בן שהר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
izguy83

Re: בן שהר

שליחה על ידי izguy83 »

רק מזכיר שזה טופיק של בן שהר חחח
תפתחו נושא מאמן 20/21

סמל אישי של משתמש
oshri26

שליחה על ידי oshri26 »

אני קראתי טוב,להחזיר את בכר?!
בכר גרם לנו נזק של הרבה שנים שרכש מכל הבא ליד שחקנים בינונים ומטה...שעד?היום משחקים בהרכב אצלנו עם חוזים ברמה שאף שחקן ישראלי לא יכול לחלום עליהם.
גם ויקו חדד לוקח פה אליפויות עם טוני בשמאל,בוזגלו מליקסון וכל המפלצות

אם אחרי הכל אני שומע בעיתונים שחיפה מתעניינת באורן ביטון ובן שהר אז באמת דרשני.
אהבתי אותו וככל שאני רואה את הנזק שהוא השאיר אחריו האליפויות שבאמת מתגמדות וניראות מרשימות.
בכלל אני חושב שהרבה שחקנים צריכים לשלוח פרחים לטוני וואקמה שבזכותו הם קיבלו יופי של חוזים.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

oshri26 כתב:
05 יולי 2020, 20:19
בכר גרם לנו נזק של הרבה שנים שרכש מכל הבא ליד שחקנים בינונים ומטה...שעד?היום משחקים בהרכב אצלנו עם חוזים ברמה שאף שחקן ישראלי לא יכול לחלום עליהם.

אהבתי אותו וככל שאני רואה את הנזק שהוא השאיר אחריו האליפויות שבאמת מתגמדות וניראות מרשימות.
בכלל אני חושב שהרבה שחקנים צריכים לשלוח פרחים לטוני וואקמה שבזכותו הם קיבלו יופי של חוזים.
הנה חזרנו לגניבת הדעת

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

bs war כתב:
05 יולי 2020, 18:32
רק רוצה להזכיר שרוב הניסיונות להעביר אגדות כדורגל ישר לתפקיד המאמן, רק על סמך עברם כשחקנים ובלי טיפת ניסיון, הסתיימו בכישלון חרוץ ובפגיעה במעמד האגדי של אותם שחקנים.

מליקסון וברדה לא צריכים לאמן אותנו. הם אנשים מדהימים וראויים להתוות דרך במועדון, אבל הם לא מאמנים. זה מתכון לכישלון ולפרידה מאוד כואבת וצורמת. בשביל הזיכרון שלנו מהם עדיף שיתרחקו מהתפקיד הזה לפחות עד שיצברו ניסיון כמאמנים במשך כמה שנים.
דברי טעם.

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

bs war כתב:
רק רוצה להזכיר שרוב הניסיונות להעביר אגדות כדורגל ישר לתפקיד המאמן, רק על סמך עברם כשחקנים ובלי טיפת ניסיון, הסתיימו בכישלון חרוץ ובפגיעה במעמד האגדי של אותם שחקנים.

מליקסון וברדה לא צריכים לאמן אותנו. הם אנשים מדהימים וראויים להתוות דרך במועדון, אבל הם לא מאמנים. זה מתכון לכישלון ולפרידה מאוד כואבת וצורמת. בשביל הזיכרון שלנו מהם עדיף שיתרחקו מהתפקיד הזה לפחות עד שיצברו ניסיון כמאמנים במשך כמה שנים.
לגבי ברדה האימון בכלל לא אופצייה והוא אמור לעמוד בראש המערכת המקצועית, מודל שהוא must בכל ליגה, חוץ מהליגה שלנו, כשעד עכשיו אף אחד לא הצליח...
מליקסון רק בתחילת דרכו המקצועית... ישתפשף כמה עונות כעוזר מאמן ואז יבחר אם להמשיך באימון בוגרים או עבודה עם הצעירים בכל הגילים.
אם אבוקסיס יעזוב (מקווה שזה לא יקרה השנה), יגיע מאמן כנראה צעיר שיהיה מוכן לעבוד תחתיו. אופיר חיים או אביטן.
זה ייסגר כבר בשבוע הבא.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

מי שמזלזל בברק בכר כשמוזכרים בהקשר שלנו שמות כמו אלדד שביט ובב״ז צריך ללכת לבדוק את עצמו. נכון שהוא נכשל בשנה וחצי האחרונות, אבל גם נכון שהבאנו את המאמן הכי מצליח אחריו בשנים האחרונות ולפעמים נראה שאנחנו אפילו לא מנסים לנצח משחקים.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

dor69 כתב:
05 יולי 2020, 21:31
מי שמזלזל בברק בכר כשמוזכרים בהקשר שלנו שמות כמו אלדד שביט ובב״ז צריך ללכת לבדוק את עצמו. נכון שהוא נכשל בשנה וחצי האחרונות, אבל גם נכון שהבאנו את המאמן הכי מצליח אחריו בשנים האחרונות ולפעמים נראה שאנחנו אפילו לא מנסים לנצח משחקים.
+ 1000לגבי בכר...

מקווה שאבוקסיס יישאר לפחות לעונה נוספת ונוכל לראות בשנה הבאה מה הוא שווה. אבל אל תשוו לשושלת, כשבראש הקבוצה הגדולה ההיא, כל תחליף יתגמד (אפילו קלופ... אי אפשר להצליח בלי שחקני אלפא...)

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

bs war כתב:

1+

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

oshri26 כתב:
05 יולי 2020, 20:19

אלונה אחראית למחדלים האלה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

שיש כתב:
06 יולי 2020, 06:52
אלונה אחראית למחדלים האלה
נו באמת.
הכי קל להאשים את אלונה.
כאילו ברק בכר הוא בובה חסרת עמוד שדרה
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

‏ביום אחד שוחררו מהקבוצות שלהם:
מוחמד גאדיר
עדן בן בסט
לוסיו
גיא מלמד
כולם חלוצי עבר בהפועל באר שבע של השנים האחרונות, אל תתעסקו עם בתיה שהר - כלל ראשון לחלוץ.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אומר משהו על ה"תחרות" שהייתה לשהר על העמדה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לא אמרתם שמלמד חלוץ מצוין?שגאדיר טוב משהר?שהייתה טעות לשחרר את לוסיו?
פתאום מראה על ה״תחרות״ שהייתה לשהר..

זה מראה רק דבר אחד - ששהר הוא חלוץ ישראלי מצוין. עם כל החסרונות, לא נמצא מישהו שמתקרב אליו.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב:
06 יולי 2020, 15:03
‏ביום אחד שוחררו מהקבוצות שלהם:
מוחמד גאדיר
עדן בן בסט
לוסיו
גיא מלמד
כולם חלוצי עבר בהפועל באר שבע של השנים האחרונות, אל תתעסקו עם בתיה שהר - כלל ראשון לחלוץ.
אשכרה... מקווה שלא יחשבו אצלנו לאמץ אחד מהם בשביל שישחק 400 דקות במצטבר, אני מעדיף לתת לילד מהנוער את המקום הזה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

CrazyRed7 כתב:
06 יולי 2020, 16:03
לא אמרתם שמלמד חלוץ מצוין?שגאדיר טוב משהר?שהייתה טעות לשחרר את לוסיו?
פתאום מראה על ה״תחרות״ שהייתה לשהר..

זה מראה רק דבר אחד - ששהר הוא חלוץ ישראלי מצוין. עם כל החסרונות, לא נמצא מישהו שמתקרב אליו.
הם שוחררו בגלל המצב הכלכלי...
לא בגלל שהם לא טובים.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה