה היא מכירה.

בשורה התחתונה המועדון יבדוק כמה מיני מנויים נמכרו. אם נמכרו כל אלו שהוצאו למכירה, או אחוז מכריע מתוכם הם מבחינתם יבינו שהתמחור בסדר.
אני לא חושב.

אנשים לא יקנו כרטיסים במעל ל100 שקל לילד לדרומי.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

אין ספק שהמחירים ובעיקר לילדים וכו' השפיעו על המכירה. אכזבה. אבל אני בטוח שיילמד הלקח, כמו כל דבר בשנים האחרונות, גם המיני מנוי הוא ראשוני.
וכן גם לדעתי זה נושא מאד חשוב שצריך להידון בצורה בוגרת ולא מתלהמת בין הארגון להנהלה.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

ועכשיו בוא נראה את כל מי ששאומר למה לא עשו מגרש גדול יותר קונה מנוי
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

סניור כתב: אף אחד לא נפג, כן. לא נשללה הזכות, לא נמנעה רכישה, לא בוטלה העדיפות.
מי שלא קנה עשה זאת מבחירה מלאה ולגיטימית. גם אני לא קונה דברים שאני לא יכול להרשות לעצמי, אני לא טוען שזו פגיעה בי, אלו החלטות שאני מקבל.
צודק
אם לחם עולה 10 ₪ ומעלים אותו ל100 אל תקנה, תאכל עוגה.
ואם לא הבנת, אלפי אוהדים נאמנים שילמו עשרות שנים 600₪ למנוי לעונה שלמה.... נכון בוסרמיל, נכון קבוצה לא אטרקטיבית ... אבל זה מה שמשלמים גם היום אוהדי מכבי חיפה בסמי עופר !
אז המנוי עלה משמעותית.... מחירי הכרטיסים למשחקים באירופה גבוהים ועכשיו המיני מנוי גם ?
הכי פשוט לומר, אל תקנה זו בחירה שלך.....
אממה, זה יוצר ניתוק וריחוק בין הקבוצה לאלפי אוהדים שמרגישים פגועים.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

לחם עולה 10 שקלים. לחם שיפון, מקמח מלא בעבודת יד, עם צימוקים, אגוזים וקצת חמאה בצד עולה הרבה יותר. מי שזה לא מתאים לו יכול להנות גם מפיתה עם לבנה.

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

סניור כתב:לחם עולה 10 שקלים. לחם שיפון, מקמח מלא בעבודת יד, עם צימוקים, אגוזים וקצת חמאה בצד עולה הרבה יותר. מי שזה לא מתאים לו יכול להנות גם מפיתה עם לבנה.
וואי בא לי פיתה עם לבנה

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

גם לי!
אבל בחודשיים הקרובים פעם בשבועיים נתפנק על ארוחת פאר.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

סניור כתב:לחם עולה 10 שקלים. לחם שיפון, מקמח מלא בעבודת יד, עם צימוקים, אגוזים וקצת חמאה בצד עולה הרבה יותר. מי שזה לא מתאים לו יכול להנות גם מפיתה עם לבנה.
זהו ששוב לא הבנת.
אהדה לקבוצה היא משהו שנרכש ונבנה לאורך שנים.
נאמנות של אוהדים בטח בישראל היא לא עניין זניח שניתן לזלזל בו.
הנהלת קבוצה חייבת להיות קשובה ורגישה לקהל הלקוחות שלה.

שלח תגובה