הפועל ב"ש- סאות'המפטון, מחזור 2, חמישי, 20:00, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

Re: הפועל ב"ש- סאות'המפטון, מחזור 2, חמישי, 20:00, טרנר

שליחה על ידי אריאל2 »

יופי של טור.
העלת בי זכרונות משער שתיים מזמר בקצב: אלישע, אלישע.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

xboy כתב: מליקסון בהחלט היה רע אתמול, יותר מידי דריבלים מיותרים, מסירות לא מדויקות, ויותר מידי התחכמויות שתקעו לגמרי את המשחק.
מליקסון רק חזר מפציעה ולא ברור לי למה הוא כבר מקבל הרכב, בוזגלו בכושר מצויין והוא היה חייב לפתוח, על אחת כמה וכמה שמליקסון בכושרו הנוכחי לא מסוגל לשחק יותר ממחצית.
1. מת לדעת מה כל כך מיוחד בכושר הנוכחי של בוזגלו. נגד חיפה ובני יהודה במחצית הראשונה היה חלש כמו כל הקבוצה.
2. למה להידבק למליקסון?טוני היה הרבה יותר חלש אתמול, אז למה אתה לא מרכיב את בוזגלו על חשבון טוני?
3. מאיפה אתה יודע כמה מליקסון יכול לשחק?

אנשים פה עם זיכרון של דג. מליקסון הוא באנקר מבחינתי.

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

מי שלדעתי הכניס הרבה חיים במשחק שלנו אתמול הוא הובאן שהחסרון שלו הורגש מאוד

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

תענוג לקרוא אותך
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

אם רק הפרשנים בטלוויזיה היו מנתחים כמו בסרטון שהביאו פה מהפייסבוק

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

CrazyRed7 כתב:מליקסון לא היה בשיאו אבל להגיד שהיה רע?הגזמה פרועה.
לפניו ברשימת החלשים יותר היו אוגו וטוני.
בואו לא נשכח מול איזו הגנה שיחקנו אתמול. זה לא נאגאטומו וראנוקיה החלשים.
בסטנדרטים של מליקסון הוא היה רע, ויש לו ביקורת עצמית ואני בטוח שהוא מבין שהיה רע

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

CrazyRed7 כתב: 1. מת לדעת מה כל כך מיוחד בכושר הנוכחי של בוזגלו. נגד חיפה ובני יהודה במחצית הראשונה היה חלש כמו כל הקבוצה.
2. למה להידבק למליקסון?טוני היה הרבה יותר חלש אתמול, אז למה אתה לא מרכיב את בוזגלו על חשבון טוני?
3. מאיפה אתה יודע כמה מליקסון יכול לשחק?

אנשים פה עם זיכרון של דג. מליקסון הוא באנקר מבחינתי.
1. מליקסון חזר מפציעה וחזר לא טוב, להשוות את הכושר הנוכחי של מליקסון לבוזגלו זה פשוט לא להסתכל למציאות בעיניים.
2. לא לפתוח עם טוני? טוני עד עכשיו נותן עונה מצוינת, זה שהוא נתן אתמול משחק חלש זה משהו שלא ניתן היה לצפות, מבחינתי הכי באנקר בהרכב אתמול.
3. מליקסון כבר בדקה 60 סימן לבכר שהוא רוצה להתחלף.
אני ממש לא עם זיכרון של דג, מליקסון אחד השחקנים האהובים עלי בקבוצה, אבל אם הוא בכושר פחות טוב הוא לא חייב להיות באנקר בהרכב.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

The red one כתב:אתה טועה שי אתה טועה ובגדול.

אומר לך בוודאות ולא מניחוש או מקור שני - ברמן ומוגילבסקי לא קשורים לכתבות בזמן אמת, וגם לא למה שנהיה מהכתבות האלה בסיום המשחק. נעזוב בצד את העובדה שגם בכתבות רגילות הם לא אחראים על כותרות ועל כותרות משנה.

חבל שאתה נופל למלכודת הזאת. אל תעבוד על אוטומט ואל תסחף אחרי זרם, כנ"ל גם לגבייך קרייזירד7.
כמו שאמרתי לך בהודעה הקודמת, לא אחראים? אל תחתמו את שמכם.

אני טועה? אתה באמת מאמין שההקטנה של הישגי באר שבע הם צירופי מקרים?

אז אני אומר לך שזו יד "נעלמה" שמעצבת דעת קהל.

