ULTRASOUTH

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: ULTRASOUTH

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
10 ינואר 2023, 22:07
לא הם לא עובדים אצלך. אתה לא משלם להם משכורת. לשים 10 שקל פעם ב תרומה שהולכת לתפאורה בלבד זה לא אומר שהם עובדים אצלך.
היחידים שמרוויחים מהארגון זה המועדון והקהל הרחב. ללא הארגון ההפסד כולו שלנו.
אז אני אדבר בתור אוהד שישב, יושב וימשיך לשבת בגוש ולעודד כי גם זה חלק גדול בחווית המשחק שלי (ומן הסתם עניין הדגלים בוודאי נלקח מראש בחשבון) שזה לא מקובל.
עם כל הכבוד אחי המינימום של אוהד בכדורגל זה להיות מסוגל לצפות בקבוצה שלו כובשת ולשמוח בזמן אמת ולא בעקבות התגובה של הקהל סביבו. 7 שנים של טרנר היו דגלים מורמים רוב המשחק ברוטציה בין מיקומים ויורדים לסירוגין בהתקפות מסוכנות ורבע מילה של ביקורת לא נשמעה, מאיפה זה בא פתאום? למה לעשות דווקא לעשרות אנשים טובים עם עשרות שנים ביציעים כ״א? ואני לא מדבר איתך על אנשים ״לא מעורבים״ אלא על אנשים שחלקם הלא מבוטל מוכרים ומרכזיים לאורך השנים בשער 5 וממשיכו הדרומי.

סתם לעשות דווקא וחבל, הדבר האחרון שאנחנו צריכים זה קרע פנימי ביציע. אפשר גם להגיד את הדברים האלה בלי לגרוע במאומה מאנשי הארגון שעושים עבודה מדהימה לאורך השנים ורבים מהם חברים שלי שאני אוהב ומעריך מאוד גם ברמה האישית

סמל אישי של משתמש
שמח
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שמח »

חברים כולנו מסכימים שאין על האירגון שלנו
ולא צריך להתלהם ולהשוות לארגונים אחרים.

אם המטרה היא להבריח מהיציע קהל מעודד בשביל שאולי הוא יוחלף בקהל יותר פנאטי שמוכן לא לראות גולים של הקבוצה שלו אז החלק הראשון כנראה יקרה לגבי החלק השני אני לא כל-כך בטוח.

רק תדמיינו לכם אם זה היה המצב במשחק נגד אינטר.

לא יודע עם מי צריך לדבר, אבל צריך לדבר על זה ולחזור לסטטוס קוו שהיה ביציע

אנחנו נתן את הגרון והדגלים ירדו כשתוקפים לכיוון הדרומי
יאללה הפועל.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

dor69 כתב:
10 ינואר 2023, 22:37
אז אני אדבר בתור אוהד שישב, יושב וימשיך לשבת בגוש ולעודד כי גם זה חלק גדול בחווית המשחק שלי (ומן הסתם עניין הדגלים בוודאי נלקח מראש בחשבון) שזה לא מקובל.
עם כל הכבוד אחי המינימום של אוהד בכדורגל זה להיות מסוגל לצפות בקבוצה שלו כובשת ולשמוח בזמן אמת ולא בעקבות התגובה של הקהל סביבו. 7 שנים של טרנר היו דגלים מורמים רוב המשחק ברוטציה בין מיקומים ויורדים לסירוגין בהתקפות מסוכנות ורבע מילה של ביקורת לא נשמעה, מאיפה זה בא פתאום? למה לעשות דווקא לעשרות אנשים טובים עם עשרות שנים ביציעים כ״א? ואני לא מדבר איתך על אנשים ״לא מעורבים״ אלא על אנשים שחלקם הלא מבוטל מוכרים ומרכזיים לאורך השנים בשער 5 וממשיכו הדרומי.

סתם לעשות דווקא וחבל, הדבר האחרון שאנחנו צריכים זה קרע פנימי ביציע. אפשר גם להגיד את הדברים האלה בלי לגרוע במאומה מאנשי הארגון שעושים עבודה מדהימה לאורך השנים ורבים מהם חברים שלי שאני אוהב ומעריך מאוד גם ברמה האישית
מזדהה עם כל מילה

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

dor69 כתב:
10 ינואר 2023, 22:37

!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

CrazyRed7 כתב:
10 ינואר 2023, 21:52
בואו תכתיבו להם מה ואיך לעשות וזהו. הרי הם עובדים אצלנו וחייבים לנו משהו.

