ULTRASOUTH

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
LIAV00S
Title: קרייזי-רד

Re: ULTRASOUTH

שליחה על ידי LIAV00S »

אתמול ראיתם את הכוח של הארגון ועד כמה הוא משמעותי בטרנר ובכלל...
בלי שלטים בלי שירים בלי מישהו שמנצח את התיזמורת,בלי 50 אנשים "משוגעים" עם חולצות שחורות - זה לא אותו טרנר בגדול...
לא יודע בדיוק מה קרה שם,אבל ההחלטה ללכת נגד המשטרה בסופו של דבר פוגעת בהם. הרי בסופו של דבר כן אופשר להם להיכנס עם איזה חולצות שהם רוצות
ועם איזה שלטים,אז למה להתגרות? במקום באמת להתעסק בעיקר...

מאוד מקווה שמכאן לא יקרה קרע בארגון כי הרבה אנשים איכותיים עזבו שם בשנה האחרונה ..

לא צריך להיות גברים על שוטרים כי עם השוטרים האלה בסופו של דבר אתה צריך לתאם את התפאורות ואת כל התעשייה שאתה עושה..(במיוחד שזה בבית שלך)

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

RedHell כתב:איזה קל לדבר ולהעביר ביקורת "כשהילדים" האלה כהגדרתכם שקופים בעינכם...
כשהם עושים את העבודה שלהם בעיניכם זה אחלה קאבר או עידוד מעולה.
כשהם קיבלו פיצוצים של החיים אתמול מיס"מ למי נשאר בכלל חלק להישאר באצטדיון, אנשים דאגו לחברים שלהם.
מה הקשר? תקרא את התגובה שרשמתי, מישהו בכלל החליט עבורם מה ה״עבודה״ שלהם. שיחליטו להיות איזה ארגון שהם רוצים.
רק שיבינו שאם הם ארגון אולטראס אז יש לזה השלכות.

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

אין קשר בין ההערכה לפועלם של כל מי שרוצה לקדם את הפועל ב"ש לבין הסלידה מהתנהלות עבריינית(על פי החוק במדינה).
בדיוק כמו שאין קשר בין הרצון לתמוך באולטרס כשהם יוצאים מהמגרש במחאה כנגד אלימות המשטרה לבין הרצון לדחוף ולעודד את הקבוצה.
בדיוק כמו שאין קשר בין אדם שיושב בשער מזרחי שמעודד ואומר תודה לשחקנים בסיום המשחק לבין אוהד אחר שיוצא בדקה ה85 בגלל הפקקים.

סמל אישי של משתמש
אוהד בגולה

שליחה על ידי אוהד בגולה »

ממש ממש חבל כל הסיפור הזה. אין לי מושג בשביל מה היה צריך את העימות עם המשטרה. הפוך מהתדמית שיצרנו לעצמנו.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

blueman כתב:אז לא מבין על מה התלונות.
אני יוצא מנקודת הנחה שהפירסומים לא שקריים, אם אוהד של הארגון באמת התנהג ככה ונעצר, ואז חברים שלו מהארגון באו לריב עם השוטרים כאות מחאה ונעצרו עוד 5 מהם, על מה בדיוק הם מתלוננים? מה קשור כל מקרי העבר?

למה שהמשטרה לא תטריד אוהדים כאלו גם לא בזמני משחק, הארגון מנסה לשחק על שני כובעים, אבל בתכלס הוא צריך לבחור, מצד אחד הם אירגון אולטראס, לא רוצים לתת דין וחשבון, מקשיבים רק לעצמם, זורקים אבוקות ועושים פעולות של ארגוני אולטראס.
מצד שני כשהמשטרה מתעסקת איתם אז הם רק מעודדים, ולמה נטפלים אלינו, ובאים אלינו הביתה ולמקומות העבודה וזה לא מתאים.

תחליטו, או שאתם ארגון אולטראס, ואז תבינו את ההשלכות של זה, או שאתם לא ואז תתנהגו בהתאם. אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.
למה מלכתחילה צריכים להיות שוטרים ביציע, כולל בלשים שהחליטו בצורה מופגנת לשבת באמצע השורות של הארגון?
המשטרה הרגישה מושפלת מזה שהיא הייתה צריכה להתקפל בנושא החולצות והחליטה שהיא נוקמת ובכל מקרה הערב הזה לא יעבור בשקט - וכך גם קרה.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

LIAV00S כתב:אתמול ראיתם את הכוח של הארגון ועד כמה הוא משמעותי בטרנר ובכלל...
בלי שלטים בלי שירים בלי מישהו שמנצח את התיזמורת,בלי 50 אנשים "משוגעים" עם חולצות שחורות - זה לא אותו טרנר בגדול...
לא יודע בדיוק מה קרה שם,אבל ההחלטה ללכת נגד המשטרה בסופו של דבר פוגעת בהם. הרי בסופו של דבר כן אופשר להם להיכנס עם איזה חולצות שהם רוצות
ועם איזה שלטים,אז למה להתגרות? במקום באמת להתעסק בעיקר...

מאוד מקווה שמכאן לא יקרה קרע בארגון כי הרבה אנשים איכותיים עזבו שם בשנה האחרונה ..

