ULTRASOUTH

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
david21
Title: CrazyRed

Re: ULTRASOUTH

שליחה על ידי david21 »

הרבה פוסטים הרבה מלל בזמן שאוהדי מכבי תל אביב הולכים לביתו של האישי של ארז ומוחאים שם
רק איחוד בין כולם יעזור

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

גם מחאה יש דרך להעביר.
לא בטון הזה.

מלחמה בטחנות רוח.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
06 יולי 2022, 22:26
גם מחאה יש דרך להעביר.
לא בטון הזה.

מלחמה בטחנות רוח.
איך? להניף שלטים? לא עזר
סיבה סופר מוצדקת, אני מקווה רק שנעשות פעולות מאחורי הקלעים במקביל ולא מחכים שמישהו ישים לב שהיציע ריק

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

רק אם זה תהיה מחאה משותפת עם הקופים הירוקים אז אולי ורק אולי זה יזיז למישהו. במקום לקפוץ קדימה היו צריכים לתאם משהו ביחד…

עכשיו פשוט ימכרו עוד כרטיסים לאוהדי חיפה. הם ימלאו את היציעים ככה וככה.

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

אני לא מבין הרבה בנושא, אבל זכור לי שיש לא מעט צעדים מנהליים למשטרה בשלל תחומים - קנסות, הרחקות וגם מעצרים. מה חריג בחוק הזה?
בנוסף, בין אם הוא טוב או רע, החוק הזה עבר בהסכמה מלאה של כל הסיעות בכנסת, ובעת ההצבעה לא הוגשה אפילו הסתייגות אחת מאף מפלגה.
כך שכדאי לחשוב טוב נגד מי הם יוצאים בכאלה הצהרות לוחמניות.
לא המשטרה, לא ההתאחדות לכדורגל, ולא הקבוצות יכולים לשנות את החוק ברגע הזה, לכן הם לא אמורים להיות היעד למחאות.
טוב שלא דרשו שלכל שוטר באיצטדיון יהיה רשום על החולצה בגדול ACAB

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

מעולה
החוק הזה חריג ביותר כי הוא מאפשר לשוטר לתת קנס והרחקה מנהלית במקום, ואז אתה צריך ללכת להוכיח שלא עשית כלום.

ובכלל, כל הגישה של ההתייחסות לאוהדים כאויב, חייבת להיפסק

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

מטפסים על עץ גבוה מאוד. אח"כ יצטרכו ללכת לקנות סולם.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dor69 כתב:
06 יולי 2022, 22:36
איך? להניף שלטים? לא עזר
סיבה סופר מוצדקת, אני מקווה רק שנעשות פעולות מאחורי הקלעים במקביל ולא מחכים שמישהו ישים לב שהיציע ריק
הדיבור הנגוע הזה לא יקדם אף אחד לשום מקום.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

נלחמים בחברי כנסת שאת כולם ללא יוצא מהכלל צריך להעיף.
זה אפילו לא חוק של הממשלה, כל חברי הכנסת הסכימו על החוק הזה, אז מה זה טוב המחאות האלו?
זה לא יזיז לאף אחד.
אלא אם כל אוהדי הליגה לא יגיעו לאף משחק במחזורים הראשונים של העונה.
נניח 5-10 מחזורים.
אבל משחק זניח שחוץ מתואר ואופציה לתואר נוסף לא שווה הרבה.
זה צריך להיות מחאה של כלל האוהדים.
והייתי מנסה לדבר עם שאר ארגוני האוהדים והקהלים על מנת ליצור מחאה שבאמת תשנה משהו.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

yedidel כתב:
07 יולי 2022, 04:33
מעולה
החוק הזה חריג ביותר כי הוא מאפשר לשוטר לתת קנס והרחקה מנהלית במקום, ואז אתה צריך ללכת להוכיח שלא עשית כלום.

ובכלל, כל הגישה של ההתייחסות לאוהדים כאויב, חייבת להיפסק
עדיין לא הבנתי במה החוק הזה חריג.
תקן אותי אם אני טועה, אבל אמצעים דומים ניתנים למשטרה בעבירות תנועה, הפרות בנייה, שלום המשפחה, וגם לבישת מסיכה בקורונה. אלה רק דוגמאות.
זה לא באותה מידה מייצג גישה שכל מי שעולה על הכביש הוא אויב, וכו'?

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

gooner כתב:
07 יולי 2022, 09:04
עדיין לא הבנתי במה החוק הזה חריג.
תקן אותי אם אני טועה, אבל אמצעים דומים ניתנים למשטרה בעבירות תנועה, הפרות בנייה, שלום המשפחה, וגם לבישת מסיכה בקורונה. אלה רק דוגמאות.
זה לא באותה מידה מייצג גישה שכל מי שעולה על הכביש הוא אויב, וכו'?
עבירות תנועה מסכנות חיים וזה מגובה בנתונים, בתוך מגרשי הכדורגל נפגעים הם כמעט תמיד מאלימות משטרתית או החלטות מטומטמות של המשטרה בניהול סיכונים באירוע (כמו מקרה אמיר רנד למשל).

קטטות מחוץ למגרש - פלילי רגיל ומטופל ככה
פירוטכניקה- עבירת אמל״ח וצריכה להיות מטופלת ככזו

במקרים כמו אלו הכלים כבר קיימים. החוק החדש מאפשר למשטרה, שממילא מפעילה כמעט תמיד כוח בלתי סביר באירועים כאלה, להתעמר באזרחים באמצעים מנהליים וללא צורך להיעזר בבתי המשפט.

בוא לא ניתמם. מעצרי שווא בחיים הרגילים (כשיש הרבה יותר חיכוך בין המשטרה לאוכלוסייה אגב) אין הרבה, במגרשי הכדורגל אתה רואה אירועים כאלה תדיר.
בסופו של דבר אם יש אדם בעייתי שמוכר למערכת המשפט ולמשטרה אתה יכול לגזור עליו עונשים כבדים באמצעים משפטיים כששם יש לאותו אדם גם אפשרות להגן על עצמו. פה אתה תקבל את הקנס וההרחקה (שהגדילו משמעותית) כברירת מחדל ואז תצטרך לקחת עו״ד כדי לעתור לערכאה לעניינים מנהליים במחוזי (דבר שיכול לקחת גם חודש-חודשיים, תקן אותי אם אני טועה משה)

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

dor69 כתב:
07 יולי 2022, 11:18
עבירות תנועה מסכנות חיים וזה מגובה בנתונים, בתוך מגרשי הכדורגל נפגעים הם כמעט תמיד מאלימות משטרתית או החלטות מטומטמות של המשטרה בניהול סיכונים באירוע (כמו מקרה אמיר רנד למשל).

קטטות מחוץ למגרש - פלילי רגיל ומטופל ככה
פירוטכניקה- עבירת אמל״ח וצריכה להיות מטופלת ככזו

במקרים כמו אלו הכלים כבר קיימים. החוק החדש מאפשר למשטרה, שממילא מפעילה כמעט תמיד כוח בלתי סביר באירועים כאלה, להתעמר באזרחים באמצעים מנהליים וללא צורך להיעזר בבתי המשפט.

