בן שהר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: בן שהר

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

izguy83 כתב:
17 יולי 2020, 11:13
זה לא אותו הדבר. עם חלקם (טוני, הובאן) היו טעויות ארוכות טווח שהובילו חזה, שום תחושת מיצוי.
מה לא בסדר במה שעשו עם ראדי שהעונה שנתן עונה בינונית בליגה לאומית? מה לא בסדר במה שעשו עם בוזגלו שקרע רצועה וכל החבילה שהביאה אותו היתה כבר בלתי נסבלת?
מועדון גדול מוצא את הדרך להתחדש.
מזכיר לך שחלק מהשמות שהיום נחשבים לשחקנים בכירים, הגיעו לכאן כדי להציל את הקריירה / בקידום מקבוצה קטנה לקבוצה בינונית.
זה מה יש כרגע מבחינה כספית ועם זה צריך להתמודד.
זה מאוד פשוט, בהרבה מקרים חשבנו שאנחנו יכולים להסתדר בלי, או להביא יותר טוב, ואולי שאותו אדם הוא לא טוב כמו שחשבנו, וכבר שנים אנחנו רואים שכמעט כל שחקן טוב או שהרף שלו הוא להיות טוב שעזב אותנו הוחלף על ידי שחקן בינוני במקרה הטוב או גרוע במקרה הפחות טוב.
הגיע הזמן שכולם יבינו שהשוק הישראלי הוא קטסטרופה, ושמי שחושב שאפשר להחליף את שהר בשבירו, או את בן ביטון בגמון, או את צדק/טאהה בעמית ביטון, או את אורן ביטון בטוויטו/גולדברג וכן הלאה וכן הלאה, בסוף יקבל עונה אפילו פחות טובה מהעונה הקודמת.
יש גבול לכמה זרים אפשר להחתים, אי אפשר גם זר לעמדת המגן השמאלי, וגם זר לעמדת החלוץ, וגם זר לעמדת הקשר האחורי, וגם זר לעמדת הקיצוני, ולא דיברנו אפילו על העובדה שמותר רק 5 זרים על המגרש, אז בכלל אנחנו בבעיה.
אם היה בשוק שחקנים ישאלים מעניינים, כמו שהר שהגיע במקום אביירטמן (כשגם אלירן עטר היה אז על המדף), אז הייתי מבין את החשיבה. אבל לוותר על חלוץ שהוא מהישראלים הבודדים שלא רק מסוגל לתת דו ספרתי כל עונה אלא עובדתית נותן דו ספרתי כל עונה, לפעמים מכעיס, לפעמים מחמיץ, לפעמים חושך, הכל נכון, אבל בשורה התחתונה כן נותן מספרים, זה הזוי, בטח כשאנחנו הולכים לבנות על גאנם כמחליף שלו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב:
17 יולי 2020, 12:04
זה מאוד פשוט, בהרבה מקרים חשבנו שאנחנו יכולים להסתדר בלי, או להביא יותר טוב, ואולי שאותו אדם הוא לא טוב כמו שחשבנו, וכבר שנים אנחנו רואים שכמעט כל שחקן טוב או שהרף שלו הוא להיות טוב שעזב אותנו הוחלף על ידי שחקן בינוני במקרה הטוב או גרוע במקרה הפחות טוב.
הגיע הזמן שכולם יבינו שהשוק הישראלי הוא קטסטרופה, ושמי שחושב שאפשר להחליף את שהר בשבירו, או את בן ביטון בגמון, או את צדק/טאהה בעמית ביטון, או את אורן ביטון בטוויטו/גולדברג וכן הלאה וכן הלאה, בסוף יקבל עונה אפילו פחות טובה מהעונה הקודמת.
יש גבול לכמה זרים אפשר להחתים, אי אפשר גם זר לעמדת המגן השמאלי, וגם זר לעמדת החלוץ, וגם זר לעמדת הקשר האחורי, וגם זר לעמדת הקיצוני, ולא דיברנו אפילו על העובדה שמותר רק 5 זרים על המגרש, אז בכלל אנחנו בבעיה.
אם היה בשוק שחקנים ישאלים מעניינים, כמו שהר שהגיע במקום אביירטמן (כשגם אלירן עטר היה אז על המדף), אז הייתי מבין את החשיבה. אבל לוותר על חלוץ שהוא מהישראלים הבודדים שלא רק מסוגל לתת דו ספרתי כל עונה אלא עובדתית נותן דו ספרתי כל עונה, לפעמים מכעיס, לפעמים מחמיץ, לפעמים חושך, הכל נכון, אבל בשורה התחתונה כן נותן מספרים, זה הזוי, בטח כשאנחנו הולכים לבנות על גאנם כמחליף שלו.
מבחינת מיצוי פוטנציאל הסגל ועלותו, לא זוכר עונה כ"כ מאכזבת. עם סגל יותר זול וצעיר אפשר לראות פה קבוצה שהרבה יותר כיף לראות ולהתחבר אליה.
חייב למצוא את הדרך להתחדש. כנו שבן ביטון הגיע לפה. מי חשב שיתן משחקים מצוינים מול אינטר וסאות'המפטון? כך צריך לגלות את השחקנים הבאים שיעשו פה את קפיצת המדרגה.
אין לי ספק שעדיף ששהר ישאר פה, אין הרבה דמויות כ"כ חיובחות ומקצועניות בכדטרגל שלנו, אבל אי אפשר להגיד שהוא לא מיצה פה ושהשכר שלו לא מקשה על כך.
זה לא דומה למקרה טוני והובאן שאיתם עשו טעויות מתוך יהירות בתקופה שחשבו שכל חרא תחת המותג הפועל ב"ש יהפוך לזהב, בטח שהתחליפים שהביאו זה קלטינס, ספורי ודומיהם.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
17 יולי 2020, 12:04
הבעיה היא ברכש שהוא ובמי שבחר אותו, לא בעצם ההחלטה להחליף.
לא הבאת לדוגמא את ויטור שהחליף את סוארז, את אלחמיד, את אורן במקום קורהוט, חיימוב במקום גורש, אלטון במקום נייג'ל או ז'וס במקום ממן.
לא הבאת בגלל העובדה הפשוטה שהמחליפים היו טובים ולא גרמו לגעגוע לישן.

