פשע הפקות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: פשע הפקות

שליחה על ידי אדום זקן »

חייב להגיד שכל נושא תושבי החוץ עם מנוי גובל בהתעללות.
התחיל במנוי שבסוף עקב טובה של פקידה שם חיכה לי בטרנר וממשיך בניסיון שלי לקנות כרטיס למשחק בטרנר ללא הצלחה יתרה,עד שהייתי צריך לשלוח את אבא שלי בן 65 שידבר שם עם הפקידה שתאשר לו לקנות לי כרטיס עם ספח תעודת זהות שלו וצילום מנוי שלי.
מצטער,ככה לא עובדים.
אין לי שם משתמש וסיסמא והמדריך שהם העלו לא עלה לי בכלל.
סבבה,יכול לקרות,אבל הבעיה שאתה מתקשר אליהם,אין קול ואין עונה ברמה של אפילו הטלפון לא מצלצל.
תחשבו עוד כמה כמוני יש,סיטואציה שבה אין לך מה לעשות יותר מדי ואז אתה כמו דביל מנסה לאלתר.
צר לי,ככה לא אמורה לעבוד מערכת.
המצחיק הוא שהיה להם כל כך הרבה ניסויים ותהיות בשנה וחצי האחרונות שאתה אמור כמערכת רק להשתפר בשירות שלך וזה לא קורה.
העצוב הוא שנכונו לנו עוד הרבה משחקים כאילו ואני לא רואה את האור.
לא נכנס לתורים ולעיניינים,זה פיקים,אבל כל מה שקשור למנויים שלא תושבי בש ויש המון כאילו פשוט מוריד את החשק לחדש מנוי.
אשכרה התעללות.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

red bend כתב:כנראה שלאחד מהמנהלים כאן קשור
לשפע חכה קצת והנושא הזה ימחק מכאן.
עד היום אני מנסה להבין איפה נעלמו 750 מנויים ....
עלית עלינו.
כל אחד מהמנהלים פה זכה למנוי חינם לכל שער שירצה (חוץ מהצפוני) + מנוי חוץ בלי עמלות באשראי.
לך תסרב להצעה כזו...

אה וגם פטור מהגעה לשפע + טלפון ישיר של הפקידה.

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

RedRock כתב:
עלית עלינו.
כל אחד מהמנהלים פה זכה למנוי חינם לכל שער שירצה (חוץ מהצפוני) + מנוי חוץ בלי עמלות באשראי.
לך תסרב להצעה כזו...

עם קומבינה אמיתית הייתם משיגים גם לצפוני

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

RedRock כתב:
עלית עלינו.
לך תסרב להצעה כזו...

בושה וחרפה שככה אתם מתנהלים.

לגבי שפע - כרגיל, כותרת דרמטית מדיי. הבעיה הכי גדולה שלהם זה הטלפוניאדה. הבנתי שהיום הקווים היו מנותקים לגמריי. זה באמת דבר שאסור שיקרה.

אתמול התלוננתי פה על תקלה ברכישה דרך המחשב, היום זה הסתדר. רוב רובם של האוהדים הצליחו לקנות דרך המחשב. אי אפשר להקריץ מהרגע לרגע עוד 4-5 קופאיות. אני בכלל מבסוט על זה שהחליטו לפצל את המכירה של החוץ והבית, הייתי בטוח שזה לא הולך לקרות ואז אללה יוסטור מה היה היום בשפע..

