ג'ון אוגו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
red ultras

Re: ג'ון אוגו

שליחה על ידי red ultras »

RedRock כתב:
גם פטריק אוסיאקו יותר טוב ממה שיש לנו היום באמצע.

זה שעשו טעויות בניסיונות להתקדם לא אומר שלא צריך להמשיך לנסות לתקן. לקחו הימור אחרי שהקולומביאני ברח והלכו על אמצע ישראלי. אני רוצה להאמין שמבינים היום שזאת היתה טעות ויביאו זר מתאים.
רק לפני כמה חודשים נחת פה שחקן שהיינו נהנים ממנו מאוד אם היה משחק בדור הזהב - אפשר להתקדם ולהביא תותח אם באמת יש מוטיבציה.
כאן המחלוקת שלנו. אתה חושב שהטעויות נעשו
כשברקע רצון להתקדם. אני חושב שפשוט הפנימו שלצ׳מפיונס כבר לא נגיע, והחל מהעונה הבאה גם הליגה האירופית יורדת מהפרק ולכן אין טריגר אמיתי כדי להשקיע כי יהיה מאוד קשה ״להחזיר״ את ההשקעה. מבחינתי ג׳ון אוגו זה עוד קצת מהטוב שטעמנו וכל עוד לא מתכוונים להביא לכאן שחקן שבוודאות ישדרג אותנו אני אשמח לראות אותו שוב.

דרך אגב, אני כל הזמן שומע על הפספוס עם הקולומביאני
בוא זה לא שהוא עושה קסמים במקומות אחרים, מי אמר שהוא פספוס בכלל?

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

RedRock כתב:
גם פטריק אוסיאקו יותר טוב ממה שיש לנו היום באמצע.

זה שעשו טעויות בניסיונות להתקדם לא אומר שלא צריך להמשיך לנסות לתקן. לקחו הימור אחרי שהקולומביאני ברח והלכו על אמצע ישראלי. אני רוצה להאמין שמבינים היום שזאת היתה טעות ויביאו זר מתאים.
רק לפני כמה חודשים נחת פה שחקן שהיינו נהנים ממנו מאוד אם היה משחק בדור הזהב - אפשר להתקדם ולהביא תותח אם באמת יש מוטיבציה.
אני לא מבין...
למה להחזיר את אוגו זה "לחזור אחורה" או לא להתקדם?
בעיניי אוגו (אפילו בשנה שעברה שהייתה החלשה ביותר שלו - בשל ענייני חשק ושכר בעיקר) בין שלושת הקשרים האחוריים הטובים בליגה.
הוא לא כל כך זקן... (30 לא?) אז למה זה לחזור אחורה? אם הוא מאוד רוצה לחזור - ומכן שגם התשוקה תחזור...

להביא שחקן אחר - נגיד ניגרי אחר, נגיד אפילו איגיבור או שם גנרי אחר, באזור גיל 30, שיהיה בין שלושת הקשרים הטובים בליגה זה יותר טוב מלהביא את אוגו? למה?
ורק לשם ההבהרה, למצוא אחד כזה יהיה קשה עד לא קיים וגם אז יקח לו זמן להתאקלם.

אז למה לא?
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

אחזור שוב - זו דעתי , היא לא מונעת מאגו.
לגיטימי שתחשבו אחרת.

אסביר למה לא.
1. הכי חשוב בעיני - הוא בדעיכה מקצועית משמעותית ושנה שעברה כבר לא הזכיר את ג'ון של פעם שבו התאהבנו. רוצה להאמין שהוא מקצוען ולכן שנה שעברה נתן את הכל כדי לזכות בחוזה חדש. אם סבל מבעיות חשק - זה מוריד ממנו יותר ממה שזה נאמר 'לטובתו'.
2. הוא ממש לא בן 30, אוטוטו בן 32 (באפריל הקרוב).
3. הוא יעלה כפול מכל זר אחר באותו מדרג שכר עקב חישובי מס.
4. זה לחזור אחורה כי זה ללכת למוכר והידוע - נוסטלגי ורומנטי אמנם אבל מונע מהרבה רגש ולא משיקולים מקצועיים נטו.
5. בעיני, דווקא כדי להשאיר את הזיכרון הטוב שיש לכולנו מג'ון, לא הייתי רוצה לראות אותו כאן שוב.

לגבי הקולומביאני - זה שהוא היה על הפרק זה ודאי, זה שהוא חתיכת שחקן ראו בכל הסרטונים שלו+שחקן הרכב קבוע במוליכת הטבלה של הליגה הבכירה בקולומביה+שווי שוק שלו. לא מספיק?

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

אם העזיבה שלו הייתה על רקע מקצועי,
אני מעריך שחיפשו ליצור קישור יותר דינמי וטכני,
שמסוגל להוציא את הקבוצה מהר קדימה.
ואז מילאו את הקישור בקשרים או איטיים או לא טכניים, או שניהם.
במצב הזה כבר עדיף אחד פיזי כמו אוגו,
אבל אם יש עוד כוונה לייצר קבוצה מודרנית חייבים לנסות
למצוא את הקשר שגם מתקל, גם מהיר וגם טכני מספיק.
הסיכוי למצוא כזה, עם התקציב שהוקצה, לא גבוה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

כל אחד יודע כאן מה התקציב,מה הוקצה,מה מחפשים.
וואלה כל הכבוד לא ידעתי שיש כאן חברי הנהלה.
המציאות מוכיחה פעם אחר פעם כמה אתם טועים,בוכים בוכים ואז נוחת כאן איזה מישהו שכולם אומרים "וואי,לא האמני,כל הכבוד להנהלה" יאללה מספיק תתקדמו תנו לאנשים לעבוד ברוך השם אני בניגוד לרכלנים כאן מאמין שיש מערכת שעובדת ורוצה בטובת הקבוצה לא אגו ולא בטיח.
עניין אוגו לא קשור לאגו בשום מצב,אם בכר היה עומד על רגליו האחוריות כנראה שהוא היה כאן ובכר כנראה לא עומד על רגליו.
ולפני שמישהו כאן ירשום "אח שלי בוודאות" אז שום דבר לא וודאי אלה אם כן ציטטתם לשיחות טלפון של אלונה וברק.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אדום זקן כתב:כל אחד יודע כאן מה התקציב,מה הוקצה,מה מחפשים.
וואלה כל הכבוד לא ידעתי שיש כאן חברי הנהלה.
המציאות מוכיחה פעם אחר פעם כמה אתם טועים,בוכים בוכים ואז נוחת כאן איזה מישהו שכולם אומרים "וואי,לא האמני,כל הכבוד להנהלה" יאללה מספיק תתקדמו תנו לאנשים לעבוד ברוך השם אני בניגוד לרכלנים כאן מאמין שיש מערכת שעובדת ורוצה בטובת הקבוצה לא אגו ולא בטיח.
עניין אוגו לא קשור לאגו בשום מצב,אם בכר היה עומד על רגליו האחוריות כנראה שהוא היה כאן ובכר כנראה לא עומד על רגליו.
ולפני שמישהו כאן ירשום "אח שלי בוודאות" אז שום דבר לא וודאי אלה אם כן ציטטתם לשיחות טלפון של אלונה וברק.
אין בעיה, אני איתך, נפגש בסוף ינואר, נראה אם יגיע קשר ואם כן מי יגיע, אני עדין מחכה למחליף של אלחמיד מהקיץ...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Sir Alex Ferguson כתב: אין בעיה, אני איתך, נפגש בסוף ינואר, נראה אם יגיע קשר ואם כן מי יגיע, אני עדין מחכה למחליף של אלחמיד מהקיץ...
וואלה אחי אני לא מאלה שאוהבים לחכות בפינה ואז להגיד "אמרתי".
ג'ון אוגו זה הימור לא קטן,מסכים בגדול שיש את העניין הזה שהוא כבר היה כאן מכיר ויודע אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שלא שיחק הרבה זמן ושצריך לדעת להתקדם גם אם הבחירה תהיה פחות טובה לפחות אני אבין שיש סוג של דרך מסויימת ולא שולפים ורצים להביא שחקנים כדי לרצות את הקהל.

סמל אישי של משתמש
dh2311
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי dh2311 »

אסור לנו לשכוח את העבר אבל בכדורגל אתה צריך להמשיך הלאה גם עם העבר היה טוב והוא מוכר ונחמד. לא תנסה להסתכל קצת ימינה ושמאלה אז כנראה תתקע ולא תצליח להתקדם אז אני מבין למה לא רוצים להחזיר אותו.

אני עם משה בדעה שכרגע בלם הרבה יותר חשוב מקשר אחורי, העונה לא ניקח אליפות וכנראה גם לא עונה הבאה אז בוא נבנה יותר טוב ונחתים בלם משמה מתחילים

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אדום זקן כתב: וואלה אחי אני לא מאלה שאוהבים לחכות בפינה ואז להגיד "אמרתי".
ג'ון אוגו זה הימור לא קטן,מסכים בגדול שיש את העניין הזה שהוא כבר היה כאן מכיר ויודע אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שלא שיחק הרבה זמן ושצריך לדעת להתקדם גם אם הבחירה תהיה פחות טובה לפחות אני אבין שיש סוג של דרך מסויימת ולא שולפים ורצים להביא שחקנים כדי לרצות את הקהל.
אגיד לך את האמת, ואני כותב את זה בעצב, אני לא סומך יותר על ההנהלה שלנו, בטח אחרי שנחשפתי לכל מיני דברים שהתרחשו בשנתיים האחרונות.
ההרגשה שלי שאם אוגו לא יחזור או שלא יגיע אף אחד לאמצע, או שיגיע עוד הימור שרוב הסיכויים לא יוכל לצחצח לו את הנעליים (כמו סטו, סאבו וטאפוקו).
הלוואי שאני טועה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

RedRock כתב:אחזור שוב - זו דעתי , היא לא מונעת מאגו.
לגיטימי שתחשבו אחרת.

