מרוואן קבהא

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

Re: מרוואן קבהא

שליחה על ידי hb7 »

אם ניגמר לו החוזה אז אין בעיה,אם נשאר לו שנה ובתמורה לקיצוץ יאריכו לו חוזה אז גם אין בעיה,אם רק מבקשים לקצץ אז שילכו לחפש ובינתיים שומעים רק פערים עם זה ופערים עם ההוא

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

אז עכשיו תוקפים את המועדון על פערים עם כל שחקן אבל עדיין באותה נשימה תוקפים אותם על הטמטום בלשלם כל כך הרבה לשחקנים שלא מגיע להם?
רק אני רואה כאן סתירה? זה לא נקרא למידה מטעויות?

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

red guy כתב:
06 יוני 2021, 16:09
אז עכשיו תוקפים את המועדון על פערים עם כל שחקן אבל עדיין באותה נשימה תוקפים אותם על הטמטום בלשלם כל כך הרבה לשחקנים שלא מגיע להם?
רק אני רואה כאן סתירה? זה לא נקרא למידה מטעויות?
לא, תוקפים על הדרך שזה נעשה... צריך לכבד שחקנים שמכבדים את המועדון

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

MikiRed כתב:
06 יוני 2021, 19:09
+1

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

MikiRed כתב:
06 יוני 2021, 19:09
איזו דרך?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

מה כבר עשו? ביקשו ממנו לקצץ ולהאריך חוזה בעוד עונה ? איכס

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

שיש כתב:
06 יוני 2021, 20:20
מה כבר עשו? ביקשו ממנו לקצץ ולהאריך חוזה בעוד עונה ? איכס
אשכרה.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

אין דבר פסול בלהציע לשחקנים קיצוץ, זה לא שניתן להם אולטימטום של קיצוץ או חל"ת. היום רק לישראלים בכירים הייתי נותן שכר 300k ולזרים, קלטינס וקבהא עם כל הכבוד אליהם לא שווים את השכר המטורף הזה, היום אבו פאני שהוא שחקן מרכזי בחיפה דורש שדרוג ל-300k. (האמת שיצא חוצפן, רק לפני חודש קיבל שדרוג ל-220k)

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

אתם מציירים את ההצעה הזאת כאילו הצעה לקיצוץ זאת הצעה סטנדרטית, לא יודע אם זה כי זה מתיישב לכם עם הדעה שלכם על קבהא אבל סטנדרטי זה לא.
הסיבה היחידה שאי פעם שמעתי שבגינה ביקשו משחקן לקצץ, ולא משנה אם זה על חוזה חדש או קיים, היא בגלל קריסה כלכלית של מועדון.

מסכים שהוא לא שווה 300k בעונה, אבל להציע קיצוץ זאת הצעה חריגה מאוד, ובגלל החריגות שלה היא לא מכבדת.

זה כמו ששחקן נעלב כשמוציאים אותו בדקה 30. גם אם יש לזה הצדקה מקצועית, בגלל שזה קורה לעיתים רחוקות מאוד זה אקט לא מכבד.
עכשיו תחליפו את ה"לצאת בדקה 30 במשחק ספציפי" ב"לקצץ חצי מהמשכורת למשך עונה", ואת ה"קורה לעיתים רחוקות" ב"לא קורה בכלל".
כל עוד מהלך כזה יהיה יוצא דופן, הוא ימשיך להיות גם לא מכבד, עד שהרבה ינהגו כמו אלונה וזה יהפוך להיות מקובל. אבל כרגע זה מאוד לא מקובל ולכן גם מעליב.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

במקצוע בו אתה נמדד באופן תמידי אתה חייב להצדיק את המשכורת שלך. לא תהיה טוב, לא תקבל.
זה נכון גם לחברות מחוץ לכדורגל, שם אנשים שהם אוברפייד פשוט מפוטרים.
המועדון לא יכול יותר להרשות לעצמו להחזיק שחקנים בינוניים על משכורות של כוכבים כמו קבהא וטאהה.
רוצים להישאר? תקצצו. לא רוצים? תחפשו לכם מקום אחר.
לא מבין מה הבעיה.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