קבוצה שתפחד להחליף ולהתחדש היא קבוצה בבעיה עצומה.
דבר נוסף משותף זה שהבאת פה לא מעט שחקני בית כתחליף, על אף הדקות הטובות של יוספי, דדיה, מדמון ואולי שבירו שיצטרף, המחלקה שלנו לא טובה ואי אפשר להתבסס עליה.
ל
אין תחליף לעין חדה מקצועית ועסקית.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מסכים עם יוסי.
בחלק מהמקרים ההחלטה להחליף הייתה נכונה וזהות המחליפים הייתה שגויה, זו אחת הבעיות המרכזיות של המערכת שנקראת הפועל באר שבע בשנים האחרונות.
כל שחקן ראוי, כולל בן שהר, שיעזוב מבלי להיות מוחלף בשחקן ברמתו יקח את הסגל הזה עוד צעד אחורה.
מי שבונה על קבוצה צעירה מבוססת שחקנים ממחלקת הנוער ומחוזקת בזרים שלא יבוא לבכות פה כשניגרר למאבקי תחתית.
זה לגמרי אפשרי.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

מצטרף למחנה הפסימיים,
מי שחושב שיגיע חלוץ זר, מפלצת תלת ראשית, כדי שיתעורר למה זה לא יקרה.

לגבי בן, נכון המהירות כבר לא מה שהייתה, הטכניקה שלו לקויה ויש לו דריבל זוועתי, אבל... הוא עדיין החלוץ הישראלי הבכיר בליגה. בנוסף, הוא אדם למופת שהלוואי היה נשאר לעוד שנים רבות.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

הוא עוד לא עזב... בתקופת קורונה עם משפחה זה לא פשוט.
מקווה שימצאו את הדרך להשאיר אותו.
בסגנון המשחק שלו, חושב שיהנה מיהושוע ומאלטון.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

Sir Alex Ferguson כתב:
17 יולי 2020, 10:23
אני מסכים, יש הרגשת מיצוי משהר, כמו שהייתה עם טוני, אוגו, הובאן, ראדי, בוזגלו, בכר וקראתי גם כאלה שכתבו שיש הרגשת מיצוי עם מיגל.
כמו עם כל השמות למעלה, אין ספק שנמצא מחליף לפחות באותה הרמה של שהר אם לא טוב יותר, בטח אם בגלל בעיית הזרים נסתפק בשוק הישראלי המשובח, וארן, גאנם או שבירו יתנו לנו בוודאות עונה של דו ספרתי בעונה הבאה.
אין על הרגשת המיצוי במועדון הפועל באר שבע, תמיד היא בינגו.
שוב דמגוגיה?
הרגשנו מיצוי גם עם דובב גבאי, נאסר, גורדנה, אג'ידה וגל אראל. גם עליהם אתה מצטער?

שהר כבר לא אותו שחקן. רק עיוור לא רואה את זה.
ג'וזוואה היה צריך לסיים את העונה כמלך הבישולים של הליגה by far. הוא הצליח להחמיץ גם את מה שממש קשה.
אני ממש ממש ממש שמח שהוא מסיים (כנראה) בטעם מתוק עם הגול בגמר והוא באמת ייזכר כאחד החלוצים הטובים שהיו לנו, אבל הוא כבר הרבה מעבר לשיא.

אגב, אני עד היום זוכר איך ספרנו יחד את כמות המשחקים שדובב גבאי הבקיע בהם על פני עונה שלמה (דפק פעמיים שלושער וגמרנו כמו שאתה בטח זוכר).
אז בן שהר הבקיע 13 שערים ב11 משחקי ליגה שונים השנה, מתוכם 9 שערי שדה. שותף ב33 משחקים, רובם המוחלט בהרכב!
9 שערי שדה, ב33 משחקים בהם שותף! 9! ב33! ב7 משחקים שונים!
זה כולל רצף של 6 משחקי ליגה ללא שערים ועוד שני רצפים של 4 משחקים ללא שערים. אלה לא נתונים לגיטימיים לחלוץ מפתח, בלי להזכיר בכלל את נושא השכר.

אז אחלה שהוא ישראלי והכל. אבל אם השוק הישראלי כל כך דל ועלוב - אז בעמדת החלוץ חייבים להביא זר איכותי בעיני, גם אם לצערך טוויטו או גולדברג יפתחו בהרכב.
נערך לאחרונה על ידי RedRock ב 17 יולי 2020, 21:13, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

RedRock כתב:
17 יולי 2020, 21:09
שוב דמגוגיה?
הרגשנו מיצוי גם עם דובב גבאי, נאסר, גורדנה, אג'ידה וגל אראל. גם עליהם אתה מצטער?

ג'וזוואה היה צריך לסיים את העונה כמלך הבישולים של הליגה by far. הוא הצליח להחמיץ גם את מה שממש קשה.
אני ממש ממש ממש שמח שהוא מסיים (כנראה) בטעם מתוק עם הגול בגמר והוא באמת ייזכר כאחד החלוצים הטובים שהיו לנו, אבל הוא כבר הרבה מעבר לשיא.

אגב, אני עד היום זוכר איך ספרנו יחד את כמות המשחקים שדובב גבאי הבקיע בהם על פני עונה שלמה (דפק פעמיים שלושער וגמרנו כמו שאתה בטח זוכר).
אז בן שהר הבקיע 13 שערים ב11 משחקי ליגה שונים השנה, מתוכם 9 שערי שדה. שותף ב33 משחקים, רובם המוחלט בהרכב!
זה כולל רצף של 6 משחקי ליגה ללא שערים ועוד שני רצפים של 4 משחקים ללא שערים. אלה לא נתונים לגיטימיים לחלוץ מפתח, בלי להזכיר בכלל את נושא השכר.

