כך היה: הפועל ב"ש VS בית"ר י-ם - מפגש הבכורה.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: כך היה: הפועל ב"ש VS בית"ר י-ם - מפגש הבכורה.

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אחרי התיקו אתמול חבר אוהד בית"ר שלח לי הודעה:

"היום נעשה צדק היסטורי, אחרי 20 שנה, אנחנו בשיווין על הנקודות שגנבתם מאיתנו בטדי בעונת 1997 עם הגול של סגרון וההצלות של אבי פרץ".

האמת, צודק. מאז אותו משחק ב97 לא זוכר תוצאה כל כך משקרת. גם אז שתי הקבוצות היו קבוצות צמרת, אבל אנחנו הזכרנו יותר את בית"ר של היום כשסיימנו מקום שלישי וזכינו בגביע, בעוד בית"ר הזכירו את הקבוצה שלנו היום עם קבוצה אדירה שגם זכתה בשתי אליפויות רצוף (כשעד להפסד מולנו באותו משחק הם היו בלי הפסד בטדי באותה עונה). הניצחון שלנו שם היה הגניבה הכי גדולה במפגשים בין שתי הקבוצות שאני זוכר, עד לאתמול.

למי שרוצה להיזכר במשחק הנוסטלגי מ97 -

https://www.youtube.com/watch?v=mAVZOxHVY6M" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

Sir Alex Ferguson כתב:אחרי התיקו אתמול חבר אוהד בית"ר שלח לי הודעה:

"היום נעשה צדק היסטורי, אחרי 20 שנה, אנחנו בשיווין על הנקודות שגנבתם מאיתנו בטדי בעונת 1997 עם הגול של סגרון וההצלות של אבי פרץ".

האמת, צודק. מאז אותו משחק ב97 לא זוכר תוצאה כל כך משקרת. גם אז שתי הקבוצות היו קבוצות צמרת, אבל אנחנו הזכרנו יותר את בית"ר של היום כשסיימנו מקום שלישי וזכינו בגביע, בעוד בית"ר הזכירו את הקבוצה שלנו היום עם קבוצה אדירה שגם זכתה בשתי אליפויות רצוף (כשעד להפסד מולנו באותו משחק הם היו בלי הפסד בטדי באותה עונה). הניצחון שלנו שם היה הגניבה הכי גדולה במפגשים בין שתי הקבוצות שאני זוכר, עד לאתמול.

למי שרוצה להיזכר במשחק הנוסטלגי מ97 -

https://www.youtube.com/watch?v=mAVZOxHVY6M" onclick="window.open(this.href);return false;

תיקון: בית"ר היו ללא הפסד כלל עד אותו משחק, לא רק בטדי.

לגבי השאר אתה כמובן מדייק.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

זוכר גם משחק הירואי שלנו מולם (בעונת האליפות הראשונה שלהם?) שהחזקנו מעמד עד דקות הסיום ואז גרי וונדרמולן השחיל אותנו

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ns75 כתב:זוכר גם משחק הירואי שלנו מולם (בעונת האליפות הראשונה שלהם?) שהחזקנו מעמד עד דקות הסיום ואז גרי וונדרמולן השחיל אותנו
אכן עונת האליפות הראשונה שלהם, 86/87.

סיבוב קודם, ניצחנו אותם בוסרמיל 0-1 משער של החלוץ שמעון ביטון ויש מצב שזה היה הפסדה היחיד בעונה ההיא.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה