מרוואן קבהא

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

Re: מרוואן קבהא

שליחה על ידי shovalb9 »

dor69 כתב:
08 אוגוסט 2020, 21:42
קיצץ 40%, כבר לא אוברפייד יותר. הוא צריך להיות בלם לדעתי, אין לו מה לחפש בקישור
הוא לא מספיק מהיר, חזק או עם משחק ראש (מוזמן לעיין בשרשור) או אחראי כדי להיות בלם, אבל העבודה הקשה שלו לצערי מקנה לו מקום בקישור הפותח.

זה שהוחלף במחצית שבה כולם היו חושך לא אומר שנתן משחק חלש. היה סביר כמו כולם, וזה לא תקופה רעה שלו. בגביע גם היה מצוין.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

shovalb9 כתב:
08 אוגוסט 2020, 22:05
הוא לא מספיק מהיר, חזק או עם משחק ראש (מוזמן לעיין בשרשור) או אחראי כדי להיות בלם, אבל העבודה הקשה שלו לצערי מקנה לו מקום בקישור הפותח.

זה שהוחלף במחצית שבה כולם היו חושך לא אומר שנתן משחק חלש. היה סביר כמו כולם, וזה לא תקופה רעה שלו. בגביע גם היה מצוין.
הקישור עושה לו רע ונותן לו פתח לצאת קדימה יותר ממה שהיא צריך ויכול. כבלם עשה כמעט תמיד עבודה טובה.
אני לא מאלה שטוענים שהוא לא צריך להיות פה. כשחקן סגל הוא נכס, בטח במצב הכלכלי שלנו

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

אני בטוח שאם מישהו מעיר אותו באוטובוס הוא בטוח שהוא בדרך למשחק עדיין.... ישן כל המשחק

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

2 בעיות מרכזיות איתו:
1. החמורה מכולם, והיא לא שלו אגב - משחקים איתו כ6, זה פשוט בלתי נסבל.
2. הוא שחקן מאוד בינוני עם תקרה מאוד ברורה. הוא יושב על משבצת בה יש הרבה בשר בסגל, עם שלושה ישראלים, קלטינס, מדמון ויוספי, שלטעמי התקרה שלהם גבוהה יותר.

לכן הצורך בו, גם בשכר מקוצץ, הוא לא בשמיים נאמר זאת כך.

סמל אישי של משתמש
שי דנין
Title: השתגעתי בגללה

שליחה על ידי שי דנין »

yossi כתב:
08 אוגוסט 2020, 23:04
2 בעיות מרכזיות איתו:
2. הוא שחקן מאוד בינוני עם תקרה מאוד ברורה. הוא יושב על משבצת בה יש הרבה בשר בסגל, עם שלושה ישראלים, קלטינס, מדמון ויוספי, שלטעמי התקרה שלהם גבוהה יותר.

יש לו בעיה במשחק ההתקפה ובעיקר בפעולה האחרונה כך שבתור בלם הוא לדעתי יפציץ

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

שי דנין כתב:
08 אוגוסט 2020, 23:11
יש לו בעיה במשחק ההתקפה ובעיקר בפעולה האחרונה כך שבתור בלם הוא לדעתי יפציץ
אין לו מה למכור בהגנה.
הוא חסר אחריות במיקום ולא מפסיק לדרבל בעוד יותר חוסר אחריות, אין לו מושג איך משחררים כדור מהר.
אישית לא אוהב שחקנים כאלה בחלק האחורי.

סמל אישי של משתמש
שי דנין
Title: השתגעתי בגללה

שליחה על ידי שי דנין »

yossi כתב:
08 אוגוסט 2020, 23:16
אין לו מה למכור בהגנה.
הוא חסר אחריות במיקום ולא מפסיק לדרבל בעוד יותר חוסר אחריות, אין לו מושג איך משחררים כדור מהר.
נו לכן כתור בלם הוא לא עושה דריבלים וזה לא נזק אם הוא לא משחרר מהר ובחלק ההגנתי ראינו שיש לו מה למכור כתור בלם.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

yossi כתב:
אין לו מה למכור בהגנה.
yossi כתב:
2 בעיות מרכזיות איתו:
יוסי מסכים מאוד שהוא לא בלם. הוא פלסטר לא יציב שם.
לא מסכים בכלל שהעמדה מלאה בבשר, כשכולם לא שווים הרכב והוא היחידי מהקישור שעוד בסדר שהוא פותח. אין מה לעשות, בבש של היום הוא שווה הרכב וצריך לידו עוד קשר אחורי.
אני חושב שאבוקסיס יחפש לשחרר את סבג/קלטינס/ספורי(ואז יוספי ישוחרר יותר לאגף) במקרה הזה כדי שהסגל ישאר בריא מבחינת רוטציה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

איזה שווה הרכב ואיזה נעליים.
צאו מההזיה.
תתעוררו.
לא כבלם, לא כ6, לא 8 ולא 728.
"בחוץ, רק בחוץ"(ברי)

ואם לודוגורץ עדיין בטריפ על וירגיל ביטון
דוחף להם גם אותו על הדרך בחינם פלוס משלם להם חצי מהשכר שלו כהצעה התחלתית

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

shovalb9 כתב:
09 אוגוסט 2020, 00:04
יוסי מסכים מאוד שהוא לא בלם. הוא פלסטר לא יציב שם.
לא מסכים בכלל שהעמדה מלאה בבשר, כשכולם לא שווים הרכב והוא היחידי מהקישור שעוד בסדר שהוא פותח. אין מה לעשות, בבש של היום הוא שווה הרכב וצריך לידו עוד קשר אחורי.
אני חושב שאבוקסיס יחפש לשחרר את סבג/קלטינס/ספורי(ואז יוספי ישוחרר יותר לאגף) במקרה הזה כדי שהסגל ישאר בריא מבחינת רוטציה.
אדגיש שוב שבמילה 'בשר' אני מכוון לכך שיש שם לא מעט אופציות. הם לא איכותיות נכון להיום בבוקר, אבל אופציות יש.
להבדיל מה6 למשל שהיו מיותמת לחלוטין.

מבין אותם אופציות קבהא הוא אולי הכי טוב היום בבוקר (נניח, אני בספק), אך אני חושב שמבין הרביעייה (הוא, קלטינס, יוספי ומדמון) התקרה שלו היא הנמוכה ביותר.
לכן גם אם זה פוגע בי, מעדיף להריץ שחקן שמחר יתן לי שם יותר.

שוב, זה לא שאנחנו רצים לאליפות או משהו. המקום הריאלי של הקבוצה זהו בעונה בה הכל מתחבר הוא 3, בה הכל מתחרבש הוא גירוד פליאוף עליון ו5-6.
אולי האליפויות עיוורו אותי מעט, אבל לפתח בסיס טוב לקבוצה כרגע מעניין אותי יותר ממקום 3.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

מסכים שנתן משחק לא טוב אתמול. אל תמהרו לשפוט אותו, הבורים במרכז, המערך בו פתחנו, והעובדה ששיחק לצד נאור סבג הנעלם, שאין לו נוכחות במגרש, גרמה לכך שבאמצע היה פרוץ מאוד. קשה מאוד לשפוט אותו במצב העניינים שראינו. חושב שאם היה פותח לצד מדמון(אפילו במערך ה3 בלמים) היה נראה הרבה יותר טוב.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

yakar כתב:
09 אוגוסט 2020, 09:34
מסכים שנתן משחק לא טוב אתמול. אל תמהרו לשפוט אותו, הבורים במרכז, המערך בו פתחנו, והעובדה ששיחק לצד נאור סבג הנעלם, שאין לו נוכחות במגרש, גרמה לכך שבאמצע היה פרוץ מאוד. קשה מאוד לשפוט אותו במצב העניינים שראינו. חושב שאם היה פותח לצד מדמון(אפילו במערך ה3 בלמים) היה נראה הרבה יותר טוב.
מאז שהוא הגיע לפני שנתיים וחצי אני יכול לספור את כמות המשחקים הטובים שלו על יד אחת. הוא צריך להיות בספסל על תקן וובה בראון כזה שמעלים כשאין ברירה וצריך מישהו שילחם (וגם בזה הוא לוקה... בקושי נלחם)
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

אסי, דגים כתב:
09 אוגוסט 2020, 09:38
מאז שהוא הגיע לפני שנתיים וחצי אני יכול לספור את כמות המשחקים הטובים שלו על יד אחת. הוא צריך להיות בספסל על תקן וובה בראון כזה שמעלים כשאין ברירה וצריך מישהו שילחם (וגם בזה הוא לוקה... בקושי נלחם)
ואני דווקא יכול לספור הרבה יותר. נכון שיש לו בעיה טכנית\שכלית בפעולה האחרונה, מה שגורם להרבה תסכול, אבל הוא נתן הרבה משחקים טובים מאוד, ואתם שוכחים את זה מהר מאוד. ועם כל הכבוד, אי אפשר להוריד ממנו את יכולת הלחימה. רץ ללא הפסקה.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

yakar כתב:
09 אוגוסט 2020, 10:31
ואני דווקא יכול לספור הרבה יותר. נכון שיש לו בעיה טכנית\שכלית בפעולה האחרונה, מה שגורם להרבה תסכול, אבל הוא נתן הרבה משחקים טובים מאוד, ואתם שוכחים את זה מהר מאוד. ועם כל הכבוד, אי אפשר להוריד ממנו את יכולת הלחימה. רץ ללא הפסקה.
מסכים שיש לו בעיה שכלית. אחי, הוא שנות אור מריקן, פרץ וגלזר. ראינו את זה כבר שנתיים וחצי אצלו, זה לא ישתנה. כל משחק נגד מכבי הם ישבו עלינו 90 דקות כל עוד הנגרים האלה מחזיקים לנו את הקישור
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

קבהא הוא שחקן בינוני ותמיד היה ככה. המניות של עלו בתקופה שהיינו חלשים מאוד מקצועית, אבל זה מתאים מאוד לאימרה - "באין ציפור שיר גם עורב ייחשב לזמיר".
בשכר הקודם שלו זה אפילו בלט יותר, אבל בשכר הנוכחי שלו, כשחקן סגל רחב, עוד אפשר לקבל את הנוכחות שלו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה