בן ביטון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: בן ביטון

שליחה על ידי שיש »

bs war כתב:
03 אוגוסט 2020, 20:43
משה, הציטוטים העלומים שלך לא סותרים את מה שאני אומר.
כל מה שאתה מתאר קרה אחרי שאלונה הטילה את הפצצה של קיצוץ או פיצוץ. כנראה שהשחקנים יכלו להגיב אחרת, אבל כל הבלאגן הזה התחיל מהאולטימטום המטומטם הזה של המלכה שבכלל לא הותיר פתח למשא ומתן.

לא מתפלא שהלכו לעורך דין, ומבחינתי אין בכלל ספק שאלונה באה מהבית עם ההחלטה לפוצץ את העסק.
תאכלס הם שיחקו לידיים שלה בזה שהתנגדו למהלך בצורה כזאת, ככה הרבה יותר קל לצייר את העזיבה כאקט של פגיעה ובלה בלה

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

ForeverRed כתב:
03 אוגוסט 2020, 19:35
כמה רעש על שחקן בינוני וטיפש שרכב על גל ההצלחה של הגלדיאטורים ששיחקו לצידו. כשעזבו ראינו מה הוא שווה, באופי, ביכולת ובכל פרמטר אפשרי.
יאללה נקסט.
נו באמת.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

bs war כתב:
03 אוגוסט 2020, 20:43
משה, הציטוטים העלומים שלך לא סותרים את מה שאני אומר.
כל מה שאתה מתאר קרה אחרי שאלונה הטילה את הפצצה של קיצוץ או פיצוץ. כנראה שהשחקנים יכלו להגיב אחרת, אבל כל הבלאגן הזה התחיל מהאולטימטום המטומטם הזה של המלכה שבכלל לא הותיר פתח למשא ומתן.

לא מתפלא שהלכו לעורך דין, ומבחינתי אין בכלל ספק שאלונה באה מהבית עם ההחלטה לפוצץ את העסק.
זה לא נכון.
הייתה פגישה עם נציגות מורחבת של השחקנים והסוכנים שלהם ונציגים של אותה חברה שאלונה שכרה על מנת לחשב מסלול לגבי השפעות הקורונה על המועדון בעונה הנוכחית ובעונה הבאה והוסבר להם הכל לפרטי פרטים.
לאחר מכן הייתה פגישה נוספת עם נציגות השחקנים כששאר השחקנים מעודכנים טלפונית.
אלונה התחייבה על רשת ביטחון, ונתנה להם הבטחה שאם הקורונה לא תמשך בעונה הבאה הם יחזרו לשכר המקורי.
כבר כתבתי לגבי העובדה של איך בדיוק נציג השחקנים והקפטן הישראלי בן ביטון ענה לה.
לא מצדיק את אלונה, לא עוזבים ככה מפעל חיים בגלל בודדים, אבל היא לא חיפשה מלחמה, ובדיוק בגלל זה לדעתי הגיבה כמו שהגיבה כי לא חשבה שתקבל תשובה כזאת ובצורה כל כך פוגעת, ואז האגו הידוע שלה נכנס לתמונה וכאן נגמר הסיפור.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

izguy83 כתב:
03 אוגוסט 2020, 21:11
נו באמת.
אמיתי לגמרי.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

Sir Alex Ferguson כתב:
03 אוגוסט 2020, 21:27
זה לא נכון.
הייתה פגישה עם נציגות מורחבת של השחקנים והסוכנים שלהם ונציגים של אותה חברה שאלונה שכרה על מנת לחשב מסלול לגבי השפעות הקורונה על המועדון בעונה הנוכחית ובעונה הבאה והוסבר להם הכל לפרטי פרטים.
לאחר מכן הייתה פגישה נוספת עם נציגות השחקנים כששאר השחקנים מעודכנים טלפונית.
אלונה התחייבה על רשת ביטחון, ונתנה להם הבטחה שאם הקורונה לא תמשך בעונה הבאה הם יחזרו לשכר המקורי.
כבר כתבתי לגבי העובדה של איך בדיוק נציג השחקנים והקפטן הישראלי בן ביטון ענה לה.
לא מצדיק את אלונה, לא עוזבים ככה מפעל חיים בגלל בודדים, אבל היא לא חיפשה מלחמה, ובדיוק בגלל זה לדעתי הגיבה כמו שהגיבה כי לא חשבה שתקבל תשובה כזאת ובצורה כל כך פוגעת, ואז האגו הידוע שלה נכנס לתמונה וכאן נגמר הסיפור.
כמו שהיא ידעה להעיף את חיימוב ודודזאדה יכלה להעיף את אותם שחקנים שהכריזו מלחמה כביכול.
אבל היא חיפשה ללכת וכולם מסכימים על כך... היא בעלים לא שחקן אי אםשר למצות אי אפשר להתעייף שתסתכל כמה יעקב שחר בקבוצה שלו.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

