הפסד 1-0 לסגנית האלופה :: סיכום

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
izguy83

Re: הפסד 1-0 לסגנית האלופה :: סיכום

שליחה על ידי izguy83 »

ForeverRed כתב:כמה מסקנות מאתמול:

1. יש לנו צניחה בכושר הגופני. ההתלהבות והאינטנסיביות הן לא מה שהורגלנו לראות. גם מכבי שיחקה כמות גדולה של משחקים העונה והיא נראית הרבה יותר טרייה במשחקים האחרונים. השחקנים לא רגילים לשחק בכל כך הרבה מסגרות וזה עולה לנו במחיר לא קטן.

2. שיטת שלושת הקשרים כבר לא עובדת. אתמול עוד היה בזה היגיון, אבל מול הבונקרים שמולם אנחנו מתמודדים אין שום הצדקה לשלישיית נגרים במרכז המגרש. אין תחליף ליצירתיות באמצע. חייבים לשחק עם רביעייה התקפית.

3. אני חוזר על זה הרבה בזמן האחרון, יותר מדי נגרים הסתננו להרכב שלנו לאחרונה. קשה מאוד לפתח משחק בצורה כזאת. חייבים לשדרג את איכות המחליפים לקראת העונה הבאה.
לגבי סעיף 2, הבעיה הגדולה היא הובאן.
בשנים קודמות, הוא היה מצטרף המון מהקו האחורי עם הפנים לשער ויוצר בלבול בהגנה.
למרות שהוא ניסה לעשות זאת אתמול, זה היה מעט מדי וללא תכלית.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

izguy83 כתב: מסכים עם הדברים, אבל צריך מאוד להיזהר עם הגישה הזו.
בעונה שעברה אחרי הניצחון שלנו בבלומפילד, אוהדי מכבי אמרו בדיוק, אבל בדיוק את אותם הדברים.
צריך לעשות 5/5 עד הפלייאוף ולתת להם לרדוף.
ההבדל הוא שהם היו בפיגור נקודות.
אתמול מכבי נתנה 300% יכולת,קשה לי לראות אותה ממשיכה באותה אינטנסיביות עד הסוף.
אנחנו לעומת זאת צריכים לסחוב עד הפלייאוף במינימום נזקים,עד אז יחזרו הפצועים ותחזור היכולת

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אגב, למה אין לנו קיירטנסון או מישהו בסגנון?

הבנאדם נגע בכדור רבע פעם והדביק...החלוצים שלנו צריכים 7 מצבים להתכוונן.

צועקים כאן "חלוץ, חלוץ, חלוץ" ואין מי שיושיע
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אדום זקן כתב: ההבדל הוא שהם היו בפיגור נקודות.
אתמול מכבי נתנה 300% יכולת,קשה לי לראות אותה ממשיכה באותה אינטנסיביות עד הסוף.
אנחנו לעומת זאת צריכים לסחוב עד הפלייאוף במינימום נזקים,עד אז יחזרו הפצועים ותחזור היכולת
התחלתי בזה שאני מסכים עם הדברים. רק ציינתי שצריך להיזהר מאוד עם הגישה הזו.
לא הגענו טוב למחצית הראשונה. בטח ובטח בדקות שבן היה בחוץ. אין דבר כזה במשחק עונה שקבוצה אחת רוצה יותר מהשניה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Totti כתב:אגב, למה אין לנו קיירטנסון או מישהו בסגנון?

הבנאדם נגע בכדור רבע פעם והדביק...החלוצים שלנו צריכים 7 מצבים להתכוונן.

צועקים כאן "חלוץ, חלוץ, חלוץ" ואין מי שיושיע
אולי כי שחקנים כמוהו עולים 3.5M€...

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

delta7 כתב: אולי כי שחקנים כמוהו עולים 3.5M€...
עזוב רוני, אני מדבר קונספטואלית.
למה אין חלוץ 9 אמיתי?? למה לא חתרו לאחש כזה בינואר? באמת בונים על ברדה(שבוע-חודשיים)??
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

Sir Alex Ferguson כתב: הכל בסדר, הם יעלו למשחק החוץ מול פתח תקווה עם מינוס 8 מאיתנו וכשל הלחץ עליהם. הם לא קבוצה מספיק טובה לסגור את הפער מאיתנו. לגנוב משחק כמו אתמול (כשגם השער היה כשביטון היה פצוע) זה כן, אבל לאורך זמן, הם לא מסוגלים לאיים עלינו ואחרי אתמול אני בטוח שאנחנו אלופים גם השנה.

