בן ביטון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Marin

Re: בן ביטון

שליחה על ידי Marin »

בן ביטון התחיל מצויין את העונה, וירד ביכולת כמו כל הקבוצה. הוא עדיין אחד המגנים הטובים בליגה ואני מאמין שהוא יצא מזה ברגע שהקבוצה תתחיל לשחק יותר טוב. מה שכן לא יזיק לו קצת לראות ספסל ולראות את דדיה יותר שהפתיע לטובה מתי ששיחק.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הגיע הזמן שתודו בזה שהוא השעיר לעזאזל החדש של הקהל. הוא, קבהא ושהר הם מסוג השחקנים שאני אתחיל לחשוב לגעת בהם רק כשהשאר יהיה בסדר והם יהיו הבעיה.
בלי קשר, אני חושב שהבעיה הרבה יותר רחבה, שחקנים בקבוצה לא מתפנים למסירה וגורמים לשחקני ההגנה להעיף או לנסות לצאת לבד מהתסבוכת, מה שגורם לאיבודים. מכאן לכדור שלג של יכולת רעה הדרך קצרה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

שמעון א כתב: מה הקשר חמיצר?
הבן אדם 70% מהמשחק רב עם שחקנים שלנו, קללות, תנועות ידיים. חלאס עם זה. גם עונה קודמת היה ככה. עלה לו השתן לראש.

מצפה ממנו לפחות עכשיו, כשהוא קפטן להתנהג אחרת. זה נראה רע מאוד מהיציע.
גם ב16/17 הוא היה כזה.רק שאז ניצחנו אז זה לא הזיז לאף אחד.
לי זה לא מזיז גם היום. מעדיף את זה מאשר שחקנים כמו ממן לדוגמא.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

CrazyRed7 כתב: גם ב16/17 הוא היה כזה.רק שאז ניצחנו אז זה לא הזיז לאף אחד.
לי זה לא מזיז גם היום. מעדיף את זה מאשר שחקנים כמו ממן לדוגמא.
לא היה ככה.
הלנו מנהיגים כמו ברדה, ראדי, הובאן, מליקסון וצדק זלא נתנו לאף אחד להרים את האף יותר מידיי.
היום אין מנהיגים.

אולי לך זה לא מפריע, לי זה מאוד מפריע ההתנהגות שלו.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

dor69 כתב:הגיע הזמן שתודו בזה שהוא השעיר לעזאזל החדש של הקהל. הוא, קבהא ושהר הם מסוג השחקנים שאני אתחיל לחשוב לגעת בהם רק כשהשאר יהיה בסדר והם יהיו הבעיה.
בלי קשר, אני חושב שהבעיה הרבה יותר רחבה, שחקנים בקבוצה לא מתפנים למסירה וגורמים לשחקני ההגנה להעיף או לנסות לצאת לבד מהתסבוכת, מה שגורם לאיבודים. מכאן לכדור שלג של יכולת רעה הדרך קצרה
דור, בנתניה הבנאדם איזה 5-6 פעמים קיבל כדור על הקו, בלי לחץ, בלי שחקן עליו ופשוט הסתבך עם עצמו והכדור יצא.
זה לא קשור מי מתפנה או לאיזו תסבוכת.
לא קורא להעיף אותו, לא למחוק חס ושלום, עומדות לו זכויות רבות וכפי שציינו מעלי פתח את העונה מצוין, בסך הכל חושב שזו הזדמנות טובה שינוח קצת בספסל ולתת לדדיה את המפתחות לזמן מה. נרוויח פעמיים, גם נריץ את דדיה ונדע מה הוא שווה וגם מקווה שבן יתעשת על עצמו.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

