בן שהר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: בן שהר

שליחה על ידי ForeverRed »

bs war כתב:
02 יולי 2020, 17:25
אני לא שם את שהר באותה רשימה עם קבהא ובטח לא עם ספורי, מצטער. זה עוול גדול עבורו.
בהחלט צריך ריענון, בעמדות בהן אפשר להביא טוב יותר או משהו דומה בפחות כסף (קבהא, קלטינס, ספורי, טאהא?), ואיפה שאנחנו רוצים לטאטא אופי שלילי וחוסר מקצוענות (זריהן, ספורי, בן ביטון?).

שהר מבחינה מקצועית ואישיותית צריך להיות בסוף הרשימה, שוב בהנחה שאכן הפן הכספי נהיה פחות מעיק.
שורה תחתונה, הריענון שלנו מסתכם בבן ביטון, וגם זה מוטל בספק.
שיהיה לנו בהצלחה עם זה.

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

שוחררו וישוחררו 5 זרים (חלקם מושאלים), ניוותר עם 3 זרים, צריך לבחור 2-3 זרים. פגיעה בשניים מתוך השלושה, וזו קבוצה חדשה.
לא נקום או ניפול על שחרור או אי שחרור של ספורי או בן.
זה לא העיקר. הצלחה עם גרזן ועוד שחקן קישור 50/50 ונהיה קבוצת צמרת.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
02 יולי 2020, 19:38
שורה תחתונה, הריענון שלנו מסתכם בבן ביטון, וגם זה מוטל בספק.
שיהיה לנו בהצלחה עם זה.
כבר כתבתי בזמנו, המגמה היא שבן ובן ישארו ולהתפשר על מאמן זול יותר מאבוקסיס/בכר (למרות שביכולת הנוכחית שלנו יש מצב שבסוף לא יקחו את אבוקסיס לנבחרת).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
02 יולי 2020, 22:13
כבר כתבתי בזמנו, המגמה היא שבן ובן ישארו ולהתפשר על מאמן זול יותר מאבוקסיס/בכר (למרות שביכולת הנוכחית שלנו יש מצב שבסוף לא יקחו את אבוקסיס לנבחרת).
אז אפשר לקפל.
לא יצמח פה דשא עם השחקנים האלה.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

הריענון כלל את ההיפטרות מממן, נייג'ל,דור אלו, זריהן ואולי אורן ובן ביטון( לדעתי טעות לשחרר אותם, לא נמצא יותר טובים). הייתי מוסיף את ספורי הבלתי נסבל לרשימה המכובדת הזאת . הריענון כולל את התוספת המשמעותית לסגל של הצעירים מהנוער. קשה להספיד עדיין את גאנם ווארן שמדאיגים גם אותי. נקווה שעוד יפרצו אצלנו .
אם הריענון יכלול גם פגיעה בעוד שני זרים טובים ומאמן שיידע לנצל את הסגל הזה , אז יש אופק!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:
02 יולי 2020, 22:13
אז אם ככה זה טמטום.....עדיף להשקיע במאמן ולא בשחקנים שמעבר לשיא.
אם יביאו איזה בן זקן, מימר או בלבול אז גם שני זרים תותחים לא יועילו

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

שיש כתב:
03 יולי 2020, 09:35
למה לא?
כששירצקי מינה את בכר למאמן ק"ש, מישהו האמין שהוא יהיה אחד הגדולים?
כמו שמזהים פוטמציאל של שחקן זול, אולי אפשר גם למצוא מאמן כזה... כריזמתי, אמיתי, גישה התקפית, ווינר...

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

שיש כתב:
03 יולי 2020, 09:35
בן זקן לא על הפרק, בני חבר טוב, הוא מאמן את הנוער של בני יהודה מבחירה. יש לו עוד עיסוקים שכרגע יותר חשובים לו.
כמובן שהכל יכול להשתנות ברגע עם הצעה אטרקטיבית אבל כרגע זה לא על הפרק.
מימר אני לא מאמין שמישהו חושב שהוא יכול לעשות משהו. ובלבול בטח ירצה להוביל את הקבוצה ולא לבוא תחת ברדה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

שמעון א כתב:
03 יולי 2020, 09:50
למה לא?
כששירצקי מינה את בכר למאמן ק"ש, מישהו האמין שהוא יהיה אחד הגדולים?
כמו שמזהים פוטמציאל של שחקן זול, אולי אפשר גם למצוא מאמן כזה... כריזמתי, אמיתי, גישה התקפית, ווינר...
הוא זיהה פוטנציאל כנראה אבל לא היה לחץ ולא היה לו מה להפסיד. אצלנו מהלך כזה לא יתפוס בטח כשרוצים למכור מנויים כדי להתקיים.
חוץ מזה אני באופן אישי לא רואה איזה מאמן שהןא משהו שונה בנוף ומנסה לשחק כדורגל

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

שיש כתב:
03 יולי 2020, 11:00
הוא זיהה פוטנציאל כנראה אבל לא היה לחץ ולא היה לו מה להפסיד. אצלנו מהלך כזה לא יתפוס בטח כשרוצים למכור מנויים כדי להתקיים.
חוץ מזה אני באופן אישי לא רואה איזה מאמן שהןא משהו שונה בנוף ומנסה לשחק כדורגל
א. איזה לחץ? חייבים להפנים שעל אליפות אנחנו לא נילחם. צריכים קבוצה בריאה שתרוץ בפלייאוף עליון, ואולי, אם הכל יתחבר, נגיע גם לאירופה.

