רשמי: גיא חיימוב סיכם ויצטרף לקבוצה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

Re: פנייה רשמית לחיימוב

שליחה על ידי RedHell »

לא מחזיק ממנו, הוא לא יותר טוב מגורש בכלום.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

מישהו מכיר קבוצה שעשתה רוטציה בשער והצליחה? (במיוחד שאנחנו לא נהיה הרבה זמן ב2 מסגרות)

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

מתחיל להריח קצת כמו הבלאגן שהיה סביב מרציאנו-אגידה- פאיוביץ-טוני

עם זאת זה רק כלפי חוץ והאינטרנס של התקשורת הוא לייצר את כל הרעש הזה.. לא חושב באמת שגורש שוקל את עתידו

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

yanivnew91 כתב:מתחיל להריח קצת כמו הבלאגן שהיה סביב מרציאנו-אגידה- פאיוביץ-טוני

עם זאת זה רק כלפי חוץ והאינטרנס של התקשורת הוא לייצר את כל הרעש הזה.. לא חושב באמת שגורש שוקל את עתידו
בכל זאת התיזמון קצת שונה.

מבחינתי גורש הפתעת העונה אבל לא הייתי אומר שהוא נקודת חוזק שלנו.

-אין ספק שגורש התגלה כאדם נהדר שקל מאוד להתחבר אליו.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:המחיר שמוזכר קצת יקר לטעמי.
מיליון שקל על עמדה שלא באמת דורשת חיזוק זה מוגזם, בטח שבעונה הבאה חיימוב יהיה שחקן חופשי ויוכל להגיע בחינם.

ברק צריך לדבר עם גורש ולהבהיר לו שהוא עדיין מספר 1 בהיררכיה (אם זה לא קרה עדיין).
לא מגיע לו חוסר הוודאות הזה.
לא צריך להבטיח לאף אחד כלום. אנחנו קבוצת כדורגל מקצוענית, מי שיותר טוב צריך לשחק גם אם זה אומר לספסל את גורש.
חיימוב זה גם חשיבה לעתיד לאור העובדה שהשנה הנוכחית היא כניראה האחרונה של גורש.
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 07 יוני 2016, 15:09, נערך פעם 1 בסך הכל.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

מבאס קצת , גורש נתן עונת שיא אבל , ויש אבל גדול אני לא בטוח שהוא יוכל לתת עוד עונה ברמה הזאתי , גיא חיימוב שוער טוב ויציב שיכול לתת עוד כמה שנים טובות.

סמל אישי של משתמש
zelik

שליחה על ידי zelik »

לא שמח מהמהלך הזה. אני חושב שגורש יכל לתת עוד עונה ואז לעזוב בכבוד. ולא להביא לו שוער על הראש . אני מאוד מקוה שלא יעזוב זה יאכזב אותי

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

אם אני גורש אני נשאר גם אם יהיה פיחות משמעותי במעמדו.
הוא התחבר למקום, לקח כאן אליפות ולא נשארו לו עוד הרבה שנים לקריירה. עדיף בהרבה מאיזו הרפתקאה ע"ש יואב כץ בהפועל חיפה. אלא אם הוא מתגעגע לאצטדיון בעכו נורא.

סמל אישי של משתמש
NATI2015

שליחה על ידי NATI2015 »

מי דיבר על עזיבתו של גורש

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

NATI2015 כתב:מי דיבר על עזיבתו של גורש
בספורט 5 כתבו וגם כאן
https://www.b7net.co.il/article/778" onclick="window.open(this.href);return false;

כל אלה שלא רואים יתרון בגורש וחיימוב מודעים לגילאים של שנייהם ?

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

yakar כתב:מישהו מכיר קבוצה שעשתה רוטציה בשער והצליחה? (במיוחד שאנחנו לא נהיה הרבה זמן ב2 מסגרות)
ברצלונה

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

שליחה על ידי YallaHapoel »

yakar כתב:מישהו מכיר קבוצה שעשתה רוטציה בשער והצליחה? (במיוחד שאנחנו לא נהיה הרבה זמן ב2 מסגרות)
אני חושב שצלסי בעונה עם קורטואה וצ׳ך

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

1. לפי מה שאני הבנתי מגורם בקבוצה, אין כוונה לוותר על גורש, גם אם יגיע שוער נוסף.

2. אותו גורם גם מסר לי שדיברו עם גורש על כך שרוצים להביא שוער נוסף הקיץ.

