ספרטה פראג - דילים, מעקב, ציטוטים וכו...

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

Re: ספרטה פראג - דילים, מעקב, ציטוטים וכו...

שליחה על ידי אריק »

oranu כתב:
החבר'ה טוענים פה שאין מכירה בשפע עדיין (מוזר כי הייתה אמורה להיות כבר), יש לך מישהו שהיה וקנה כבר גדי?
דיברתי עם שפע אין עדיין

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

oranu כתב:וואו חברים כמה באלאגאן עשיתם בואו נעשה סדר -
מקרה שריף לא יחזור על עצמו.

כל אוהד שיסגור טיסה זכאי לרכישת כרטיס על בסיס כל הקודם זוכה, בין אם זה דרך סוכנות ובין אם זה עצמאית.

במידה ורכשתם דרך סוכנות הם עושים את העבודה בשבילכם וקונים ישירות מהמועדון.

במידה ורכשתם עצמאית אחריותכם ללכת לשפע לרכוש, שוב על בסיס כל הקודם זוכה.

אין דבר כזה שאין מכירה למשחק מול פראג, אתמול זה נסגר בשיחה אישית שלי עם נציגי המועדון.

אם עדיין לא נפתחה מכירה זה כנראה בגלל עיקובים בשפע או משהו בסגנון.

מתחייב שהמכירה תתקיים כבר היום או מחר ובמקביל למכירה לסוכנויות.

אגב לאחר בדיקה של המועדון רק 650 איש סגרו טיסות דרך סוכנויות ויש 900 כרטיסים ליציע אוהדים מאחורי השער פלוס 200 ליציע לאורך המגרש, ככה שאין בעיה של ביקוש כרגע, מי שירצה לרכוש בזמן יוכל לעשות זאת.

שוב אומר, רכישה רק בהצגת כרטיס טיסה, על בסיס כל הקודם זוכה, אם המכירה לא נפתחת עד מחר בבוקר אתם מוזמנים לעדכן ואני אטפל, זה אמור לקרות כבר היום לא מאמין שזה יהיה מאוחר יותר ממחר בבוקר.

תהיו רגועים חברים, אנחנו בשליטה, דואגים לכולם וכל אוהד שווה לאחר לא משנה איך הוא סגר טיסה דרך סוכנות או דרך האינטרנט עצמאית, בשביל זה אנחנו פה.
תודה, נעדכן.

סמל אישי של משתמש
matanred

שליחה על ידי matanred »

בשפע אמרו שמדובר בפרסום שגוי ושצריך להתעדכן בפייסבוק

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אוקיי תודה, מטפל.

סמל אישי של משתמש
meshaly

שליחה על ידי meshaly »

זה שי ! כתב:סגרנו 8 חברים ועוד 3 נספחים
יצא הדיל מחמישי עד ראשון טיסה עם עצירה בוינה של 40 דקות ושידרגנו מלון 1800 שקל
זה שי !
אני וחמי מעוניינית באותו הדיל. איפה סגרת דיל כזה ? אשמח לקבל פרטים בבקשה

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אוקיי סדר בדברים -
אין מכירה כי עדיין אין כרטיסים.

עוד שעה תצא הודעה שמתבצעת הרשמה לרכישת כרטיס על בסיס הצגת כרטיס טיסה בשפע, ידיעתכם.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

oranu כתב:אוקיי סדר בדברים -

עוד שעה תצא הודעה שמתבצעת הרשמה לרכישת כרטיס על בסיס הצגת כרטיס טיסה בשפע, ידיעתכם.
תודה על העדכון והזמינות.
בנוגע לתגובה הקודמת שלך, עדיין נותנים קדימות לסוכנויות.
אי אפשר להגיד שמי שהזמין עצמאית יקנה בשיטת "כל הקודם זוכה" בזמן שמי שהזמין דרך סוכנות בעצם כבר זכה.
שוב, אוהד שקנה עצמאית לא נחות מזה שהזמין בסוכנות. אין שום סיבה בעולם שהמועדון יעביר את אותם 650
לסוכנויות ואז ימכור את היתר בשיטת כל הקודם זוכה, זאת הפלייה חד משמעית.
אין תלונה אליך, אתה פשוט היחיד מבחינתי שנמצא בקשר עם המועדון מטעם האוהדים.
מקווה שלא יהיה אף אוהד שיהיה בחו"ל וישאר בחוץ.

