בן שהר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: בן שהר

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אישית הייתי שמח להחזיר את דובב גבאי אם שהר יעזוב, אבל דיי כבר עם ההשוואות הייתי רוצה שהוא ישאר זה עדיף מאשר לראות אותו במכבי תל אביב.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yoel711

שליחה על ידי yoel711 »

סימיוני כתב:
06 יוני 2020, 22:49
יאללה, כל הזמן שמים אותו על הגריל ועדיין החלוץ הכי טוב והכי יציב שהיה לנו מאז ימי אביטן.
:כל הכבוד:

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

משווים את גבאי לשהר ואז בא אחד(לא מפתיע שזה הבחור הספציפי הזה) שהיה שמח לראות חלוץ שלא מוצא את מקומו בליגה הלאומית בחזרה בקבוצה במקום אחד החלוצים הטובים בהיסטוריה של המועדון :מיצמוץ:
הזיה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אסי, דגים כתב:
07 יוני 2020, 13:52
אפשר להתווכח על זה עד מחר, אבל לצורך העניין, אם יש לך מספרים, אתה יכול להביא:

1. כמה פנדלים בעט שהר לעומת גבאי?
2. כמה בישולים יש לגבאי לעומת שהר?
3. שער פר משחק בין שהר לפקהארט?
1. לא יודע, אבל שניהם היו בועטי פנדלים.

2. לא יודע, אבל גבאי לא היה מבשל גדול.

3.מה קשור פקהארט? נעזוב לרגע את העובדה שפקהארט הוא שחקן זר, ושהוא הרוויח כמו שהר (עלה למערכת פחות כי היה עם מיסוי של זר אבל עדין שכר גבוה מאוד), עובדתית, מבחינה מקצועית ברק העדיף את שהר על פקהארט ברוב המכריע של הזמן, בטח ובטח במאני טיים.

4. שורה תחתונה, שהר הדיח מההרכב כל חלוץ שהגיע לכאן. היחידי שבאמת הצליח להדיח אותו מההרכב לאורך זמן (עונת ה-9 שערים ויחסית פחות דקות משאר העונות) היה ברדה בעונת האליפות הראשונה.

5. יש מספיק ביקורת על שהר בלי להקטין אותו ולהשוות אותו לדובב גבאי שהוא בכלל לא באותו מקצוע של שהר (ועשיתי עוד חסד עם גבאי שערכתי השוואה רק בשערי ליגה, אם נלך לכל המסגרות, בן שהר בשנתיים וחצי בערך כבש יותר משדובב גבאי כבש כאן בכל החמש שנים שלו שלו גם יחד).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

CrazyRed7 כתב:
07 יוני 2020, 15:30
משווים את גבאי לשהר ואז בא אחד(לא מפתיע שזה הבחור הספציפי הזה) שהיה שמח לראות חלוץ שלא מוצא את מקומו בליגה הלאומית בחזרה בקבוצה במקום אחד החלוצים הטובים בהיסטוריה של המועדון :מיצמוץ:
הזיה
בוא תגיד לי איפה כתבתי את זה? כרגיל אתה מבין מה שאתה רוצה להבין!
אם אלונה הייתה פה ולא היה בלאגן כלכלי לא הייתי מזכיר את בן שהר כמישהו שצריך לעזוב וגם לא רשמתי שדובב גבאי צריך להגיע במקום.
מה שרשמתי היה ברור מאוד, במידה ובן שהר יעזוב בגלל המצב הכלכלי והקיצוצים אני אשמח לראות פה את דובב גבאי.
אבל אני ממשלא אמרתי שאני רוצה שזה יקרה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אסי, דגים כתב:
07 יוני 2020, 13:52
אפשר להתווכח על זה עד מחר, אבל לצורך העניין, אם יש לך מספרים, אתה יכול להביא:

1. כמה פנדלים בעט שהר לעומת גבאי?
2. כמה בישולים יש לגבאי לעומת שהר?
3. שער פר משחק בין שהר לפקהארט?
עוד משהו בקטנה. בן שהר בן 30, וכרגע הוא עדין מלך השערים שלנו וסגן השערים של רוקאביצה (אחרי ששנה שעברה, בגיל 29, היה מלך השערים של הליגה).
דודב גבאי בן 33, כשהיה בגיל של שהר (בן 30) הוא היה כל כך חלש בבני יהודה שהושאל בינואר למכבי פתח תקווה (סיים את העונה עם אפס שערים בבני יהודה ושער אחד במכבי פתח תקווה ב- 24 הופעות בשתי הקבוצות יחד), כשעונה לאחר מכן כבר התחיל את הסבב של הפועל אשקלון, לאחר מכן הפועל חדרה והיום הפועל אום אל פאחם. בגיל 29 (הגיל ששהר היה מלך השערים של הליגה), הוא סיים עונה עם 4 שערי ליגה ב-31 משחקי ליגה בבית"ר י"ם (בעונה שהם היו קבוצת צמרת וסיימו במקום השלישי).