ולפני שאתה מנסה להלביש לי את טייל המקופח מהנגב אקדים אותך ואגיד, שברתי כל תקרת זכוכית אפשרית(ששאפתי ורציתי), אני מזמן לא רץ לבכות באכלו לי שתו לי על כל דבר, אבל זה עניין מהותי שקשה להתעלם ממנו והוא לא נתון לאף רגש נחיתות כזה או אחר.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

zivmay כתב:
שוב פעם, ההערות האלו טיפה כבר מעיקות, לא צריך לחזור על דברים פעם אחר פעם זה לא מוציא אותך יפה.
לא צריך שאף אחד ייקח אותי ברצינות, סה"כ מתדיינים על דברים מעניינים ואף אחד לא יורד פה על השחקנים או מקלל אותם ( הרוב ובטח שלא אני).
בדיוק בגלל שאתה מתיימר להבין בכדורגל אתה צריך לשים את השנאה שלך לבוזגלו בצד ולחשוב מקצועית.
אתמול ושוב אני חוזר על זה היה מקום להכניס את בוזגלו הרבה לפני.
ואגב לגבי ההערה שלך על אלישע,אז מה לעשות? את הקרדיט הוא איבד איפושהו בחודש מאי לפני שנה וחצי.
ואגב רק חמור לא משנה דעתו.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

Totti כתב: כמו שאמרתי לך בהודעה הקודמת, לא אחראים? אל תחתמו את שמכם.

אני טועה? אתה באמת מאמין שההקטנה של הישגי באר שבע הם צירופי מקרים?

אז אני אומר לך שזו יד "נעלמה" שמעצבת דעת קהל.

ולפני שאתה מנסה להלביש לי את טייל המקופח מהנגב אקדים אותך ואגיד, שברתי כל תקרת זכוכית אפשרית(ששאפתי ורציתי), אני מזמן לא רץ לבכות באכלו לי שתו לי על כל דבר, אבל זה עניין מהותי שקשה להתעלם ממנו והוא לא נתון לאף רגש נחיתות כזה או אחר.
הבחירה לחתום את שמם לא נתונה בידיהם.

ההקטנה של הישג לא קשורה לברמן או מוגליבסקי. כל הדיון שלנו היה ספציפית על הכתבים הבאר שבעיים, שאיכשהוא נזרקו עלייהם הרבה מילים ארסיות אחרי אתמול - שלא בצדק.

לקחת את התגובה הזאת לכיוון אחר לגמריי ממה שהתכוונתי. אתה כתבת בטור שלך שמות של 2 כתבים שאין להם שום קשר למה שייחסת להם ועל זה רציתי להעמיד אותך על טעותך! מה הקשר המקופח מהנגב..מי חשב על זה בכלל...

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

The red one כתב: הבחירה לחתום את שמם לא נתונה בידיהם.

ההקטנה של הישג לא קשורה לברמן או מוגליבסקי. כל הדיון שלנו היה ספציפית על הכתבים הבאר שבעיים, שאיכשהוא נזרקו עלייהם הרבה מילים ארסיות אחרי אתמול - שלא בצדק.

לקחת את התגובה הזאת לכיוון אחר לגמריי ממה שהתכוונתי. אתה כתבת בטור שלך שמות של 2 כתבים שאין להם שום קשר למה שייחסת להם ועל זה רציתי להעמיד אותך על טעותך! מה הקשר המקופח מהנגב..מי חשב על זה בכלל...
אגב למי התכוון ראדי.
למה מי שרואה את הכותרת בטוח שזה לאוהדים.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

The red one כתב: הבחירה לחתום את שמם לא נתונה בידיהם.

מחקתי את האזכור הספציפי שלהם. בשבילך
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
tamirkal
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי tamirkal »

תותח

סמל אישי של משתמש
The red one

Totti כתב: מחקתי את האזכור הספציפי שלהם. בשבילך
אתה מלך.

אדום זקן - בתכל'ס אף אחד לא יודע למי הוא התכוון. אולי כן לאוהדים? מה שכן, לא ראיתי שמישהו כן ייחס את הסטטוס הזה לקהל..

סמל אישי של משתמש
The red one

איזה ביוב נשפך בפייסבוק על התצוגה של הקהל אתמול. רק אני לא הבנתי מה היה כל כך נורא? סה"כ תצוגת עידוד בסדר גמור. לא וואו אבל בטח לא "בית קברות" ולראייה כל התגובות של אוהדי סוטון.

אבל מה שהכי מרגיז אותי זה שיש ביקורת לגיטימית מאוד שגם אני אמרתי אותה ("שרו את השירים החדשים בזמנים קריטיים") וכל פעם שמישהו אומר אותה ישר קופצים עליו, מקניטים אותו ויורדים עליו. הלו, לא בושה להגיד "וואלה יש מצב טעינו".

בכל מקרה..קצת מוזר לי כל הבלאגן הזה עם הקהל אחרי המשחק הזה, ממש לא יצאתי בהרגשה של עידוד לא טוב.

שלח תגובה