הפועל ב"ש- מס אשדוד, גביע הטוטו, שלישי, 19:30, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yakar

Re: הפועל ב"ש- מס אשדוד, גביע הטוטו, שלישי, 19:30, טרנר

שליחה על ידי yakar »

Sir Alex Ferguson כתב: 1. אופיר לא ישחק באלוף האלופים, רק בפלייאוף, ולכן תורג'מן צריך לקבל מנוחה, לא מאמין שיכול לשחק שלושה משחקים בזמן כל כך קצר.

2. מיגל פצוע ולכן טאהה וצדק ישחקו ביום חמישי בהרכב, אין סיבה לתת לטאהה לשחק.

3. גם הובאן צפוי לפתוח ביום חמישי ולכן גם כאן לא שווה לסכן אותו, בטח בגילו.
יש לך רעיון להרכב אפשרי? שעומד תחת כל האילוצים

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

חיימוב
אוחיון ע.ביטון מהנוער מגן/בלם גמון
שהר ד.ביטון רובין גורדנה מהנוער
לוסיו

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ועכשיו הרכב אמיתי בלי צחוק:
חיימוב
מגן מהנוער, עמית ביטון, מתן אוחיון, נועם גמון
רן רובין
בוזגלו, דן ביטון, רועי גורדנה, יונתן אליאס
גאדיר (?)/שהר
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yakar כתב:
יש לך רעיון להרכב אפשרי? שעומד תחת כל האילוצים
כל מי שזקוק לדקות אצלנו ולא יפתח ביום חמישי (חיימוב, אוחיון, עמית ביטון, רן רובין, בוזגלו, דן ביטון, רועי גורדנה, שהר, לוסיו, שבתאי, ראדי) פלוס אם נצטרך שחקני נוער בעמדות החסרות (למשל אם לא רוצים להעמיס על בן שהר וראדי שבמשחקים האחרונים היו החילופים הקבועים שלנו אז אפשר לשלב במקומם שחקני נוער ואת גורדנה).

דוגמא להרכב? 3 - 5 - 2.

חיימוב

מתן אוחיון, עמית ביטון, גמון

מאור בוזגלו, רועי גורדנה, יובל שבתאי, רן רובין, דן ביטון

לוסיו וסהר

אפשר גם:

חיימוב

מאור בוזגלו, יובל שבתאי, רובין, ראדי, דן ביטון

לוסיו וסהר
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 08 אוגוסט 2016, 19:48, נערך 3 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

Sir Alex Ferguson כתב: כל מי שזקוק לדקות אצלנו ולא יפתח ביום חמישי (חיימוב, אוחיון, עמית ביטון, רן רובין, בוזגלו, דן ביטון, רועי גורדנה, שהר, לוסיו, שבתאי, ראדי) פלוס אם נצטרך שחקני נוער בעמדות החסרות (למשל אם לא רוצים להעמיס על בן שהר וראדי שבמשחקים האחרונים היו החילופים הקבועים שלנו אז אפשר לשלב במקומם שחקני נוער ואת גורדנה).

דוגמא להרכב? 3 - 5 - 2.

חיימוב

מאור בוזגלו, רועי גורדנה, יובל שבתאי, רן רובין, דן ביטון

לוסיו
אני חושב שלוסיו מתאים למשחק בחמישי דווקא.
למשחק מחר הייתי מעלה את שהר או את גאדיר (מה איתו בכלל?)

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

The red one כתב: לרמה של מה? של גביע הטוטו? זה מה שיעזור לשחקנים צעירים להתקדם?

אימונים עם הקבוצה הבוגרת הם גם ככה עושים, גם כשהם לא בסגל, ואני מתקשה להאמין ששחקנים כמו רן רובין ועמית ביטון יהיו בסגל הקבוצה במשחקים באירופה או בליגה במידה וכולם כשירים.
תתפלא אבל יש פער ענק ברמות, עדין משחקים נגד קבוצות ליגת העל אז אני למה אתה ממעיט במפעל? דבר שני לפי הגישה שלך דן ביטון לא היה צריך לעלות שנה שעברה לקאדר הראשון לא? הרי היה את גורדנה ומי לא...
אגב, ממה שאני יודע מאוד מאוד מרוצים מעמית ביטון, אני ממש לא פוסל אותו לתקוע יתד בכדורגל (לא בהכרח אצלנו).

