בן שהר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

Re: בן שהר

שליחה על ידי MikiRed »

כמו בפוקר, מעלה את ההצעה לביתר, ממן + שהר עבור וארן.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

MikiRed כתב:כמו בפוקר, מעלה את ההצעה לביתר, ממן + שהר עבור וארן.
אף קבוצה בארץ לא תיקח על עצמה את החוזה של בן שהר לעוד 3 וחצי שנים.

הוא איתנו - בואו נאהב אותו ונחבק אותו. זה יעשה טוב.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

בן שהר למרות הכל טוב מוארן.

הוא בתקופה לא טובה. הייתי מוריד אותו קצת לספסל.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

איכס איכס איכס ועוד פעם איכס העיקר כשהוא יירד לספסל אמא שלו תגיד שהוא לא קיבל הזדמנות

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

קטסטרופה. רמה נמוכה מאוד.
והביקורות היו הרבה פחות חריפות אם לא היינו שומעים ממקורביו בכל פעם על חוסר הכבוד של ב"ש ואיך זה ששהר מסופסל.

הוא וב.ביטון צריכים כמה משחקים טובים בספסל.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

משחק קטסטרופה. גם הדברים שהוא בדכ טוב בהם עשה רע מאוד היום.
אם הייתה אלטרנטיבה הייתי מוריד אותו לספסל קצת...
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

צריך לעשות קליפ של מיטב הביצועים שלו בשנתיים האחרונות, למקרה ובתיה תעז לפתוח את הפה אי פעם.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

Guevara כתב:צריך לעשות קליפ של מיטב הביצועים שלו בשנתיים האחרונות, למקרה ובתיה תעז לפתוח את הפה אי פעם.
בכוח רוצה לסכל עסקה עתידית?
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

ניב כתב: בכוח רוצה לסכל עסקה עתידית?
אם אתה עוד מאמין שקיימת קבוצה שתתמודד עם החוזה שלו, אשרייך.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

Guevara כתב:
אם אתה עוד מאמין שקיימת קבוצה שתתמודד עם החוזה שלו, אשרייך.
התקשורת קןבעת את השווי, ךפי התקשורת בן שהר יותר טןב מאיקרדי

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

תראו לי חלוץ בעולם שכובש כל הזמן, עד לפני 3-4 משחקים היה מהמצטיינים בקבוצה, עכשיו בתקופה לא טובה, לא אשמתו שאין אופציה אחרת ולזכותו יאמר שהוא יודע שהוא בתקופה לא טובה ויורד המון לאמצע המגרש בשביל לפתח התקפה ועושה את זה בצורה טובה כמעט ללא אבודים.
תמיד הדשא של השכן ירוק יותר, מהשחקנים האחרונים בקבוצה שהייתי משחרר (ויש הרבה), כל עוד לא הולכים על 2 חלוצים זרים (ולא הולכים) הוא חייב להיות בסגל, אין אופציה טובה יותר בליגה.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

niv1 כתב:תראו לי חלוץ בעולם שכובש כל הזמן, עד לפני 3-4 משחקים היה מהמצטיינים בקבוצה, עכשיו בתקופה לא טובה, לא אשמתו שאין אופציה אחרת ולזכותו יאמר שהוא יודע שהוא בתקופה לא טובה ויורד המון לאמצע המגרש בשביל לפתח התקפה ועושה את זה בצורה טובה כמעט ללא אבודים.
תמיד הדשא של השכן ירוק יותר, מהשחקנים האחרונים בקבוצה שהייתי משחרר (ויש הרבה), כל עוד לא הולכים על 2 חלוצים זרים (ולא הולכים) הוא חייב להיות בסגל, אין אופציה טובה יותר בליגה.
איזו גניבת דעת
"כובש כל הזמן".

