ניב זריהן

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: ניב זריהן

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

1. הבנתי שהסכום ששולם עבור זריהן קטן משמעותית מהפרסומים.
וגם אם לא, זה כסף שלנו? למי אכפת כמה אלונה שילמה? הרווחנו השנה לא מעט כסף מאירופה, מעדיף שנשתמש בו לשחקני רכש מאשר שלא נעשה בו שימוש כלל.

2. זריהן הוא שחקן נוסף בקו שבכר רוצה בהתקפה שלנו. מהיר מאוד, טכני מאוד, פיזי יחסית לגודל שלו, ההבדל בינו לבין שהר וגאדיר ממה שראיתי, שהוא גם מהיר עם הכדור.
כמו כל השחקנים שגדלו באשדוד בשנים האחרונות (אוחנה, אינברום) הוא הרבה פעמים מאוהב בכדור ומשחק עם ראש בדשא, אם כמו אוחנה הוא יעבור שינוי וילמד לשחרר את הכדור בזמן, יכול להיות החתמה טובה להרבה מאוד שנים.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

crazyred כתב: אחלה. עושים דרמה.

אז תן לי להמשיך בדרמה - איכס, מגעיל אותי שהביאו שחקן גזען לקבוצה שלי. וכן, זה מעצבן אותי ברמות. זה מעליב אותי, כי אני יודעת איך אני הייתי מגיבה אם מישהו היה קורא לי "יהודיה מלוכלכת" או "תוניסאית מלוכלכת". אה, לא לשכוח שאבא שלו אמר אח"כ "אל תעשו מהילד שלי גזען". וואלה, אם זה לא גזעני להגיד דבר כזה מבחינתך, מעניין איך באמת הילד הגיע למצב שהוא אומר דברים כאלה.

סורי, לגזענות לא צריך להיות מקום בכדורגל.

כמו שכתבתי במקום אחר - השחקן הראשון שהגיע להפועל באר שבע ואני לא יודעת אם אני יכולה לעודד אותו.
מישהו פה הגיב שגדי קינדה ואינברום הם החברים הכי טובים של זריהן, ואם הדברים אכן נכונים אז הוא ממש רחוק מלהיות גזען.
לי זה נראה כמו פליטת פה של ילד שלא הצליח לשלוט באמוציות שלו תוך כדי משחק, לכן אני ממליץ לא לחרוץ דין.
מה גם שלא ידוע על עוד תקריות דומות של השחקן בעבר, אז לקרוא לו גזען אחרי פליטת פה אחת נראה לי קצת חמור.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אז תן לי להמשיך בדרמה - איכס, מגעיל אותי שהביאו שחקן גזען לקבוצה שלי. וכן, זה מעצבן אותי ברמות. זה מעליב אותי, כי אני יודעת איך אני הייתי מגיבה אם מישהו היה קורא לי "יהודיה מלוכלכת" או "תוניסאית מלוכלכת". אה, לא לשכוח שאבא שלו אמר אח"כ "אל תעשו מהילד שלי גזען". וואלה, אם זה לא גזעני להגיד דבר כזה מבחינתך, מעניין איך באמת הילד הגיע למצב שהוא אומר דברים כאלה.

כמו שכתבתי במקום אחר - השחקן הראשון שהגיע להפועל באר שבע ואני לא יודעת אם אני יכולה לעודד אותו.
תסלחי לי, אבל התחסדות בשקל.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

לזריהן יש נתונים מעולים, ובניגוד לשהר וגדיר מסוגל לשחק באגף. יוסיף לנו גיוון ומשהו שאין לשאר החלוצים שלנו - יכולת אישית גבוהה וטיפול נפלא בכדור.
כמו משה, הבנתי שהסכומים נמוכים ממה שדווח כשיש עניין של בונוסים ומענקים שמעצים את הסכום שמפורסם כרגע בתקשורת (שימו לב ש-ONE ישרו קו עם וואלה). המועדון עוקב אחריו כמה חודשים, אין לי צל של ספק שהם יודעים מה הם עושים.