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

מה שהשעמום עושה לכם זה משהו.

השוואות בין דובב גבאי לבן שהר...

מה הבא התור? השוואות בין קובי ד'גאני לקהבא?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

דר אדום בנשמה כתב:
07 יוני 2020, 15:55
בוא תגיד לי איפה כתבתי את זה? כרגיל אתה מבין מה שאתה רוצה להבין!
אם אלונה הייתה פה ולא היה בלאגן כלכלי לא הייתי מזכיר את בן שהר כמישהו שצריך לעזוב וגם לא רשמתי שדובב גבאי צריך להגיע במקום.
מה שרשמתי היה ברור מאוד, במידה ובן שהר יעזוב בגלל המצב הכלכלי והקיצוצים אני אשמח לראות פה את דובב גבאי.
אבל אני ממשלא אמרתי שאני רוצה שזה יקרה.
זה לא נשמע לך קצת הזוי?באיזה עולם לדובב גבאי היום יש מקום בהפועל באר שבע?אין לו מקום גם בקבוצה הכי ענייה בליגת העל.
כל פעם שנזרק איזה שם בפורום אתה מיד מוסיף אותו לשורט ליסט שלך.
איתמר שבירו, צעיר, שייך לנו ושחקן בית - יותר טוב ממנו כיום.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

Sir Alex Ferguson כתב:
07 יוני 2020, 16:05
עוד משהו בקטנה. בן שהר בן 30, וכרגע הוא עדין מלך השערים שלנו וסגן השערים של רוקאביצה (אחרי ששנה שעברה, בגיל 29, היה מלך השערים של הליגה).
דודב גבאי בן 33, כשהיה בגיל של שהר (בן 30) הוא היה כל כך חלש בבני יהודה שהושאל בינואר למכבי פתח תקווה (סיים את העונה עם אפס שערים בבני יהודה ושער אחד במכבי פתח תקווה ב- 24 הופעות בשתי הקבוצות יחד), כשעונה לאחר מכן כבר התחיל את הסבב של הפועל אשקלון, לאחר מכן הפועל חדרה והיום הפועל אום אל פאחם. בגיל 29 (הגיל ששהר היה מלך השערים של הליגה), הוא סיים עונה עם 4 שערי ליגה ב-31 משחקי ליגה בבית"ר י"ם (בעונה שהם היו קבוצת צמרת וסיימו במקום השלישי).

אתה לא יכול להביא רק נתונים סטטיסטיים שמחזקים את מה שאתה אומר. אז הנה, לפי טראנספרמרקט:

בעונה 17/18: פקהארט שער כל 182 דקות, שהר כל 176 דקות. שהר 2 פנדלים, תומאש פנדל אחד. תומאש עם הרבה פחות דקות משחק בטוטאל.

בעונה 14/15 דובב גבאי שער כל 114 דקות מתוכם 3 פנדלים.

אנחנו לא נצא מזה, תמיד אפשר למצוא נתונים שיחזקו את שהר וכאלה שיחזקו את הטענה להיפטר ממנו.
על דבר אחד אני חושב שקל להסכים: בכסף שהוא מרוויח אפשר להביא יותר טוב (לא בטוח שנצליח, אבל אפשר)
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מה שבטוח המחליף של שהר(אם וכאשר) צריך להיות זר. לא רואה ישראלי ריאלי מבחינתנו שיתן מה שהוא נותן.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אסי, דגים כתב:
07 יוני 2020, 16:34
על דבר אחד אני חושב שקל להסכים: בכסף שהוא מרוויח אפשר להביא יותר טוב (לא בטוח שנצליח, אבל אפשר)
אני כל הזמן שומע את הטענה הזאת, ולא עולה לי שם אחד בליגה שטוב יותר.
זה שאולי היה אפשר בזמנו לסגור עם שהר על סכום יותר נמוך, אולי. אבל זה לא שאם תשלם 500 לחלוץ ישראלי אחר הוא פתאום יהיה יותר טוב ממנו