delta7 כתב: דור, בנתניה הבנאדם איזה 5-6 פעמים קיבל כדור על הקו, בלי לחץ, בלי שחקן עליו ופשוט הסתבך עם עצמו והכדור יצא.
זה לא קשור מי מתפנה או לאיזו תסבוכת.
לא קורא להעיף אותו, לא למחוק חס ושלום, עומדות לו זכויות רבות וכפי שציינו מעלי פתח את העונה מצוין, בסך הכל חושב שזו הזדמנות טובה שינוח קצת בספסל ולתת לדדיה את המפתחות לזמן מה. נרוויח פעמיים, גם נריץ את דדיה ונדע מה הוא שווה וגם מקווה שבן יתעשת על עצמו.
אנחנו כבר בשלב כדור השלג של מומנטום רע אחי, אף אחד לא נראה כמו עצמו. בעיקר בגלל זה אגב אני נמנע מלבקר סגנון משחק זה או אחר, כל מה שיעזור לעצור את הסחף ולהחזיר את הקבוצה למסלול מבורך

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב: האמוציות מדברות מגרונך וזה בסדר.
מבן ביטון של הימים ההם נשאר בעיקר השם.
מוקיר ומעריך, אבל הגיע הזמן להגיד את האמת.
אם כולם מעירים לך שאתה שלילי וקיצוני לאחרונה, וזה משפיע לך על התגובות, אולי זה אומר משהו, או שכולם דמגוגים/מדברים מאמוציות.

בן בתקופה פחות טובה, אבל שלוש שנים? נו באמת...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

בן בתקופה נוראית, אבל אף אחד לא שוכח לו את ההיסטוריה.
חושב שסרט הקפטן מכביד עליו.
אסור לוותר עליו, אבל אפשר וצריך לאתגר אותו עם שחקן צעיר.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב: אם כולם מעירים לך שאתה שלילי וקיצוני לאחרונה, וזה משפיע לך על התגובות, אולי זה אומר משהו, או שכולם דמגוגים/מדברים מאמוציות.

בן בתקופה פחות טובה, אבל שלוש שנים? נו באמת...
נסכים שלא להסכים.
אם ימשיך ככה גם אתה לא תוכל להתעלם.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אף פעם לא הייתה אובייקטיביות לגביו.
גם כשדסה היה בשיאו הרוב פה טענו שבן עדיף עליו.
כל אחד ודעתו, אך זה אונס די בוטה של המציאות.

לא יודע אם 3 שנים, אך מלבד חודשיים בפתיחה בהם היה באמת בסדר, הוא כבר שנה וחצי פשוט לא טוב כשהשיא הוא בחודשיים האחרונים בהם מסריח את הדשא. מצער אבל אין מילה אחרת.
רואה לכל שחקן קו גנרי את הגב, פעולות שמצריכות טכניקה פשוטה איכשהו כושלות.

כדי לצעוד קדימה גם הוא וגם אורן, שנמצא בתקופה רעה גם כן וירד בצדק לספסל (ואני די גרופי שלו ביחס לאחרים כאן) חייבים להרים את עצמם.
לשחק בלי מגינים עם טכניקה סבירה ובעלי יכולת לצאת קדימה זה קשה, קשה מאוד.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yossi כתב:אף פעם לא הייתה אובייקטיביות לגביו.
גם כשדסה היה בשיאו הרוב פה טענו שבן עדיף עליו.
כל אחד ודעתו, אך זה אונס די בוטה של המציאות.

לא יודע אם 3 שנים, אך מלבד חודשיים בפתיחה בהם היה באמת בסדר, הוא כבר שנה וחצי פשוט לא טוב כשהשיא הוא בחודשיים האחרונים בהם מסריח את הדשא. מצער אבל אין מילה אחרת.
רואה לכל שחקן קו גנרי את הגב, פעולות שמצריכות טכניקה פשוטה איכשהו כושלות.