בהצלחה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב:1. הבנתי שהסכום ששולם עבור זריהן קטן משמעותית מהפרסומים.
וגם אם לא, זה כסף שלנו? למי אכפת כמה אלונה שילמה? הרווחנו השנה לא מעט כסף מאירופה, מעדיף שנשתמש בו לשחקני רכש מאשר שלא נעשה בו שימוש כלל.

2. זריהן הוא שחקן נוסף בקו שבכר רוצה בהתקפה שלנו. מהיר מאוד, טכני מאוד, פיזי יחסית לגודל שלו, ההבדל בינו לבין שהר וגאדיר ממה שראיתי, שהוא גם מהיר עם הכדור.
כמו כל השחקנים שגדלו באשדוד בשנים האחרונות (אוחנה, אינברום) הוא הרבה פעמים מאוהב בכדור ומשחק עם ראש בדשא, אם כמו אוחנה הוא יעבור שינוי וילמד לשחרר את הכדור בזמן, יכול להיות החתמה טובה להרבה מאוד שנים.
אוחנה לא עבר שום שינוי עדיין.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

https://www.instagram.com/p/BHrS9wThNvU ... vzrihen_10" onclick="window.open(this.href);return false;

תנוחי

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

תמורת לוסיו?
לדעתי לפי ההופעות שלו באירופה, היה אפשר לעשות עליו קופה לא קטנה, גם לקבוצות מחו"ל.

בקשר לזריהן, הוא ילד טיפש אבל לא גזען.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

ForeverRed כתב: אוחנה לא עבר שום שינוי עדיין.
לא מסכים.

הרבה יותר בוגר, יותר מפרגן ועושה המון הגנה.
ראית אותו נגד יוון בטרנר? אז ככה הוא היה בכל משחק באשדוד. אי אפשר להגיד שזה אותו שחקן..

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב: אוחנה לא עבר שום שינוי עדיין.
בטח שכן. מדובר בתהליך שעוד צריך להימשך, ושקצת נעצר לאחרונה, אבל מעולם לא ראיתי את אוחנה באשדוד עושה פעולות הגנתיות, רודף אחרי שחקנים, זוכה בכדורים בתאקלים. הוא עדין לא מעט פעמים לא משחרר את הכדור בזמן, אבל בהחלט מזהים את השיפור.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב: בטח שכן. מדובר בתהליך שעוד צריך להימשך, ושקצת נעצר לאחרונה, אבל מעולם לא ראיתי את אוחנה באשדוד עושה פעולות הגנתיות, רודף אחרי שחקנים, זוכה בכדורים בתאקלים. הוא עדין לא מעט פעמים לא משחרר את הכדור בזמן, אבל בהחלט מזהים את השיפור.
אוקיי אז יש שיפור אבל הוא לא כזה משמעותי ועוד ייבחן במבחן הזמן.
כשאדם מגיע למקום חדש הוא בד"כ מתאים את עצמו למקום ומוותר על עצמו לתקופת הסתגלות מסוימת ובהמשך חוזר להרגלים הישנים.
התהליך הזה מאוד מזכיר את מה שקורה עם אוחנה עד עכשיו.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

crazyred כתב: מה זה הוא "טעה"? לטעות זה לא למסור לשחקן, לא להגיד לשחקן מילים כאלה.
אגב, היו לו עוד לא מעט עבירות משמעת לפני כן...
חן, הסכמתי איתך בטוויטר לפני כמה שעות אבל דעתי שונתה מ2 סיבות עיקריות -
א. אחותי הוציאה מהאינסטוש של זריהן תמונות שלו ושל אינברום מלפני המון זמן ובהם איחולי אהבה הדדיים, גם בתגובות ניתן לראות את זה. זה מצטרף לדיבורים על כך שהם חברים מאוד טובים מחוץ למגרש.
ב. נזכרתי שבצבא הייתי איתי בחור על הכיפאק שחום עור שבעצמו ירד על צבע עורו והיינו אומרים לו 'איזה אתיופי מסריח אתה יא אללה' בצחוק והוא קיבל את זה באהבה. אם מישהו זר היה אומר לו את זה הוא היה מתעצבן.