ב. למצוא מאמן כזה(עם פוטנציאל), שיעריך את המקום ואת ההזדמנות שניתנה לו לאמן אותנו עם שחקנים כמו מיגל, ז'וסוואה, אלטון ועוד, זה התפקיד של ברדה ואסי(אולי גם מליקסון, כי הוא אמור להיות העוזר של המאמן החדש).

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

בגלל שבאמת יש מיאוס מהמאמנים הישראלים אז אולי צריך להמר על מאמנים בלי ניסיון אבל עם פוטנציאל מסוים.
בב"ז, מימר ורוני לוי לא ברשימה הזאת. אנחנו יודעים מה הם שווים. הם לא ברמה. חבל על הזמן שלנו.
האופציות הריאליות (בלי הזיות כמו ברקוביץ' ובניון) הן אורי אוזן שאני ממש לא מעריך, גל אלברמן שאת העונה האחרונה העביר כעוזר של בלבול ושי ברדה, שהוא כנראה האופציה הכי נורמלית, והוא כנראה גם יהיה המאמן הבא של בית"ר.
לא מצליח לחשוב על עוד מאמנים נורמלים מהלאומית (לוזון ואלדד שביט עלו ליגה, מולם התמודדו זיו אריה וקורצקי) או מליגת הנוער (אצלנו אלו היו ספרדים בגילאי 25-40, בחיפה יש את בני לם, בת"א יש את אליעזר בן אהרון שחווה הצלחה בנוער ובנערים א' אבל אין לי מושג מי זה באמת).

בעיניי האופציה הכי טובה לעונה אחת זה בלבול, הוא גם לא מרוויח יותר מדי בחיפה.
אבל מיום ליום האופציה שאבוקסיס יהיה מאמן הנבחרת נראית יותר ויותר תלושה. אז אני מציע לחכות.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

הפועלעולה כתב:
03 יולי 2020, 11:33
בגלל שבאמת יש מיאוס מהמאמנים הישראלים אז אולי צריך להמר על מאמנים בלי ניסיון אבל עם פוטנציאל מסוים.
בב"ז, מימר ורוני לוי לא ברשימה הזאת. אנחנו יודעים מה הם שווים. הם לא ברמה. חבל על הזמן שלנו.
האופציות הריאליות (בלי הזיות כמו ברקוביץ' ובניון) הן אורי אוזן שאני ממש לא מעריך, גל אלברמן שאת העונה האחרונה העביר כעוזר של בלבול ושי ברדה, שהוא כנראה האופציה הכי נורמלית, והוא כנראה גם יהיה המאמן הבא של בית"ר.
לא מצליח לחשוב על עוד מאמנים נורמלים מהלאומית (לוזון ואלדד שביט עלו ליגה, מולם התמודדו זיו אריה וקורצקי) או מליגת הנוער (אצלנו אלו היו ספרדים בגילאי 25-40, בחיפה יש את בני לם, בת"א יש את אליעזר בן אהרון שחווה הצלחה בנוער ובנערים א' אבל אין לי מושג מי זה באמת).

בעיניי האופציה הכי טובה לעונה אחת זה בלבול, הוא גם לא מרוויח יותר מדי בחיפה.
אבל מיום ליום האופציה שאבוקסיס יהיה מאמן הנבחרת נראית יותר ויותר תלושה. אז אני מציע לחכות.
אופיר חיים?

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

bs war כתב:
03 יולי 2020, 14:48
אופיר חיים?
אוהב אותו ויחסית מחזיק ממנו, אבל קשה לקחת אותו ברצינות כאופציה.
הוא בעיקר צריך לסיים עונה אחת שלמה בליגת העל לפני שיעלה כמועמד לקבוצה עם שאיפות.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

הפועלעולה כתב:
03 יולי 2020, 14:52
אוהב אותו ויחסית מחזיק ממנו, אבל קשה לקחת אותו ברצינות כאופציה.
הוא בעיקר צריך לסיים עונה אחת שלמה בליגת העל לפני שיעלה כמועמד לקבוצה עם שאיפות.
כאמור אני מעדיף להמר על מישהו כמוהו שאולי יביא משהו שונה ויצירתי, מאשר ללכת על איזה מאמן "מנוסה" ומוכר שאני יודע שלא יקדם אותי לשום מקום.
עשה עבודה טובה בכפר סבא ופוטר ממניעים לא מקצועיים. אם זה הוא או איזה בלבול/רב"ש, קל שאני הולך איתו.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

אני חושב שאתה נותן לאופיר הרבה יותר מדי קרדיט אבל זו זכותך.
יכול להבין את מי שלא רוצה את רב"ש/בלבול.

שלח תגובה