בן שהר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: בן שהר

שליחה על ידי שיש »

שהר חלוץ מוביל בכדורגל שלנו אני מסכים( למרות שהוא בנסיגה רצינית וזו תעודת עניות לכדורגל שלנו)
אני שופט אותו בעידן פוסט אלונה ובשכר שלו הוא לוקסוס גדול מידי ( וכולם מסכימים שעדיין לא שווה את הסכומים שמרוויח )
וכן אני לא מחזיק ממנו וסליחה אם מישהו נעלב מזה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שיש כתב:
08 יוני 2020, 15:55
שהר חלוץ מוביל בכדורגל שלנו אני מסכים( למרות שהוא בנסיגה רצינית וזו תעודת עניות לכדורגל שלנו)
אני שופט אותו בעידן פוסט אלונה ובשכר שלו הוא לוקסוס גדול מידי ( וכולם מסכימים שעדיין לא שווה את הסכומים שמרוויח )
וכן אני לא מחזיק ממנו וסליחה אם מישהו נעלב מזה
שורה תחתונה, בן שהר והפועל באר שבע מודיעים הקיץ שהוא לא ממשיך בקבוצה, איך תזכור מקצועית את הקדנציה שלו? איך תזכור אותו אישית? כמו שזכרת את דובב גבאי כשעזב? או כאחד שתרם לא מעט לאליפויות ולמסע באירופה ולתקופה האדירה שעברנו?
לי אין ספק, עם כל הכעס על ההתנהלות שלו, ועם כל הירידה ביכולת שלו, שעוד כמה שנים במבט לאחור אני אזכור אותו באור חיובי כחלוץ שתרם לא מעט להצלחה שלנו ולשיאים שהגענו אליהם, בניגוד לזיכרון מדובב גבאי, אקסברד ויתר הבינונים שעברו כאן בשנים שלפני שהר.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

Sir Alex Ferguson כתב:
08 יוני 2020, 18:05
שורה תחתונה, בן שהר והפועל באר שבע מודיעים הקיץ שהוא לא ממשיך בקבוצה, איך תזכור מקצועית את הקדנציה שלו? איך תזכור אותו אישית? כמו שזכרת את דובב גבאי כשעזב? או כאחד שתרם לא מעט לאליפויות ולמסע באירופה ולתקופה האדירה שעברנו?
לי אין ספק, עם כל הכעס על ההתנהלות שלו, ועם כל הירידה ביכולת שלו, שעוד כמה שנים במבט לאחור אני אזכור אותו באור חיובי כחלוץ שתרם לא מעט להצלחה שלנו ולשיאים שהגענו אליהם, בניגוד לזיכרון מדובב גבאי, אקסברד ויתר הבינונים שעברו כאן בשנים שלפני שהר.
זה ברור, זה די קונצנזוס. מלך שערים של הליגה הראשון מבאר שבע מאז אופיר חיים, שלוש אליפויות והשער נגד אינטר לא הולכים ברגל.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:
08 יוני 2020, 18:05
מבחינת אישיות אני מת עליו וברור שאזכור באור חיובי את כל מה שעשה והוא חלק בלתי נפרד מהששושלת. כרגע הוא מעבר לשיא וההשוואה לדובב הזויה כי גם עם חצי רגל הוא עדיף

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

הביתה לבתיה

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

גם לגאנם היה משחק גרוע היום ולא מאשים אותם.
הם לא קיבלו בכלל כדורים, מי שאשם יותר זה שחקני הקישור, חלוץ לא יכול לעשות גול בלי לגעת בכדור
תמונה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

פשכצקי- "שהר קרוב לסיכום על קיצוץ".
מה שיותר מעניין זה שבסוף העונה שהר אמור לקבל מענק חתימה של מיליון שקל...

מה עוד כלול בחוזה המטורף הזה? שהוא מקבל מטוס פרטי בשנה הרביעית שלו?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הפועלעולה כתב:
02 יולי 2020, 11:52
פשכצקי- "שהר קרוב לסיכום על קיצוץ".
מה שיותר מעניין זה שבסוף העונה שהר אמור לקבל מענק חתימה של מיליון שקל...