בוא לא ניתמם. מעצרי שווא בחיים הרגילים (כשיש הרבה יותר חיכוך בין המשטרה לאוכלוסייה אגב) אין הרבה, במגרשי הכדורגל אתה רואה אירועים כאלה תדיר.
בסופו של דבר אם יש אדם בעייתי שמוכר למערכת המשפט ולמשטרה אתה יכול לגזור עליו עונשים כבדים באמצעים משפטיים כששם יש לאותו אדם גם אפשרות להגן על עצמו. פה אתה תקבל את הקנס וההרחקה (שהגדילו משמעותית) כברירת מחדל ואז תצטרך לקחת עו״ד כדי לעתור לערכאה לעניינים מנהליים במחוזי (דבר שיכול לקחת גם חודש-חודשיים, תקן אותי אם אני טועה משה)
לא קראתי את לשון החוק המלא, אבל ממה שהצלחתי לראות אין בו שום היתר לאלימות שוטרים, התייחסות לניהול סיכונים של המשטרה, ומעצרים.
להבנתי, אין בנושאים האלה שום שינוי.
ברור לי שיש אלימות שוטרים שצריך לטפל בה, ולא רק בספורט, אבל אני לא רואה איך החוק הזה מעודד אותה.
אם מדאיגים אותך דוח"ות שווא, אני חושב שלא תתקשה למצוא המון מקרים של דו"חות תנועה, גם במקרים שלא מסכנים חיים, שבהם מקבלי הדו"ח בטוחים שהם נהגו כשורה. זה נוגע לדעתי להרבה יותר אנשים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

gooner כתב:
07 יולי 2022, 12:40
לא קראתי את לשון החוק המלא, אבל ממה שהצלחתי לראות אין בו שום היתר לאלימות שוטרים, התייחסות לניהול סיכונים של המשטרה, ומעצרים.
להבנתי, אין בנושאים האלה שום שינוי.
ברור לי שיש אלימות שוטרים שצריך לטפל בה, ולא רק בספורט, אבל אני לא רואה איך החוק הזה מעודד אותה.
אם מדאיגים אותך דוח"ות שווא, אני חושב שלא תתקשה למצוא המון מקרים של דו"חות תנועה, גם במקרים שלא מסכנים חיים, שבהם מקבלי הדו"ח בטוחים שהם נהגו כשורה. זה נוגע לדעתי להרבה יותר אנשים.
החוק מאפשר לשר להתקין תקנות שירחיבו משמעותית סמכויות של קציני משטרה בשטח. כבר דובר על קנסות מנהליים של 5000 שח והרחקות מנהליות ל180 יום, אלו כלים מאסיביים מדי לתת בידיים שלהם לאור ההתנהלות הרעה של המשטרה עצמה וחוסר היכולת להגן על עצמך בתהליך בזמן אמת אלא רק בדיעבד ובהשקעה של הרבה זמן וכסף על הליך משפטי של עתירה מנהלית.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

dor69 כתב:
07 יולי 2022, 12:49
החוק מאפשר לשר להתקין תקנות שירחיבו משמעותית סמכויות של קציני משטרה בשטח. כבר דובר על קנסות מנהליים של 5000 שח והרחקות מנהליות ל180 יום, אלו כלים מאסיביים מדי לתת בידיים שלהם לאור ההתנהלות הרעה של המשטרה עצמה וחוסר היכולת להגן על עצמך בתהליך בזמן אמת אלא רק בדיעבד ובהשקעה של הרבה זמן וכסף על הליך משפטי של עתירה מנהלית.
שוב, זה לא שונה מקנסות בתחומים אחרים. אני זוכר למשל שבזמן הקורונה, כשחילקו דוח"ות לצעירים שעשו פיקניק בגינות במרכז ת"א, היו פה צהלות שמחה בפורום.
נראה לי שכשאנשים חושבים שהם לא היעד של קנסות מנהליים הם מאוד בעד הקונספט, אבל אם יש פתאום סכנה שהם יחטפו את הקנס, כל השיטה הזו פתאום פחות נראית להם.
אם הבנתי נכון התקנות והקנסות עוד לא נקבעו.
נראה לי שזה הזמן לדיאלוג עם ארגוני אוהדים ולא לאיומים על המשטרה וההתאחדות, שלא יכולים להשיג דבר.

סמל אישי של משתמש
AG77

שליחה על ידי AG77 »

dor69 כתב:
07 יולי 2022, 12:49
איפה הדברים האלו כתובים?

מה שכתוב בחוק זה לא קרוב למה שאתה אומר, מדובר על הרחקות של 30 יום ומקרה של הפרה חוזרת עד 90 יום.

שלח תגובה