אז אחלה שהוא ישראלי והכל. אבל אם השוק הישראלי כל כך דל ועלוב - אז בעמדת החלוץ חייבים להביא זר איכותי בעיני, גם אם לצערך טוויטו או גולדברג יפתחו בהרכב.
סלח לי אחי, המחשבה שהבאה של חלוץ זר (חופשי וזול משהר) שגם יכבוש יותר משהר לאורך זמן היא דבר שעושים באהלן אהלן היא תמימה ואף אווילית (בלי לפגוע כמובן :) ) לאור ניסיון העבר בהבאת חלוצים זרים פה. לא משנה איך נסובב את זה וכמה הוא לפעמים יכול להוציא אותך משלווה האיש יציב על מספרים דו ספרתיים ואת התרומה שלו הוא נותן.
קצץ לו את השכר (היו מאוד קרובים לסיכום) ותביא מגן שמאלי זר, על הדרך תתמקד בלדחוף החוצה את וארן כי אתה לא צריך 3 חלוצים על עמדה אחת אלא אם כן אחד מהם זה ילד מהנוער שיקבל את ה400 דקות בלחץ שוארן יקבל.
הטיעון שמבחינתי הכי מנצח בסוגיה הזאת הוא שגם אם דחפת החוצה את שהר ובמקרה הטוב הצלחת להביא חלוץ זר שיתרום את אותה כמות אתה נשאר עם 3 עמדות שזקוקות לזר ובעצם חוזר לנקודת ההתחלה (מינוס מקום של זר שיכל ללכת למקום יותר דחוף). במקרה הרע פשוט יצרת חור נוסף בהרכב

דבר אחרון שכבר אמרתי בעבר, המילה ״מיצוי״ מאוסה ולא רלוונטית כל עוד לא מדובר בשחקן שהכיוון שלו הוא שדרוג מקצועי או כלכלי ניכר. זה לא המקרה אצל שהר וגם לא אצל בן ביטון

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

dor69 כתב:
17 יולי 2020, 21:32
סלח לי אחי, המחשבה שהבאה של חלוץ זר (חופשי וזול משהר) שגם יכבוש יותר משהר לאורך זמן היא דבר שעושים באהלן אהלן היא תמימה ואף אווילית (בלי לפגוע כמובן :) ) לאור ניסיון העבר בהבאת חלוצים זרים פה. לא משנה איך נסובב את זה וכמה הוא לפעמים יכול להוציא אותך משלווה האיש יציב על מספרים דו ספרתיים ואת התרומה שלו הוא נותן.
קצץ לו את השכר (היו מאוד קרובים לסיכום) ותביא מגן שמאלי זר, על הדרך תתמקד בלדחוף החוצה את וארן כי אתה לא צריך 3 חלוצים על עמדה אחת אלא אם כן אחד מהם זה ילד מהנוער שיקבל את ה400 דקות בלחץ שוארן יקבל.
הטיעון שמבחינתי הכי מנצח בסוגיה הזאת הוא שגם אם דחפת החוצה את שהר ובמקרה הטוב הצלחת להביא חלוץ זר שיתרום את אותה כמות אתה נשאר עם 3 עמדות שזקוקות לזר ובעצם חוזר לנקודת ההתחלה (מינוס מקום של זר שיכל ללכת למקום יותר דחוף). במקרה הרע פשוט יצרת חור נוסף בהרכב

דבר אחרון שכבר אמרתי בעבר, המילה ״מיצוי״ מאוסה ולא רלוונטית כל עוד לא מדובר בשחקן שהכיוון שלו הוא שדרוג מקצועי או כלכלי ניכר. זה לא המקרה אצל שהר וגם לא אצל בן ביטון
++!

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

RedRock כתב:
שוב דמגוגיה?

עם כל הנתונים הסטטיסטים היבשים והיפים פה גם צריך לבדוק כמה כדורים למצבי הבקעה הוא קיבל ב22 משחקים משחקים כשלא כבש , היה לנו עונה מחורבנת , היו משחקים שהיינו בועטים פעמיים לשער ולא בהכרח למסגרת גם .
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

RedRock כתב:
שוב דמגוגיה?