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

אני מניח שבן שהר יחתום בסוף על קיצוץ וישאר אצלנו עוד הרבה זמן. לא רואה אף קבוצה שמשלמת לו את הסכום המופרך שמקבל כרגע ולכן כל הדיון הזה הוא אקדמי בלבד. הוא שחקן שלנו , עתיר זכויות וצריך לחבק אותו במקום להרעיל נגדו וליצור אנטגוניזם.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אסי, דגים כתב:
07 יוני 2020, 16:34
אתה לא יכול להביא רק נתונים סטטיסטיים שמחזקים את מה שאתה אומר. אז הנה, לפי טראנספרמרקט:

בעונה 17/18: פקהארט שער כל 182 דקות, שהר כל 176 דקות. שהר 2 פנדלים, תומאש פנדל אחד. תומאש עם הרבה פחות דקות משחק בטוטאל.

בעונה 14/15 דובב גבאי שער כל 114 דקות מתוכם 3 פנדלים.

אנחנו לא נצא מזה, תמיד אפשר למצוא נתונים שיחזקו את שהר וכאלה שיחזקו את הטענה להיפטר ממנו.
שוב, השוואה בין פקהארט לשהר היא עוד הגיונית, כי פקהארט לדעתי הוא חלוץ טוב שלא בא לידי ביטוי כאן הרבה בגלל השיטה, וכי הצ'כי שיחק כאן רק עונה ואחת ואפשר תמיד להגיד מה היה קורה אם היה נשאר כמה עונות. ועדין, בשורה התחתונה, בן שהר הועדף עליו מקצועית ברוב המכריע של המשחקים.
השוואה של ממוצע דקות לשער או מספר הופעות לשער בין בן שהר לדובב גבאי צריך להיות מוחלט, כי דובב גבאי היה כאן 5 שנים וגם בן שהר סוגר כאן עכשיו 5 שנים. לקחת 1,226 דקות ליגה של גבאי בעונת 14/15, ששווים אולי שער כל 122 דקות, אבל במציאות הם קצת יותר מ-13 משחקים, משהו כמו סיבוב של כדורגל, זה לעוות את המציאות. אני יכול לקחת את ממוצע השערים של נס זמיר בסיבוב הראשון של עונה שעברה ולטעון שהממוצע שלו טוב משל בוזגלו בשיאו. אבל זה כמובן לא משקף השוואה אמיתית, בטח כששהר וגבאי שיחקו כאן 5 שנים ויש לנו מספיק הופעות של שניהם כאן כדי לערוך השוואה אמיתית.
בשורה התחתונה, כשגם הוא היה בועט הפנדלים שלנו, ועם לא מעט עונות עם יותר דקות מבן שהר, גבאי כבש בעונה הכי טובה שלו כאן אותה כמות של שערי ליגה ששהר כבש בעונה הכי פחות טובה שלו אצלנו.
ויש גם את מבחן העיניים, שם כולנו ראינו בעיניים שלנו את הפערים באיכויות בין השנים. ולכן גם לגבאי לא חידשנו חוזה ברגע שהפכנו לקבוצה עם שאיפות אמיתיות לתואר כי הוא לא היה קרוב להיות ברמה הנדרשת, בעוד את בן שהר החתמנו בדיוק כדי לבצע את אותה קפיצת מדרגה.

אני מבין את הכעס לשהר, השכר, ההתנהלות בזמן המשבר, הירידה במהירות ובטכניקה, ההחמצות, אבל לא חושב שצריך לעוות את המציאות או לשנות את העבר ולהפוך אותו לאיזה דובב גבאי, כי הם בכלל לא באותו מקצוע, האחד היה חלק לא מבוטל באליפויות שלנו ובהצלחה באירופה והשני היה הסיבה שכל שנה הגענו לפלייאוף התחתון לאור היכולת שלו בליגה הסדירה.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

מה עם יוסף אבו לאבן?
הוא הרוויח משכורת של שחקן נוער והיה לו 6 גולים ברמת השרון ב-115 דק'.

גמרתם אותנו.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

אם כל הקיצוצים האלה היה מעניין לראות פה שחקנים סטייל דור זאן, שגיב יחזקאל.. יכולים לתת אחלה גיוון בחלק הקדמי האפור שלנו

שלח תגובה