הבנאדם יש לו סיסטמה ברורה כל עונה - מיובש על הספסל בהתחלה ואומר שפגוע, חוזר להרכב, דופק איזה 2-3 צמדים, חמישים אחוז מהגולים בפנדלים ומעלה את המאזן למשהו שקרוב ל-10, נעלם ל-3/4 חודשים, במהלכם לא מצליח לעצור כדור ואז עוקץ איזה כמה גולים בפלייאוף וחוזרת לה האמירה של "הוא כל שנה עם דו ספרתי"

האמת שכפי שידידי המלומד הציע פה מקודם, ממש בא לי להכין קליפ ביצועים שלו מהשנתיים האחרונות.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

ניב כתב: איזו גניבת דעת
"כובש כל הזמן".

הבנאדם יש לו סיסטמה ברורה כל עונה - מיובש על הספסל בהתחלה ואומר שפגוע, חוזר להרכב, דופק איזה 2-3 צמדים, חמישים אחוז מהגולים בפנדלים ומעלה את המאזן למשהו שקרוב ל-10, נעלם ל-3/4 חודשים, במהלכם לא מצליח לעצור כדור ואז עוקץ איזה כמה גולים בפלייאוף וחוזרת לה האמירה של "הוא כל שנה עם דו ספרתי"

האמת שכפי שידידי המלומד הציע פה מקודם, ממש בא לי להכין קליפ ביצועים שלו מהשנתיים האחרונות.
א. איפה ראית שרשמתי שהוא כובש כל הזמן? אל תכניס לי מילים לפה, תודה
ב. לדבר זה קל, להראות הוכחות זה שונה, אתה מוזמן ללכת כמה דפים אחורה ולראות את הסטיסטיקה שלנו בעונה שעברה, היה חודשיים בלבד (לא ברצף) שבהם הוא לא כבש, אז את הסטיגמה הזאת שנוצרה לו אנשים כמוך ממשיכים להפיץ אפשר לזרוק לפח, עובדתית זה פשוט לא נכון.

אין שום חלוץ בעולם שנראה טוב במשך עונה שלמה, גם רונאלדו בעונה האחרונה בריאל היה 2 שערים עד ינואר, סיים עם 30..
הבעיה שאין לו תחליף, וזה לא הבעיה שלו.
אין שום חלוץ ישראלי שאפשר להביא שטוב ממנו. מדהים כמה חוסר הערכה שהוא מקבל מהקהל, כל כך הרבה בעיות יש בסגל ובאיכות השחקנים ודוקא אותו שנתן כל כך הרבה לקבוצה מנסים להבריח. נגעל.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

niv1 כתב:תראו לי חלוץ בעולם שכובש כל הזמן, עד לפני 3-4 משחקים היה מהמצטיינים בקבוצה, עכשיו בתקופה לא טובה, לא אשמתו שאין אופציה אחרת ולזכותו יאמר שהוא יודע שהוא בתקופה לא טובה ויורד המון לאמצע המגרש בשביל לפתח התקפה ועושה את זה בצורה טובה כמעט ללא אבודים.
לי מפריע כל שאר הדברים שחלוץ יכול לעשות ואין לו את זה. הוא לא מבשל, הוא לא יודע לעבור שחקן, הוא איטי יחסית לחלוץ, הוא לא כובש כמעט מחוץ לרחבה, דריבל לא קיים, לא יודע לשחק עם הגב אל השער, והוא בעיקר מגביל את הקישור שלנו שחייב תמיד לייצר לו מצבים של כדור מול השער.
אפילו ניב זריהן כחלוץ יכול לתת יותר ממנו לדעתי.
נערך לאחרונה על ידי אסי, דגים ב 06 פברואר 2020, 12:31, נערך פעם 1 בסך הכל.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ניב כתב: איזו גניבת דעת
"כובש כל הזמן".

עובדתית השנה:
9 שערים, צמד אחד בלבד (כלומר כבש ב-8 משחקים שונים), 3 שערים בפנדלים (מהם שניים שהוא סחט בעצמו אחרי פריצה ברחבה שהסתיימה בהכשלה).

הוא בתקופה פחות טובה לאחרונה (למרות שכבש בליגה מול רעננה וכבש ובישל בגביע בנתניה), והוא חייב תחרות וגם שחקן שיתן לו מנוחה, אבל גם העונה בן שהר הוא מהחלוצים הטובים בליגה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה