בן שהר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
izguy83

Re: בן שהר

שליחה על ידי izguy83 »

The red one כתב:הא, לא עניינו שיש בקבוצה שחק בקבוצה שכנראה לא מרוצה ממעמדו ?

אז מתי זה כן עניינו?

והדיון הזה גם יכול להתפתח על מעמדו. אני חושב שהוא צריך להיות מועדף על פני לוסיו.
רק כשזה בוזגלו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

xboy כתב: רוטציה בעמדת החלוץ היא נורא בעייתית, אפשר להשוות את זה לרוטציה בעמדת השוער.
חלוץ צריך לשחק כמה משחקים רצוף על מנת להביא את היכולות שלו לידי ביטוי, ברגע שזה יקרה אני מאמין שלוסיו יהיה עם מספרים מאוד יפים העונה.
ברגע שאתם עושים השוואות וסופרים ללוסיו החמצות תהיו הוגנים ותספרו גם את ההחמצות של בן שהר.
מעדיף את לוסיו כרגע על שהר, למרות ההחמצות.
זה לא אומר שאני מרוצה מהתפוקה שלו.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

ForeverRed כתב: מעדיף את לוסיו כרגע על שהר, למרות ההחמצות.
זה לא אומר שאני מרוצה מהתפוקה שלו.
עם כל העומס שיש לנו, מול רוב הקבוצות בליגה אפשר לשלב גם את שניהם בחלקים מסוימים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

izguy83 כתב: רק כשזה בוזגלו.
נו באמת.
בן/בתיה שהר אמרו מתישהו בראיון את הדברים שמאור ואבא בוזגלו אמרו?
בן הוא סופר מקצוען וזה שהוא מאוכזב זה לגיטימי ומובן וזה שהוא יוזם שיחה עם בכר זה דבר שקורה על בסיס קבוע בכל קבוצה.
אל תשווה בין המקרים, זה לא קרוב אפילו.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

יצא לי לגמרי במקרה להיתקל גם כן בבתיה בבוקר המשחק במילאנו, הוא לא מוציאה את הדברים החוצה וזה ייאמר לזכותה, אך יש לה הרבה מה לומר.
בגדול, היא מאוד מאוכזבת מכמות הדקות שהוא מקבל, חושבת שתפקיד החלוץ המרכזי לא ממש מתאים לבן בסגנון המשחק שלנו (פה אני מסכים איתה) מול בונקרים, שהוא טוב בשמאל וטוני לא מוסר לו כי לא רוצה בהצלחתו, אוהב לשחק בנגיעה וקצת קשה לו עם כל הדריבליסטים בקבוצה (מליקסון ובעיקר טוני) שתוקעים את המשחק ומונעים ממנו לקבל כדור תוך כדי ריצה עם הפנים לשער (יש בזה צדק), וטוענת שהוא צריך לשחק כל הזמן כדי להראות מה הוא באמת שווה.
טענה שאם זה יימשך כך הוא כנראה יעזוב בסיום העונה, ושהזכרתי את עניין החוזה לעונה נוספת ענתה "שמישהו יגיד לנו להישאר או להביא כסף".
בטוחה שאם תרצה תקבל שחרור ללא תמורה.
כן ציינה שהוא מאוד מאוד אוהב את העיר, הקבוצה והקהל. התחבר הרבה יותר טוב ממה שציפה וזה מה שמרסן אותם בינתיים וגורם להם לנשוך שפתיים.

אוהב את בן, אך למעט טדי מתקשה מאוד לצאת ממעגל הבינוניות ששורה בו מאז שהגיע.
טיפול בעייתי מדי בכדור.
יכול להצליח אם יקבל את תפקיד חלוץ הצד והקבוצה תשחק בסגנון שיותר תואם אליו. בספק אם יקרה אצלנו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שמח מאוד שסהר לקח ללב שלא נכנס למשחק. מצד אחד אני חושב שבכר היה צריך להשתמש בו אתמול, במגרש גדול עם קינן האיטי במרכז ההגנה, מצד שני אני חושב שסהר לא מממש את האיכויות שלו אצלנו. לא סתם הוא לא מעט פעמים מסופסל, הוא מתקשה לשמור על יציבות, מתקשה לשחק כחלוץ חוד בודד, ובליגה כמו שלנו הוא היה מזמן חייב להפוך לשחקן הרכב קבוע אצלנו עם מספרים טובים הרבה יותר. אולי משחקים כמו אתמול שהוא לא קיבל דקה ידחפו אותו להיות טוב יותר ולהוכיח את עצמו יותר כשכן יקבל דקות.
המספרים שלו לא רעים יחסית לדקות שלו, אבל יש גם סיבה לכך שהוא לא שחקן הרכב אצלנו.
ובלי קשר, אני אוהב שחקן שיש לו תשוקה לשחק וזה בוער בו והוא לוקח קשה את העובדה שהוא מסופסל.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

