מיכאל אוחנה חתם בבש ברגע האחרון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

Re: מיכאל אוחנה חתם בבש ברגע האחרון

שליחה על ידי Noam98 »

niv1 כתב: אז למה התכוון המשורר שנכתב שקנינו את החלק של אוחנה?
אין באמת דבר כזה לקנות את החלק, אם ב"משורר" הכוונה אליי אז השתמשתי במושגים האלה בשביל שיהיה קצר וברור.
מה שאורן אמר מדוייק יותר.

סמל אישי של משתמש
milan

שליחה על ידי milan »

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... =563478751" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

לכל מי שדאג מהמחיר:

"במהלך המו"מ הצדדים הגיעו להבנות שערכו של אוחנה הוא ארבעה וחצי מיליון שקלים", סיפרו השבוע מקורבים לעסקה. "הפועל באר שבע תשלם לאשדוד סכום שנע סביב שלושה מיליון שקלים שייפרס על פני מספר שנים".
מתווה העסקה אומר שמכירה של אוחנה בעתיד בסכום הגבוה מארבעה וחצי מיליון שקלים תביא לחלוקת הרווחים באופן שווה בין אשדוד לבאר שבע. אם לצורך העניין אוחנה יימכר בשישה מיליון שקלים, ארבעה וחצי מיליון שקלים יועברו לבאר שבע, שתתחלק ביתר הסכום עם מ.ס אשדוד.

אסי רחמים: "מטבע הדברים אני לא יכול לנקוב בסכום המדויק, אבל כנראה שיש אי הבנה בעניין הזה. בכל מקרה אנחנו משלמים מספר נמוך יותר ממה שפורסם ויכולנו לשלם גם פחות מכך".

מתוך ידיעות הנגב.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

ForeverRed כתב:לכל מי שדאג מהמחיר:

"במהלך המו"מ הצדדים הגיעו להבנות שערכו של אוחנה הוא ארבעה וחצי מיליון שקלים", סיפרו השבוע מקורבים לעסקה. "הפועל באר שבע תשלם לאשדוד סכום שנע סביב שלושה מיליון שקלים שייפרס על פני מספר שנים".
מתווה העסקה אומר שמכירה של אוחנה בעתיד בסכום הגבוה מארבעה וחצי מיליון שקלים תביא לחלוקת הרווחים באופן שווה בין אשדוד לבאר שבע. אם לצורך העניין אוחנה יימכר בשישה מיליון שקלים, ארבעה וחצי מיליון שקלים יועברו לבאר שבע, שתתחלק ביתר הסכום עם מ.ס אשדוד.

אסי רחמים: "מטבע הדברים אני לא יכול לנקוב בסכום המדויק, אבל כנראה שיש אי הבנה בעניין הזה. בכל מקרה אנחנו משלמים מספר נמוך יותר ממה שפורסם ויכולנו לשלם גם פחות מכך".

מתוך ידיעות הנגב.
אה וואו, זה אפילו לא קרוב למה שאמרו לפני זה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:לכל מי שדאג מהמחיר:

מתוך ידיעות הנגב.
זה סעיף שבמנג׳ר נקרא ״50 אחוז מהרווחים של המכירה הבאה״

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

אם המספרים החדשים נכונים, גניבת השנה!!!

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

נראה לי קצת מוזר שדווקא כתבי ידיעות הנגב יודעים שההסכם הוא על 50 אחוז מרווח עתידי ולא ממכירה עתידית וכל שאר אתרי הספורט מדווחים דיווח שונה לחלוטין ואנחנו בוחרים להאמין דווקא להם.

נשמע לי מוזר ולא אמין.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

oranu כתב:נראה לי קצת מוזר שדווקא כתבי ידיעות הנגב יודעים שההסכם הוא על 50 אחוז מרווח עתידי ולא ממכירה עתידית וכל שאר אתרי הספורט מדווחים דיווח שונה לחלוטין ואנחנו בוחרים להאמין דווקא להם.

נשמע לי מוזר ולא אמין.
ידיעות הנגב מסתמכים על גורמים במועדון, כמעט תמיד יש שם ציטוטים של אסי ובנוסף הם מביאים דברים שלא נכתבים באתרי הספורט.
כן, זה מוזר אבל הגיוני שאתרי הספורט למשל הסתמכו על גורמים באשדוד שרצו לפאר את המכירה.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

נגיעה ראשונה שלו היום בכדור .... פשוט קסם.
אין ספק, זה הדבר הבא בכדורגל הישראלי.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

צריך לשחק יותר ויותר על חשבון ראדי.

סמל אישי של משתמש
E.H.A

שליחה על ידי E.H.A »

גיל שגיב כתב:נגיעה ראשונה שלו היום בכדור .... פשוט קסם.
אין ספק, זה הדבר הבא בכדורגל הישראלי.
איך הוא קירקס שם כמה שחקנים במרכז המגרש בדקה הראשונה שהוא נכנס, פשוט קוסם!

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

נכנס עם הרבה ביטחון למשחק, הפריע לי שוואקמה ועוד כמה שחקנים צעקו עליו אחרי הבעיטה הלא מוצלחת שלו, הוא שחקן צעיר שצריך לקבל את הביטחון שלו דווקא מהשחקנים הוותיקים.

סמל אישי של משתמש
E.H.A

שליחה על ידי E.H.A »

xboy כתב:נכנס עם הרבה ביטחון למשחק, הפריע לי שוואקמה ועוד כמה שחקנים צעקו עליו אחרי הבעיטה הלא מוצלחת שלו, הוא שחקן צעיר שצריך לקבל את הביטחון שלו דווקא מהשחקנים הוותיקים.
הבעיטה הייתה לא לעניין וזה קרה בזמן קריטי.
כשהזמן דוחק בך אתה חייב ללכת על הפעולות הבטוחות

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

xboy כתב:נכנס עם הרבה ביטחון למשחק, הפריע לי שוואקמה ועוד כמה שחקנים צעקו עליו אחרי הבעיטה הלא מוצלחת שלו, הוא שחקן צעיר שצריך לקבל את הביטחון שלו דווקא מהשחקנים הוותיקים.
וואקמה צועק על כולם, קצת מפריע העניין הזה במיוחד כשלא הולך

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

שחקן מפחיד.

שלח תגובה