מה עוד כלול בחוזה המטורף הזה? שהוא מקבל מטוס פרטי בשנה הרביעית שלו?
המענק היה ידוע, כרטיס השחקן היה של שהר בגלל שהוא שחקן חופשי, אז נקבע שהכרטיס יעבור אלינו ובתמורה ישולם לו מענק של מיליון שקל בקיץ.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

סתם הנפצה שמטרתה לנפח שכר מבלי לבדל אותו מהאחרים. אחר כך יבואו כל מיני גנבי דעת ויספרו לנו שהוא בעצם לא מרוויח כל כך הרבה.

בכל מקרה, צריך לחשוב טוב טוב אם להשאיר אותו בקבוצה.
הקשר מוצה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

Sir Alex Ferguson כתב:
02 יולי 2020, 12:10
המענק היה ידוע, כרטיס השחקן היה של שהר בגלל שהוא שחקן חופשי, אז נקבע שהכרטיס יעבור אלינו ובתמורה ישולם לו מענק של מיליון שקל בקיץ.
הוא אמור לקבל את המענק הזה בכל קיץ או מה? כי מאז החוזה הראשון הוא הספיק להאריך חוזה.
אני זוכר שאמרו שהסיבה המרכזית שאלונה רוצה לשחרר אותו זה בגלל מענק חתימה שמן שהוא אמור לקבל בסוף עונת 18/19.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
02 יולי 2020, 12:17
סתם הנפצה שמטרתה לנפח שכר מבלי לבדל אותו מהאחרים. אחר כך יבואו כל מיני גנבי דעת ויספרו לנו שהוא בעצם לא מרוויח כל כך הרבה.

בכל מקרה, צריך לחשוב טוב טוב אם להשאיר אותו בקבוצה.
הקשר מוצה.
שהר עדין כבש הכי הרבה גם העונה למעט רוקאביצה, לאור הכסף שאנחנו מתכוונים לשלם בקיץ (נגמרו הימים של רכישות גדולות ושכר גבוה) איזה שחקנים טובים יותר משהר אפשר להביא בקיץ?
עד עכשיו גאנם ווארן כישלון ענק אצלנו.

הבעיה העיקרית שלי עם שהר (חוץ מההתנהלות המאכזבת שלו בתקופת המשבר), הייתה השכר הגבוה שלו.
אם שהר יקצץ באמת 40 - 50 % כפי שאומרים, אז מבחינתי לפחות השכר שלו הופך לריאלי הרבה יותר וקרוב הרבה יותר לאיכויות שלו.

לדעתי המטרה צריכה להיות להשאיר את שהר בחוזה מקוצץ, ובנוסף אליו להביא חלוץ זר איכותי.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב:
02 יולי 2020, 13:12
שהר עדין כבש הכי הרבה גם העונה למעט רוקאביצה, לאור הכסף שאנחנו מתכוונים לשלם בקיץ (נגמרו הימים של רכישות גדולות ושכר גבוה) איזה שחקנים טובים יותר משהר אפשר להביא בקיץ?
עד עכשיו גאנם ווארן כישלון ענק אצלנו.

הבעיה העיקרית שלי עם שהר (חוץ מההתנהלות המאכזבת שלו בתקופת המשבר), הייתה השכר הגבוה שלו.
אם שהר יקצץ באמת 40 - 50 % כפי שאומרים, אז מבחינתי לפחות השכר שלו הופך לריאלי הרבה יותר וקרוב הרבה יותר לאיכויות שלו.

לדעתי המטרה צריכה להיות להשאיר את שהר בחוזה מקוצץ, ובנוסף אליו להביא חלוץ זר איכותי.
לפעמים נדמה שבן שהר חי בשנות כלב.
כל יום שעובר אצלו מרגיש כמו שנה. בגילאים שכל כדורגלן אמור להגיע לשיאו הוא נראה יותר ויותר כמו פנסיונר.
נכון שהשוק מת וזה בהחלט שיקול, אך אם יש כוונה אמיתית להתחזק בחלוץ זר איכותי אין צורך להשאיר פה את שהר.
סתם יכביד על העמדה, מכל הבחינות.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ForeverRed כתב:
02 יולי 2020, 13:20
לפעמים נדמה שבן שהר חי בשנות כלב.
כל יום שעובר אצלו מרגיש כמו שנה. בגילאים שכל כדורגלן אמור להגיע לשיאו הוא נראה יותר ויותר כמו פנסיונר.
נכון שהשוק מת וזה בהחלט שיקול, אך אם יש כוונה אמיתית להתחזק בחלוץ זר איכותי אין צורך להשאיר פה את שהר.
סתם יכביד על העמדה, מכל הבחינות.
אתה זה שאוהב להגיד שתמיד יכול להיות גרוע יותר.
וארן וגאנם הוכיחו כמה זה נכון, ואני לא רואה בשוק הישראלי משהו יותר נוצץ. את שהר ב- 50% שכר לדעתי תיקח כל קבוצה בליגה בקיץ, כולל מכבי.
אם באמת נטל השכר שלו יורד לאזורים של 200-250 אלף, לא רואה סיבה למה לא להשאיר אותו, וישתחרה מול חלוץ זר. לפי הניסיון של השנים האחרונות, סביר מאוד שנצטרך אותו

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

bs war כתב:
02 יולי 2020, 14:41
אתה זה שאוהב להגיד שתמיד יכול להיות גרוע יותר.
וארן וגאנם הוכיחו כמה זה נכון, ואני לא רואה בשוק הישראלי משהו יותר נוצץ. את שהר ב- 50% שכר לדעתי תיקח כל קבוצה בליגה בקיץ, כולל מכבי.
אם באמת נטל השכר שלו יורד לאזורים של 200-250 אלף, לא רואה סיבה למה לא להשאיר אותו, וישתחרה מול חלוץ זר. לפי הניסיון של השנים האחרונות, סביר מאוד שנצטרך אותו
יודע מה, זורם איתך. אני לא ספציפית נגד שהר.
אז הוא נשאר, וטאהה נשאר, וקבהא כבר הצהיר שישאר, וספורי בתכניות ואפשר עוד להמשיך.
איפה הריענון? לאן נגיע עם חבורת מדושני העונג הזאת שאין לה שאיפות, רעב ויכולת להרים את עצמה ולבוא מדי משחק לשרוף את הדשא?
בקבוצה הצהירו לא פעם שיש רצון לשמר את הסגל.
ראינו לאן הסגל הזה לקח אותנו. צריך לשנות כיוון.
אולי הפלייאוף הביזיוני הזה יפתח לכמה אנשים את העיניים.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ForeverRed כתב:
02 יולי 2020, 16:23
יודע מה, זורם איתך. אני לא ספציפית נגד שהר.
אז הוא נשאר, וטאהה נשאר, וקבהא כבר הצהיר שישאר, וספורי בתכניות ואפשר עוד להמשיך.
איפה הריענון? לאן נגיע עם חבורת מדושני העונג הזאת שאין לה שאיפות, רעב ויכולת להרים את עצמה ולבוא מדי משחק לשרוף את הדשא?
בקבוצה הצהירו לא פעם שיש רצון לשמר את הסגל.
ראינו לאן הסגל הזה לקח אותנו. צריך לשנות כיוון.
אולי הפלייאוף הביזיוני הזה יפתח לכמה אנשים את העיניים.
אני לא שם את שהר באותה רשימה עם קבהא ובטח לא עם ספורי, מצטער. זה עוול גדול עבורו.
בהחלט צריך ריענון, בעמדות בהן אפשר להביא טוב יותר או משהו דומה בפחות כסף (קבהא, קלטינס, ספורי, טאהא?), ואיפה שאנחנו רוצים לטאטא אופי שלילי וחוסר מקצוענות (זריהן, ספורי, בן ביטון?).

שהר מבחינה מקצועית ואישיותית צריך להיות בסוף הרשימה, שוב בהנחה שאכן הפן הכספי נהיה פחות מעיק.

שלח תגובה