לא מתכוון להגן על אלונה, אין לי ספק שאם מובילים את הטבלה היא לא עוזבת.
אין לי ספק שהמחשבות התבשלו אצלה תקופה ושזה היה רק הטריגר.
מאוכזב ממנה יותר מכולם כי לא נוטשים ככה ״מפעל חיים״.
מצד שני, לא מתכוון להוריד אפילו קצת מהביקורת שלי כלפי שני שחקנים כפוי טובה (במיוחד בן ביטון) שפגעו במועדון ובאוהדים בתקופת משבר בלי שיעניין אותם אפילו לרגע ההשלכות ושכבר אז הדבר היחידי שעניין אותם זאת הקבוצה הבאה שלהם בלי שום מחשבה על הפגיעה במועדון (וזה בזמן שהם נציגי השחקנים והשתמשו בזה לטובתם האישית).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

בן ביטון זו הבעיה הרציניצ והעיקרית כולנו יודעים.
הוא הוליך שחקנים שולל הוא גרם גם לויטור להתנהג כמו איזה בן זונה גדול נגד אלונה, בן שהר עשה פרסה מהר מאוד שהבין את המצב וידע את כל התמונה שהוסתרה ממנו.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Sir Alex Ferguson כתב:
03 אוגוסט 2020, 22:17
לא מתכוון להגן על אלונה, אין לי ספק שאם מובילים את הטבלה היא לא עוזבת.
אין לי ספק שהמחשבות התבשלו אצלה תקופה ושזה היה רק הטריגר.
מאוכזב ממנה יותר מכולם כי לא נוטשים ככה ״מפעל חיים״.
מצד שני, לא מתכוון להוריד אפילו קצת מהביקורת שלי כלפי שני שחקנים כפוי טובה (במיוחד בן ביטון) שפגעו במועדון ובאוהדים בתקופת משבר בלי שיעניין אותם אפילו לרגע ההשלכות ושכבר אז הדבר היחידי שעניין אותם זאת הקבוצה הבאה שלהם בלי שום מחשבה על הפגיעה במועדון (וזה בזמן שהם נציגי השחקנים והשתמשו בזה לטובתם האישית).
הנאיביות הזאת שבה התנהגה אלונה אותי באופן אישי מאוד מחשידה ומסמנת את האשה כאחת כזאת שרק רצתה לקבל את הטריגר הקטן הזה ללכת.
בוא.. גם היא וגם אנחנו יודעים מה זה שחקנים,שים לב שאני נמנע מבכלל להתייחס לאנשים הללו כי אני לא נופל מהכסא שהם מנסים לדאוג לעצמם,שחקני כדורגל ברובם הגדול הם כאלה ואני גם יכול להבין אותם לפעמים,לא שאני מצדיק חלילה את דבריו של ביטון אבל מי שמופתע מהם הוא סופר נאיבי.
לאלונה ברקת היו מגוון אפשרויות רחב להגיע להסכמות עם השחקנים והיא פישלה.
הדבר היחיד שהיה צריך לעמוד לנגד עיניה זה האוהדים ולא אותם שחקנים כפויי טובה וזה לא קרה כי היא התנהגה כמו אשת עסקים ולא כמו פילנטרופית שהיא מתארת את עצמה.
ולכן אני מציע לא לערבב ולא לתת לה את התענוג הזה שאומר שהיא עזבה בגלל בן או וואט אבר.
היא עזבה כי היא חיפשה לעזוב וכן בן ביטון זה פח בדיוק כמו כל הישראליים שבאו לפה במהלך השנתיים האחרונות וזכו לחוזי עתק שלא בצדק,הדבר האחרון שמעניין אותם זאת הקבוצה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום זקן כתב:
04 אוגוסט 2020, 08:09
הנאיביות הזאת שבה התנהגה אלונה אותי באופן אישי מאוד מחשידה ומסמנת את האשה כאחת כזאת שרק רצתה לקבל את הטריגר הקטן הזה ללכת.
בוא.. גם היא וגם אנחנו יודעים מה זה שחקנים,שים לב שאני נמנע מבכלל להתייחס לאנשים הללו כי אני לא נופל מהכסא שהם מנסים לדאוג לעצמם,שחקני כדורגל ברובם הגדול הם כאלה ואני גם יכול להבין אותם לפעמים,לא שאני מצדיק חלילה את דבריו של ביטון אבל מי שמופתע מהם הוא סופר נאיבי.
לאלונה ברקת היו מגוון אפשרויות רחב להגיע להסכמות עם השחקנים והיא פישלה.
הדבר היחיד שהיה צריך לעמוד לנגד עיניה זה האוהדים ולא אותם שחקנים כפויי טובה וזה לא קרה כי היא התנהגה כמו אשת עסקים ולא כמו פילנטרופית שהיא מתארת את עצמה.
ולכן אני מציע לא לערבב ולא לתת לה את התענוג הזה שאומר שהיא עזבה בגלל בן או וואט אבר.
היא עזבה כי היא חיפשה לעזוב וכן בן ביטון זה פח בדיוק כמו כל הישראליים שבאו לפה במהלך השנתיים האחרונות וזכו לחוזי עתק שלא בצדק,הדבר האחרון שמעניין אותם זאת הקבוצה.
אלונה ירקה לקהל בפנים
בן ביטון ירק לקהל בפנים