אני עדין צריך להתרגל למצב החדש הזה, שמכבי תל אביב גונבת ניצחון מולנו בזכות פציעה של שחקן שלנו שמשאירה אותנו ב - 10 שחקנים, שמכבי תל אביב מוציאה את בן חיים החלוץ ומכניסה קשר אחורי כבר בדקה ה 60, שראיקוביץ' מבזבז זמן כבר בדקה ה - 70, שדסה מביים פציעה כדי לבזבז זמן, שאוהדי מכבי שורקים לשפוט לשרוק לסוף המשחק כבר בתחילת הדקה ה - 90.

לפני המשחק דיברנו ביציע ביננו לבין עצמנו. אמרנו שכעמט כל תסריט במשחק בנתניה הוא בסדר מבחינתנו. ניצחון שלנו כמובן, גם תיקו, ואפילו הפסד מינימלי אחרי מאבק קשה הוא לא סוף העולם. רק לא לחטוף תבוסה. רק לא לקבל תבוסה שיכולה לפגוע בנו בהמשך הדרך מבחינה מנטלית כי הכל תלוי בנו, וכל עוד אנחנו יוצאים גם מהמשחק בנתניה בהרגשה שאנחנו הקבוצה הטובה יותר, אין סיבה שנשמוט את הפער שלנו. כמובן שתבוסה שלנו גם אומרת שלראשונה מאז שזהבי שעזב מכבי תחזור להיות מכבי המפחידה, הדורסנית, זאת שיכולה לאיים עלינו ולהדביק את הפער.

אז אומנם לא ניצחנו וגם לא השגנו נקודה, אבל מבחינה מנטלית, כל מי שהיה ביציע שלנו יודע שזה היה ניצחון מנטלי גדול מאוד. כל מי שהיה ביציע יודע שאתמול המהפך הושלם. אתמול השתנו סדרי עולם. מכבי ניצחה בקרב, אבל היא תפסיד במלחמה, בגלל שהיא התמקדה רק בניצחון, כאילו מדובר באיזה הפועל רעננה, כשהיא שוכחת שגם אחרי ניצחון שלה הפער הוא עדין 5 נקודות, ובלי לפגוע בנו מנטלית, בלי לתת הצהרת כוונות, זה פשוט לא יספיק לה.
משה אחי,
לצערי אתה נגרר והולך שבי אחרי השחצנות,הזחיחות והשובע של המועדון, המאמן והשחקנים (גם חלק מהקהל).
אם הכדורים היו שורקים אתמול ליד הקורות וכל כמה דקות היינו מחזיקים את הראש עם "וואו", אולי הייתי זורם איתך,
אבל לא ברור לי מאיפה הבטחון המופרז. יכולת להניע את הכדור עד עכשיו ולהחזיק 90% ועדיין ברור לכל בר דעת
ביציע ובבית שמהמשחק הזה לא תצא עם גול כי גם לא היית שווה גול. לא שופט את מכבי על ההסתגרות, הם היו צריכים
לנצח בכל מחיר, לא רצו לקחת רבע סיכון וסגרו אותנו די בקלות בלי ליזום בכלל, למרות שיכלו.
אשריכם שאתם שואבים אופטימיות, בחיי שאני מקנא בכם. אני רואה משחקי חוץ בפלייאוף בסמי עופר, טדי, ק"ש, פ"ת ולא
כל כך מצליח לראות אותנו אוספים שם יותר מדי נקודות. כבר אין לנו אפשרות לשחק 3 באמצע כי אין הובאן, בוזגלו ומליקסון
כשירים למחצה, אין חלוץ דומיננטי שיעשה גול מכלום והינואר האחרון היה בצל השחצנות של המועדון שממנו היה אפשר
להבין "אני לא צריך חיזוק, האליפות בכיס שלי גם בסגל הזה". אז אם חושבים שזריהן תחליף ראוי ללוסיו ושזה בסדר שאין
מחליף ראוי להובאן אז אחלה. בסוף בכר הביא אליפות ו-32 אחרונות באירופה אז כנראה שהוא החכם, מקווה שהקסם לא אבד.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אריק כתב:
משה אחי,
לצערי אתה נגרר והולך שבי אחרי השחצנות,הזחיחות והשובע של המועדון, המאמן והשחקנים (גם חלק מהקהל).
אם הכדורים היו שורקים אתמול ליד הקורות וכל כמה דקות היינו מחזיקים את הראש עם "וואו", אולי הייתי זורם איתך,
אבל לא ברור לי מאיפה הבטחון המופרז. יכולת להניע את הכדור עד עכשיו ולהחזיק 90% ועדיין ברור לכל בר דעת
ביציע ובבית שמהמשחק הזה לא תצא עם גול כי גם לא היית שווה גול. לא שופט את מכבי על ההסתגרות, הם היו צריכים
לנצח בכל מחיר, לא רצו לקחת רבע סיכון וסגרו אותנו די בקלות בלי ליזום בכלל, למרות שיכלו.
אשריכם שאתם שואבים אופטימיות, בחיי שאני מקנא בכם. אני רואה משחקי חוץ בפלייאוף בסמי עופר, טדי, ק"ש, פ"ת ולא
כל כך מצליח לראות אותנו אוספים שם יותר מדי נקודות. כבר אין לנו אפשרות לשחק 3 באמצע כי אין הובאן, בוזגלו ומליקסון
כשירים למחצה, אין חלוץ דומיננטי שיעשה גול מכלום והינואר האחרון היה בצל השחצנות של המועדון שממנו היה אפשר
להבין "אני לא צריך חיזוק, האליפות בכיס שלי גם בסגל הזה". אז אם חושבים שזריהן תחליף ראוי ללוסיו ושזה בסדר שאין
מחליף ראוי להובאן אז אחלה. בסוף בכר הביא אליפות ו-32 אחרונות באירופה אז כנראה שהוא החכם, מקווה שהקסם לא אבד.
הוצאת לי את המילים מהמקלדת!
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