סמל אישי של משתמש
tamirkal

שליחה על ידי tamirkal »

oranu כתב:אוקיי סדר בדברים -

אולי לא הבנתי נכון אבל זה נראה כאילו יש עדיפות למי שקנה חבילה דרך חברת נסיעות כלשהיא על פני מי שסגר עצמאית טיסה ומלון.
שלא יובן לא נכון אני ממש לא בא בטענות בדברים שלי אלייך אישית להפך תבורך על המידע שאתה משתף פה והדאגה שלך לקהל הרחב כלפי המועדון!!!

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

חברים קודם כל הכל בסדר זה התפקיד שלי ובשביל זה אני פה.

אין קדימות לסוכנויות, אתם צריכים להבין שהרוב הגדול רוכש בסוכנויות ומטרת המועדון היא שהכרטיסים יגיעו לאוהדים.

בגלל שראו שיש ביקוש גדול ולא ידעו על כך עצרו את כל המכירה לסוכנויות ופתחו הרשמה באופן מידי לטובת הרוכשים עצמאית.

אף אחד לא העדיף אוהד שסגר בסוכנות מול אוהד שסוגר עצמאית, דווקא בגלל מקרה שריף המועדון התחייב למכור כרטיס לכל סוכנות שמציעה דיל לאוהדי באר שבע ולא כמו שפורסם בזמנו בהודעה שמובטח רק למי שסוגר דרך המועדון.

במקרה של עצמאיים אין למועדון שליטה על סנכרון וכמות ולכן עצרו מכירה ופתחו הרשמה, מול הסוכנויות יותר קל להסתנכרן כי הכל מרוכז.

עכשיו אתם חייבים להבין שיש גם אחריות אישית למי שסוגר עצמאית, לברר עם המועדון לדבר איך משיגים כרטיס ולא ישר לסגור ולהגיד הכל בסדר נסתדר, אלא באותו רגע גם לדאוג לזה שבמועדון ידעו כמה אנשים סגרו טיסה עצמאית ושיוכלו להיערך לכמות הכרטיסים בהתאם.

זאת פעם ראשונה בהיסטוריה שיש מצב שיהיה יותר ביקוש לכרטיסים מההקצאה הקיימת למשחק של הפועל באר שבע בחול.

המועדון וגם האוהדים לראשונה מתמודדים עם סיטואציה כזאת ולכן גם המועדון למד ועצר מכירה ופתח הרשמה וגם האוהדים שהפעם סמכו על זה שיהיה כרטיס להבא ידאגו לשריין עצמם באותו רגע שסגרו טיסה מול המועדון/שפע.

ותהיו רגועים יש מספיק כרטיסים, כל מי שסגר עצמאית וירשם בימים הקרובים יהיה לו כרטיס, אלא אם כן יש יותר מ 500 כאלה ואין.
נערך לאחרונה על ידי oranu ב 01 ספטמבר 2016, 11:19, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

oranu כתב:וואו חברים כמה באלאגאן עשיתם בואו נעשה סדר -
מקרה שריף לא יחזור על עצמו.

כל אוהד שיסגור טיסה זכאי לרכישת כרטיס על בסיס כל הקודם זוכה, בין אם זה דרך סוכנות ובין אם זה עצמאית.

במידה ורכשתם דרך סוכנות הם עושים את העבודה בשבילכם וקונים ישירות מהמועדון.

במידה ורכשתם עצמאית אחריותכם ללכת לשפע לרכוש, שוב על בסיס כל הקודם זוכה.

אין דבר כזה שאין מכירה למשחק מול פראג, אתמול זה נסגר בשיחה אישית שלי עם נציגי המועדון.

אם עדיין לא נפתחה מכירה זה כנראה בגלל עיקובים בשפע או משהו בסגנון.

מתחייב שהמכירה תתקיים כבר היום או מחר ובמקביל למכירה לסוכנויות.

אגב לאחר בדיקה של המועדון רק 650 איש סגרו טיסות דרך סוכנויות ויש 900 כרטיסים ליציע אוהדים מאחורי השער פלוס 200 ליציע לאורך המגרש, ככה שאין בעיה של ביקוש כרגע, מי שירצה לרכוש בזמן יוכל לעשות זאת.