לא צריך להיות גברים על שוטרים כי עם השוטרים האלה בסופו של דבר אתה צריך לתאם את התפאורות ואת כל התעשייה שאתה עושה..(במיוחד שזה בבית שלך)
תיראה איך אתה סותר את עצמך:
מצד אחד אתה אומר "לא יודע מה קרה שם" ומצד שני אתה קובע שההתגרות באה מצד הארגון.
ואני אומר - אם אתה לא יודע מה קרה שם אז עדיף שלא תצא בהאשמות שווא.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

וכרגע הארגון מודיע על הפסקת פעילות:
"אנחנו מחדדים שוב, עוצרים פעילות. לא מתפרקים, לא נוטשים את הקבוצה ובטח ובטח שלא מחרימים משחקים.

אנחנו לא שפני ניסיונות של היחידה החדשה והמיותרת לאלימות בספורט. אנחנו לא שפני ניסיונות של משטרת באר שבע ואנחנו לא שפני ניסיונות של כלל הגורמים המנסים לעזור לנו כדי לקדם את עצמם מול הציבור"

"אנחנו קוראים לקהל להמשיך לעודד את הקבוצה האהובה שלנו ולתמוך בה! אין דבר כזה מזרחי, דרומי, מערבי או צפוני. שמענו מצוין מבחוץ וברשתות החברתיות – וזו לא הדרך שלנו ואנחנו לא ניתן לקהל להגיע לשם. כולנו אגרוף אחד. אגרוף שניצח את העולם ב-3 השנים האחרונות ועוד יעשה המון דברים גדולים.
משפחת הפועל באר שבע חייבת להיות חזקה!"
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אלכס

שליחה על ידי אלכס »

עבריינים במדים !

מה יש למשטרה לחפש באחד האיצטדיונים הכי נקיים מאלימות בארץ ? הם צריכים להתבייש !

סמל אישי של משתמש
אביאל
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

ארגון האולטרס צריך להבין שמלחמה עם משטרה זה הפסד מראש.
כדי להפוך את ההפסד לניצחון, צריך לנצח בדעת הקהל המקומי ובתקשורת הארצית.
את זה אפשר לעשות עם סרטונים, תמונות ועדויות.
למנף את הסיטואציה.

אם אכן פגעו שלא לצורך, תראו לנו. התקשורת תעשה מזה מטעמים.
בנתיים יצאה הודעה ממשטרת ישראל שמסבירה למה פעלו כמו שפעלו.
ארגון אוהדים צריך להביא הוכחות כי המשטרה "אמינה" יותר.

אני הייתי מציע שאנשי הארגון יסתובבו עם GO PRO עליהם או שיצלמו את הארגון בכל משחק מהצד.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

לרגע לא מצדיק את התנהגות המשטרה שהיא ביזיון אחד גדול ובושה, אבל מה שצץ לי בעין היא התלונה ש"אף גורם לא נותן לארגון גב" - משעשע שחושבים שאחרי שגורמים להנהלה נזקים בעשרות אלפי יורו בגלל הדלקת אבוקות והשלכתם לדשא בניקוסיה מצפים למשהו אחר.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אביאל כתב:ארגון האולטרס צריך להבין שמלחמה עם משטרה זה הפסד מראש.
למנף את הסיטואציה.

אני הייתי מציע שאנשי הארגון יסתובבו עם GO PRO עליהם או שיצלמו את הארגון בכל משחק מהצד.
ועכשיו יצאה הודעה מטעם הארגון אז זאת מילה מול מילה (ואני אומר לך שיש גם קטעי וידאו שמפלילים את המשטרה ועזוב את זה שנעצרו גם אנשים רק על זה שהם שלפו טלפונים וצילמו).
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אביאל
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

8red כתב: ועכשיו יצאה הודעה מטעם הארגון אז זאת מילה מול מילה (ואני אומר לך שיש גם קטעי וידאו שמפלילים את המשטרה ועזוב את זה שנעצרו גם אנשים רק על זה שהם שלפו טלפונים וצילמו).
שנינו מבינים שמילה מול מילה לא תעזור פה.
המשטרה נתפסת כאמינה יותר בטח מול אוהדי כדורגל "פושעים".
רוצה להיות בעמדת כוח, תוכיח. תציג סרטונים ותן להם להתקפל.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

8red כתב: ועכשיו יצאה הודעה מטעם הארגון אז זאת מילה מול מילה (ואני אומר לך שיש גם קטעי וידאו שמפלילים את המשטרה ועזוב את זה שנעצרו גם אנשים רק על זה שהם שלפו טלפונים וצילמו).
אם יש סרטונים מפלילים, למה שלא יפרסמו? זה יעשה באז גדול

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

אביאל כתב:ארגון האולטרס צריך להבין שמלחמה עם משטרה זה הפסד מראש.
למנף את הסיטואציה.

בכתבה של ערוץ הספורט מאתמול (באתר) רואים בסרטון מהאירועים בברור איך אחד האוהדים שנעצרו (דמות מאוד מוכרת ביציע) יוצא בהליכה על הרגליים כשמחזיקים אותו והא לא מתנגד בשום צורה.
בתמונות שרצות בווטסאפ הוא נראה מחוץ לאצטדיון כמו אזרח שנקלע בטעות לרמאללה וחולץ, כשהוא מלא בדם.
מה קרה בין לבין? קשה לדעת.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אולי תשאלו את עצמכם מה שוטרים סמויים עשו בדרומי.

שלח תגובה