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

talb55 כתב:
תתפלא אבל יש פער ענק ברמות, עדין משחקים נגד קבוצות ליגת העל אז אני למה אתה ממעיט במפעל? דבר שני לפי הגישה שלך דן ביטון לא היה צריך לעלות שנה שעברה לקאדר הראשון לא? הרי היה את גורדנה ומי לא...
אגב, ממה שאני יודע מאוד מאוד מרוצים מעמית ביטון, אני ממש לא פוסל אותו לתקוע יתד בכדורגל (לא בהכרח אצלנו).
הדבר שהשחקנים האלה צריכים זה לשחק לשחק לשחק. בליגה לאומתי ומעלה. אבל לשחק!!

עדיין לא ראיתי שחקן צעיר שלנו מבית שמושאל ואשכרה משחק כל משחק בגילאים 20-22! ירדן אבוחצירא התחיל לעשות את זה רק אחרי ששוחרר מאיתנו. העונה זה כבר מתחיל טוב שפיזרנו מושאלים בהפועל פ"ת ולוד. מקווה שיקבלו דקות (רז רחמים למשל לא יקבל שזה כבר חבל, גם חצי עונה קודמת עשו לו את השטות הזאת והעבירו אותו לקבוצה עם שוער 1 ואז הוא בקושי שיחק).

שחקנים צעירים שמשחקים בגביע הטוטו בלבד לא יתקדמו לשום מקום. דן ביטון מדובר במקרה נדיר. אני לא כל כך זוכר כרגע את כל העומק שיש לנו, ולכן שווה באמת לבדוק האם כדאי באמת להשאיל אותם (למשל ביטון..יש לנו את טאהא, ויטור, צדק אבל מצד שני גם הובאן יכול להיות בלם במקרה הצורך..לכן שווה להתחבט האם כדאי להשאילו) או לא - אבל אם הם רק נשארים על הספסל במקרה הטוב וביציע במקרה הנורמלי ומתאמנים ברמה גבוהה, זה לא -באמת- מקדם אותם לשום מקום.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

The red one כתב: הדבר שהשחקנים האלה צריכים זה לשחק לשחק לשחק. בליגה לאומתי ומעלה. אבל לשחק!!

עדיין לא ראיתי שחקן צעיר שלנו מבית שמושאל ואשכרה משחק כל משחק בגילאים 20-22! ירדן אבוחצירא התחיל לעשות את זה רק אחרי ששוחרר מאיתנו. העונה זה כבר מתחיל טוב שפיזרנו מושאלים בהפועל פ"ת ולוד. מקווה שיקבלו דקות (רז רחמים למשל לא יקבל שזה כבר חבל, גם חצי עונה קודמת עשו לו את השטות הזאת והעבירו אותו לקבוצה עם שוער 1 ואז הוא בקושי שיחק).

שחקנים צעירים שמשחקים בגביע הטוטו בלבד לא יתקדמו לשום מקום. דן ביטון מדובר במקרה נדיר. אני לא כל כך זוכר כרגע את כל העומק שיש לנו, ולכן שווה באמת לבדוק האם כדאי באמת להשאיל אותם (למשל ביטון..יש לנו את טאהא, ויטור, צדק אבל מצד שני גם הובאן יכול להיות בלם במקרה הצורך..לכן שווה להתחבט האם כדאי להשאילו) או לא - אבל אם הם רק נשארים על הספסל במקרה הטוב וביציע במקרה הנורמלי ומתאמנים ברמה גבוהה, זה לא -באמת- מקדם אותם לשום מקום.
מסכים עם הגישה.
אבל לדעתי את ע.ביטון דווקא כן צריך לשלוח להשאלה, כי כרגע הוא לא ברמה ובנוסף יש 4 שחקנים וגם את הובאן שישחקו כבלמים לפניו.
לגבי דן ביטון זה תלוי ,אם קבוצה בליגת העל תרצה אותו אז להשאיל ,אם האפשרות תיהיה רק בליגה הליגה הלאומית אז אולי הייתי משאיר אותו...תלוי ברמת הקבוצה שתרצה אותו ובכמות הקשרים שתיהיה לנו.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