שוב אומר, רכישה רק בהצגת כרטיס טיסה, על בסיס כל הקודם זוכה, אם המכירה לא נפתחת עד מחר בבוקר אתם מוזמנים לעדכן ואני אטפל, זה אמור לקרות כבר היום לא מאמין שזה יהיה מאוחר יותר ממחר בבוקר.

תהיו רגועים חברים, אנחנו בשליטה, דואגים לכולם וכל אוהד שווה לאחר לא משנה איך הוא סגר טיסה דרך סוכנות או דרך האינטרנט עצמאית, בשביל זה אנחנו פה.
מספר הערות/שאלות:

1. לא מובן לי כיצד אתה מסיק שאין בעיית כרטיסים. אתה אולי יודע כמה נרשמו דרך סוכנות נסיעות וכמה כרטיסים מוקצים לנו אבל אתה לא יודע את כמות האוהדים שסגרו עצמאית
2. כמו שאריק כתב, לא מובן לי למה לסוכנות מגיע לקבל הקצאת כרטיסים לפני שנעשת בדיקה כמה אוהדים מתכוונים לנסוע. אין ק שמדובר בהפליה. זה בדיוק כמו שהמועדון רצת לעשות נגד שריף אבל אז הארגון, ובצדק, הוציא הודעת תגובה חריפה. במקרה הזה לא נשמעה שום תגובה עד כה.
3. האם לדעתך מגיע לאוהד שרכש דרך סוכנות קדימות על אוהד שרכש עצמאית? במידה והתשובה שלילית הרי ברור שכל התהליך פה לא תקין
4. הייתי מצפה מהארגון לפנות למועדון ולדאוג לכך שאף כרטיס לא יועבר לשום סוכנות נסיעות לפני שתתבצע בדיקה כמה אוהדים מתכוונים להגיע. האם אתם מתכוונים לבצע זאת?
5. עד כה מועדון הפועל באר שבע לא נוהג בשקיפות במקרה הזה וחבל על כך. אני חושב שכדאי שהוא יוציא הודעת הבהרה שבה הוא יחשוף את כמות הכרטיסים וכיצד הולכת להתבצע המכירה
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

מתרגש. טירוף כרטיסים למשחק באירופה.!

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

ערן כתב:
מספר הערות/שאלות:

1. לא מובן לי כיצד אתה מסיק שאין בעיית כרטיסים. אתה אולי יודע כמה נרשמו דרך סוכנות נסיעות וכמה כרטיסים מוקצים לנו אבל אתה לא יודע את כמות האוהדים שסגרו עצמאית
2. כמו שאריק כתב, לא מובן לי למה לסוכנות מגיע לקבל הקצאת כרטיסים לפני שנעשת בדיקה כמה אוהדים מתכוונים לנסוע. אין ק שמדובר בהפליה. זה בדיוק כמו שהמועדון רצת לעשות נגד שריף אבל אז הארגון, ובצדק, הוציא הודעת תגובה חריפה. במקרה הזה לא נשמעה שום תגובה עד כה.
3. האם לדעתך מגיע לאוהד שרכש דרך סוכנות קדימות על אוהד שרכש עצמאית? במידה והתשובה שלילית הרי ברור שכל התהליך פה לא תקין
4. הייתי מצפה מהארגון לפנות למועדון ולדאוג לכך שאף כרטיס לא יועבר לשום סוכנות נסיעות לפני שתתבצע בדיקה כמה אוהדים מתכוונים להגיע. האם אתם מתכוונים לבצע זאת?
5. עד כה מועדון הפועל באר שבע לא נוהג בשקיפות במקרה הזה וחבל על כך. אני חושב שכדאי שהוא יוציא הודעת הבהרה שבה הוא יחשוף את כמות הכרטיסים וכיצד הולכת להתבצע המכירה
תקרא את התגובה האחרונה שלי ותנסה להבין.

אם אתה חושב שיש פה עדיפות אתה טועה המטרה היא למכור לאןהדי הפועל באר שבע לא משנה איך הם סוגרים.

אלה שסוגרים דרך סוכנות - באה הסוכנות ואומרת להפועל x אנשים קנו דרכי חבילה והפועל יודעת להתמודד עם הכמות.

אלה שסוגרים עצמאית לא מעדכנים אף אחד ולא מסתנכרנים עם אף אחד, כיצד המועדון יכול להתמודד?

בדיוק בשביל זה נעצרה מכירה ופתחו הרשמה לאנשים שסגרו עצמאית.

ואני לא יודע כמה סגרו עצמאית וגם אתה לא, אבל כנראה שלא סגרו 500 כאלה, ואם כן סגרו יותר מ 500 כאלה (מה שלא סביר) אז יעשו הגרלה כמו תמיד לא משנה אם זה סוכנות או עצמאית.

ובכל זאת, אחריות אישית למי שסוגר עצמאית - תעדכנו תדברו תבררו, לא לסגור וגמרנו.

שוב ממליץ לקרוא את התגובה האחרונה שלי בנושא, ואני די מיציתי את הדיון הסברתי בדיוק מה הולך להיות והסברתי את המניעים של המועדון, אין שום קשר בין מקרה שריף שבו המועדון הציג את זה שרק מי שסןגר כרטיס דרכו זכאי לכרטיס לבין המצב כיום שלא משנה איך אתה סוגר מועדון, סוכנות, עצמאית יש לך זכאות לרכוש כרטיס כמו כולם, מבקשים את המינימום, תעדכן.

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

oranu כתב:
תקרא את התגובה האחרונה שלי ותנסה להבין.

אם אתה חושב שיש פה עדיפות אתה טועה המטרה היא למכור לאןהדי הפועל באר שבע לא משנה איך הם סוגרים.

אלה שסוגרים דרך סוכנות - באה הסוכנות ואומרת להפועל x אנשים קנו דרכי חבילה והפועל יודעת להתמודד עם הכמות.

אלה שסוגרים עצמאית לא מעדכנים אף אחד ולא מסתנכרנים עם אף אחד, כיצד המועדון יכול להתמודד?

בדיוק בשביל זה נעצרה מכירה ופתחו הרשמה לאנשים שסגרו עצמאית.

ואני לא יודע כמה סגרו עצמאית וגם אתה לא, אבל כנראה שלא סגרו 500 כאלה, ואם כן סגרו יותר מ 500 כאלה (מה שלא סביר) אז יעשו הגרלה כמו תמיד לא משנה אם זה סוכנות או עצמאית.

ובכל זאת, אחריות אישית למי שסוגר עצמאית - תעדכנו תדברו תבררו, לא לסגור וגמרנו.

שוב ממליץ לקרוא את התגובה האחרונה שלי בנושא, ואני די מיציתי את הדיון הסברתי בדיוק מה הולך להיות והסברתי את המניעים של המועדון, אין שום קשר בין מקרה שריף שבו המועדון הציג את זה שרק מי שסןגר כרטיס דרכו זכאי לכרטיס לבין המצב כיום שלא משנה איך אתה סוגר מועדון, סוכנות, עצמאית יש לך זכאות לרכוש כרטיס כמו כולם, מבקשים את המינימום, תעדכן.
האם המועדון הוציא הודעה וביקש לעדכן אותו?
אני אישית כתבתי אתמול הודעה לדף הפייסבוק של המועדון אבל אני עדיין ממתין לתשובה.
נערך לאחרונה על ידי ערן ב 01 ספטמבר 2016, 11:34, נערך פעם 1 בסך הכל.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

oranu כתב:

.
שמח שזה מה שנסגר עם המועדון. שאם יהיה ביקוש גדול גם הסוכנויות ייכנסו להגרלה, זה בדיוק מה שרצינו

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

ערן כתב:
נא המועדון הוציא הודעה וביקש לעדכן אותו?
אני אישית כתבתי אתמול הודעה לדף הפייסבוק של המועדון אבל אני עדיין ממתין לתשובה.
במקרה כזה יהיה לך כרטיס וזכאות אין סיבה שלא.

שוב חברים, לא תהיה הגרלה יש מספיק כרטיסים פשוט תירשמו אצל שפע והכל בסדר, עליי.

אם יהיה אוהד שנרשם בימים הקרובים ויתקע מחוץ לאצטדיון אני מביא לו את הכרטיס שלי ורואה בפאב בחוץ, מילה.

שלח תגובה