3. אנחנו לא לשכת הסעד. אנחנו קבוצת כדורגל מקצוענית. אם יש שוער שבקבוצה חושבים שהוא מתאים מקצועית, לא משנה כרגע אם תהיה רוטציה בשער, אם הוא יהיה המחליף של גורש או אם גורש יהיה המחליף שלו, אז אני מברך על ההחתמה שלו. לא מבין את כל הניתוח הזה של המסכנות, מסכן גורש שמנחיתים לו שוער, מסכן גורש שאולי יצטרך לעזוב אחרי שהאופציה עליו מומשה, מסכן גורש שאחרי אליפות אולי יהפוך לשוער שני.

לא ראיתי אף אחד מאוהדי מכבי תל אביב מזכיר בסוף העונה כשראיקוביץ' נתן תצוגות גדולות את השם של פבלו או מוסיף אחרי הניתוח של הסרבי בכל פעם אבל צריך להזכיר שההעברה שלו הגיעה על חשבונו של פבלו המסכן.

הניתוח צריך להיות אך ורק מקצועי, וכאחד שראה את חיימוב לא מעט בשנים האחרונות, די ברור שהרף שלו גבוה משל גורש. עד כמה הוא יציב ועד כמה האופי שלו יתאים לקבוצה גדולה זאת כבר שאלה אחרת, אבל מבחינת יכולת מקצועית הוא בוודאי לא נופל מגורש, והוא מועמד סופר ראוי, כשאם מסתכלים רק על שוערים ישראלים אז הוא המועמד היחידי הראוי מבחינתי.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:1. לפי מה שאני הבנתי מגורם בקבוצה, אין כוונה לוותר על גורש, גם אם יגיע שוער נוסף.

2. אותו גורם גם מסר לי שדיברו עם גורש על כך שרוצים להביא שוער נוסף הקיץ.

3. אנחנו לא לשכת הסעד. אנחנו קבוצת כדורגל מקצוענית. אם יש שוער שבקבוצה חושבים שהוא מתאים מקצועית, לא משנה כרגע אם תהיה רוטציה בשער, אם הוא יהיה המחליף של גורש או אם גורש יהיה המחליף שלו, אז אני מברך על ההחתמה שלו. לא מבין את כל הניתוח הזה של המסכנות, מסכן גורש שמנחיתים לו שוער, מסכן גורש שאולי יצטרך לעזוב אחרי שהאופציה עליו מומשה, מסכן גורש שאחרי אליפות אולי יהפוך לשוער שני.

לא ראיתי אף אחד מאוהדי מכבי תל אביב מזכיר בסוף העונה כשראיקוביץ' נתן תצוגות גדולות את השם של פבלו או מוסיף אחרי הניתוח של הסרבי בכל פעם אבל צריך להזכיר שההעברה שלו הגיעה על חשבונו של פבלו המסכן.

הניתוח צריך להיות אך ורק מקצועי, וכאחד שראה את חיימוב לא מעט בשנים האחרונות, די ברור שהרף שלו גבוה משל גורש. עד כמה הוא יציב ועד כמה האופי שלו יתאים לקבוצה גדולה זאת כבר שאלה אחרת, אבל מבחינת יכולת מקצועית הוא בוודאי לא נופל מגורש, והוא מועמד סופר ראוי, כשאם מסתכלים רק על שוערים ישראלים אז הוא המועמד היחידי הראוי מבחינתי.
1. לא יודע מה ראית מחיימוב. שוער לא רע, אבל ממש לא עילוי כמו שעשית ממנו.

2. אנחנו לא לשכת הסעד, זה נכון. אבל התמונה קצת יותר מורכבת מאיך שאתה מציג אותה. קבוצה לעולם לא תוכל להתנהל אך ורק לפי החלטות מקצועיות קרות.
כשברדה לא פותח בהרכב אז בכר מדבר איתו לפני כדי לרכך אותו. כשבוזגלו מאיים לעזוב, המערכת מלטפת אותו כדי שיישאר.
וכן, כשמחתימים לגורש שנתן עונה מצוינת שוער יותר יקר ממנו על הראש אז צריך גם לדעת לעשות את זה בצורה נכונה וראויה.
יש לו את כל הלגיטימציה להיפגע ממהלך כזה, והמערכת תצטרך למצוא את הדרך להשאיר אותו דרוך ומרוצה.
ניהול סגל שחקנים זה הרבה מעבר למקצועיות. לרגשות יש תפקיד לא פחות חשוב.

שוער זה לא עוד תפקיד על המגרש. זאת עמדה שדורשת היררכיה ברורה בדרך כלל.
כשאתה יוצר תחרות כזאת זה יכול ללכת לשני הכיוונים.

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

ONE מפרסם שאלונה וחיימוב נפגשים בשעה זו.
תמונה

שלח תגובה