התפספס לי שם בתגובה - דן ביטון זה מקרה נדיר כי אני לא כל כך סגור על כמה עומק יש לנו בעמדה שלו, ועל איזה עמדה בכלל בכר משחק איתו.

אם הוא השחקן הרביעי ברוטציה - להשאיל להשאיל להשאיל. ק"ש רצתה אותו, לא יודע איפה מה נסגר עם זה. אם עוד שבוע אין עליו הצעות מליגת העל, אז יאללה, ללאומית. חייבים לשחק.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

The red one כתב:התפספס לי שם בתגובה - דן ביטון זה מקרה נדיר כי אני לא כל כך סגור על כמה עומק יש לנו בעמדה שלו, ועל איזה עמדה בכלל בכר משחק איתו.

אם הוא השחקן הרביעי ברוטציה - להשאיל להשאיל להשאיל. ק"ש רצתה אותו, לא יודע איפה מה נסגר עם זה. אם עוד שבוע אין עליו הצעות מליגת העל, אז יאללה, ללאומית. חייבים לשחק.
איזי רצה רק את הכרטיס שלו.
אמר שהוא פרוספקט מעולה ואין בכוונתו להשביח אותו עבורנו. לא מוכן לקבל אותו בהשאלה.
אפשר להבין. מצד שני, מוזר לי שקבוצות כמו אשדוד, אשקלון, בני יהודה, כפר סבא (עם מימר שמכיר אותו) לא לוקחות אותו בהשאלה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

בגלל שקהת לא יגיע וכנראה שגם קשר זר לא ובטח שלא ישראלי (אלא אם אצילי יגיע פתאום) דן ביטון צריך להשאר פה כי עוד יהיו לו דקות משחק.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

Sir Alex Ferguson כתב: 1. אופיר לא ישחק באלוף האלופים, רק בפלייאוף, ולכן תורג'מן צריך לקבל מנוחה, לא מאמין שיכול לשחק שלושה משחקים בזמן כל כך קצר.

2. מיגל פצוע ולכן טאהה וצדק ישחקו ביום חמישי בהרכב, אין סיבה לתת לטאהה לשחק.

3. גם הובאן צפוי לפתוח ביום חמישי ולכן גם כאן לא שווה לסכן אותו, בטח בגילו.
1. לא ידעתי. אם ככה אתה צודק. אפשר שדן ביטון ישחק בשמאל.

2. שטאהא ישחק רק מחצית אחת כמו אתמול.

3. שהובאן ישחק רק מחצית אחת, הוא לא שיחק מול בית"ר.

לא צריכים להתאבד על כל כדור במשחק הזה. הבטחנו את העליה, זה מה שחשוב. גם אין חשיבות למיקום כי רבע הגמר זה הגרלה... לנסות להינות מהמשחק בלי עצבים וכניסות מיותרות לתאקלים.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

הגזמתם לגבי בוזגלו. לא צריך לשחק מחר, לשמור ליום חמישי, ישחק או בהרכב או כמחליף. חלק מהשחקנים שלא שיחקו אתמול ישחקו מחצית מחר. לא בריא לנוח יותר משבוע, יכול להוציא מהקצב.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

שמעון א כתב:בלי צחוקים
חיימוב
תורג׳י, טאהא, ע.ביטון, אוחיון, גמון
הובאן, רובין, גורדנה
לוסיו, ד.ביטון

3 בלמים, לא רוצה להפסיד בטרנר בטעות :-)
אתה משחק נגד אשדוד כן...