לוסיו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

Re: לוסיו

שליחה על ידי MikiRed »

היכן הוא משחק?

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

MikiRed כתב:היכן הוא משחק?
אאק אתונה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

adomi כתב:יש מצב ויש מצב!!

הנגיחה מהגבהה של בוזגלו נגד אינטר זה מצב,ההגבהה של הובאן נגד אינטר זה מצב, המסירה של אוחנה נגד חיפה זה מצב, הכדור שהגיע ללוסיו נגד הפועל תל אביב זה מצב.

מי שלא עושה 1 מ2 ממצבים כאלה לא סקורר סה טו.
בדיוק.
במקום להבין את הנקודה אתם מתעסקים בטפל.
הבקיע כל מצב חמישי או כל מצב שלישי, כל 90 דקות או כל 100 דקות. זה לא משנה.
כשחלוץ מגיע למצבי הבקעה בטוחים בתוך הרחבה ונכשל שוב ושוב אז נדלקת נורה אדומה.
זה הכל.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב: בדיוק.
במקום להבין את הנקודה אתם מתעסקים בטפל.
הבקיע כל מצב חמישי או כל מצב שלישי, כל 90 דקות או כל 100 דקות. זה לא משנה.
כשחלוץ מגיע למצבי הבקעה בטוחים בתוך הרחבה ונכשל שוב ושוב אז נדלקת נורה אדומה.
זה הכל.
מעבר לכיבושים שמגיעים אגב בקצב טוב בינתיים הוא מרווח משחק מעולה. החלוץ הכי טוב ובריא לקבוצה שהיה לנו בכל התקופה הזאת עם אלונה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

יש דבר אחד שאין עליו ויכוח, יד לבחור כדורגל ולא מדובר בגרסה ברזילאית של פטה בנגורה כמו שניסינו להציג כאן ביום שחתם.
יתרה מכך, יש לו יתרונות יוצאים מן הכלל כמו אגו ומזג שפויים ופיזיות נהדרת.

את כל היתר נשפוט עוד חודשיים שלושה.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
matanred

שליחה על ידי matanred »

כל המתעקשים על סקורר, תמשיכו להתבצר בעמדתכם. הפועל ב"ש היא קבוצה שלא קמה ונופלת על 20 שערים כן או לא של לוסיו. הבחור כבר עם 5 שערים. מחפשים אותו בנרות פה- מצבים, ניצול, גארבג' ועוד שטויות.תגזרו את הדין עוד כמה חודשים באמת הרגתם את הילד. כאילו כל שני וחמישי נוחת פה זר של 30 שערים שהורג משחקים בכל מצב שהוא מגיע אליו. יש לכם מישהו להביא- לכו תחפרו למועדון שהוא יותר טוב

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אם היו מביאים לפה את אורלנדו סה לפני שהוא בא למכבי כולם היו פה מאוננים עליו והיינו אוכלים צינור בגודל של מיליון יורו.

קל לכם לחפש אותו כי זה לוסין האפור מהליגה השלישית בברזיל שלא רציתם אותו והתבאסתם על ההחתמב שלו (יכול להיות שבצדק) ואתם לא נותנים לו צאנס אמיתי.

שם ת'חיים שלי שאם היו קוראים לו אוגו אלמיידה עם אותן תצוגות בדיוק אותם כיבושים אותן החמצות הייתם אומרים שרואים שהוא רמה מעל הליגה, רואים את הפיסיות, רואים את החוש לכיבוש שערים (הייתם מתייחסים לסטטיסטיקה של כיבושים ומעורבות פר דקה כי זה היה תומך באגנדה שלכם) ולגבי ההחמצות הייתם אומרים שזה נורמלי וטבעי שחלוץ זר חדש בקבוצה גם יחמיץ מדי פעם ואי אפשר להביא לפה את מסי ושבסך הכל הוא רכש מצויין, על אותה יכולת בדיוק זה מה שהייתם אומרים כשאתם לא מבינים שאשכרה הביאו לפה חלוץ ב 180 אלף דולר לעןנה בהעברה חופשיץ בלי בעיות אגו חיית רחבה אינטיליגנט טכני מגיע להמון מצבים ויש מצב שאולי גם מחמיצן ויש מצב שעוד יוכיח אחרת.

גם אם ימשיך כל העונה כמו שהיה עד עכשיו, בינגו של המסיבות של ברק והצוות.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

oranu כתב:אם היו מביאים לפה את אורלנדו סה לפני שהוא בא למכבי כולם היו פה מאוננים עליו והיינו אוכלים צינור בגודל של מיליון יורו.

קל לכם לחפש אותו כי זה לוסין האפור מהליגה השלישית בברזיל שלא רציתם אותו והתבאסתם על ההחתמב שלו (יכול להיות שבצדק) ואתם לא נותנים לו צאנס אמיתי.

שם ת'חיים שלי שאם היו קוראים לו אוגו אלמיידה עם אותן תצוגות בדיוק אותם כיבושים אותן החמצות הייתם אומרים שרואים שהוא רמה מעל הליגה, רואים את הפיסיות, רואים את החוש לכיבוש שערים (הייתם מתייחסים לסטטיסטיקה של כיבושים ומעורבות פר דקה כי זה היה תומך באגנדה שלכם) ולגבי ההחמצות הייתם אומרים שזה נורמלי וטבעי שחלוץ זר חדש בקבוצה גם יחמיץ מדי פעם ואי אפשר להביא לפה את מסי ושבסך הכל הוא רכש מצויין, על אותה יכולת בדיוק זה מה שהייתם אומרים כשאתם לא מבינים שאשכרה הביאו לפה חלוץ ב 180 אלף דולר לעןנה בהעברה חופשיץ בלי בעיות אגו חיית רחבה אינטיליגנט טכני מגיע להמון מצבים ויש מצב שאולי גם מחמיצן ויש מצב שעוד יוכיח אחרת.

גם אם ימשיך כל העונה כמו שהיה עד עכשיו, בינגו של המסיבות של ברק והצוות.
+100
גם אני הייתי מהמבקרים על הבאתו ומהמאוכזבים מאי הבאת שם מפוצץ אבל אני החלטתי לבקר אותו בסופו של דבר מקצועית ועד עכשיו אני אוהב את מה שאני רואה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
zahipan

שליחה על ידי zahipan »

לוסיו אחלה חלוץ, לא צריך לחפש איפה שאין.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

בעקבות הר הציפיות שיצר אסי רחמים התאכזבתי כשהיגיע.
כעת אוכל את הכובע, אחלה חלוץ, תפור בול למידותינו, שימשיך ככה.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

אולי אני שיכור מאותו היום בגלזגו את הגול שהוא נתן 99 אחוז מהשחקנים בליגה לא נותנים,אצלי הוא קיבל את הימי חסד עד הפליאוף

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

hb7 כתב:אולי אני שיכור מאותו היום בגלזגו את הגול שהוא נתן 99 אחוז מהשחקנים בליגה לא נותנים,אצלי הוא קיבל את הימי חסד עד הפליאוף
זה מה נקרא גול של חלוץ גדול.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

לא היה רע היום במחצית הראשונה.
בכר גמר אותו שהעביר אותו לאגף במחצית השניה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אני ממשיך לטעון לכל הסובבים אותי שבאמת אבל באמת אין לי מושג מה כולם מתלהבים ממנו...

וגם בן שהר בתקופה רעה. יש לנו בעיה בשפיץ ומזל שוואקמה ובוזגלו בתקופה טובה שאמורה להספיק לליגה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

משחק בינוני אבל משחק ההתקפה שלנו לקה בכךלי, נקסט

שלח תגובה