ההיתי משנה סגנון בארבעת המשחקיל הקרובים עולה עם כל הכלים החזקים
מלי וואקמה בוזי ושהר
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

רק מזכיר כאן שהמחלה של מליקסון טרפה את הקלפים.
המטרה מלכתחילה הייתה לעלות עם רביעייה התקפית שבניגוד לשנה שעברה אנחנו נראים הרבה יותר טוב שאנחנו משחקים איתה.
הובאן ואמר זאת שוב פשוט גמור,לעלות איתו זה אשכרה לוותר על החלק ההתקפי.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אדום זקן כתב:רק מזכיר כאן שהמחלה של מליקסון טרפה את הקלפים.
המטרה מלכתחילה הייתה לעלות עם רביעייה התקפית שבניגוד לשנה שעברה אנחנו נראים הרבה יותר טוב שאנחנו משחקים איתה.
הובאן ואמר זאת שוב פשוט גמור,לעלות איתו זה אשכרה לוותר על החלק ההתקפי.
הבנו כבר שהובאן גמור השאלה למה במועדון לא הבינו ולא הביאו מישהו בינואר לגבות אותו.
אני מקווה שאוחנה יגדל ביצים מהר ומליקסון יהיה בריא עד הסוף אחרת יהיה קשה מאוד.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אריק כתב: משה אחי,
שום שחצנות. בלי מליקסון, בלי קורהוט, בלי מיגל/סוארס, במשחק חוץ, מכבי תל אביב התבטלה מולך מחצית שלמה, חיפשה כאילו היא איזה רעננה רק לשמור על התוצאה, כולל בזבוז זמן מביש, כשהיא משדרת לכולם אנחנו הקבוצה הפחות טובה, אנחנו מפחדים מבאר שבע, אנחנו לא מסוגלים לנצח את באר שבע בצורה אחרת.
וכשזאת ההצהרה שהקבוצה שמתמודדת איתך על האליפות יוצאת איתה מהמשחק, אז אפשר להיות רגועים.
אם המשחק אתמול היה מעמיד את מכבי תל אביב במקום הראשון אולי הייתי מדבר אחרת. אבל הפער הוא עדין 5, אפילו 6 עם הפרש השערים שלנו, ולכן הם היו צריכים גם לפגוע בנו מנטלית ולחזק את עצמם מנטלית עם ניצחון בסגנון אחר.
לא רק שהביטחון העצמי שלנו לא נפגע וכולם יבינו את זה מול אשקלון, אלא גם הביטחון שלהם לא עלה יותר מידי כי הם מבינים שהם גנבו ניצחון ולא מעבר לכך.
זאת אותה מכבי תל אביב שלאחרונה ניצחה את רעננה בגביע רק בפנדלים ושסיימה בתיקו בסמי עם שער שיווין בתוספת הזמן.
הכל עדין תלוי בנו וכשאני לא זיהתי שום פגיעה מנטלית אתמול, בדיוק להפך, אם אני הייתי על הדשא אתמול הביטחון שלי רק היה עולה כשאני רואה את מי שאמורה להתמודד איתי על האליפות משחקת ומבזבזת זמן כמו מכבי במחצית השנייה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אריק כתב:
משה אחי,
חד ומדויק.
אנחנו בברוך לא קטן בכלל. מכבי פשוט עשו לנו בית ספר.
היו הרבה יותר אנרגטיים מאיתנו ועם כל שבוע שיעבור החיזוק ייכנס לעניינים והדם החדש יזרום במערכת בדיוק ברגעי השיא של העונה.

