בן שהר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
talb55

Re: בן שהר

שליחה על ידי talb55 »

שיש כתב:כשהמאמן מחליט לעלות עם 3 קשרים בלי חלוץ טבעי כששניים מהקשרים שיחקו 3 ימים קודם זה אומר משו.
טעות מוחלטת של ברק. אך ורק בגלל שמבין כל השלישייה אף אחד לא כובש גולים מחונן כמו זהבי או כמו רועי קהט (בעונה עם קריית שמונה) עם הצטרפות מקו שני.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

talb55 כתב:אומנם אני לא אוהב את כל הראיונות האלה, שבדר"כ מוציאים רק שם רע להורה ולשחקן, הפעם הראיון הזה נגע לי ללב. מקצועית בתיה סהר מבינה כדורגל יותר מ99.9 אחוז מהאנשים במגרשים(גם לי יצא פעם לשמוע את דעותיה המקצועיות המדויקות), ונגע ללב שהיא אמרה כמה פעמים שיכול להיות שהיא לא אובייקטיבית שזה הבן שלה וכו אבל מבחינתה הוא הכי טוב.
זה צריך להיות שיעור לחיים לכל אלה שחושבים שהשחקנים האלה הם אנימציות בפיפא שאפשר להגיד עליהם כל מה שרוצים.

לגבי מה שאמרו לפני על מליקסון ווקאמה, עובדתית זה נכון, מליקסון ובעיקר וואקמה לא עובדים בשביל החלוצים, לא מנסים לבשל, ומתמקדים בעיקר בכדרור ובבעיטות, דבר שפוגע מאוד החלוצים שמוצאים את עצמם פעם אחר פעם מובטלים.
אפשר לטעון שמאור מתחיל מהלכים בדריבל וזה פחות מתאים לשחקן כמו שהר שבנוי על פעולות מהירות, אבל להגיד שמאור לא מנסה לבשל.. בחייאת. חצי מהשערים של ברדה בעונה שעברה הגיעו מהבישולים שלו.
איפה אתה חי?

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

ForeverRed כתב: אפשר לטעון שמאור מתחיל מהלכים בדריבל וזה פחות מתאים לשחקן כמו שהר שבנוי על פעולות מהירות, אבל להגיד שמאור לא מנסה לבשל.. בחייאת. חצי מהשערים של ברדה בעונה שעברה הגיעו מהבישולים שלו.
איפה אתה חי?
אם רוצים תפוקה משהר צריך לדעת לשחק עליו, גם טוני וגם שני המאורים משחקים על הקו וצריכים חלוץ עם נוחכות ברחבה שיהיה כתובת לקרוסים שלהם ושהר לא כזה.
נראה לי שהסגנון של אוחנה יותר מתאים לשהר כי הוא לא בורח לקוים והוא משחק לעומק כמו ששהר אוהב למרות שגם מליקסון יודע להכניס כדורים אבל הוא לא עושה את זה.
בכל מקרה זה החלטה של מאמן איך לשחק ומה הדרישות שלו מהקשרים

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שורה תחתונה, סהר עם המהירות שלו, והצוות המסייע אצלנו, אמור היה כבר מזמן להיות שווה לפחות 15 גולים בעונה ושחקן הרכב קבוע או כמעט קבוע.
יכול להיות שעם סגנון אחר הוא יכול להגיע גם ל20 או 25 שערים בעונה, אבל גם בסגנון הנוכחי חלוץ כמוהו חייב להגיע לפחות ל15 שערים בעונה ולמעמד בכיר יותר בקבוצה.
סהר קיבל מספיק הזדמנויות, והוא יכול להאשים רק את עצמו במצב שהוא נמצא בו היום.
אני עדין מאמין בסהר ומקווה שיתפוצץ אצלנו, ואני גם חושב שהוא מקצוען ולא קשור לדברים שאמרה בתיה אתמול, אבל אי אפשר כל הזמן לחפש תירוצים בשבילו, בטח ברמת ההגנות שיש בישראל.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

ינואר בפתח ולדאמרי מתחיל להיות קר בארה״ב

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

דווקא דמארי פצוע. אם כבר משהו ששווה לשים עליו עין זה דאבור. נכנס לתאקל רציני עם גרסיה ואחרי שהפציץ בשוויץ הוא בקושי משחק באוסטריה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

The red one כתב:דווקא דמארי פצוע. אם כבר משהו ששווה לשים עליו עין זה דאבור. נכנס לתאקל רציני עם גרסיה ואחרי שהפציץ בשוויץ הוא בקושי משחק באוסטריה.
קרויף כבר מכין הצעת שכר של מיליון יורו לעונה. ועם זה אין לך סיכוי להתמודד.

סמל אישי של משתמש
milan

שליחה על ידי milan »

פיי איפה הלכתם כבר הספדתם תבחור.. סומך על הצוות המקצועי שיגרום לבן לאכול את הדשא ולכם לאכול הרבה כובעים.
שחקן ענק וכל פעם שהיו צריכים אותו הוא היה שם בשביל הקבוצה ..

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

זה המחיר של סגל עמוק.
בן שחקן מצוין תמיד עשה מה שצריך בזמן ששיחק
מגיע לו יותר קרדיט זה בטוח
במיוחד כשברדה פצוע (וגם גדיר)

ברק הכניס את עצמו לסיטואציה לא נוחה וזה לא אופייני לו

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

CrazyRed7 כתב: קרויף כבר מכין הצעת שכר של מיליון יורו לעונה. ועם זה אין לך סיכוי להתמודד.

אתה מקורב למיטש? מניין הביטחון הזה?
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אורי אדום בנשמה כתב:

אתה מקורב למיטש? מניין הביטחון הזה?
הוא כבר קיבל הצעה דומה לפני שעזב את שוויץ. הוא סירב כי היה מנייה בדרך למעלה ומבוקש באירופה.
היום המצב שלו אחר. אם עד ינואר מעמדו לא ישתפר, זלצבורג תמכור אותו בשמחה ומכבי לא תהסס לשלם את ה3 מיליון יורו העברה+כמיליון יורו שכר.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

שהר עולה היום כקפטן

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

אלדר כתב:שהר עולה היום כקפטן
קצת לעג לרש בעיניי

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

קפטן של הקבוצה הזו זה הכל חוץ מלעג לרש

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

בן שהר יותר מתאים לשיטה כשהוא החלוץ השני שמצטרך מהצד או כחלוץ צד.

ראינו היום במספר מעט של מצבים איך שהוא עושה את התנועה מהאגף ומנצל את המהירות שלו להגיע ל1על1 עם השוער
תמונה

שלח תגובה