This is celtic park

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גדי

Re: This is celtic park

שליחה על ידי גדי »

The red one כתב:למה מה עשה הקהל שלנו ?
האמת סתם דברים קטנים יחסית. לא רואה מה הטעם להתחיל בתנועות מגונות כאשר מבקיעים אבל זה כבר דיון אחר.
מעבר לזה שאני לא רואה בנפנוף דגל בפנים של מישהו כתשובה ציונית הולמת.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

גדי כתב:
האמת סתם דברים קטנים יחסית. לא רואה מה הטעם להתחיל בתנועות מגונות כאשר מבקיעים אבל זה כבר דיון אחר.
לגבי השורה השנייה גם אני לא, אבל זה יהיה בלתי נמנע בטרנר.

סמל אישי של משתמש
matanred
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי matanred »

כשאני שאלתי אוהד של סלטיק מה הקטע שלהם עם הפלסטינים הוא ענה שיש הרבה אוהדים שעבורם הסכסוך המקומי שלנו מזכיר להם את המאבק בין האירים לצפון אירים ולכן יש הזדהות גורפת.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

טוב אז מה מכינים להם בארץ?
הרי הם צריכים תגמול האנטישמים האלה.
קצת דגלי ישראל,בוז מחריש אוזניים.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

סניור כתב:
הייתה חצי דקה (בשלב של ה 3-2) שבטלוויזיה צילמו רק את הקהל, ואתה רואה יציע שלם של אלפים על גבי אלפים, וכשהמצלמה מתרחקת אתה מבין שזה כמעט כל האצטדיון, מחובקים, עם הגב למגרש וקופצים, בדקות הכי קשות של הקבוצה שלהם. פשוט מטורף!
זה היה פשוט מדהים, מרשים, מה שתרצו. אין מילים.
מחזק את הדברים של שי (טוטי), הייתי במשחקים לא מועטים בחו"ל כולל 3 גמרים של ליגת האלופות (כולל ה-3-3 המפורסם באיסטנבול, ליברפול-מילאן), דבר כזה לא ראיתי. פשוט מרשים, מדהים, מעורר צמרמורת.
דבר מרשים נוסף היה התחבורה. עיכבו אותנו כ-20 דקות ביציאה. כשיצאנו לא הייתה נפש חיה, 60,000 נעלמו תוך דקות, לא פקקים, לא ציפצופים, אין נפש חיה, אין אף מכונית. עד עכשיו לא ברור לי איך זה קרה. בגמר האלופות האחרון במילאנו שעה וחצי אחרי המשחק עוד חיכינו לחשמלית ש"תגיע עוד רבע שעה"...

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Totti כתב: אמתין כאן לחיזוקים ממשה, גדי, רוני וגל... אני לגמרי מבין אותם, היה טירוף יוצא דופן.
ברקוביץ מקשקש הרבה, אבל כשאמר שאף שחקן של באר שבע לא חווה עוצמות כאלו ושמה שהולך במגרש הזה לא מתקרב לכלום, צדק בכל מילה
מצטער שלקח זמן :), רק עכשיו הגעתי לקרוא את הפוסט הזה...
קיבלת חיזוקים בהודעתי הקודמת.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Red Temple כתב:אגב איך היית ההרגשה בגול של מליקסון מהיציע ?
מדהימה, עוצמות מטורפות של שמחה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

סניור כתב:אף אחד הרי לא בא באוטו...
כן, אבל איפה כולם נעלמו? צריך בשביל זה מערך הסעת המונים מדהים באיכותו ויעילותו.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

The red one כתב:שי, גדי ושאר חברים -

האם הרגשתם עוינות ברחובות סקוטלנד? האם נתקלתם בתוגבות אנטישמיות? ואני מדבר על לפני המשחק..יש לי חבר שטוען שאנשים שהיו בסקוטלנד הרגישו כמו חיות, שקיללו אותם, לחלק כמעט הרביצו..ומצד שני אתם מציירים פה תמנוה דיי רגועה של המצב.

לנפי המשחק גם עלה פוסט באחד מעמודי הפייסבוק של מישהו משם שכתב "בזיון, הכניסו אותנו למגרש תוך כדי סכנת חיים, לא איבטחו אותנו כמו שצריך" אבל מאז לא שמעתי על זה כלום..

האם באמת כך היה?
לא, ממש לא.
ההפך הוא הנכון. התקבלנו בצורה יפה, בחיוך, בלחיצת יד, בהתנצלויות על ה"עניין הפלסטיני" (מי ביקש בכלל שתתנצלו?), ביקשו להצטלם איתנו, להחליף צעיפים.
אחרי המשחק הסתובבנו במרכז העיר, אנשים חייכו, סימנו עם הבהונות, רצו ללחוץ יד, יחס מדהים.
לגבי הכניסה למגרש: שטויות, ברגע שהשיטור המקומי הבין את המצב הבעייתי (וזה היה מוקדם מאוד ומהר מאוד) היגיעו שוטרים, פרשים, סדרנים וביצעו הפרדה מוחלטת. איבטחו באופן מצוין, שום סכנת חיים.
נערך לאחרונה על ידי delta7 ב 19 אוגוסט 2016, 21:51, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

South Boy כתב:
כמה באו לדבר איתך? כמה הרימו דגלי פלסטין קראו קריאות על יהודים וחמאס וניסו להתגרות באוהדי באר שבע ברחובות גלאזגו?
אותו היחס בדיוק בין אוהדי בית"ר הגזענים והמחליאים אל מול אוהדי בית"ר שהזמינו ערבים מהמגזר לטדי והלכו לסכנין לעשות סולחה עם מנהיגי העיר (והיו כמה כאלה אתה פשוט לא זוכר), זה עדיין לא מפריע לך לקרוא להם גזענים למרות שיש בתוך אוהדי בית"ר כמה שפויים שאפילו ניסו ליזום שיתוף פעולה בין הצדדים.
אתה מדבר על טיפה באוקיינוס של אנטישמיות, מי שיורה זה אתה. אין הבדל בין בית"ר לסלטיק בהתנהגות המחליאה והפרובוקטיבית שאין לה מקום בספורט.
אני ממש לא מתבטא כך ובטח לא כאן אז מבקש סליחה מראש.
אחי, תפסיק לזיין ת'שכל.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

delta7 כתב: כן, אבל איפה כולם נעלמו? צריך בשביל זה מערך הסעת המונים מדהים באיכותו ויעילותו.
במדינות מתקדמות יש את זה.
הייתי במשחק במינכן- בתחנה של האיצטדיון חיכו בערך חצי מהרכבות שיש למערך העירוני להציע. היה נראה כאילו גם מוציאים לכבוד המשחקים את הרכבות הישנות מהבויידעם, רק שיהיה איך להעיף את האנשים. עומדות קטר אל תחת, מתמלאות ויוצאות ביעילות גרמנית שגורמת לחשוב על סבתא...

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

סניור כתב: במדינות מתקדמות יש את זה.
הייתי במשחק במינכן- בתחנה של האיצטדיון חיכו בערך חצי מהרכבות שיש למערך העירוני להציע. היה נראה כאילו גם מוציאים לכבוד המשחקים את הרכבות הישנות מהבויידעם, רק שיהיה איך להעיף את האנשים. עומדות קטר אל תחת, מתמלאות ויוצאות ביעילות גרמנית שגורמת לחשוב על סבתא...
גם בגמר האלופות לפני שנה בברלין זה היה כפי שתיארת. עדיין, מה שהיה השבוע בגלזגו היה לדעתי מרשים יותר.

סמל אישי של משתמש
oran

שליחה על ידי oran »

גדי כתב:

מגרש כדורגל זה לא תאטרון

אם הארגון היה במשחק הזה והחברה היותר צעירים בקהל בטוח הדברים לא היו מסתיימים ככה.

אז פה ושם אפשר להתגרות ולקלל את היריב לא צריך להיות יפי נפש.
תמונה

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

delta7 כתב: אני ממש לא מתבטא כך ובטח לא כאן אז מבקש סליחה מראש.
אחי, תפסיק לזיין ת'שכל.
מה גורם לך לחשוב שהודעה מטומטמת כזאת תגרום לי להפסיק להגיד את דעתי? לפחות תסביר למה אתה לא מסכים ואולי תצליח לשכנע אותי ועוד כמה שחושבים כמוני אם יש כאלה.
עד אז אני ממליץ שתפסיק "לזיין ת'שכל" לאנשים אחרים ולהגיב תגובות חסרות תכלית כי אף אחד לא מעוניין לקרוא את זה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

South Boy כתב:
מה גורם לך לחשוב שהודעה מטומטמת כזאת תגרום לי להפסיק להגיד את דעתי? לפחות תסביר למה אתה לא מסכים ואולי תצליח לשכנע אותי ועוד כמה שחושבים כמוני אם יש כאלה.
עד אז אני ממליץ שתפסיק "לזיין ת'שכל" לאנשים אחרים ולהגיב תגובות חסרות תכלית כי אף אחד לא מעוניין לקרוא את זה.
מצטער, לא הייתי צריך להתבטא כלפי הודעתך כפי שעשיתי.
זה קרה משום שהצלחת להרגיז עם שלל התבטאויות קיצוניות שאין להן על מה להסתמך ואסביר:
אין פה עניין של דעה כלל ועיקר, אין לי בעיה עם דעות, יש לי בעיה עם עובדות ועם עיוות של המציאות כפי שאתה מעלה על הכתב וכפי שחשתי אותה רק לפני יומיים.
- האם ערכת איזה מחקר על הסקוטים ע"מ לקבוע קביעות נחרצות כגון: "היו יכולים לקבל הרבה יותר הערכה אם לא ההתעקשות שלהם להיות עאלק נאורים, חבורת חלאות אנטישמיות מטונפות הלוואי יקרוס להם האיצטדיון והם בתוכו"?
- האם היית בימים האחרונים ברחובות גלזגו כדי לכתוב: "כמה באו לדבר איתך? כמה הרימו דגלי פלסטין קראו קריאות על יהודים וחמאס וניסו להתגרות באוהדי באר שבע ברחובות גלאזגו?"?
- כותבים לך פה אנשים שהיו במשחק שסקוטים רבים התנצלו, הרגישו לא נוח, הרגישו צורך להביע את ההסתייגות שלהם מ"המופע הפלסטיני" ואתה בשלך כותב "מעבר ליציע שלם שהתמלא בדגלי פלסטין זאת אג'נדה שמניעה את רובו המוחלט של קהל האוהדים שלהם שגדול הרבה יותר מהלה פמיליה או מכל קהל בישראל. אוהדי סלטיק גם אלו המעודנים ביותר הם חלק מפעילות אנטי ישראלית שיסודותיה מגיעים מגישה אנטישמית" ומוסיף וכותב דבר שעובדתית אינו נכון: "וגם אם הם לא עמדו עם דגלי פלסטין בסלטיק פארק הם עדיין חלק מאותה אג'נדה כל עוד הם לא מגנים התנהגות כזאת".

שלח תגובה