ULTRASOUTH

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
YallaHapoel
Title: קרייזי-רד

Re: ULTRASOUTH

שליחה על ידי YallaHapoel »

הפועלעולה כתב:בדיוק, לא הבנתי איך המשטרת נפגעת מכך שאנחנו לא מעודדים את הקבוצה שלנו. להפך. משרת את המטרה הסופית שלהם שהיא להפוך את מגרשי הכדורגל לאולם קונצרט.

גם ההערה של האיש גדר למזרחי סתם התסיסה. קיצר מקווה שנחזור להתעסק בעצמנו, במשטרה צריך להילחם בדרכים אחרות לא כשהקבוצה על הדשא
מה אמר?

סמל אישי של משתמש
matanred

שליחה על ידי matanred »

מה קרה למי שתובע במבחנים ולא יכל להגיע?

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

שליחה על ידי YallaHapoel »

הדרומי לא עוד בחמש דקות הראשונות.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

matanred כתב:מה קרה למי שתובע במבחנים ולא יכל להגיע?
לא היה עידוד לשחקנים לפני העלייה למגרש. עידן עלה על הבמה 10 דקות בערך לפני ההתחלה ואמר שעכשיו בכניסה למגרש עיכבו 50 אנשים מהארגון ובדקו אחד אחד כי פוצץ איזה סופר טייגר, זה גרם לעיכוב ובגלל זה לא היה עידוד. בנוסף עצרו 2 חבר'ה מהארגון כולל "אבא בן אדם זהב שלא עשה כלום" (ככה עידן אמר). עוד הוא אמר שהמשטרה עושה לחברי הארגון ביקורי פתע בבית ושהארגון כבר הודיע למשטרה שאם זה יימשך ככה לא יהיה עידוד.

מפה לשם, הוא הודיע שכמחאה על העיכוב הזה לא מעודדים ב-5 הדקות הראשונות. מה שבפועל קרה זה שהמזרחי לקח את העידוד לידיים (שאפו עלייהם) ושרק לדרומי בוז כשנגמרו 5 הדקות של אי-העידוד. לא שמעתי הערה של עידן או איש הגדר השני למזרחי.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

The red one כתב: לא היה עידוד לשחקנים לפני העלייה למגרש. עידן עלה על הבמה 10 דקות בערך לפני ההתחלה ואמר שעכשיו בכניסה למגרש עיכבו 50 אנשים מהארגון ובדקו אחד אחד כי פוצץ איזה סופר טייגר, זה גרם לעיכוב ובגלל זה לא היה עידוד. בנוסף עצרו 2 חבר'ה מהארגון כולל "אבא בן אדם זהב שלא עשה כלום" (ככה עידן אמר). עוד הוא אמר שהמשטרה עושה לחברי הארגון ביקורי פתע בבית ושהארגון כבר הודיע למשטרה שאם זה יימשך ככה לא יהיה עידוד.

מפה לשם, הוא הודיע שכמחאה על העיכוב הזה לא מעודדים ב-5 הדקות הראשונות. מה שבפועל קרה זה שהמזרחי לקח את העידוד לידיים (שאפו עלייהם) ושרק לדרומי בוז כשנגמרו 5 הדקות של אי-העידוד. לא שמעתי הערה של עידן או איש הגדר השני למזרחי.
הייתי אומר שאפו אם זה היה קבוע. מזכיר לי את החברה שלא היו מעודדים בשער 5 ובמחאות למיניהן היו קמים בכוונה להדליק את האווירה וללכת נגד. מה שקרה הוא שכשנגמרו 5 הדקות המזרחי חזר לסורו

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מבין את הכעס של הארגון אבל לא את הפעולה שבה החליט לנקוט.
במשחק כל כך חשוב צריך לעמוד מאחורי הקבוצה. את הוויכוחים עם המשטרה צריך לשמור לימים אחרים, מה גם שלא ברור מה ניתן להשיג מסוג כזה של מחאה.

סמל אישי של משתמש
dors

שליחה על ידי dors »

אני מסכים עם. דור69 שזה מעצבן שזה היה רק זמני וזה מראה איזה כוח יכול להיות לטרנר עם המזרחי מצטרף אבל ההערה של איש הגדר לא במקום - למה לפלג ולהתסיס???
כוחנו באחדותנו.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:מבין את הכעס של הארגון אבל לא את הפעולה שבה החליט לנקוט.
במשחק כל כך חשוב צריך לעמוד מאחורי הקבוצה. את הוויכוחים עם המשטרה צריך לשמור לימים אחרים, מה גם שלא ברור מה ניתן להשיג מסוג כזה של מחאה.
דווקא בגלל שהמשחק חשוב הם הסתפקו ב5 דקות ועידן דאג לציין את זה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

dors כתב:אני מסכים עם. דור69 שזה מעצבן שזה היה רק זמני וזה מראה איזה כוח יכול להיות לטרנר עם המזרחי מצטרף אבל ההערה של איש הגדר לא במקום - למה לפלג ולהתסיס???
כוחנו באחדותנו.
מה העיר? לא שמתי לב

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dor69 כתב: דווקא בגלל שהמשחק חשוב הם הסתפקו ב5 דקות ועידן דאג לציין את זה
5 דקות + שירי שחקנים שהפכו את טרנר לבית קברות.
ראית איך המשחק נפתח? זה יכל לעלות לנו ביוקר.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב: 5 דקות + שירי שחקנים שהפכו את טרנר לבית קברות.
אני אישית ראיתי המון מחברי הארגון (זה כולל את המתופפים ואנשי הגדר) נכנסים דקות ספורות לפני הקראת ההרכבים ככה שזה לא בהכרח חייב להיות בכוונה (וגם אם כן, אני בהחלט יכול להבין אותם. עושים מעל ומעבר ובהתנדבות ובסוף מתייחסים אליהם כאחרוני הפושעים)

סמל אישי של משתמש
The red one

ForeverRed כתב: 5 דקות + שירי שחקנים שהפכו את טרנר לבית קברות.
אני לא חושב שהייתה כוונה לא לשיר את שירי השחקנים, זה לא קרה בגלל כל האירוע שהיה מחוץ למגרש.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

משהו בסגנון
"אם אתם ממשיכים עם הבוז הזה תקבלו עוד 20 דק בלי עידוד".. אם שמעתי נכון.

סמל אישי של משתמש
The red one

dor69 כתב: דווקא בגלל שהמשחק חשוב הם הסתפקו ב5 דקות ועידן דאג לציין את זה
אני לגמריי איתם וזה מעצבן והכל שלטענתם נטפלים אלייהם סתם, ואורן כתב פוסט מאוד מפורט ונהדר כהרגלו בפייסבוק,

אבל דבר אחד לא ברור - "הם הסתפקו ב5 דקות". ואם היו לא מעודדים מחצית, מה זה היה פוגע במשטרה? המחאה היא נגד המשטרה. במי זה היה פוגע? בקהל האוהדים שבא לעודד ובעיקר בקבוצה.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

אני חושב שהמטרה הייתה לייצר באז סביב הנושא ואת זה הם עשו. אני חושב שזה כן השפיע גם על פתיחת המשחק הרדומה וגם על העידוד שהיה מאוד חלש לאורך כל המשחק. הייתה תחושה של חוסר אווירה באצטדיון.

על כל פנים אני מאחוריהם ואם זה השיג את המטרה ועדיין נצחנו אז אחלה!

שלח תגובה