אסביר למה לא.
1. הכי חשוב בעיני - הוא בדעיכה מקצועית משמעותית ושנה שעברה כבר לא הזכיר את ג'ון של פעם שבו התאהבנו. רוצה להאמין שהוא מקצוען ולכן שנה שעברה נתן את הכל כדי לזכות בחוזה חדש. אם סבל מבעיות חשק - זה מוריד ממנו יותר ממה שזה נאמר 'לטובתו'.
2. הוא ממש לא בן 30, אוטוטו בן 32 (באפריל הקרוב).
3. הוא יעלה כפול מכל זר אחר באותו מדרג שכר עקב חישובי מס.
4. זה לחזור אחורה כי זה ללכת למוכר והידוע - נוסטלגי ורומנטי אמנם אבל מונע מהרבה רגש ולא משיקולים מקצועיים נטו.
5. בעיני, דווקא כדי להשאיר את הזיכרון הטוב שיש לכולנו מג'ון, לא הייתי רוצה לראות אותו כאן שוב.

לגבי הקולומביאני - זה שהוא היה על הפרק זה ודאי, זה שהוא חתיכת שחקן ראו בכל הסרטונים שלו+שחקן הרכב קבוע במוליכת הטבלה של הליגה הבכירה בקולומביה+שווי שוק שלו. לא מספיק?
אתה האחרון שאני אחשוד בו שהוא מונע מאגו... שאלתי מתוך סקרנות אמיתית מה הרציונלים שאתה רואה.
אני לא יכול להגיד שאני לגמרי בעד, אבל אני בטוח לא לגמרי נגד. ובכל זאת אתייחס, ברשותך,
1. חוסר חשק בשל ענייני שכר. אין אפס. וזה בהחלט מוריד ממנו מבחינת אופי אבל מבטיח יותר מבחינת יכולת לעתיד, לפחות ברמת הלכאורה.
2. עדיין יכול לתת שנתיים טובות.
3. מסכים. השאלה אם אפילו במחיר כפול מאוגו תצליח למצוא זר שיתרום לפחות כמוהו... שאלה של סקאוטינג.
4. נכון, ואני לא מבין מה רע בזה, כשכמובן גם הרומנטיקה מבוססת על שיקול מקצועי.
5. שאלה של תוצאה, מה יהיה בסוף... אם בסוף הוא יחזור, ובתחזית האופטימית ביותר הוא יחזור להיות מפלצת ויוביל אותנו לסיום עונה מצויינת (אולי אפילו גביע) ועונה הבאה חלומית... לא ישאיר זיכרון יותר טוב? הוא יהפוך לאגדה.

שורה תחתונה, זה מתנקז לאלטרנטיבות. אם יש כאלה ומה הן.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

ושוב אשאל, מה שונה העונה הזאת של ויטור מהעונה הקודמת של אוגו?
שניהם בבירור שחקנים שברמה אחת מעל החברים שלהם לקבוצה אבל לא מצליחים להביא את זה לידי ביטוי בגלל המאמן/שחקנים לצידם/אלף סיבות אחרות.

יש כאן מישהו שפוי שיעלה על דעתו לשחרר את ויטור?
כמו שאמרתי בנושא של ז'וסוואה לפני כמה שבועות, החבר'ה האלה חלק מהפיתרון. מספיק שיחררנו את כל הבאנקרים/מי שהיו אמורים להתפתח להיות כאלו והחלפנו אותם בשחקני הספסל שלהם.

ואני לא רוצה שאוגו יחזור כי זה אוגו ואני זוכר כמה הוא מחובר למועדון ואיזה שחקן נשמה הוא. גם אם היה קוראים לו פאבלו פרננדז הייתי רוצה שיגיע.
זה פשוט כי הוא שחקן מצוין עם איכויות שאין ולא יהיו לאף קבוצה בליגה. אני לא סומך על המועדון שיביא מישהו שיכול לצחצח לו את הנעליים.
אוגו נקלע לסיטואציה גרועה, אם אפשר להוציא מזה חוזה לשנה וחצי עם שכר לא גבוה במיוחד - זה יהיה רכש ענק. לכל קבוצה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Sir Alex Ferguson כתב: אגיד לך את האמת, ואני כותב את זה בעצב, אני לא סומך יותר על ההנהלה שלנו, בטח אחרי שנחשפתי לכל מיני דברים שהתרחשו בשנתיים האחרונות.
ההרגשה שלי שאם אוגו לא יחזור או שלא יגיע אף אחד לאמצע, או שיגיע עוד הימור שרוב הסיכויים לא יוכל לצחצח לו את הנעליים (כמו סטו, סאבו וטאפוקו).
הלוואי שאני טועה.
תראה,אם כבר פתחת את הדיון הזה של ההנהלה אז בוא נאמר כך:
אני פחות נכנס לשמועות ועניינים,בסוף כל אחד מוציא החוצה דברים שמונעים קצת מאינטרסים כאלה ואחרים או מתוך רצון אישי שלו לראות משהו אחר והוא מצייר את זה קצת באור שונה.
אני גם מבין את התסכול של חלק מהאנשים כאן שהיינו צריכים מה שנקרא למנף את ההישגים בשנים האחרונות ולהפוך להיות מכונה משומנת.
אבל מה לעשות שאלה החיים ודברים משתנים תוך כדי תנועה,אני מסתכל ימינה ושמאלה ולא רואה היום איזה מערכת אחרת בכדורגל הישראלי שמתפקדת טוב יותר,לכל אחד יש את הצרות שלה והבעיות שלה.
גם מיץ גולדאהר הגדול לפני שנתיים החליט לקצץ בתקציב מתוך הבנה שכנראה ליגת אלופות שזה החלום שלו אין לו הרבה סיכוי לראות באופן יציב וקבוע והתאים עצמו למה שקורה כאן בעיקר,אני חושב שאפילו הוא לא האמין כמה זה יצליח לו מהר.
בשאר הקבוצות אין על מה לדבר בכלל,כל אוהד שתשאל אותו לגבי הקבוצה שלו יגיד לך תמיד מה לא בסדר,לא מה בסדר.
ולכן צריך להמשיך ולהאמין בהנהלה הנוכחית שתעשה מה שצריך על מנת להחזיר את הרכבת למסלול כי אני לא רואה אופציות טובות יותר באופק.
אלונה באופן לגמרי טבעי אחרי 12 שנים קצת ירד לה ולכן כמו שהספקנו להכיר אותה או שהיא תחזיר אותנו לגלגל או שהיא תמכור למישהו שידאג להשאיר אותנו שם.
ה"פרווה" הזה מה שנקרא לא יהיה אצלה,זה לא הסגנון.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

ועכשיו אוגו העלה בסטורי שלו את הדיווח של פשכצקי שהוא הציע לב"ש לחזור, ובסכומים נמוכים.

איפה נמצא שחקן עם סט יכולות כל כך גבוה, שמכיר מעולה את המועדון, מחובר לאוהדים, בגיל רלבנטי, עם יכולות פיזיות שחסרות לקבוצה ומת לחזור לקבוצה? ובנוסף בעמדה שהמועדון מחפש חיזוק??

תמשיכו להגיד שזה לא אגו.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

הפועלעולה כתב:ושוב אשאל, מה שונה העונה הזאת של ויטור מהעונה הקודמת של אוגו?
שניהם בבירור שחקנים שברמה אחת מעל החברים שלהם לקבוצה אבל לא מצליחים להביא את זה לידי ביטוי בגלל המאמן/שחקנים לצידם/אלף סיבות אחרות.

יש כאן מישהו שפוי שיעלה על דעתו לשחרר את ויטור?
כמו שאמרתי בנושא של ז'וסוואה לפני כמה שבועות, החבר'ה האלה חלק מהפיתרון. מספיק שיחררנו את כל הבאנקרים/מי שהיו אמורים להתפתח להיות כאלו והחלפנו אותם בשחקני הספסל שלהם.

ואני לא רוצה שאוגו יחזור כי זה אוגו ואני זוכר כמה הוא מחובר למועדון ואיזה שחקן נשמה הוא. גם אם היה קוראים לו פאבלו פרננדז הייתי רוצה שיגיע.
זה פשוט כי הוא שחקן מצוין עם איכויות שאין ולא יהיו לאף קבוצה בליגה. אני לא סומך על המועדון שיביא מישהו שיכול לצחצח לו את הנעליים.
אוגו נקלע לסיטואציה גרועה, אם אפשר להוציא מזה חוזה לשנה וחצי עם שכר לא גבוה במיוחד - זה יהיה רכש ענק. לכל קבוצה.
+1

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

לדעתי, בהנהלה(וגם בצוות) מאוכזבים מההתנהגות של אוגו במשחקים/באימונים בעונה שעברה מאז שלא הצליחו להגיע להבנות בנוגע להארכת החוזה שלו. לכן הם לא מחזירים אותו בינואר, אפילו בסכומים נמוכים יותר.

שלח תגובה