כל עוד זה לא קשור באלימות זכותם לעשות מה שנראה להם לנכון. מי שמגיע ליציע עידוד צריך לקחת דברים כאלה בחשבון.
"מה שנראה להם לנכון"
פה מתחילה הבעיה.
מטרת העל היא אווירה טובה, חיובית, של ביחד ועידוד.
ברגע שעיקרון של דגל למעלה הוא מעל מטרת העל, אז יש אנשים שהתבלבלו.
אני מנוי ביציע המעודד 2008 בערך שהייתי בן 14, אוהב מאוד להיות שם, אבל אם כרוך בכך בוויתור צפייה על מה שקורה ברחבה של הקבוצה שלי שהיא תוקפת לדרומי אז אני חד וחלק אעבור יציע.
אין פה שאלה בכלל.

עד היום זה עבד מעולה, לא מבין למה צריך לשנות.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

הפועלעולה כתב:
10 ינואר 2023, 21:53
אין עידוד ביחס למי ולמה? צריך להפסיק עם ההגזמות. צריך לשכוח מהעוצמות של עונות האליפות כי זה לא יחזור וזה טבעי.
ואגב, גם את "האין עידוד" הזה עוד יותר לא יהיה אם ימשיכו לעצבן את הקהל הרחב. לאף אחד אין עצבים להתעסק בשטויות של ילדים מושפעים בני 14.

ישר יש השוואות ל-LF ופנאטיקס כי הם דוגמה לארגונים שהתבלבלו קצת ושכחו מה התפקיד שלהם וחשבו שהם מעל כולם.
צריך ללמוד מהטעויות שלהם, לא לחקות אותם.

קודם כל... כן, ארגון אוהדים סוג של "עובד בשבילנו", ובלי הקהל הרחב אין להם זכות קיום. אז הם בטח חייבים לנו משהו.
הדרומי קיים מ-2015, עד עכשיו זה לא עלה על הפרק. רוצים לשנות את הסטנדרטים ולהיות יציע איטלקייי מפחיד? תעשו את זה מעונה הבאה ותודיעו בצורה מסודרת.
להנחית את זה משום מקום ולעצבן את כולם זה בטח לא הדבר החכם לעשות.
לא אחי, הם לא התבלבלו, אתה התבלבלת הם לא חייבים לך כלום.
אתה לא משלם להם, לא מבזבז איתם ימים שלמים עבור תפאורות ואווירה שלמה באצטדיון, לא עושה הרבה יותר מלבוא פעם בשבוע למשחק, אולי לשים כמה שקלים תרומה למתרימים, ונהנה כמו כולם פה מהאווירה.

הם לא עשו פילוג בקהל, לא קיללו, לא נהגו באלימות ולא יצרו שום אינטראקציה שלילית עם אף אחד.
סה"כ קיבלו החלטה ששונה ממה שאנשים התרגלו כאן ביציע שהוא ברובו הגדול תחת "ניהולם", אפשר לא לאהוב את זה, אפשר לא להסכים וגם להעביר ביקורת כמו שדור כאן עשה בצורה מכבדת, אבל בטח לא לחשוב שהם חייבים לך משהו.

סמל אישי של משתמש
El_Medico
Title: CrazyRed

שליחה על ידי El_Medico »

RedHell כתב:
11 ינואר 2023, 22:37
לא אחי, הם לא התבלבלו, אתה התבלבלת הם לא חייבים לך כלום.
אתה לא משלם להם, לא מבזבז איתם ימים שלמים עבור תפאורות ואווירה שלמה באצטדיון, לא עושה הרבה יותר מלבוא פעם בשבוע למשחק, אולי לשים כמה שקלים תרומה למתרימים, ונהנה כמו כולם פה מהאווירה.

הם לא עשו פילוג בקהל, לא קיללו, לא נהגו באלימות ולא יצרו שום אינטראקציה שלילית עם אף אחד.
סה"כ קיבלו החלטה ששונה ממה שאנשים התרגלו כאן ביציע שהוא ברובו הגדול תחת "ניהולם", אפשר לא לאהוב את זה, אפשר לא להסכים וגם להעביר ביקורת כמו שדור כאן עשה בצורה מכבדת, אבל בטח לא לחשוב שהם חייבים לך משהו.
צודק, רק שאלה אחת קטנה.
המטרה היא להיות יציע של דגלים כמו נאפולי או המטרה היא לתת אווירת חג ולרתום את כל האצטדיון כדי לדחוף את הקבוצה?
אם המטרה היא הראשונה אז סבבה אבל זה די לא עומד עם האידיאל של ארגון אוהדים דוחף מצד שני, אם המטרה הייתה לרתום את כל האצטדיון לאווירה ולעידוד הקבוצה כדי לדחוף אותה אז הם (לעניות דעתי) טועים ולא ישיגו את המטרה השנייה.
לא חושב שגם האולטראס הציב לעצמו מה המטרה במהלך הזה ובגלל זה נראה ככה.
אולי מהלך נכון אבל הדרך עקומה ובלי מטרה מוגדרת אז למה בעצם?

שלח תגובה