אצלנו המצב הפוך.
הכל כבוי, רשימת חוסרים שרק מתארכת ויכולת שלא מתרוממת כבר חודשיים ולא מעט בעיות מקצועיות.

אני לא מבין איך אפשר להתעודד מהמחצית השנייה.
נראינו כמו כלום ושום דבר. חותמת סופית להופעה העלובה הזו.
הידיעה שנתנו הופעה כזו מול קבוצה בינונית עם בעיות בסגל שמנסה להמציא את עצמה מחדש רק מעצימות את הכשל. ממש לא מייפות אותו.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

אף אחד לא עשה לאף אחד בית ספר. זה היה משחק נוראי שבו הקבוצה הפחות גרועה ניצחה. הנפילה הכי גדולה שלנו הייתה מנטלית, כל העצבים והפחד לאבד את היתרון השפיעו על המשחק, שיחקנו לידיים שלהם ועל זה שילמנו. אבל על הדשא? משחק עלוב של שתי הקבוצות.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Sir Alex Ferguson כתב:יש שמועות שעדין חובשים את בן ביטון בנתניה.

ועכשיו ברצינות, אתמול השתנו סדרי עולם, אתמול המהפך באמת הושלם. מעולם מכבי תל אביב לא התגוננה ככה מולנו, בטח במשחק בית. מעולם מכבי תל אביב לא ביזבזה זמן כמו שאתמול ביזבזה עוד בדקה ה70. מכבי תל אביב היו צריכים לנצח אתמול, אבל לא פחות חשוב גם לתת הצהרת מנטלית לכל הליגה וגם לנו, כי אחרי אתמול אנחנו עדין עם 5 נקודות יתרון והכל עדין תלוי בנו. מכבי תל אביב לא הצליחה לעשות את זה, בדיוק להפך, השחקנים שלנו הרגישו אתמול שהם משחקים מול רעננה שבאה לגנוב משחק. השחקנים שלנו ראו את הפחד בעיניים של שחקני מכבי תל אביב אתמול וזה לא רק שלא שובר אותך מנטלית אלא אפילו מחזק אותך לקראת סוף הדרך.
זה היה רק סימלי ששחקני מכבי תל אביב ירדו למגרש לקריאות "ליגה א'" "ליגה א'" בעוד השחקנים שלנו ירדו מהמגרש עם השיר "הנה היא עולה אלופת האלופה של המדינה".
תגיד רגע, מי הקבוצה שבעטה פעם ראשונה למסגרת בדקה ה- 90 ומי הקבוצה שעד המחצית הגיעה כבר ללפחות שני מצבים של גול?
אשכרה נהיינו אוהדי מכבי.

מחצית ראשונה טרפו אותנו, מחצית שנייה שמרו על התוצאה. לא יודע מה כל כך מרגיע אותך, המסירות בין טאהא לצדק חצי שעה?

שלח תגובה