כדי לצעוד קדימה גם הוא וגם אורן, שנמצא בתקופה רעה גם כן וירד בצדק לספסל (ואני די גרופי שלו ביחס לאחרים כאן) חייבים להרים את עצמם.
לשחק בלי מגינים עם טכניקה סבירה ובעלי יכולת לצאת קדימה זה קשה, קשה מאוד.
אין ספק שהוא רע לאחרונה. עם זאת, יש פה הקטנה משמעותית שלו, אנשים שמים אותו ללעג כאילו לא מדובר במגן הטוב ששיחק פה (והוא כזה). שחקנים כמוהו מבחינתי מקבלים את מלוא הקרדיט בהרכב להשתפר כשהקבוצה נראית ככה
מובן שאם שאר הקבוצה תשתפר ותתקדם והוא יישאר בלופ רע ייאלץ לרדת לספסל אבל כרגע זה לא המצב

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

dor69 כתב: אין ספק שהוא רע לאחרונה. עם זאת, יש פה הקטנה משמעותית שלו, אנשים שמים אותו ללעג כאילו לא מדובר במגן הטוב ששיחק פה (והוא כזה). שחקנים כמוהו מבחינתי מקבלים את מלוא הקרדיט בהרכב להשתפר כשהקבוצה נראית ככה
מובן שאם שאר הקבוצה תשתפר ותתקדם והוא יישאר בלופ רע ייאלץ לרדת לספסל אבל כרגע זה לא המצב
ספסל או לא זה עניין אחר. אין בזה נוסחא נכונה, תלוי מאוד באופי השחקן. לא נכנס לזה.
אישית אני גם חושב שכרגע את בעיית המגינים צריך לפתור עם הקיים - כלומר לא הייתי בונה כרגע על רכש לשם. לא לימין ולא לשמאל.
כי אני מאמין ששני הביטונים יכולים לתת הרבה יותר.
איך חוזרים ליכולת הטובה שלהם זה כבר עניין שלהם פרסנולית ואבוקסיס כמאמן.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב: נסכים שלא להסכים.
אם ימשיך ככה גם אתה לא תוכל להתעלם.
ושוב, נותן לסטטיסטיקה לדבר:
מקום שלישי בליגה בתיקולים מוצלחים (רק לגלזר ולביא יש יותר, כשהוא משחק פחות מגלזר).
מקום שלישי בליגה במאבקי קרקע מוצלחים.
בעשירייה הראשונה בליגה גם במסירות מדויקות ובחילוצי כדור בחצי של היריבה (כשחלק מהשחקנים שם עם משחק יותר. דרך אגב הסתכלתי לפני קצת יותר מחודש, היה ממוקם גבוה יותר אבל בגלל הירידה לאחרונה ירד כמה מקומות).
בשנה שעברה עד הפציעה גם היה מהמובילים בליגה במדדים רבים.

ושוב, אין ספק שבחודש האחרון, אולי קצת יותר, יש ירידה. בעיקר לדעתי בריכוז ובחלק ההתקפי. אבל להגיד שהוא נמצא ב: "תקופה פחות טובה שנמשכת כבר איזה 3 שנים" זאת קיצוניות גדולה מאוד.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אנשים מודדים מגינים אך ורק לפי היכולת ההתקפית, ההגבהות מהאגף והמסירות המדויקות בהתקפה בעוד
שוכחים שהם קודם כל מגינים ותפקידם להגן. מבחינה הגנתית אין שני לו בכלל והוא בליגה אחרת.
נכון שהוא בתקופה פחות טובה התקפית אבל אסור לשכוח שהוא משחק עם נגרים ומעבר לכך שהמסירה
האחרונה מעולם לא היה הצד החזק שלו. הוא יכול ללמד הרבה שחקנים איך עושים הגנה, איך סוגרים אלכסונית,
איך מתנהלים תחת לחץ בהגנה ועוד המון תכונות הגנתיות שהוא היה ונשאר מצוין בהם.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

בהמשך למה שאריק אמר, גם אחרי התקופה הפחות טובה שלו בחודש האחרון, הוא עדין שחקן ההגנה היחידי אצלנו ביחד עם מיגל שמוביל במדדים הגנתיים בליגה (אורן ביטון היחידי משחקני ההגנה שמוביל במדדים התקפיים).

שלח תגובה