דור ענה לך מעולה ואני אוסיף, אם שטקוס לא יסכים להתפשר ויישאר ואתה מוותר על שהר, יהיה לך אפשרות להחתים 2 זרים בלבד (כשרק חמישה על המגרש) כשאין לך מגן שמאלי אחד איכותי, אין לך קשר אחורי, אתה בסגל עם קיצוני אחד בלבד (אלטון), אין לך חלוץ איכותי, ויש לך בעיה גם בעמדת הקשר 50/50 ליד זוסואה.
גם זה שיקול, באיזה עמדות כדי להתפשר או לא לקחת הימור. מבחינתי שהר כמו אורן ביטון היו צריכים להישאר כדי שנביא זרים בעמדות אחרות שבהם אין לנו בכלל אלטרנטיבה, בטח כשהתקציב שלנו מוגבל והמחליף הזר של שהר נניח יהיה בשכר נמוך.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

שהר בניגוד לאורן רוצה להישאר. לא רואה אותו מתלהב מדי לצאת לקפריסין אחרי שמצא את מקומו בארץ, בשכר דומה למה שיקבל בארץ ובזמן מגפה עולמית.
אם במועדון ירצו - הוא ישאר. זה רק בידיים שלהם(מן הסתם, יש לו חוזה).

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

CrazyRed7 כתב:
18 יולי 2020, 14:24
שהר בניגוד לאורן רוצה להישאר. לא רואה אותו מתלהב מדי לצאת לקפריסין אחרי שמצא את מקומו בארץ, בשכר דומה למה שיקבל בארץ ובזמן מגפה עולמית.
אם במועדון ירצו - הוא ישאר. זה רק בידיים שלהם(מן הסתם, יש לו חוזה).
השאלה על כמה הוא מוכן לוותר? מבחינתנו מסכימים להשלים שכר לגובה של 150 ושם ירוויח 250.
אם יסכים ל200 אז ישאר בכל מקרה אחרנראה לי שידחפו אותו החוצה.
ב200 אני מעדיף אותו על כל מה שיגיע( עדיף ללכת על בטוח)

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

dor69 כתב:
17 יולי 2020, 21:32

לא אמרתי שזאת משימה קלה להצליח עם שחקן זר, ברור שיש פה הימור. בעיני מושכל. אני סומך על דודו ואליה שאפשר לפגוע בול (וקאריו לא דוגמא).
אגב, אני חושב שלוסיו ובטח ובטח פקהארט היו מגיעים למספרים טובים בהרבה אם היו מקבלים את הדקות של שהר.
שוב אני אומר, 9 שערי שדה ב33 משחקים על פני 7 משחקים. אלה לא נתונים של חלוץ מוביל - צר לי.

לגבי החלוץ השלישי - זה כנראה תלוי מי יהיה המאמן ומה תהיה השיטה...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

RedRock כתב:
18 יולי 2020, 18:45
לא אמרתי שזאת משימה קלה להצליח עם שחקן זר, ברור שיש פה הימור. בעיני מושכל. אני סומך על דודו ואליה שאפשר לפגוע בול (וקאריו לא דוגמא).
אגב, אני חושב שלוסיו ובטח ובטח פקהארט היו מגיעים למספרים טובים בהרבה אם היו מקבלים את הדקות של שהר.
שוב אני אומר, 9 שערי שדה ב33 משחקים על פני 7 משחקים. אלה לא נתונים של חלוץ מוביל - צר לי.

לגבי החלוץ השלישי - זה כנראה תלוי מי יהיה המאמן ומה תהיה השיטה...
ושוב אתה מתעלם משאר העובדות.
החתמת חלוץ זר, שטקוס כרגע עדין כאן, מביא זר לעמדת הקשר האחורי ונשאר עם גולדברג כמגן? קבהא באמצע ויוספי כקיצוני?

שלח תגובה