מנויים 2016/2017

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yakar

Re: מנויים 2016/2017

שליחה על ידי yakar »

Sir Alex Ferguson כתב: אתה יודע שמול סכנין נשארו כרטיסים שלא נמכרו נכון?
פעם אחרונה שבדקתי, רוב המשחקים באיצטדיון טרנר יהיו מול יריבות כמו סכנין ולא אינטר, ואם אחרי אליפות וקמפיין מוצלח באירופה אנחנו לא סולד אואט מול סכנין, זה אומר הרבה מאוד...
כן ? באמת? כמה ? 0.001 אחוזים מהתכולה?

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

Sir Alex Ferguson כתב: אתה יודע שמול סכנין נשארו כרטיסים שלא נמכרו נכון?
פעם אחרונה שבדקתי, רוב המשחקים באיצטדיון טרנר יהיו מול יריבות כמו סכנין ולא אינטר, ואם אחרי אליפות וקמפיין מוצלח באירופה אנחנו לא סולד אואט מול סכנין, זה אומר הרבה מאוד...
אומר הרבה מאוד.... רק השאלה מה בדיוק אומר ?

לדוגמא -

כרטיס לכסף עליון מול סכנין עלה 505 ש"ח !!!!!! מול סכנין כן.

כרטיס מאחורי השער על 85 ש"ח.

כל זה כאשר בהרבה מגרשים המחיר הוא 50 ש"ח אחיד....

אני לא מדבר על עצמי (אני יושב בכסף עליון) אני מדבר על ציבור גדול חסר יכולת כלכלית שהעונה פשוט לא מתחשבים בקיומו.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אביאל כתב:שער 1 - 0
שער 2 - 4
שער 3 - 0
שער 4 - 0
שער 5 - 1
שער 6 - 0
שער 7 - 1
שער 8 - 1
שער 9 - 0
שער 10 - 6
כסף תחתון - 0
כסף עליון - 65
כבוד A - 11
כבוד B - 1
סך הכל נותרו - 90

ניתן לומר שנגמרו.
הרוב לכסף וכבוד
וואלה, מפתיע אותי מאוד מאוד.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yakar כתב: כן ? באמת? כמה ? 0.001 אחוזים מהתכולה?
זה לא משנה כמה נשארו. וסכנין עוד הביאו איתם קהל. מול רעננה כמות הצופים באיצטדיון הייתה אפילו קטנה יותר וכמות הכרטיסים הזמינה הייתה גדולה יותר.
שורה תחתונה, אפילו היום, אנחנו לא סולד אואט ובמשחקים מול הקבוצות הפחות גדולות עוד יש כרטיסים למכירה בקופות.

בשביל המשחקים מול מכבי ואינטר (כמה הם מסך כל המשחקים שלנו? 0.1 אחוז?), מוכן לצרף לכאן אפילו את בית"ר י"ם, מכבי חיפה והפועל ת"א, שגם מולם אנחנו סולד אואט, לא צריך איצטדיון של 30,000 ואז ביתר המשחקים האיצטדיון יהיה חצי ריק או סתם עם אלפי מקומות ריקים.

טוב לי איצטדיון סולד אואט או קרוב לזה, טוב לי שיש ביקוש לכרטיסים, זה השיווק הכי חזק שלנו והמיתוג הכי טוב שאפשר לעשות למועדון.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

Sir Alex Ferguson כתב: זה לא משנה כמה נשארו. וסכנין עוד הביאו איתם קהל. מול רעננה כמות הצופים באיצטדיון הייתה אפילו קטנה יותר וכמות הכרטיסים הזמינה הייתה גדולה יותר.
שורה תחתונה, אפילו היום, אנחנו לא סולד אואט ובמשחקים מול הקבוצות הפחות גדולות עוד יש כרטיסים למכירה בקופות.

מה שאתה עושה כעת זו אחיזת עיניים פראקסלנס. כי ליציעים הרגילים, לא נותר כרטיס אחד לרפואה מהכמות שהוקצתה, ואני די בטוח שאם ההקצאה היה גדולה יותר גם היא היה נמכרת.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

ממה שזכור לי מול רעננה היו יותר.
זה דיון לעוס שאף אחד גם ככה לא זז מהעמדה שלו.
יש לא מעט שהיו עושים בכיף מנוי למזרחי גם במחיר גבוה מעט ממה שיש היום, לשלם 80 למאחורי השער פחות מתאים להם. אפשר להבין אותם.
זה שבמשחק קטן יש 80-85% תפוסה זה לגמרי בסדר. ואנחנו הרבה מעל.

מחשש לקרחות הגענו לאצטדיון שלם כמעט שנמכר. בטח יוציאו כמות מסוימת לצפוני במחיר של 100 לכרטיס.
יפה מאוד.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

Sir Alex Ferguson כתב: זה לא משנה כמה נשארו. וסכנין עוד הביאו איתם קהל. מול רעננה כמות הצופים באיצטדיון הייתה אפילו קטנה יותר וכמות הכרטיסים הזמינה הייתה גדולה יותר.

בשביל המשחקים מול מכבי ואינטר (כמה הם מסך כל המשחקים שלנו? 0.1 אחוז?), מוכן לצרף לכאן אפילו את בית"ר י"ם, מכבי חיפה והפועל ת"א, שגם מולם אנחנו סולד אואט, לא צריך איצטדיון של 30,000 ואז ביתר המשחקים האיצטדיון יהיה חצי ריק או סתם עם אלפי מקומות ריקים.

טוב לי איצטדיון סולד אואט או קרוב לזה, טוב לי שיש ביקוש לכרטיסים, זה השיווק הכי חזק שלנו והמיתוג הכי טוב שאפשר לעשות למועדון.
זו כבר ממש דמגוגיה !
אתה מתעקש להתעלם מהמחיר.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

גיל שגיב כתב:
זו כבר ממש דמגוגיה !
אתה מתעקש להתעלם מהמחיר.
זו לא כזו דמגוגיה. כי אם המשחק היה מול מכבי תל אביב, השער היה מתמלא בדיוק באותו מחיר.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:ממה שזכור לי מול רעננה היו יותר.
זה דיון לעוס שאף אחד גם ככה לא זז מהעמדה שלו.
יש לא מעט שהיו עושים בכיף מנוי למזרחי גם במחיר גבוה מעט ממה שיש היום, לשלם 80 למאחורי השער פחות מתאים להם. אפשר להבין אותם.
זה שבמשחק קטן יש 80-85% תפוסה זה לגמרי בסדר. ואנחנו הרבה מעל.

מחשש לקרחות הגענו לאצטדיון שלם כמעט שנמכר. בטח יוציאו כמות מסוימת לצפוני במחיר של 100 לכרטיס.
יפה מאוד.
להרחיב את האיצטדיון בשביל מישהו שלא עשה מנוי ומתפנק כי הוא לא מוכן לשבת מאחורי השער/כי משחקים מול יריבה לא אטרקטיבית? (ואל תגידו לי מחיר, כי מול מכבי הכסאות היו נמכרים בקלות, וגם בליגה האירופאית במחירים גבוהים יותר לא ישארו כסאות פנוים).
מול סכנין היו כסאות לצפוני והם נשארו ריקים. גם מול רעננה.
לא הייתי מרחיב את האיצטדיון בשביל כאלה שהיציע מאחורי השער לא מתאים להם או שהפועל רעננה/סכנין לא אטרקטיבית מספיק בשבילם.
אנחנו באים בשביל לראות את הפועל באר שבע, בכל מקום שאפשר, ומול כל יריבה שתגיע. היום אין 16,000 שמחזיקים בגישה הזאת ולכן ביום המשחק מול רעננה/סכנין עדין היה אפשר להזמין כרטיסים ובסופו של דבר היו כיסאות באיצטדיוון שנשארו ריקים. כשזה ישתנה, אז דברו איתי על הגדלת האיצטדיון (שלא אפשרי כרגע בגלל העלויות, אבל זה כבר נושא אחר).

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

The red one כתב: זו לא כזו דמגוגיה. כי אם המשחק היה מול מכבי תל אביב, השער היה מתמלא בדיוק באותו מחיר.
500 ש"ח לכרטיס ????

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב: להרחיב את האיצטדיון בשביל מישהו שלא עשה מנוי ומתפנק כי הוא לא מוכן לשבת מאחורי השער/כי משחקים מול יריבה לא אטרקטיבית? (ואל תגידו לי מחיר, כי מול מכבי הכסאות היו נמכרים בקלות, וגם בליגה האירופאית במחירים גבוהים יותר לא ישארו כסאות פנוים).
מול סכנין היו כסאות לצפוני והם נשארו ריקים. גם מול רעננה.
לא הייתי מרחיב את האיצטדיון בשביל כאלה שהיציע מאחורי השער לא מתאים להם או שהפועל רעננה/סכנין לא אטרקטיבית מספיק בשבילם.
אנחנו באים בשביל לראות את הפועל באר שבע, בכל מקום שאפשר, ומול כל יריבה שתגיע. היום אין 16,000 שמחזיקים בגישה הזאת ולכן ביום המשחק מול רעננה/סכנין עדין היה אפשר להזמין כרטיסים ובסופו של דבר היו כיסאות באיצטדיוון שנשארו ריקים. כשזה ישתנה, אז דברו איתי על הגדלת האיצטדיון (שלא אפשרי כרגע בגלל העלויות, אבל זה כבר נושא אחר).
אני גם מסכים שזה מהלך שלא צריך לקרות מחר בבוקר.
הביקוש מגדיל ומחזק את המותג.
עוד שנתיים-שלוש, בתקווה שיהיו עם עוד תארים והופעות באירופה, בהחלט כן.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

The red one כתב: זו לא כזו דמגוגיה. כי אם המשחק היה מול מכבי תל אביב, השער היה מתמלא בדיוק באותו מחיר.

זו באבוה דמגוגיה. וכנ"ל לגבי הדברים שלך כעת. כי התאמת המחיר למעמד זה עניין של א'-ב'.

חוץ מזה - גם אתה מאחז עיניים לא קטן. כי ההקצאה שלנו לצפוני נמכרה כולה. זה שהצפוני היה חצי ריק זה כי הקהל של סכנין אכזב בגדול. הגיע בקושי 350 שבפועל הוקצו להם 1600.
נערך לאחרונה על ידי אורי אדום בנשמה ב 13 ספטמבר 2016, 14:09, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

Sir Alex Ferguson כתב:מול סכנין היו כסאות לצפוני והם נשארו ריקים.

לא נכון!!

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

האם זה לא דיון סרק??

טכנית, האים ניתן בכלל לבצע הרחבות??
השלמת פינות או הוספת יציע עילי??
בזמנו ראיתי הכחשה שאולי הייתה פוליטית בלבד למניעת ביקורת.

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

שער 10 - 2
כסף עליון - 55
כבוד A - 14
כבוד B - 2
סך הכל נותרו - 73

שלח תגובה