ככה שאנחנו לא מכירים את הדינמיקה בין אינברום לזריהן. אם אינברום זורם עם הצחוקים שלהם? אם זה כזה קללות בחבורה שלהם? אז נכון, לא היה צריך להיאמר, אבל אם לאינברום אין בעיה עם זה ש"החבורה" קוראת לו ככה, אין בזה כל פסול. וגם אם יש לו בעיה עם זה, זה עדיין אמוציות תוך כדי משחק ואין לשפוט על סמך מקרה בודד. אם היית מוציאה לי כתבה מלפני שנתיים שהייתה תקרית ביניהם בנוער ואז זריהן קרא לו ככה ומאז הם לא מדברים..סבבה..הייתי מסכים איתך.

זה שבן אדם נתפס פעם אחת בשעת כעסו לא הופך אותו אוטומטית לגזען. יחד עם זאת, היו לו מגוון בעיות משמעות בנוער ובצבא (ישב בכלא צבאי 15 ימים) כך שבלי קשר להערה הזו, מדובר בבן אדם עם פתיל מאוד קצר, ואת זה צריך לרסן ומהר.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

לדעתי קינדה, אינברום, אוחנה וזריהן עוד יפגשו בהמשך (לפי מה שאני שומע, אם הייתי צריך להמר, עד הקיץ הבא זה יקרה) אז הדברים אולי יבחנו שוב...
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 12 ינואר 2017, 18:37, נערך פעם 1 בסך הכל.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי South Boy »

איך אתם אוהבים להתחסד, למי פה אין חבר אתיופי שהוא זורק לו הערה בצחוק או מתוך עצבים ובלי שום כוונה רעה? זה עושה אותו גזען?
גם אני ישבתי בכלא צבאי, זה עושה אותי בחור עם פתיל קצר? לא תאמין איזה אנשים שקטים ונעימים פגשתי שם.
הוא לא גזען ולא בחור עם פתיל קצר, הוא סך הכול ילד שצריך כיוון ובבאר שבע הוא יקבל אותו כי אם ירצה או לא גם הוא מבין שבבאר שבע הוא לא יכול להתנהג איך שבא לו כמו באשדוד.
מבחינה מקצועית אני חייב להודות שלא ראיתי יותר מדי את הבחור ולמרות הכישרון הגדול שמדברים עליו מהמעט שאני ראיתי אותו לא זכור לי משהו יוצא דופן, יש איזה קלטת ביצועים או משהו? בכל זאת שחקן של דודו.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

South Boy כתב:איך אתם אוהבים להתחסד, למי פה אין חבר אתיופי שהוא זורק לו הערה בצחוק או מתוך עצבים ובלי שום כוונה רעה? זה עושה אותו גזען?
גם אני ישבתי בכלא צבאי, זה עושה אותי בחור עם פתיל קצר? לא תאמין איזה אנשים שקטים ונעימים פגשתי שם.
הוא לא גזען ולא בחור עם פתיל קצר, הוא סך הכול ילד שצריך כיוון ובבאר שבע הוא יקבל אותו כי אם ירצה או לא גם הוא מבין שבבאר שבע הוא לא יכול להתנהג איך שבא לו כמו באשדוד.
מבחינה מקצועית אני חייב להודות שלא ראיתי יותר מדי את הבחור ולמרות הכישרון הגדול שמדברים עליו מהמעט שאני ראיתי אותו לא זכור לי משהו יוצא דופן, יש איזה קלטת ביצועים או משהו? בכל זאת שחקן של דודו.
אחי, זה לא רק בגלל שהוא בכלא צבאי הוא בחור עם פתיל קצר. זה גם בגלל זה. יש לא מעט דיבורים על תקריות כאלה ואחרות שלו בעבר , בעיקר בנוער.

מאוד ייתכן שהתפקס עם השנים. מאוד ייתכן שלא. בכל מקרה, בחור חיובי כמו מיכאל אוחנה הוא לא.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

avivgolan כתב:איך לוסיו הופך מהחתמה הזויה ולא ברורה לשחקן שפתאום בוכים עליו. מדהים.
מאוד פשוט.
הבטיחו לנו שחקן חבל"ז, התקשקשו עם אלמיידה והעלו את הציפיות ואז הביאו שחקן שאף אחד לא שמע עליו מהליגה השניה בברזיל.
בפועל הסתבר שהביאו שחקן לא רע בכלל וביחס למחיר לעלות אז בכלל...

שלח תגובה