בן שהר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: בן שהר

שליחה על ידי שיש »

אז נצפה לגול בחודש....או צמד בחודש במשחק אחד

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

https://m.sport5.co.il/Articles.aspx?do ... ader=false" onclick="window.open(this.href);return false;

בן שהר תמיד משחק ונותן את המספרים שלו. לפעמים הוא לא משחק, אבל הוא שחקן מאד חשוב בשבילנו. עובד מאד קשה באימונים, אחד המקצועיים ביותר שאימנתי. אני בטוח שעוד יתרום לנו, שמח שכבש בשבוע שעבר".

על בכר אתם סומכים?

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

אף אחד לא טוען ששהר לא מקצוען, הוא אחד המקצוענים הכי גדולים שהיו בכדורגל הישראלי, השיג מה שהשיג בעיקר בזכות עבודה קשה וכאמור מקצוענות במגרש ומחוץ למגרש.

לגבי הציטוטים של בכר, מה ציפית שיגיד? שהר בכושר מזעזע, אני כבר לא יכול לראות אותו מחמיץ בלי סוף, לא תורם לי לשום אספקט של המשחק אבל בגלל שאין לי חלוץ אחר נורמלי אני תקוע איתו.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אלדר כתב:https://m.sport5.co.il/Articles.aspx?do ... ader=false

בן שהר תמיד משחק ונותן את המספרים שלו. לפעמים הוא לא משחק, אבל הוא שחקן מאד חשוב בשבילנו. עובד מאד קשה באימונים, אחד המקצועיים ביותר שאימנתי. אני בטוח שעוד יתרום לנו, שמח שכבש בשבוע שעבר".

על בכר אתם סומכים?
אף אחד לא טען אחרת בהקשרים האלה...

אבל נקודה למחשבה... אמר את כל זה, ולא ייתן לו לפתוח היום?
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

simply-red כתב:אף אחד לא טוען ששהר לא מקצוען, הוא אחד המקצוענים הכי גדולים שהיו בכדורגל הישראלי, השיג מה שהשיג בעיקר בזכות עבודה קשה וכאמור מקצוענות במגרש ומחוץ למגרש.

לגבי הציטוטים של בכר, מה ציפית שיגיד? שהר בכושר מזעזע, אני כבר לא יכול לראות אותו מחמיץ בלי סוף, לא תורם לי לשום אספקט של המשחק אבל בגלל שאין לי חלוץ אחר נורמלי אני תקוע איתו.
אשכרה

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אלדר כתב:https://m.sport5.co.il/Articles.aspx?do ... ader=false

על בכר אתם סומכים?
סומכים גם סומכים.
מעולם מעולם לא עלתה פה רבע טענה על המקצוענות שלו. נהפוך הוא, רק שיבחו אותו בתחום הזה. לא צריך לגנוב דעת בכוח.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אמרתי לכם אחרי אשדוד, הוא עשה הכל נכון, הוא היה במשחק, הוא כבש, נכון גם החמיץ אבל כשהוא עובד קשה ונכון זה מספיק בשביל לכבוש בליגה שלנו.
הבעיה תהיה בתקופה שכלום לא ילך לו, אבל כרגע הוא בתקופה טובה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

Sir Alex Ferguson כתב:אמרתי לכם אחרי אשדוד, הוא עשה הכל נכון, הוא היה במשחק, הוא כבש, נכון גם החמיץ אבל כשהוא עובד קשה ונכון זה מספיק בשביל לכבוש בליגה שלנו.
הבעיה תהיה בתקופה שכלום לא ילך לו, אבל כרגע הוא בתקופה טובה.
אתה יכול לקלל אותו משחק שלם ועוד משחק אחריו, שהוא מפסיד מאבקים לרז שלמה, ודגני, שאין לו 1 על 1, שאין לו מסירה, שהשתלטות שלו לוקה, ואז הוא שם גול קריטי מחצי מצב ושם עוד פנדל ומנצח לך את המשחק. וגם יקראו לזה צמד ומשחק גדול.
זה השחקן. אחלה בן.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

לא יודע למה זו בקשה כזו מוגזמת לצפות ממנו להצליח להשתלט מדי פעם על כדור, או לתת איזה פס כשהוא עם הגב.

אחלה צמד, אבל הדברים הקטנים האלה תורמים המון.
זה שאני לא מסתפק רק בשערים האלה ודורש גם יכולת זה לא כי אני נתפס עליו או חלילה שונא אותו, להפך. כי אני מצפה ממנו וחושב שהוא יכול וחייב להפיק יותר.
שחקן ברמה שלו לא יכול לסיים משחק עם סיטואציה שאני לא יודע כמה כדורים הוא הצליח לא לאבד.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

לא יודע מה איתכם, לדעתי הוא נוגח בדיוק אותו הדבר גם אם יאנקו נשאר בשער. היה לו יותר מזל משכל.

במשחק השוטף, חלש כרגיל.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

האש קצת תוסט ממנו בשבוע-שבועיים הקרובים בזכות הצמד הזה.
הפסקתי לצפות ממנו לנצח מאבקי על כדור מול בלם כלשהו בליגה או להשתלט על כדור ולתת פס קדימה לשחקן שמצטרף בצורה נכונה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

במקום באוקטובר הוא בא בספטמבר, הצמד הרגיל .
חוץ מזה כלום ושום דבר, נכון שסופרים גולים לחלוץ אבל בזמנים שהכדור לא נכנס צריך להיות משהו נוסף. להטריד הגנות למשוך בלמים לתת מסירות חכמות

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

פחות מעניין אותי כעת כל המסביב, שימשיך לתת מספרים.

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

ששועה יתכבד ויצחצח לשהר את הנעליים.

סמל אישי של משתמש
LIAV00S

שליחה על ידי LIAV00S »

לליגה - הוא החלוץ הישראלי הכי טוב שיש בארץ! אין על זה ויכוח
אנשים אוהבים להספיד אותו מהר מאוד אבל שוכחים שבן תמיד נמצא ותמיד כובש שצריך אסור לשכוח את זה..
נכון אמנם יש החמצות מעצבנות, אבל בסך הכל הוא נותן פה מספרים יפים מאוד בליגה שלנו ( וכמובן מול אינטר :)
צריך לתמוך בו כי ניסו ללכת על כל מיני חלוצים נגרים וזה לא הלך, ובן תמיד היה שם לתת תתרומה שלו.
מאוד אוהב ומעריך אותו, צריך לקבל קצת יותר כבוד מהקהל

שלח תגובה