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

matanred כתב:מצטרף לביקורת. אני גר במרכז וכל התעסקות שקשורה בלהגעע לשפע משמעותה בזבוז לפחות חצי יום עבודה, דלק ומאמץ. בחלוקת מנויים עמדתי 45 דק בשמש בתור שלא זז. והיום לכרטיס חוץ ביוון הייתי צריך לבוא במיחד.
זה יפה שהם נותנים תשובה לקונית " זה מה שהיוונים מחייבים אותנו" אבל את כל עניין הזיהוי והדרכון ניתן לפתור במייל ולקבל כרטיס אלקטרוני עם הפרטים שלך. הרי גם ככה מה שהפקידה עשתה זה למלא בכתב יד את השם והמספר דרכון שלי על כרטיס נייר. מעצבן מאוד. כרטיסי טיסה וכרטיסים למשחקי כדורגל בכל העולם קונים בקלות דרך המחשב ללא הגעה פיזית לאנשהו רק שפע ממציאים חוקים
+1.
שיהיו בריאים איך הם עובדים.
כמה זמן שלוקח להם לצלם דרכון ולהעתיק מהדרכון לכרטיס את השם ומספר הדרכון.

סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Noam98 »

כמו שחששתי זה לא נותן לי לקנות כרטיס ילד(בקניית המנוי זה נתן לקנות רק מנוי מבוגר לדרומי, לא חשבתי שזאת בעיה כי המחיר אחיד). הם יענו אם אני אתקשר? ואם הם לא יוכלו לפתור את הבעיה אז אני די בלחץ. זה או לקנות עכשיו ב50₪ יותר, או לחכות למכירה הכללית ולקוות מאוד מאוד שיישארו כרטיסים לדרומי אם בכלל.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

Noam98 כתב:כמו שחששתי זה לא נותן לי לקנות כרטיס ילד(בקניית המנוי זה נתן לקנות רק מנוי מבוגר לדרומי, לא חשבתי שזאת בעיה כי המחיר אחיד). הם יענו אם אני אתקשר? ואם הם לא יוכלו לפתור את הבעיה אז אני די בלחץ. זה או לקנות עכשיו ב50₪ יותר, או לחכות למכירה הכללית ולקוות מאוד מאוד שיישארו כרטיסים לדרומי אם בכלל.
עשה לי אותו דבר עד אתמול בערב שהסתדר. תנסה שוב
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
matanred

שליחה על ידי matanred »

יש לי 2 מנויים בשם משתמש וזה נותן לי לקנות רק לאחד, זה גם אמור להסתדר אקראית? אם הם לא יענו אני בברוך

סמל אישי של משתמש
Gilad16

שליחה על ידי Gilad16 »

matanred כתב:יש לי 2 מנויים בשם משתמש וזה נותן לי לקנות רק לאחד, זה גם אמור להסתדר אקראית? אם הם לא יענו אני בברוך
גם אני באותה סיטואציה בדיוק

סמל אישי של משתמש
The red one

ומה קורה שאתם עושים שכחתי סיסמא? מה זה שולח לכם למייל?

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

Gilad16 כתב: גם אני באותה סיטואציה בדיוק
כנס עם מספר לקוח אמור להסתדר

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

The red one כתב:ומה קורה שאתם עושים שכחתי סיסמא? מה זה שולח לכם למייל?
אני אקח הימור פרוע ואגיד שזה שולח לך סיסמא זמנית שאיתה אתה נכנס ומשנה לסיסמא שלך

סמל אישי של משתמש
The red one

Tal_Hbs כתב: אני אקח הימור פרוע ואגיד שזה שולח לך סיסמא זמנית שאיתה אתה נכנס ומשנה לסיסמא שלך
מצחיק, אבל השאלה אם במייל זה שולח לכם סיסמא אוניברסלית לכלל מספרי הלקוח או שזה מסווג אותם. אני הבנתי שלכל מספר לקוח יש סיסמא משלו, אז אולי כשזה מזהה שיש לך 3 מספרי לקוח תחת מייל אחד בשחזור סיסמא זה מפריד בין מספרי הלקוח.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

אם השם משתמש שלכם זה ABC@walla. com
עושים שחזור סיסמא עם מספר לקוח זה שולח סיסמא חדשה ומשתמש שונה
ABC_200@walla. Com
נכנסים עם השונה והסיסמא

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7