ForeverRed כתב:
07 יוני 2021, 00:20
במקצוע בו אתה נמדד באופן תמידי אתה חייב להצדיק את המשכורת שלך. לא תהיה טוב, לא תקבל.
זה נכון גם לחברות מחוץ לכדורגל, שם אנשים שהם אוברפייד פשוט מפוטרים.
המועדון לא יכול יותר להרשות לעצמו להחזיק שחקנים בינוניים על משכורות של כוכבים כמו קבהא וטאהה.
רוצים להישאר? תקצצו. לא רוצים? תחפשו לכם מקום אחר.
לא מבין מה הבעיה.
זה העניין, לא מדובר על פיטורין/שחרור/אי הארכת חוזה, אלה דברים שקורים כל הזמן.
המשחק הוא בדיוק מה שתיארת, תצדיק את המשכורת שלך ותקבל אותה, לא תצדיק אז לא תמשיך איתנו. אין תמשיך איתנו בפחות, זה לא בפורמט.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Noam98 כתב:
07 יוני 2021, 00:58
זה העניין, לא מדובר על פיטורין/שחרור/אי הארכת חוזה, אלה דברים שקורים כל הזמן.
המשחק הוא בדיוק מה שתיארת, תצדיק את המשכורת שלך ותקבל אותה, לא תצדיק אז לא תמשיך איתנו. אין תמשיך איתנו בפחות, זה לא בפורמט.
אם תחזור על שקר כמה פעמים הוא לא יהפוך לאמת.
אף אחד לא מכריח את השחקן לקצץ. המועדון בא בטוב ואומר בצורה ברורה, בשכר הנוכחי אנחנו לא יכולים להחזיק אותך. הבחירה בידיך. תקצץ ותישאר. לא תקצץ, חפש לך קבוצה אחרת.
אחרי שנים של התעשרות חסרת פרופורציות על חשבון המועדון לא צריך לרחם עליו.

רמי גרשון קיצץ את השכר שלו בחיפה, לא ראיתי טענות דומות מצד כל מיני גורמים. להפך, החמיאו לשחקן שידע לבוא כמו גבר ולקחת אחריות ליכולת הירוקה שלו.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

ברור שלומר לשחקן לקצץ בשכר כי היכולת שלו לא מספקת, זו בקשה/דרישה מעליבה.
במקרים כאלה בדרך כלל פשוט עוברים קבוצה, גם בשכר נמוך יותר, ולא נשארים באותה מסגרת עם תווית של שחקן מאכזב.
בליגות אירופאיות בכירות אני זוכר מקרים כאלה רק עם שחקנים שמתקרבים לפרישה, מצד שני אנחנו לא באמת באירופה.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

gooner כתב:
07 יוני 2021, 14:11
ברור שלומר לשחקן לקצץ בשכר כי היכולת שלו לא מספקת, זו בקשה/דרישה מעליבה.
במקרים כאלה בדרך כלל פשוט עוברים קבוצה, גם בשכר נמוך יותר, ולא נשארים באותה מסגרת עם תווית של שחקן מאכזב.
בליגות אירופאיות בכירות אני זוכר מקרים כאלה רק עם שחקנים שמתקרבים לפרישה, מצד שני אנחנו לא באמת באירופה.
אני עדיין לא סגור על העמדה שלי בנושא, מעבר לעובדה שאני חושב שקבהא לא שחקן שמתאים לשאיפות שלנו.

אשאל בינתיים שאלה הפוכה - דרישה של שחקן צעיר ומוכשר שחתום לחמש שנים לפתוח באמצע התקופה את החוזה כדי להשתדרג בשכר באופן משמעותי בעקבות יכולת טובה - זאת בקשה לגיטימית?

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

RedRock כתב:
08 יוני 2021, 22:44
אני עדיין לא סגור על העמדה שלי בנושא, מעבר לעובדה שאני חושב שקבהא לא שחקן שמתאים לשאיפות שלנו.

אשאל בינתיים שאלה הפוכה - דרישה של שחקן צעיר ומוכשר שחתום לחמש שנים לפתוח באמצע התקופה את החוזה כדי להשתדרג בשכר באופן משמעותי בעקבות יכולת טובה - זאת בקשה לגיטימית?
ברור שלגיטימי. זה המצב הרצוי, ששחקנים ישפרו את היכולת שלהם, וזה אמור להוביל בסופו של דבר או להעלאת שכר או למכירה.
זה לא אומר שצריך להעתר לכל בקשה, אפשר לחכות כדי לוודא שהוא עיקבי, ובדרך גם לחסוך קצת כסף.
שידרוג שכר כשהוא מוצדק גם מועיל לקבוצה - לרוב החוזה מוארך, ניתן להגדיל את סעיף השחרור אם יש כזה, ומקבלים שחקן מרוצה.

שלח תגובה