yossi כתב:יצא לי לגמרי במקרה להיתקל גם כן בבתיה בבוקר המשחק במילאנו, הוא לא מוציאה את הדברים החוצה וזה ייאמר לזכותה, אך יש לה הרבה מה לומר.
בגדול, היא מאוד מאוכזבת מכמות הדקות שהוא מקבל, חושבת שתפקיד החלוץ המרכזי לא ממש מתאים לבן בסגנון המשחק שלנו (פה אני מסכים איתה) מול בונקרים, שהוא טוב בשמאל וטוני לא מוסר לו כי לא רוצה בהצלחתו, אוהב לשחק בנגיעה וקצת קשה לו עם כל הדריבליסטים בקבוצה (מליקסון ובעיקר טוני) שתוקעים את המשחק ומונעים ממנו לקבל כדור תוך כדי ריצה עם הפנים לשער (יש בזה צדק), וטוענת שהוא צריך לשחק כל הזמן כדי להראות מה הוא באמת שווה.
טענה שאם זה יימשך כך הוא כנראה יעזוב בסיום העונה, ושהזכרתי את עניין החוזה לעונה נוספת ענתה "שמישהו יגיד לנו להישאר או להביא כסף".
בטוחה שאם תרצה תקבל שחרור ללא תמורה.
כן ציינה שהוא מאוד מאוד אוהב את העיר, הקבוצה והקהל. התחבר הרבה יותר טוב ממה שציפה וזה מה שמרסן אותם בינתיים וגורם להם לנשוך שפתיים.

אוהב את בן, אך למעט טדי מתקשה מאוד לצאת ממעגל הבינוניות ששורה בו מאז שהגיע.
טיפול בעייתי מדי בכדור.
יכול להצליח אם יקבל את תפקיד חלוץ הצד והקבוצה תשחק בסגנון שיותר תואם אליו. בספק אם יקרה אצלנו.
היא צודקת, זה מבורך שיש לנו שחקנים כמו טוני ומליקסון, אבל הם חייבים להתאים את עצמם לשחקנים שאיתם.
שחקן כמו בן שהר, הוא נשק קטלני, ולא יכול להיות שאחרי שנה וחצי לא יודעים להפעיל אותו. הרבה מאוד פעמים הוא רץ בכדי לקבל כדור, אבל אף אחד לא משחרר אותו בזמן אם בכלל. סה"כ אפשר להבין את בן ואת בתיה.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

אני אומר בזהירות שאוחנה שטוב בכדורי עומק ידע להפעיל טוב יותר את שהר. מליקסון בסגנון המשחק שלו בדרך כלל מתחיל בכדרור ואפקט המהירות של שהר קצת נפגע כתוצאה מכך. מהמר על תחילת ביצוע ביום ה'.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

zivmay כתב:
היא צודקת, זה מבורך שיש לנו שחקנים כמו טוני ומליקסון, אבל הם חייבים להתאים את עצמם לשחקנים שאיתם.
שחקן כמו בן שהר, הוא נשק קטלני, ולא יכול להיות שאחרי שנה וחצי לא יודעים להפעיל אותו. הרבה מאוד פעמים הוא רץ בכדי לקבל כדור, אבל אף אחד לא משחרר אותו בזמן אם בכלל. סה"כ אפשר להבין את בן ואת בתיה.
האחריות על בכר, יכול להיות ששהר לא מתאים

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

MikiRed כתב:אני אומר בזהירות שאוחנה שטוב בכדורי עומק ידע להפעיל טוב יותר את שהר. מליקסון בסגנון המשחק שלו בדרך כלל מתחיל בכדרור ואפקט המהירות של שהר קצת נפגע כתוצאה מכך. מהמר על תחילת ביצוע ביום ה'.
אני אומר בזהירות, חארטה.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

נחרטט ונראה ...

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

מי מביא את תקציר הדיבורים של בתיה מהרדיו?

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

שליחה על ידי YallaHapoel »

בתיה יורה ב103FM
מדברת רק בשם עצמה ומדגיש שבן לא מסכים עם דעתה.
מליניאק מפציץ.

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

שליחה על ידי YallaHapoel »

taltal כתב:מי מביא את תקציר הדיבורים של בתיה מהרדיו?
שתי דקות אחרי שיגמר הראיון יהיה אפשר לשמוע אותו שוב.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

אז היא מדברת על דעת עצמה?

שלח תגובה