ניב זריהן

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
red ultras

Re: ניב זריהן

שליחה על ידי red ultras »

כשדיברו עליו כמועמד התעצבנתי, באשדוד היה אגואיסט. יחד עם זאת, כשאני הולך 4-5 שנים קדימה אני זוכר איך כולנו התעצבנו שהמועדון היה משאיל שחקנים צעירים ומשביח אותם לקבוצות כמו מכבי.. אז מהבחינה הזו לפחות השנה אנחנו מוכיחים את ההתקדמות שעשינו ברמת המועדון.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

שיש כתב: חייבים ללכת על שחקנים מוכחים שיגיעו במקום הותיקים שיעזבו כדי להמשיך להיות דומיננטיים, עד שחלאילה זריהן ואוחנה יוכלו להוביל יקח זמן
*אם בכלל.

סמל אישי של משתמש
a-t
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי a-t »

נכון שזה רק משחק אחד אבל נראה שזריהן ממש רחוק מלהיות שחקן הרכב בשנים הבאות.
הגישה שלו אתמול שיגעה אותי זה היה נראה כמו משחק ראשון של שחקן נוער בבוגרים.
הרבה ליפול לא נלחם ובקושי רץ כדי לעזור בחלק הגנתי.
באמת שאני לא מבין קיבלת הזדמנות לשחק ולהיות בכלל בסגל תלחם תן הכל לא היו לך הרבה הזדמניות להוכיח.
מקווה שמישהו יישב איתו ויסביר לו שהוא כבר לא באשדוד והא צריך להילחם 90 דקות אחרת 600,000 יורו הלכו לפח

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

a-t כתב:נכון שזה רק משחק אחד אבל נראה שזריהן ממש רחוק מלהיות שחקן הרכב בשנים הבאות.
באמת שאני לא מבין קיבלת הזדמנות לשחק ולהיות בכלל בסגל תלחם תן הכל לא היו לך הרבה הזדמניות להוכיח.
מקווה שמישהו יישב איתו ויסביר לו שהוא כבר לא באשדוד והא צריך להילחם 90 דקות אחרת 600,000 יורו הלכו לפח
מהפחות רעים בהתקפה שלנו אתמול....אללה נקסט
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

a-t כתב:נכון שזה רק משחק אחד אבל נראה שזריהן ממש רחוק מלהיות שחקן הרכב בשנים הבאות.
כנראה שראינו משחק אחר, היחיד שעוד תפקד בהתקפה וגם לא הפסיק לרדוף אחרי המגן שלו (עד שנגמר לו האוויר).
אם בלחימה עסקינן, למה אתה לא כותב על חוסר הלחימה והאדישות/לחץ בכאילו של מליקסון למשל?
כנראה שהכי קל להיטפל לשחקן חדש וצעיר.
אותי הוא הפתיע לטובה.

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

xboy כתב: כנראה שראינו משחק אחר, היחיד שעוד תפקד בהתקפה וגם לא הפסיק לרדוף אחרי המגן שלו (עד שנגמר לו האוויר).
אם בלחימה עסקינן, למה אתה לא כותב על חוסר הלחימה והאדישות/לחץ בכאילו של מליקסון למשל?
אותי הוא הפתיע לטובה.
דווקא לא הרגשתי שמליקסון לא לוחץ, לפחות לא במיוחד. כשאיבד כדור ירד עם השחקן עד ההגנה שלנו, זה בעיקר מה שאני זוכרת ממנו מבחינת לחץ. מה שכן עיצבן זה החד גוניות במשחק שלו בדקות האחרונות, עם אותה מסירה 6 או 7 פעמים בעשר דק.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

היה בסדר גמור לטעמי במחצית הראשונה, גם סחט את הפאול שהביא לגול. במחצית השנייה כבר נגמר לו האוויר וזה מובן כשעוברים מקבוצה כמו אשדוד לקבוצה כמו שלנו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

crazyred כתב: דווקא לא הרגשתי שמליקסון לא לוחץ, לפחות לא במיוחד. כשאיבד כדור ירד עם השחקן עד ההגנה שלנו, זה בעיקר מה שאני זוכרת ממנו מבחינת לחץ. מה שכן עיצבן זה החד גוניות במשחק שלו בדקות האחרונות, עם אותה מסירה 6 או 7 פעמים בעשר דק.
קודם כל מחילה שפניתי אליך בלשון זכר.
רשמתי את מה שרשמתי לא בשביל לחפש שחקן כזה או אחר, תמיד צריך להסתכל על התמונה הכוללת, זה לא שהקבוצה לחצה ונלחמה בצורה מטורפת ורק זריהן בלט לרעה, את מה שרשמת על זריהן יכולת לרשום על כל שחקן אתמול.
יום טוב.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הייתה לי אתמול בעיה הרבה יותר גדולה עם "הותיקים" כמו וובה, אוחיון והובאן שהיו איומים פשוט.

סמל אישי של משתמש
a-t

שליחה על ידי a-t »

xboy כתב: כנראה שראינו משחק אחר, היחיד שעוד תפקד בהתקפה וגם לא הפסיק לרדוף אחרי המגן שלו (עד שנגמר לו האוויר).
אותי הוא הפתיע לטובה.
אני קיבלתי רושם אחר. בדרכ אני לא שופט אחרי משחק אחד מקווה שאני טועה.
דווקא מליקסון לקח עליו את המשחק והיה טוב .

סמל אישי של משתמש
a-t

שליחה על ידי a-t »

Sir Alex Ferguson כתב:הייתה לי אתמול בעיה הרבה יותר גדולה עם "הותיקים" כמו וובה, אוחיון והובאן שהיו איומים פשוט.
דווקא אחיון היה בסדר שיחק גם מגן ובלם. וובה באמת איכז מאוד אתמול

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

a-t כתב: דווקא אחיון היה בסדר שיחק גם מגן ובלם. וובה באמת איכז מאוד אתמול
איחר ביציאה למאוריסיו בגול הראשון, לא נפל בדקה ה80 כשעשו עליו עבירה ברחבה, ובעיקר תקע אותנו כששיחק כמגן. עשה הכל לאט, מסורבל, לא פתח מספיק, לא קרוב להיות מספיק טוב לרמה שלנו.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

Sir Alex Ferguson כתב: איחר ביציאה למאוריסיו בגול הראשון, לא נפל בדקה ה80 כשעשו עליו עבירה ברחבה, ובעיקר תקע אותנו כששיחק כמגן. עשה הכל לאט, מסורבל, לא פתח מספיק, לא קרוב להיות מספיק טוב לרמה שלנו.
ובגלל זה הוא בלם רביעי

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

איבד את הכדור בגול השני .
נכון שעד שהכדור נכנס היו עוד כמה פעולות אבל איבד בצורה שלומיאלית כדור שיכל להפוך למתפרצת שלנו והפך לגול שלהם .

סמל אישי של משתמש
milan

שליחה על ידי milan »

היה חייב לקחת לדין מימוני אתמול את הרגל אחרי שהוא חטף לו ומשם הגיע הגול ה2. אבל חייב

שלח תגובה