אני לא רואה איך הדברים סותרים

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

שימו רגע את האמירות הבזויות של בן ביטון בצד, שאלתי היא, למה שחקן שנלחם על הפרנסה שלו ועל העתיד של הילדים שלו, נתפס באופן אוטומטי כאיש הרע בסיפור?

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

xboy כתב:
04 אוגוסט 2020, 09:08
שימו רגע את האמירות הבזויות של בן ביטון בצד, שאלתי היא, למה שחקן שנלחם על הפרנסה שלו ועל העתיד של הילדים שלו, נתפס באופן אוטומטי כאיש הרע בסיפור?
זה לא נקרא להילחם על הפרנסה, זה נקרא לירוק בפרצוף למי שעשה אותך אדם עשיר מאוד ובמשך שנים שילם לך סכומים חסרי כל פרופורציה.
להילחם על הפרנסה זה לגיטימי לחלוטין, יש דרך לעשות את זה, יש לא מעט שחקנים שעדיין לא קיצצו (קבהא למשל) שלא יורקים בפרצוף של מי שמשלם להם, אלא מנהלים מו"מ בדרך מכובדת...

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

dor69 כתב:
04 אוגוסט 2020, 08:42
אלונה ירקה לקהל בפנים
בן ביטון ירק לקהל בפנים

אני לא רואה איך הדברים סותרים
אז זהו שבן ביטון לא ירק לי בפנים כי אני לא מצפה ממנו ומשום שחקן אחר לכלום.
הם באים מעבירים כאן את הזמן מקבלים משכורות שמנות וברגע שמתאים להם קמים והולכים.
מאלונה כן ציפיתי להתנהלות אחרת.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום זקן כתב:
04 אוגוסט 2020, 10:16
אז זהו שבן ביטון לא ירק לי בפנים כי אני לא מצפה ממנו ומשום שחקן אחר לכלום.
הם באים מעבירים כאן את הזמן מקבלים משכורות שמנות וברגע שמתאים להם קמים והולכים.
מאלונה כן ציפיתי להתנהלות אחרת.
ללכת למו״מ זה לגיטימי, אני לא מצפה ממנו להתנדב לצנחנים.... כן ציפיתי לכבוד מינימלי לקהל
הזלזול הזה הוא יריקה בפרצוף

שלח תגובה